ساعت جفت و فال معنی ساعت رند

جفت شدن ساعت و دقیقه

فال ساعت رند

ساعت جفت و معنی ساعت جفت و فال ساعت رند

وقتی مردم به طور منظم اعداد مشابه جفت یا معکوس را هنگام نگاه کردن به ساعت می بینند، این باور وجود دارد که یک نیروی معنوی مانند یک فرشته یا یک الوهیت وجود دارد که می خواهد پیامی را به آنها برساند. در این صورت احساس می کنند که باید به آن پیام توجه کنند.

ساعت جفت انعکاس ساعت ها و دقیقه ها در یک ساعت دیجیتالی است، مانند 10:10. دیدن معنی ساعت های جفت نشانه آن است که جهان به سمت شما دست دراز میکند تا به شما بفهماند که به خواسته های خود نزدیک می شوید. به ساعتی که این گونه ارقام دوتایی دارد، ساعت های جفت می گویند.

ساعات جفت، به معنای وسیع تر، بخشی از اعداد فرشته هستند. اعداد تکراری که فرشتگان، با راهنمایی روح شما مسیر راه بشما نشان می دهند تا با شما ارتباط برقرار کنند. مانند اعداد فرشته، دیدن مکرر ساعت های جفت روی تلفن، ساعت یا هر دستگاه دیجیتال دیگری حداقل می‌تواند توجه شما را جلب کند و شما را برای مدتی به مکث و تفکر فرو ببرد و این دلیلی است که شما اعداد جفت را می بینید.

ساعت آینه ای معکوس

در اینجا معانی تمام ساعات آینه ای معکوس آورده شده است. مانند ۱۲۲۱

ساعت جفت و آینه ای

در اینجا شما می توانید معنای تمام ساعت های دوقلو یا آینه را بخوانید.

ساعت با سه عدد تکراری

ساعت های سه گانه برای ضمیر ناخودآگاه بسیار مهم هستند. درک توالی سه عدد یکسان.

آنچه در این مقاله می خوانید:

ساعت جفت چیست ؟

ساعت جفت (ساعت آینه ای) یک ساعت با دو رقم تکراری است که به آن اعداد آینه ای نیز گفته میشود. وقتی به تلفن، ساعت یا هر وسیله دیگری که زمان را در قالب دیجیتال نشان می دهد به طور تصادفی نگاه میکنیم، اعداد تکراری را به ما نشان می دهند که به آن ساعت جفت فرشتگان هم می گویند و امروز به معنی ساعت تکراری میپرادازیم.

این می تواند نشانه ای از اعداد فرشتگان باشد، بخصوص وقتی ساعت تکراری به طور منظم برای ما ظاهر می شود و میتواند زمان دوست داشته شدن از طرف کسی باشد. یک ساعت جفت از اعدادی تشکیل شده است که ساعتها با دقایق مطابقت دارند.

به عنوان مثال، ساعت ۱۱:۱۱. این اعداد فرشته یا ساعت آینه با عدد شناسی و طالع بینی و همچنین ایده همزمانی که توسط کارل گوستاو یونگ، روانپزشک سوئیسی (۱۸۷۵ – ۱۹۶۱) کشف شده، ارتباط نزدیکی دارد. استفاده از ساعت های دیجیتالی، ۲۴ساعت آینه ای را که هر روز به چشم ما می خورد برجسته کرده است.

در ادامه مقاله با راز آخر به معنی تمام ساعت های جفت و همچنین با دیدن ویدیو به معنی حقیقی ساعت جفت پی خواهید برد.

ویدیوی معنی ساعت جفت و همزمانی ها

راز اعداد و معنی ساعت جفت | همزمانی چرا اتفاق میفته؟ ۳۶۹ تسلا و ابعاد بالاتر و فرکانس پنهان اعداد

معنی ساعت های جفت

معنی ساعت ۰۱:۰۱ :

این نماد یک پل است، ارتباطی بین انسان و خدا. عدد ۱ شما را تشویق می کند تا معنویت خود را دوباره کشف کنید، به جهان باز شوید و اعتماد به نفس خود را بازیابید. وقت آن است که با تمرکز بر خلاقیت و رهبری ، برنامه ها و خواسته های خود را به جلو برسانید.

معنی زمان ۰۲:۰۲ :

دیدن ساعت جفت ۰۲: ۰۲ ممکن است به این معنی باشد که فرشتگان و راهنمایان روح شما می خواهند به شما یادآوری کنند که شما چقدر مهربان و دوست داشتنی هستید. معنی عدد ۲ به دوستی ، روابط ، همکاری و همدلی متصل است بنابراین ، شما ممکن است یک فرد با نیروهای بسیار که نیاز به خودباوری دارد، باشید.

معنی ساعت جفت ۰۳:۰۳ :

معنی ساعت جفت ۰۳: ۰۳ کاملا واضح است. یعنی هر چیزی ممکن است. رویاها و برنامه های شما به لطف عزم راسخ شما ممکن است به واقعیت تبدیل شود. در مورد تغییرات و موفقیت های مورد نظر شماست، که با سخت کوشی و عزم راسخ به دست خواهید آورد.

معنی تایم رند

معنی تایم رند ۰۴:۰۴:

ساعت جفت ۰۴:۰۴ نگران کننده است، زیرا یک هشدار است. فرشته محافظ از شما می خواهد، مراقب آنچه در اطراف شما می افتد باشید و بسیار توجه کنید. این ساعت نماد یک هشدار است.

معنی ساعت تکراری ۰۵:۰۵:

معنی ساعت جفت ۰۵:۰۵ ارتعاش های پرانرژی است. این زمان یک پیام خوشحال کننده را به همراه دارد، زیرا این فرشته نگهبان شما است که می گوید آنها همیشه در کنار شما خواهند بود، حتی اگر نتوانید آنها را ببینید. این زمان نماد: خلاقیت، اختراع، آموزش، تبادل، ارتباطات، انرژی، نشاط است.

معنی ساعت آینه ۰۶:۰۶:

شما به عنوان فردی دلسوز ، خدمات خود را به دیگران ارائه خواهید داد و همیشه سعی خواهید کرد و به جای اینکه یک نقش منفعلانه داشته باشید، به طور مفید و فعال باشید. بدین صورت مهربانی و محبت دیگران را دریافت خواهید کرد.

معنی ساعت رند ۰۷:۰۷:

و فال ساعت ۰۷ : ۰۷ پیامهایی در رابطه با عشق و روابط با خود حمل میکند. اغلب عدد ۷ به این معنی است که شما یک شریک بسیار مطلوب برای بسیاری از افراد هستید. عدد ۰۷۰۷ همچنین به رها کردن چیزی اشاره میکند، که به شما عشقی نمی بخشد.

معنی ساعت رند

فال جفت شدن ساعت ۰۸:۰۸:

راز اعداد و فرشتگان ساعت ۰۸ : ۰۸ فال خیلی خوبی نیست. شما بیش از حد به سرنوشت و تقدیر اعتماد کرده اید بیشتر از مسئولیت هایی که بر عهده باید بگیرید. اکنون باید جنگجوتر شوید، زیرا ممکن است شرایط به نفع شما نباشد. ساعت ۰۸:۰۸ نماد شهود است.

فال فرشتگان ساعت ۰۹:۰۹:

معنی ساعت ۰۹ : ۰۹ میگوید که فرشته محافظ سعی دارد شما را با مردم احاطه کند . هدف از این کار توسعه دایره دوستی شما است. شما زمان بیشتری را با کسی صرف خواهید کرد که تازه با آنها آشنا شده‌اید، یک دوستی در حال جوانه زدن و در حال شکل گیری است. به این ترتیب زندگی شما تعادل جدیدی پیدا خواهد کرد.

معنی ساعت جفت

معنی ساعت جفت ۱۰:۱۰:

وقتی عدد ۱۰ را دو بار می بینید، این بدان معنی است که پیام عدد “۱۰” قوی تر است. بنابراین، اگر اغلب ساعت جفت 10:10 را می بینید، اعتماد کنید که جهان در برای کمک به شما کار می کند و برای دریافت هر آنچه برای رشد روح خود نیاز دارید باز باشید. معنی دوم ساعت جفت ۱۰ : ۱۰ اینست که شما در حال بیداری روحانی خود هستید.

معنی ساعت جفت ۱۱:۱۱:

معنی ساعت ۱ ۱ درخواست تماس با شما برای اعتماد به حس شهود شماست. اساسا نشانه ای از تشویق برای به دست آوردن کنترل سرنوشت خود و خلق زندگی که برای خودتان می‌خواهید، است. دیدن این ساعت به صورت مرتب به این معنی است که شما برای دنبال کردن مسیر زندگی که همیشه آرزویش را دارید، آماده هستید

معنی ساعت جفت ۱۲:۱۲:

معنای عدد ۱۲۱۲ یا دیدن ساعت ۱۲:۱۲ یادآوری این است که از افکار خود آگاه باشید و از روحیه مثبت برخوردار باشید. همیشه به یاد داشته باشید، دیدن ساعت ۱۲:۱۲ پیامی برای شماست که باید از افکار خود آگاه باشید و بر روی مثبت اندیشی تمرکز کنید تا چیزهای مناسب را برای بالاترین خیر خود به زندگی خود جذب کنید.

فال جفت شدن ساعت ۱۳:۱۳:

ساعت جفت ۱۳:۱۳ نماد مثبت بودن، خوش بینی و پیشرفت است . اگر یک فرشته به شما نزدیک شود و این پیغام را برای شما فرستاده است، پس او به شما انرژی مورد نیاز را خواهد داد، تا به اهدافتان دست یابید.

معنی ساعت رند ۱۴:۱۴:

وقتی مرتبا فرشته نگهبان عدد ۱۴۱۴ را بما نشان میدهد، نشانه این است که باید روی نکات مثبت تمرکز کنید. فرشتگان می خواهند شما بدانید که انرژی مثبت، نتایج مثبتی را به وجود می آورد. به همین ترتیب، اطمینان حاصل کنید که تمام انرژی منفی را از زندگی خود ریشه کن میکنید.

معنی ساعت جفت

معنی ساعت تکراری ۱۵:۱۵:

اگر دائما عدد ۱۵۱۵ را میبینید، ممکن است در شرف انجام یک تغییر عمده در زندگی خود باشید. این یک لحظه تعیین کننده است که شما را به یک مسیر جدید میبرد. آماده و پذیرای چیزهایی که جهان سعی دارد به شما ارائه دهد، باشید.

معنی ساعت جفت ۱۶:۱۶:

فال عاشقی ساعت جفت ۱۶:۱۶ نشانه ای از فرشتگان است، که زندگی شما با عشق برکت می یابد. این میتواند اشکال مختلفی داشته باشد : یا آنرا از شخص جدیدی که وارد زندگی شما میشود دریافت می کنید یا میتواند از طرف شخصی باشد که از قبل می شناسید.

معنی ساعت جفت ۱۷:۱۷:

مراقب استدلال ها باشید. این هم خوب و هم عالی است، اما اگر بیش از حد به اهداف خود تمرکز کنید، از شریک زندگی خود غافل می شوید. به همین دلیل ساعت جفت ۱۷:۱۷ نیز میتواند زمانی باشد که با همسرتان مشاجره آغاز میشود. سوء تفاهم و ناامیدی رایج است. از بحث کردن پرهیز کنید. ساعت ۱۷:۱۷ نماد درون نگری است.

معنی ساعت جفت ۱۸:۱۸:

در ساعت جفت ۱۸:۱۸ فرشته نگهبان شما فکر میکند، که معنای واقعی عشق را درک کرده اید و این پیامی است که فرشته نگهبان شما سعی دارد به شما منتقل کند.

معنی ساعت جفت ۱۹:۱۹:

دیدن ساعت ۱۹:۱۹ شما را بر آن میدارد که آرام، صبور و آماده باشید. برخی از فرشتگان، فال اعداد جفت را انتخاب میکنند تا پیامهایی را به کسانی که از آنها محافظت می کنند منتقل کنند. با توجه به این موارد، به این معنی است که ذهن خود را باز می کنید و ناخودآگاه ذهن شما تغییر میکند تا بر روی یک رویداد در زندگیتان نور روشن کنید.

معنی ساعت جفت ۲۰:۲۰:

در معنی ساعت ۲۰ ۲۰ ، فرشته نگهبان شما را تشویق می کند که بیشتر باهوش باشید. رویاهایتان را تا وقتی که در حقیقت به واقعیت تبدیل نشدند، مطرح نکنید. همچنان به فرشته نگهبان خود اعتماد کنید و در نهایت اهداف شما محقق خواهند شد.

معنی ساعت جفت ۲۱:۲۱:

اگر عدد جفت ۲۱۲۱ را میبینید، به این معناست که انرژی های شما تلاقی میکند. وقتی این اتفاق می افتد، فرد قادر است جهان را به اراده خود خم کند. این یک نشانه بسیار قدرتمند است که اگر شما ابتکار به دست آوردن آنها را به دست بگیرید، چیزهای خوب برای شما اتفاق خواهند افتاد.

معنی ساعت جفت ۲۲:۲۲:

این شماره پیامی برای شما دارد، خصوصا اگر مرتبا آن را مشاهده کرده باشید. ساعت ۲۲:۲۲ یا عدد ۲۲۲ به اعداد فرشته تعلق دارد. این به این معناست که فرشتگان با شما در ارتباط هستند. هر زمان که اعداد فرشته را مشاهده می کنید، به این معناست که شما باید متوقف شوید و به شهود خود توجه کنید.

معنی ساعت جفت ۲۳:۲۳:

مواظب باش. به طرف شریک زندگی خود بروید، او به شما نیاز دارد و باید به آنچه که میگوید، خوب گوش دهید. آینده شما با هم پر از شادی خواهد شد . فال عاشقی ساعت ۲۳ : ۲۳ توانایی برقراری ارتباط و محافظت است.

معنی ساعت جفت 00:00:

عدد 0000 نشانه خوش شانسی است. این عدد نشان میدهد که قلمرو الهی علاقه زیادی به زندگی شما دارد. وقتی بطور مرتب این عدد یا ساعت های جفت را می بینید، بدانید که انرژی معنوی شما زنده و سالم است. فرشتگان شما را در انتخاب و تصمیم گیری صحیح راهنمایی می کنند.

 تعبیر ساعت جفت

با ساعت ۰۱:۰۱ اولین ساعت جفت آغاز و ساعت 00:00 آخرین آن میباشد، هر ساعت جفت معنای خاص خود را دارد، که پیام این اعداد را می توان از طریق تفسیر فرشتگان با کمک آثار دکتر دورین ویرچو (Doreen Virtue) برای ما آشکار کرد و همچنین از طریق علم اعداد یا از طریق آشنایی به علم نجوم میتوانیم به تعبیر ساعت جفت پی ببریم.

این مقاله قصد دارد تا معمایی را که پیش از این بسیاری از افرادی که معمولا ساعتهای جفت را به طور مداوم مشاهده کردند، حل کند.

ساعت جفت - معنی ساعت جفت

جفت شدن ساعت و دقیقه واقعی

 • همزمانی بخشی از روانشناسی تحلیلی است که توسط کارل یونگ ساخته شده است.

این اشاره به وقوع همزمان دو واقعه است که اگرچه ابتدا به نظر میرسد هیچ ارتباط مستقیمی بین آنها وجود ندارد، اما به یکباره برای شخصی که آنها را مشاهده میکند معنایی پیدا می کنند و از این طریق میتوان به معنی ساعت های جفت پی برد.

این ایده همزمانی را باید بخشی از ناخودآگاه جمعی شکل گرفته شده از زمانهای قدیم دانست.

یونگ مشاهده كرد كه افراد بیمار زندگی خاصی دارند كه به طور كامل توسط زمان، رویاها یا موضوع خاصی تنظیم شده و این موضوع اهمیت اعداد جفت و ساعت فرشتگان و ارتعاش آنها را بسیار مهم کرده که در ادامه به آن می پردازیم.

A person is thinking of you

طرحی از جانب خداوند وجود دارد که سرنوشت و مأموریت شما را در جهان تعیین می کند، اما مشغله زندگی روزمره و وظایف ما اغلب ما را از توجه به علائم معنی ساعت های جفت باز می دارد. به همین دلیل همزمانی های ساعت زنگ خطری است که از طریق آن نیروهای آسمانی سعی می کنند پیام مهمی را به ما ارسال کنند. همزمانی های روزمره با توجه به معنی اعداد جفت ساعت و اتفاقات بعد از آن چالشی واقعی برای این ایده بوجود می آورد. وقتی لحظه ای، همزمانی اعداد را مشاهده می کنیم، می تواند احساس خاصی در ما ایجاد کند یا به ما امکان دسترسی به دیدگاه دیگری از پارادایم های اطرافمان را بدهد.

به عنوان مثال در ساعت ۱۳:۱۳ ممکن است از شخصی که به آن فکر می کنید پیام یا تماس تلفنی دریافت کنید! به احتمال زیاد این شخص خاص با شما تماس خواهد گرفت که کاملاً طبیعی است!

این ماهیت همزمانی اعداد است، که به طور طبیعی برای شما بوجود می آید. گاهی پیام روشن است و گاهی اوقات اصلاً مشخص نیست.

چرا من یک ساعت جفت دیدم؟ آیا فال جفت شدن ساعت معنی دارد؟

یک ساعت آینه ای (ساعت جفت) به دلایل مختلفی می تواند در نظر شما ظاهر شود که همیشه دلیل آن بسیار شخصی است. در اینجا تفاسیر مختلفی وجود دارد که می توان برای توضیح مکرر ظاهر شدن ساعت آینه یا اعداد تکراری در نظر گرفت، که از آن به عنوان ساعت فرشتگان نام برده میشود.

نشانه ای از فرشته نگهبان شما – فال جفت شدن ساعت و زمان

مطالعه فرشتگان نگهبان به ما می گوید که دیدن ساعات مختلف در شبانه روز بطور اتفاقی روشی است که به وسیله آن این موجودات معنوی می توانند با دنیای مادی ارتباط برقرار کنند. آثار دکتر دورین ویرچو (Doreen Virtue) به ما امکان می دهد پیام فرشته مربوط به هر ساعت آینه را با شما به اشتراک بگذاریم. اگر معمولا ساعت تکراری را در زندگی روزمره خود می بینید، این می تواند به این معنی باشد که فرشته شما سعی دارد که خودش را به شما معرفی کند. به دنبال علائم احتمالی دیگر باشید زیرا آنها قطعا سعی در هشدار دادن یا محافظت از شما در برابر چیزهایی خطرناک یا اطلاع از اتفاقی خوشایند دارند.

جفت شدن ساعت و دقیقه

فال های ساعت جفت معنی دارد و ساعت جفت یعنی یک نفر به شما فکر می کند!

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، همزمانی در ناخودآگاه جمعی حرکت می کند. اگر غالبا همان ساعت جفت را می بینید، این می تواند به معنای این باشد که شخصی احساسات شدیدی نسبت به شما دارد.

برای درک ماهیت این احساسات، کمی وقت بگذارید تا احساساتی را که در لحظه دیدن ساعت احساس می کنید، شناسایی کنید. سپس می توانید بفهمید آیا این فرد شما را با انرژی مثبت پر می کند یا منفی ؟!

موجودی در تلاش است با شما تماس بگیرد!

درست مثل یک فرشته، موجودی می تواند در تلاش برای برقراری ارتباط با شما باشد. این می تواند کسی باشد که از دنیا رفته است، یا روحی است که می خواهد شما را راهنمایی کند. در هر صورت باید به ماهیت این موجود توجه کنید.

شما نیاز به پاسخ دارید!

عکس ساعت جفت

معنی ساعت های جفت
عکس ساعت جفت

وقتی در زندگی خود با چالش های دشواری روبرو می شویم، بدنبال پاسخ سوالات خود می گردیم. هنر پیشگویی بطور معمول به ما امکان می دهد تا تصویری بهتر از آینده داشته باشیم و تجزیه و تحلیل ساعت آینه می تواند کلیدهای خاصی برای سرنوشت شما داشته باشد. درست مانند تجزیه و تحلیل مسیر زندگی خود از طریق عدد شناسی، تجزیه و تحلیل یک ساعت جفت که تمام وقت می بینید می تواند به شما در موفقیت و غلبه بر موانع پیش روی شما کمک کند.

ساعت جفت یک پیام از ضمیر ناخودآگاه شماست!

ذهن ناخودآگاه ما ۹۰٪ از وجود ما را تشکیل می دهد. برخلاف ذهن آگاه که قادر به کنترل آن هستیم، ذهن ناخودآگاه ما برنامه ریزی شده است و کنترلی نسبت به آن نداریم.

به ذهن آگاه برنامه ای می دهیم تا اجرا شود اما بعد از آن در حالت خودکار قرار دارد. این توضیح نشان می دهد که چرا گاهی اوقات ذهن ناخودآگاه زمان را چک می کند، زیرا ذهن ناخودآگاه شما چیزی دارد که می خواهد به شما بگوید.

معنی ساعت جفت شده

دیدن ساعت جفت، به خصوص به طور مکرر، می تواند نشانه ای از پیامی از فرشتگان نگهبان یا کائنات باشد. این اعداد می توانند به شما کمک کنند تا به وضوح بیشتری در مورد زندگی خود نگاه کنید و تصمیمات درستی بگیرید.

معنی ساعت جفت

ساعت جفت

دیدن ساعت جفت می تواند نشانه ای از هماهنگی و تعادل در زندگی شما باشد. همچنین می تواند نشان دهنده این باشد که شما در مسیر درستی قرار دارید و در حال رسیدن به اهداف خود هستید.

چرا ساعت جفت میبینم

دیدن ساعت جفت نشانه این است که دنیا به شما می گوید به خواسته هایتان نزدیک می شوید. ساعتی که دو عدد آن با هم برابر هستند، ساعت جفت نامیده می شود. ساعت جفت ها اغلب به عنوان اعداد فرشته شناخته می شوند. تکرار این اعداد نشانه ارتباط شما با فرشتگانی است که توسط روح شما هدایت می شوند.

ساعت جفت فرشتگان

در علم اعداد فرشتگان، هر عدد معنای خاص خود را دارد. به عنوان مثال، عدد 0 نماد وحدت و کامل بودن است، در حالی که عدد 1 نماد شروع جدید است.

فال ساعت عاشقی

در فال ساعت عاشقی، هر عدد ساعت معنای خاص خود را دارد. به عنوان مثال، ساعت 11:11 نماد عشق در نگاه اول است، در حالی که ساعت 22:22 نماد یک رابطه عاشقانه قوی است.

دیدن ساعت جفت

دیدن ساعت جفت می تواند یک تجربه آرامش بخش و الهام بخش باشد. این می تواند به شما کمک کند تا به وضوح بیشتری در مورد زندگی خود نگاه کنید و تصمیمات درستی بگیرید.

راز اعداد ساعت جفت

راز اعداد ساعت جفت در علم اعداد نهفته است. هر عدد معنای خاص خود را دارد و می تواند پیامی از فرشتگان نگهبان یا کائنات باشد.

تعبیر ابجد ساعت جفت

در علم ابجد، هر عدد با یک حرف الفبا مطابقت دارد. با استفاده از این قاعده، می توان از ساعت جفت برای پیش بینی آینده استفاده کرد.

اعتقاد به ساعت جفت

اعتقاد به ساعت جفت یک باور عامیانه است که می‌گوید دیدن ساعت‌های جفت، مانند 11:11، 22:22، یا 00:00، نشانه‌ای از اتفاقات خوب در آینده است. این باور ریشه در فرهنگ‌های مختلف دارد و در ایران نیز رایج است.

اعتقاد به ساعت جفت

برخی معتقدند که دیدن ساعت‌های جفت نشان می‌دهد که فرشتگان یا نیروهای ماورایی در حال حمایت از ما هستند. برخی دیگر معتقدند که این نشانه‌ای از موفقیت در عشق، کار، یا تحصیل است. این باور برای بسیاری از مردم خوش یمن است و باعث میشود احساس خوبی داشته باشند.

در ادامه، برخی از باورهای رایج در مورد ساعتهای جفت را بیان میکنیم:

 • دیدن ساعت 11:11 نشانه‌ای از این است که شما در مسیر درستی قرار دارید و باید به کار خود ادامه دهید.
 • دیدن ساعت 22:22 نشانه‌ای از این است که شما در حال دریافت کمک از نیروهای ماورایی هستید.
 • دیدن ساعت 00:00 نشانه‌ای از این است که یک چرخه جدید در زندگی شما آغاز شده است.

نتیجه

دیدن ساعت جفت می تواند یک تجربه معنادار و مهم باشد. با توجه به معانی اعداد ساعت جفت، می توانید از این پیام ها برای بهبود زندگی خود استفاده کنید.

اهمیت یک ساعت جفت

شما تاکنون به معنی ساعت جفت پی بردید و در اینجا ما می خواهیم اطلاعات بیشتری در مورد ساعت جفتی که دیده اید به شما ارائه دهیم.

اگر می خواهید معنی و پیام واقعی یک ساعت جفت را درک کنید، به سادگی به بخش “ساعتها” بروید و یکی از موارد مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

سپس با یک مرور کلی شما میتوانید معنای آن را با کمک فرشته شناسی، اعداد شناسی کشف کنید. ما همچنین مقالات زیادی راجع به مطالعه عددی ساعات منتشر خواهیم کرد که به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری در مورد ساعتهای معکوس و ساعت سه تایی کسب کنید.

اهمیت یک ساعت جفت

ما را در توییتر دنبال کنید.

اشتراک گذاری این مطلب دلگرمی ماست

چرا همش ساعت جفت میبینم؟
اگر مدام ساعت های جفت را ببینید، چه معنایی دارد؟

بسیاری از افراد این سوال را از خود می‌پرسند که چرا بطور دائم ساعت جفت می‌بینیم. برخی معتقدند که هر عددی که ساعت با آن جفت می‌شود، پیام و علامت خاصی به درون هر فرد مرتبط است. برخی دیگر نیز بر این باورند که این پیام ممکن است از سوی کل کائنات باشد. در هر صورت، گفته می‌شود که دیدن ساعت جفت می‌تواند جنبه‌ای از هماهنگی جهان خلقت و رعایت قوانین طبیعت باشد.

چرا من مرتب اعداد جفت را می بینم؟

اما آنها همیشه نشانه ای از جهان هستند. اگر این اعداد جفت را مدام دریافت می کنید، جهان در مورد آنها با شما صحبت می کند، به شما یادآوری می کند، شما را تحریک می کند.

چرا به نظر می رسد که من همیشه همان زمان خاص به ساعت جفت نگاه می کنم؟

معنی دیدن اعداد جفت همیشگی در ساعت جفت
اگر مرتبا یک ساعت جفت و یک عدد خاص را می بینید، این علامت عادی است که پیامی را از خود برتر یا روح عالی خود دریافت می کنید.
برای بررسی زمان در یک لحظه خاص، اغلب به ساعت در هر زمان نگاه می کنید، یک نشانه نامحسوس دریافت خواهید کرد.

ساعت فرشته چه ساعتی است؟

ساعت جادویی – ساعتی بین ۳ بامداد تا ۴ بامداد – زمانی است از شب که باریکترین سد بین قلمرو جسمی و معنوی است. این اجازه می دهد تا راهنماها، ارواح و فرشتگان به طور یکپارچه بین دو جهان سفر کنند و در گوش شما نجوا کنند.

چرا مرتبا ساعت های جفت معکوس را می بینم؟

اگر یک عدد تکرار شود ، ارتعاش بیشتری را در خود نگه می دارد، بنابراین راهنماهای شما سعی می کنند پیام خود را قوی تر کنند. با این حال، گاهی اوقات متوجه خواهید شد که اعداد مانند ۱۵۵۱ منعکس شده اند و این نشانه ای است که تب و تاب شما را در وجودتان معکوس می کند.

معنی 0000 چیست؟

این نمایانگر آغاز و پایان است. 00:00 یک ساعت جفت است که مانند تمام ساعات جفت دیگر نیز از نشانه هایی تشکیل شده است.

معنی دقیق ساعت جفت و اعداد تکراری ساعت چیست؟

ساعات مشابه زمانی است که شما به ساعت نگاه می کنید و همان ساعت ها و دقایق مشابه را می بینید، مانند 11:11 ، 12:12 یا 21:21 . اعتقاد بر این است که وقتی این اتفاق می افتد و همان ساعت ها را در ساعت خود می بینید ، با توجه به عددی که روی ساعت ظاهر می شود، معنای قابل توجهی در زندگی شما دارد.

فال ساعت جفت چه اهمیتی داره؟

چه ساعت ۱۱:۱۱ ، ۲۲۲ یا ۵۵۵ باشد ، تکرار دنباله های اعداد در عدد شناسی به عنوان اعداد اصلی شناخته می شوند و بارها و بارها مشاهده آنها نشانه توجه به ذهن ، بدن و روح شما است. مردم معمولاً ۱۱۱ یا ۱۱:۱۱ را بیشتر در هنگام شروع سفر معنوی خود مشاهده می کنند.

ساعت جفت توسط چه کسی کشف شد؟

این پدیده شگفت انگیزی که با مفهوم همزمانی توسط روانپزشک سوئیسی کارل گوستاو یونگ (۱۸۷۵-۱۹۶۱) کشف شده است.

ساعت جفت عاشقی چه معنی دارد؟

زمان عاشقی پیام بسیار مثبتی دارد: وقت عشق است! شما شروع به احساس اعتماد به نفس کرده اید زیرا به نظر می رسد وضعیت مالی شما خوب است. فرشته شما با شما تماس برقرار می کند تا به شما بگوید کسی هست که عاشق شماست و باید راه درست را پیدا کنید.

معانی مختلف فال ساعت و حس و حال مختلف افراد؟

وقتی احساساتی نظیر شادی، غم، انزجار، ترس، تعجب و خشم یا غرور، شرم، خجالت و هیجان دارید تفسیر هر زمان با توجه به حالت شما تغییر میکنه.

دیدن ساعت جفت به چه معناست؟

ساعات جفت تمام آن ساعت هایی هستند که بعد از دو نقطه تکرار می شوند و بهترین زمانها هستند: 11:11، 12:12، 20:20 و 00:00. فقط معتقدان به این نوع علم اعداد و ساعت ها اعتقاد دارند که سرنوشت ۲۴ فرصت را در روز به ما ارائه می دهد تا با خودمان ارتباط برقرار کنیم و با موجودات معنوی و خود جهان پیوند ایجاد کنیم.

ساعت جفت عاشقی یعنی چه؟

اگر ساعت 20:20 را دیدی، به پیام فرشته خود گوش کن: کسی که دوستش داری به تو نشان خواهد داد که عشق چیست. شما احساساتی را تجربه خواهید کرد که قبلا هرگز نداشته اید. ساعت 21:21 یک تصادف ساده نیست، همچنین پیش بینی این است که یک اتفاق بزرگ رخ خواهد داد.

نظرات

 1. درود و نور پروردگار بر شما دوست و ادمین سایت:
  تشکر و سپاس فراوان بخاطر مطالب و مفاهیم پیامدهای علم اعداد که در اختیار بینندگان و علاقمندان علم خدا شناسی،خودشناسی و جهان هستی گذاشتید.
  من شخصاً خودم در طول شبانه روز با این اعداد مواجه میشوم و به درک و مفهوم اعداد از طرف خدا و کائنات و فرشتگانی که راهنمای ما در این مسیر که هدیه ای ارزشمند از جانب پروردگار عالم است که ما از این فرصت استفاده کنیم و خود را به تکامل و بعد بالاتر برسانیم، آگاهم و ایمان کامل دارم.
  اگر باز هم مطالب ارزشمند و آموزش های دیگری در این موضوع مطلع هستید،خوشحال میشوم در اختیار بنده و دیگر دوستداران سایتتون بگذارید.
  سپاس فراوان از شما دوست عزیز و ارجمند
  در پناه ایزد منان و نور پروردگار بر شما تابان
  دوستدار شما:
  مجتبی

 2. با سلام، اگربه اعداد زوج رسیدید، گشایش، تعمیر، تغییر راخواهید داشت، اگربه اعدادفرد رسید نشان دنده پایان تعمیرات و… می باشد.

 3. خواهشا یک راهنمایی هم به بنده بکنید بنده به خصوص این روزها مستقیم ساعت جفت نمیبینم بلکه یک یا چند دقیقه مانده به ساعت جفت مقابل من ظاهر می شود آیا این نشانه هست یا تخیلات

  • درود. در مورد سوال شما باید بگویم که دیدن ساعت جفت یا ساعت آینه‌ای یک پدیده رایج است که بسیاری از مردم آن را تجربه می‌کنند. در این پدیده، شما مکرراً ساعتی را می‌بینید که اعداد آن یکسان یا آینه‌ای یکدیگر هستند، مانند 11:11 یا 22:22.

   در علم اعداد، عدد 1 نماد جدیدی آغاز، شروع تازه و وحدت است. بنابراین، دیدن ساعت جفت یا ساعت آینه‌ای می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که شما در حال گذراندن یک دوره تغییر و تحول در زندگی خود هستید. ممکن است در حال ورود به یک مرحله جدید در زندگی خود، مانند شروع یک شغل جدید، ازدواج یا تولد فرزند باشید.

   اما اگر به جای ساعت جفت، ساعتی را می‌بینید که فقط یک یا چند دقیقه مانده به ساعت جفت است، این می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که شما در حال نزدیک شدن به یک تغییر یا تحول هستید. ممکن است این تغییر در حال حاضر در حال وقوع باشد، اما هنوز کاملاً آشکار نشده است.

   البته، اینها فقط تفسیرهای احتمالی هستند. در نهایت، معنای واقعی دیدن ساعت جفت یا ساعت آینه‌ای برای هر فرد متفاوت است. اگر شما به طور مکرر این ساعت‌ها را می‌بینید، می‌توانید سعی کنید پیامی را که این ساعت‌ها برای شما دارند، دریافت کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از خود بپرسید که چه چیزی در زندگی خود تغییر می‌کند یا چه چیزی در حال نزدیک شدن است.

   در اینجا چند نکته برای کمک به شما در درک معنای دیدن ساعت جفت یا ساعت آینه‌ای آورده شده است:

   به افکار و احساسات خود در زمان دیدن ساعت دقت کنید. آیا احساس خاصی دارید؟ آیا به چیزی فکر می‌کنید؟
   به اتفاقات اخیر زندگی خود فکر کنید. آیا چیزی در زندگی شما تغییر کرده است؟
   به اهداف و آرزوهای خود فکر کنید. آیا در حال حاضر در حال تلاش برای رسیدن به چیزی هستید؟
   با توجه به این نکات، می‌توانید شروع به درک معنای دیدن ساعت جفت یا ساعت آینه‌ای برای خود کنید.

 4. منم ساعت جفت خیلی میبینم اونم مدام خیلی دلم میخواد با فرشته نگهبانم ارتباط مستقیم داشته باشم ولی نمی‌دونم چطوری؟؟؟؟؟؟

  • عزیزم سارا جان به طور مکرر روزی چند بار مراقبه داشته باش بعد چند بار به سکوت و تمرکز میرسی حالا میتونی فرشته های نوری رو تصور کنی…..( مراقبه وسکوت درونی )

 5. سلام وقت بخیر
  من حدودا یک ماهه که روزی چند بار مرتبا عدد ۳۳ رو میبینم تو ساعت تو باطری گوشی و به هر طریقی
  اما نمیتونم مفهوم دقیقش رو متوجه شم ممنون میشم در این باره راهنماییم کنین

 6. سلام ،من حدود ۶-۷ ساله که ساعتهای جفت رو میبینم اوایل که چند روز یکبار بیشتر ساعت ۱۱:۱۱ رو میدیدم و رفته رفته رسیده به جایی که تقریبا همه ساعتها رو جفت جفت میبینم، شدیدا دنبال جواب این راز هستم ولی حتی با توجه به نوشته های شما نمیتونم رمزگشایی کنم و نتیجه ای در ارتباط با این اتفاق در زندگیم بگیرم، بشدت ذهنم رو درگیر کرده و سر در نمیارم،لطفا اگر ممکنه بیشتر راهنماییم کنید. مچکرم

 7. معنی ساعت جفت عالی بود. فقط اگر امکانش هست ویدیو فال ساعت را به غیر از یوتیوب داخل آپارات راز آخر هم بگذارید.
  عشقید و راز آخر همه اطلاعات

 8. معنی ساعت جفت عالی بود ، دوستان ساعت جفت فال نیست و اصطلاح هست که میگند فال ساعت جفت. همه چی در کیهان به صورت کد شده و اعداد هست. من از این مطالب نتایج عالی گرفتم و خواستم ازتون تشکر کنم که ما را با راز آشنا میکنید و افراد هم فرکانس را دور هم جمع میکنید. مرسی و امیدوارم همیشه روی فرکانس عشق، ثروت و سلامتی باشید.

 9. سایت راز آخر، من همش دارم ساعت جفت میبینم این به چه معنی هست ؟ لطفا توی یک ویدیو معنی همه ساعت های جفت را توضیح بدید.

  • شما اگر به صورت مکرر در روز چندین بار با ساعت جفت اعداد آینه ویا اینه معکوس رو به رو میشد،احتمالا نص عمر خودتون رو کامل کردین یعنی اگر شما فردی هستید که قراره ۶۲سال عمر کنه الان در سن 30سالگی وورد به سن ۳۱قرار داری،تین توالی ها از اعداد بیشتر از ذهن ناخودآگاه ما توسط فرشته های نگهبان از طرف کاعنات مخابره میشه و برای بالا بردن ارتعاشات مکانیکی ذهن روه وجسمت هست که تو را راهنمایی کنند که به ورژن جدید ترکی از خودت دست پیدا کنی،یعنی با دگرگونی های عجیب و غریب روبه رو خواهی شد ،یعنی رفیق با نسخه قدیمی‌تر خودت خدافظی کن تو به آگاهی میرسی که خودت رو متحول می‌کنی و با اینکار تمام زندگیت هم متحول خواهد شد ،مدی تیشن مراقبه،تل پاتی، یوگا ،و سجده کردن نسخه جدیدتر زودتر به دستت یا همون ذهن آگاه یا ناخودآگاه میرسه،نماز هم کم بی تاثیر نیست اگر به صورت آگاهانه اقامه بشه یعنی تمام عنوان کلمات رو باید با توجه ذهنی بیان کنی نه فقط مثل کسانی که از در وارد میشن از راه نرسیده وضع گرفت تو مدت زمان ۴دیقه کلا خاتمه پیدا می‌کنه اون عادت هست و جز نرمش بدنی و شستن دست و صورت چند بار اضافه‌تر در روز کار بیشتری نکرده

 10. فال جفت شدن ساعت و معنی ساعت جفت را اتفاقی تو وبسایت راز آخر دیدم و با شما آشنا شدم یکی از دوستان خواست که به معنی ساعت های جفت دقت کنم و برای پیدا کردن معنی ساعت های جفت به وبسایت شما سر بزنم هر روز کلی مسیر جدید را بهم نشون میدید. مرسی از این همه آگاهی

 11. یه سوال معنی ۰۱:۱۰چیه یا عدد های مثل این که عدد ۱کنار هم یا ۲ یا ۳ و….
  یا معنی ۱۲:۳۴که اگه توجه کنیم یک دو سه چهار عددا پشت همن اینا هم معنی دارن؟ تو دنیا همچی معنی خاص خودشو داره پس اینا معنیشون چیه؟

  • In God we trust
   ما به خدا اعتقاد داریم درسته؟
   اگر جواب تو آره هست پس تو به من باید بگی از نظر تو عدد ۱۳نهس است یا خیر،؟اگه در پاسخ به این سوال حتی کوچکترین فکری کنی و جواب بدی،راه طولانی در پیش داری که شاید اصلاً نتونی وارد اون راه بشی،
   اگر منظورت از اون اعداد ساعت ۱۲:۳۴هست از نظر علم اعداد ساعت به دو شیوع پیوند میخوره و چون کل زندگیمون از فیزیک کوانتوم و کیه هرچه در دید پدر تصورات هست یک شماره داره و اون شماره در زمان ودر کل کیهان هر چیزی که داری میبینی یا حتی نمی‌بینی هم با علم ریاضی در حال حرکت با سرعت نور هست،حتی همین حالا که من در لباس خوابم دراز کشیدم و دارم به شما پیام میدم هو واقعی هست این کار هم نیست ،در جهانی که کاینات تشکیل دهنده اون هستن این واقعی هستش ،ام در نسخه دوم و نسخه اصلی که به وسیله‌ی خداوند متعال ،که کلمه خواست بالاتر رو همون خدا نام گذاری کردم الان و نتها همین لحظه بلکه در تمام لحظات عمر را رو تو من و هرچه هست با سرعت نور در حال حرکت هستیم،به زبان ساده‌تر این دنیایی که ما در اون نیستیم شبیه‌سازی شده از نسخه اصلی زمینی هست که ما همه ما برای انجام رسالت روح و تکامل به نسخه اصلی خودمون در معرض اتهام هستیم،و تا نتونی اون رسالتی که بهت محول شده رو در یک زندگی ۶۰ساله بهش برسی تو جسمت تمومه عمر این بخش به پایان میرسه ذهن ریست فکتوری میشه و باره در غالب جسمی دیگه شروع به رشد می‌کنی تا بدانی چه رسالتی داری،ما هوایی که در حوضه باطن بی اطلاع هستیم ممکن که تا به حال ۲۰بار رد جای جای جهان تولد دوباره داشتیم که از ذهن ما پاک شده تا به ورژن اصلی خودت دست پیدا کنی ورسالت روحت رو به پایان برسونی و اون زمان تازه زنگی در بعدهای ۴،۵,۶,۷,….وووبالاتر بصورت جاودان ورایگان از تمام کائنات برات به خواست بالاتر خداوند ارسال میشه.۱۲۳۴جمعش میشه ۱۰یا۴۶؟بعد جواب اون ۲سوال اول به اینم پاسخ بده تا با،،،
   ماورای باورهای ما ،ماورای بودن یا نبودن های ما،انجا دشتی است فراتر از تصورات راست وچب،در آنجا تورا خواهم دید،تل پاتی یادت نره من وحید ۳۲سال ۳ماه و۱۷روز دارم اگه خواستی در حوضه تل پاتی که همون به وسیله‌ی ذهن آگاه به توسط ذهن ناخودآگاه صورت میگیره میتونم آموزش بدم و در مرد چیزایی که تو احتیاج داری این عمل رو انجام میدیم،مثللا تو به یک ساعت مچی ۱۰۰ملیونی احتیاج داری عکس و مکانش رو برام ارسال می‌کنی اگر از گروه متمایز ها باشی بدون یک دینار پول با تکنیک تا پاتی ۱۰روزه به دستش میاری،اسم مادر روز ما سال تولد برای تاله بینید مهمه و تصویری ساختگی از من خیالی یا واقعی احتیاج هست امیدوارم حسن گفته باشه و تو متولد آذر یا آبان باشی با گروه خونی a+

 12. ساعت جفت و معنی ساعت جفت چیزی بود که بارها به دنبال اون بودم، امروز با سایت رازاخر آشنا شدم و حس میکنم به راز آخر ساعت جفت و معنی ساعت جفت پی بردم.
  خدایا شکرت برای آگاهی

 13. ساعت های جفت و معنی ساعت جفت را وبسایت راز آخر عالی توضیح داده و خوشحال از اینکه با شما آشنا شدم. معنی ساعت های جفت زندگی من را تغییر داده و در مورد دوره جدیدتون هنوز خبری نشده کی اذلاع رسانی میکنید. ممنون

 14. ساعت های جفت ، ساعت های جفت ، ساعت های جفت هر روز میبینم اینقدر زیاد میبینم که اومدم ببینم فال ساعت های جفت من چیه. تفسیرتون در مورد ساعت جفت عالی بود. مرسی از بلاگ راز آخر

 15. من چند وقتیه این ساعتا رو میبینم ولی الان اومدم درموردش تو وبسایتتون خوندم… بعضی چیزاش که مثلا ی روح میخواد باهاتون ارتباط بگیره واقعا وحشتناکه برای من? ومن نمیخوام چنین اتفاقی بیفته

  • هر جا که میخواهید کانون توجه تون را اونجا قرار بدید و بسمتی که دوست دارید ذهنتون را هدایت کنید و از خدا بخواهید راه را بهتون نشون بده.

 16. من چند وقتیه این ساعتا رو میبینم ولی الان اومدم درموردش تو وبسایتتون خوندم… بعضی چیزاش که مثلا ی روح میخواد باهاتون ارتباط بگیره واقعا وحشتناکه برای من? ومن نمیخوام چنین اتفاقی بیفته

 17. معنی ساعت های جفت و نشانه های فرشتگان نگهبان امیدوارم راهگشای همه دوستان باشه و امیدوارم که بتونم به معنی ساعت جفت پی ببرم تا حالا که سایت راز آخر مطالبش نامبر وان بوده.
  مرسی که هستید.

 18. استیکر ساعت جفت را تا میبینم برای دیدن معنی ساعت جفت میام راز آخر و بهترین جواب را میتونم تو بلاگ راز ببینم، فقط اگه میشه یک دوره درست کنید و در مورد راز اعداد و ساعت جفت و طریقه پی بردن به راز آخر این ساعتها هم توضیح بدید.
  ممنون میشم

 19. سلام
  من نزدیک به یک ساله مداوم ساعات های جفت میبینم و توی زندگی سعی کردم همیشه تنها باشم طوری که هیچ آدم آشنایی دور خودم ندارم و در یک سکوت زیبا هستم
  اما امشب دیگه بطور غیر طبیعی یک ساعت جفت رو زمانی دیدم که داشتم یک فیلم رو می دیدم و وقتی فیلم رو استوپ کردم روی دقیقه و ثانیه ۲۲:۲۲ بود و ساعت هم ۲۲:۲۲بود و واقعا دیگه بفکر افتادم که چرا این یک سال روزی ۱۰ مرتبه ساعت جفت میبینم
  خیلی برام عجیبه و فکر میکنم صد درصد میخواد یه پیامی رو بهم بده نمیدونم چیه و این اذیتم میکنه
  بنظرتون روانشناس میتونه کمکم کنه؟

  • شاید معنی این ساعت های جفت برای شما این باشه که باید از تنهایی خودتون در بیاید و گاهی به اجتماع بپیوندید .. به نظرم یک روان‌شناس یا یک مشاور خوب میتونه کمکتون کنه مسیر و هدف واقعی زندگیتونو پیدا کنید و براش بجنگید
   شاید وقتشه از روزمرگی ها خلاص بشید و یک تغییر بزرگ در خودتون و اطرافتون ایجاد کنید?✨

 20. اعداد فرشتگان و اعداد آینه ای و فال جفت شدن ساعت که هر روز داره اتفاق میفته. خدایا شکرت بخاطره نشانه ها و آگاهی ها

 21. ساعت جفت و معنی ساعت های جفت بسیار با جزییات نوشته شده و امروز که چک کردم به آهر متن چند سوال و جواب هم اضافه شده، که در مورد جفت شدن ساعت و معنی ساعت جفت هست. ساعت های جفت آیا همون اعداد فرشتگان هستند؟!
  مرسی از وبسایت رازآخر

 22. منم وقتی اعداد جفت رو می بینم و بررسی میکنم متوجه میشم که دقیقا بیانگر اون چیزیه که واسم اتفاق افتاده و من رو هدایت می‌کنند و پیامشان رو بهم ارسال می کنند.

 23. من در طول روز تمام اعدادی که ذکر کردید می بینم همش باهم به طوری که از هر ۱۰ بازدید ۹ یا ۸ تاش جفت هست و همه اعداد ذکر شده رو میبینم و این برام سواله چرا همه باهم؟!

 24. عجیبش برای من اینه در طول روز همه اعداد مورد نظر رو میبینم و از هر ۱۰ بازدید ام ۹ یا ۸ تاش اعداد جفت هست اونم تمام اعدادی که گفتید تمام اعداد هم باهم جور در نمیان که
  تفسیر کار من چیه؟

 25. ساعت جفت و فرشبگان نگهبان چرا در دید ما ظاهر میشند و واقعا معنی ساعت های جفت چیست؟
  معنی ساعت جفت و معنی اعداد فرشتگان آیا در قرآن هم از آنها یاد شده؟
  به هر حال مطالبتان در مورد معنی ساعت جفت و معنی اعداد فرشتگان زیبا بود.

 26. خدا مسیراتونو دونه به دونه براتون باز کنه و شاهد فراوانی نعمت در زندگیتون باشید .

  • من نمیشناسم شما را، ولی از وقتی این نظر واقعا زیبا را نوشتید، تو زندگیم تاثیر مثبتش را گذاشت. خدا را شکر میکنم برای وجود شما دوستان.
   معنی ساعت عای جفت

 27. فقط میگم:خدایا سپاسگزارم که مارو در همه حال در آغوش امن خود قرار داده ای.چون اگه آغوشش نبود فرشتگان نگهبان رو برای حمایتمون نمی فرستاد.و زمان و ساعت رو وسیله ی ارتباطمون با دنیای فرشتگان نمی گذاشت.خدایا سپاسگزارم و خوشحال از اینکه ما در آغوشت هستیم???

  • چقدر این پیامتون به موقع بود. نیاز شدیدی داشتم که این پیام را دوباره بگیرم. خدایا شکرت.

 28. ساعت جفت همون چیزی که دنبالش بودم. معنی ساعت های جفت دقیقا تو زندگیم تکرار میشه. معنی ساعت جفت و اعداد فرشتگان بنظر من واقعی هست. ساعت های جفت مثلا ۱۱:۱۱ یا ۲۲:۲۲ عالی هست. تعبیر ساعت جفت شده کارهر روز من. مرسی به خاطر کار عالیتون و بدون چشمداشت.

  • خدایا سپاسگزارم که مارو در همه حال در آغوش امن خود قرار داده ای.چون اگه آغوشش نبود فرشتگان نگهبان رو برای حمایتمون نمی فرستاد.خدایا سپاسگزارم و خوشحال از اینکه ما در آغوشت هستیم???

   • خدایا سپاسگزارم که اطراف ما را انرژی مثبت و آدم های دوست داشتنی پر کردی و نشانه ها را از طریق ساعت های جفت به ما نمایان میکنی.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *