راز آخر » ساعت جفت و فال جفت شدن ساعت

ساعت جفت و فال جفت شدن ساعت

ساعت جفت یا ساعت فرشتگان

معانی ساعت آینه ای (ساعت جفت)


ساعت جفت چیست ؟

ساعت جفت (ساعت آینه ای) یک ساعت با دو رقم تکراری است که به آن اعداد آینه ای نیز گفته میشود.

وقتی به تلفن، ساعت یا هر وسیله دیگری که زمان را در قالب دیجیتال نشان می دهد به طور تصادفی نگاه میکنیم، اعداد تکراری به ما نشان می دهند.

این می تواند نشانه ای از اعداد فرشتگان باشد، خصوصاً وقتی ساعت تکراری به طور منظم برای ما ظاهر می شود.

یک ساعت جفت از اعدادی تشکیل شده است که ساعتها با دقایق مطابقت دارند، به عنوان مثال، ۱۱:۱۱. این اعداد فرشته یا ساعت آینه با عدد شناسی و طالع بینی و همچنین ایده همزمانی که توسط کارل گوستاو یونگ، روانپزشک سوئیسی (۱۸۷۵ – ۱۹۶۱) کشف شده، ارتباط نزدیکی دارد.

 استفاده از ساعت های دیجیتالی، ۲۴ ساعت آینه ای را که هر روز به چشم ما می خورد برجسته کرده است.

معنی ساعت جفت ۰۱:۰۱ :

این نماد یک پل است، ارتباطی بین انسان و خدا. عدد ۱ شما را تشویق می کند تا معنویت خود را دوباره کشف کنید، به جهان باز شوید و اعتماد به نفس خود را بازیابید. وقت آن است که با تمرکز بر خلاقیت و رهبری ، برنامه ها و خواسته های خود را به جلو برسانید.

معنی ساعت جفت ۰۲:۰۲ :

دیدن ساعت جفت ۰۲: ۰۲ ممکن است به این معنی باشد که فرشتگان و راهنمایان روح شما می خواهند به شما یادآوری کنند که شما چقدر مهربان و دوست داشتنی هستید. معنی عدد ۲ به دوستی ، روابط ، همکاری و همدلی متصل است بنابراین ، شما ممکن است یک فرد با نیروهای بسیار که نیاز به خودباوری دارد، باشید.

معنی ساعت جفت ۰۳:۰۳ :

معنی ساعت جفت ۰۳: ۰۳ کاملا واضح است. یعنی هر چیزی ممکن است. رویاها و برنامه های شما به لطف عزم راسخ شما ممکن است به واقعیت تبدیل شود. در مورد تغییرات و موفقیت های مورد نظر شماست، که با سخت کوشی و عزم راسخ به دست خواهید آورد.

معنی ساعت جفت ۰۴:۰۴:

ساعت جفت ۰۴:۰۴ نگران کننده است، زیرا یک هشدار است. فرشته محافظ از شما می خواهد، مراقب آنچه در اطراف شما می افتد باشید و بسیار توجه کنید. این ساعت نماد یک هشدار است.

معنی ساعت جفت ۰۵:۰۵:

معنی ساعت جفت ۰۵:۰۵ ارتعاش های پرانرژی است. این زمان یک پیام خوشحال کننده را به همراه دارد، زیرا این فرشته نگهبان شما است که می گوید آنها همیشه در کنار شما خواهند بود، حتی اگر نتوانید آنها را ببینید. این زمان نماد: خلاقیت ، اختراع ، آموزش ، تبادل ، ارتباطات. انرژی ، نشاط است.

معنی ساعت جفت ۰۶:۰۶:

شما به عنوان فردی دلسوز ، خدمات خود را به دیگران ارائه خواهید داد و همیشه سعی خواهید کرد و به جای اینکه یک نقش منفعلانه داشته باشید، به طور مفید و فعال باشید. بدینصورت مهربانی و محبت دیگران را دریافت خواهید کرد.

معنی ساعت جفت ۰۷:۰۷:

ساعت جفت ۰۷ : ۰۷ پیامهایی در رابطه با عشق و روابط با خود حمل میکند. اغلب عدد ۷ به این معنی است که شما یک شریک بسیار مطلوب برای بسیاری از افراد هستید. عدد ۰۷۰۷ همچنین به رها کردن چیزی اشاره میکند، که به شما عشقی نمی بخشد.

معنی ساعت جفت ۰۸:۰۸:

فال ساعت جفت ۰۸ : ۰۸ فال خیلی خوبی نیست. شما بیش از حد به سرنوشت و تقدیر اعتماد کرده اید بیشتر از مسئولیت هایی که بر عهده باید بگیرید. اکنون باید جنگجوتر شوید، زیرا ممکن است شرایط به نفع شما نباشد. ساعت ۰۸:۰۸ نماد شهود است.

معنی ساعت جفت ۰۹:۰۹:

فال ساعت جفت ۰۹ : ۰۹ میگوید که فرشته محافظ سعی دارد شما را با مردم احاطه کند . هدف از این کار توسعه دایره دوستی شما است. شما زمان بیشتری را با کسی صرف خواهید کرد که تازه با آنها آشنا شده‌اید، یک دوستی در حال جوانه زدن و در حال شکل گیری است. به این ترتیب زندگی شما تعادل جدیدی پیدا خواهد کرد.

معنی ساعت جفت ۱۰:۱۰:

وقتی عدد ۱۰ را دو بار می بینید، این بدان معنی است که پیام عدد “۱۰” قوی تر است. بنابراین، اگر اغلب ساعت جفت 10:10 را می بینید، اعتماد کنید که جهان در برای کمک به شما کار می کند و برای دریافت هر آنچه برای رشد روح خود نیاز دارید باز باشید. معنی دوم ساعت جفت ۱۰ : ۱۰ اینست که شما در حال بیداری روحانی خود هستید.

معنی ساعت جفت ۱۱:۱۱:

درخواست تماس با شما برای اعتماد به حس شهود شماست. اساسا نشانه ای از تشویق برای به دست آوردن کنترل سرنوشت خود و خلق زندگی که برای خودتان می‌خواهید، است. دیدن این ساعت به صورت مرتب به این معنی است که شما برای دنبال کردن مسیر زندگی که همیشه آرزویش را دارید، آماده هستید

معنی ساعت جفت ۱۲:۱۲:

معنای عدد ۱۲۱۲ یا دیدن ساعت ۱۲:۱۲ یادآوری این است که از افکار خود آگاه باشید و از روحیه مثبت برخوردار باشید. همیشه به یاد داشته باشید، دیدن ساعت ۱۲:۱۲ پیامی برای شماست که باید از افکار خود آگاه باشید و بر روی مثبت اندیشی تمرکز کنید تا چیزهای مناسب را برای بالاترین خیر خود به زندگی خود جذب کنید.

معنی ساعت جفت ۱۳:۱۳:

ساعت جفت ۱۳:۱۳ نماد مثبت بودن، خوش بینی و پیشرفت است . اگر یک فرشته به شما نزدیک شود و این پیغام را برای شما فرستاده است، پس او به شما انرژی مورد نیاز را خواهد داد، تا به اهدافتان دست یابید.

معنی ساعت جفت ۱۴:۱۴:

وقتی مرتبا فرشته نگهبان عدد ۱۴۱۴ را بما نشان میدهد، نشانه این است که باید روی نکات مثبت تمرکز کنید. فرشتگان می خواهند شما بدانید که انرژی مثبت، نتایج مثبتی را به وجود می آورد. به همین ترتیب، اطمینان حاصل کنید که تمام انرژی منفی را از زندگی خود ریشه کن میکنید.

معنی ساعت جفت ۱۵:۱۵:

اگر دائما عدد ۱۵۱۵ را میبینید، ممکن است در شرف انجام یک تغییر عمده در زندگی خود باشید. این یک لحظه تعیین کننده است که شما را به یک مسیر جدید میبرد. آماده و پذیرای چیزهایی که جهان سعی دارد به شما ارائه دهد، باشید.

معنی ساعت جفت ۱۶:۱۶:

فال عاشقی ساعت جفت ۱۶:۱۶ نشانه ای از فرشتگان است، که زندگی شما با عشق برکت می یابد. این م تواند اشکال مختلفی داشته باشد : یا آ را از شخص جدیدی که وارد زندگی شما میشود دریافت می کنید یا میتواند از طرف شخصی باشد که از قبل می شناسید.

معنی ساعت جفت ۱۷:۱۷:

مراقب استدلال ها باشید. این هم خوب و هم عالی است، اما اگر بیش از حد به اهداف خود تمرکز کنید، از شریک زندگی خود غافل میشوید. به همین دلیل ساعت جفت ۱۷:۱۷ نیز میتواند زمانی باشد که با همسرتان مشاجره آغاز میشود. سوء تفاهم و ناامیدی رایج است. از بحث کردن پرهیز کنید. ساعت ۱۷:۱۷ نماد درون نگری است.

معنی ساعت جفت ۱۸:۱۸:

در ساعت جفت ۱۸:۱۸ فرشته نگهبان شما فکر میکند، که معنای واقعی عشق را درک کرده اید و این پیامی است که فرشته نگهبان شما سعی دارد به شما منتقل کند.

معنی ساعت جفت ۱۹:۱۹:

دیدن ساعت ۱۹:۱۹ شما را بر آن میدارد که آرام، صبور و آماده باشید. برخی از فرشتگان، فال اعداد جفت را انتخاب میکنند تا پیامهایی را به کسانی که از آنها حفاظت میکنند منتقل کنند. با توجه به این موارد، به این معنی است که ذهن خود را باز می کنید و ناخودآگاه ذهن شما تغییر میکند تا بر روی یک رویداد در زندگیتان نور روشن کنید.

معنی ساعت جفت ۲۰:۲۰:

در ساعت ۲۰:۲۰ ، فرشته نگهبان شما را تشویق می کند که بیشتر باهوش باشید. رویاهایتان را تا وقتی که در حقیقت به واقعیت تبدیل نشدند، مطرح نکنید. همچنان به فرشته نگهبان خود اعتماد کنید و در نهایت اهداف شما محقق خواهند شد.

معنی ساعت جفت ۲۱:۲۱:

اگر عدد جفت ۲۱۲۱ را میبینید، به این معنیست که انرژی های شما تلاقی میکند. وقتی این اتفاق می افتد، فرد قادر است جهان را به اراده خود خم کند. این یک نشانه بسیار قدرتمند است که اگر شما ابتکار به دست آوردن آنها را به دست بگیرید، چیزهای خوب برای شما اتفاق خواهند افتاد.

معنی ساعت جفت ۲۲:۲۲:

این شماره پیامی برای شما دارد، خصوصا اگر مرتبا آن را مشاهده کرده باشید. ساعت ۲۲:۲۲ یا عدد ۲۲۲ به اعداد فرشته تعلق دارد. این به این معنیست که فرشتگان با شما در ارتباط هستند. هر زمان که اعداد فرشته را مشاهده می کنید، به این معنیست که شما باید متوقف شوید و به شهود خود توجه کنید.

معنی ساعت جفت ۲۳:۲۳:

مواظب باش. به طرف شریک زندگی خود بروید، او به شما نیاز دارد و باید به آنچه که میگوید، خوب گوش دهید. آینده شما با هم پر از شادی خواهد شد . فال عاشقی ساعت ۲۳ : ۲۳ توانایی برقراری ارتباط و محافظت است.

معنی ساعت جفت 00:00:

عدد 0000 نشانه خوش شانسی است. این عدد نشان میدهد که قلمرو الهی علاقه زیادی به زندگی شما دارد. وقتی مرتباً این عدد یا ساعت های جفت را می بینید، بدانید که انرژی معنوی شما زنده و سالم است. فرشتگان شما را در انتخاب و تصمیم گیری صحیح راهنمایی می کنند.

 با ساعت  ۰۱:۰۱ اولین ساعت جفت آغاز و ساعت 00:00 آخرین آن میباشد، هر ساعت جفت معنای خاص خود را دارد، که پیام این اعداد را می توان از طریق تفسیر فرشتگان با کمک آثار دکتر دورین ویرچو (Doreen Virtue) برای ما آشکار کرد و همچنین از طریق علم اعداد یا از طریق آشنایی به علم نجوم میتوانیم به تعبیر ساعت جفت پی ببریم.

این مقاله قصد دارد تا معمائی را که پیش از این بسیاری از افرادی که معمولاً ساعتهای جفت را به طور مداوم مشاهده کردند، حل کند.

همزمانی و ساعت جفت

همزمانی بخشی از روانشناسی تحلیلی است که توسط کارل یونگ ساخته شده است. این اشاره به وقوع همزمان دو واقعه است که اگرچه ابتدا به نظر می رسد هیچ ارتباط مستقیمی بین آنها وجود ندارد، اما به یکباره برای شخصی که آنها را مشاهده می کند معنایی پیدا می کنند و از این طریق میتوان به معنی ساعت های جفت پی برد.

این ایده همزمانی را باید بخشی از ناخودآگاه جمعی شکل گرفته شده از زمانهای قدیم دانست.

یونگ مشاهده كرد كه افراد بیمار زندگی خاصی دارند كه به طور كامل توسط زمان، رویاها یا موضوع خاصی تنظیم شده و این موضوع اهمیت اعداد جفت و ساعت فرشتگان و ارتعاش آنها را بسیار مهم کرده که در ادامه به آن می پردازیم.

طرحی از جانب خداوند وجود دارد که سرنوشت و مأموریت شما را در جهان تعیین می کند، اما مشغله زندگی روزمره و وظایف ما اغلب ما را از توجه به علائم معنی ساعت های جفت باز می دارد.

به همین دلیل همزمانی های ساعت زنگ خطری است که از طریق آن نیروهای آسمانی سعی می کنند پیام مهمی را به ما ارسال کنند.

همزمانی های روزمره با توجه به معنی اعداد جفت ساعت و اتفاقات بعد از آن چالشی واقعی برای این ایده بوجود می آورد.

وقتی لحظه ای، همزمانی اعداد را مشاهده می کنیم، می تواند احساس خاصی در ما ایجاد کند یا به ما امکان دسترسی به دیدگاه دیگری از پارادایم های اطرافمان را بدهد.

به عنوان مثال در ساعت ۱۳:۱۳ ممکن است از شخصی که به آن فکر می کنید پیام یا تماس تلفنی دریافت کنید! به احتمال زیاد این شخص خاص با شما تماس خواهد گرفت که کاملاً طبیعی است!

این ماهیت همزمانی اعداد است، که به طور طبیعی برای شما بوجود می آید. گاهی پیام روشن است و گاهی اوقات اصلاً مشخص نیست.

چرا من یک ساعت جفت دیدم ؟

یک ساعت آینه ای (ساعت جفت) به دلایل مختلفی می تواند در نظر شما ظاهر شود که همیشه دلیل آن بسیار شخصی است. در اینجا تفاسیر مختلفی وجود دارد که می توان برای توضیح مکرر ظاهر شدن ساعت آینه یا اعداد تکراری در نظر گرفت، که از آن به عنوان ساعت فرشتگان نام برده میشود.

نشانه ای از فرشته نگهبان شما

مطالعه فرشتگان نگهبان به ما می گوید که دیدن ساعات مختلف در شبانه روز بطور اتفاقی روشی است که به وسیله آن این موجودات معنوی می توانند با دنیای مادی ارتباط برقرار کنند.

آثار دکتر دورین ویرچو (Doreen Virtue) به ما امکان می دهد پیام فرشته مربوط به هر ساعت آینه را با شما به اشتراک بگذاریم.

اگر معمولا ساعت تکراری را در زندگی روزمره خود می بینید، این می تواند به این معنی باشد که فرشته شما سعی دارد که خودش را به شما معرفی کند.

به دنبال علائم احتمالی دیگر باشید زیرا آنها قطعاً سعی در هشدار دادن یا محافظت از شما در برابر چیزهایی خطرناک یا اطلاع از اتفاقی خوشایند دارند.

ساعت جفت یعنی یک نفر به شما فکر می کند!

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، همزمانی در ناخودآگاه جمعی حرکت می کند. اگر غالباً همان ساعت جفت را می بینید، این می تواند به معنای این باشد که شخصی احساسات شدیدی نسبت به شما دارد.

برای درک ماهیت این احساسات، کمی وقت بگذارید تا احساساتی را که در لحظه دیدن ساعت احساس می کنید، شناسایی کنید. سپس می توانید بفهمید آیا این فرد شما را با انرژی مثبت پر می کند یا منفی؟!

موجودی در تلاش است با شما تماس بگیرد!

درست مثل یک فرشته، موجودی می تواند در تلاش برای برقراری ارتباط با شما باشد. این می تواند کسی باشد که از دنیا رفته است، یا روحی است که می خواهد شما را راهنمایی کند. در هر صورت باید به ماهیت این موجود توجه کنید.

شما نیاز به پاسخ دارید!

وقتی در زندگی خود با چالش های دشواری روبرو می شویم، بدنبال پاسخ سوالات خود می گردیم.

هنر پیشگویی غالباً به ما امکان می دهد تا تصویری بهتر از آینده داشته باشیم و تجزیه و تحلیل ساعت آینه می تواند کلیدهای خاصی برای سرنوشت شما داشته باشد.

درست مانند تجزیه و تحلیل مسیر زندگی خود از طریق عدد شناسی، تجزیه و تحلیل یک ساعت جفت که تمام وقت می بینید می تواند به شما در موفقیت و غلبه بر موانع پیش روی شما کمک کند.

ساعت جفت یک پیام از ضمیر ناخودآگاه شماست!

ذهن ناخودآگاه ما ۹۰٪ از وجود ما را تشکیل می دهد. برخلاف ذهن آگاه که قادر به کنترل آن هستیم، ذهن ناخودآگاه ما برنامه ریزی شده است و کنترلی نسبت به آن نداریم.

به ذهن آگاه برنامه ای می دهیم تا اجرا شود اما بعد از آن در حالت خودکار قرار دارد. این توضیح نشان می دهد که چرا گاهی اوقات ذهن ناخودآگاه زمان را چک می کند، زیرا ذهن ناخودآگاه شما چیزی دارد که می خواهد به شما بگوید. 

اهمیت یک ساعت جفت

شما تاکنون به معنی ساعت جفت  پی بردید و در اینجا ما می خواهیم اطلاعات بیشتری در مورد ساعت جفتی که دیده اید به شما ارائه دهیم.

اگر می خواهید معنی و پیام واقعی یک ساعت جفت را درک کنید، به سادگی به بخش “ساعتها” بروید و یکی از موارد مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

سپس با یک مرور کلی شما میتوانید معنای آن را با کمک فرشته شناسی، اعداد شناسی کشف کنید. ما همچنین مقالات زیادی راجع به مطالعه عددی ساعات منتشر خواهیم کرد که به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری در مورد ساعتهای معکوس و ساعت سه تایی کسب کنید.

ما را در توییتر دنبال کنید.

اشتراک گذاری این مطلب واجب است

چرا همش ساعت جفت میبینم؟

اگر مدام ساعت های جفت را ببینید، چه معنایی دارد؟
وقتی ساعتهای آینه را بیش از یک بار می بینید، احتمال زیادی وجود دارد که شخصی، جایی در مورد شما فکر کند. همزمانی با کمک ضمیرناخودآگاه جمعی در اینجا اتفاق می افتد. توصیه می شود هنگام دیدن ساعت جفت به احساسات و عواطفی که دارید توجه کنید.

چرا من مرتب اعداد جفت را می بینم؟

اما آنها همیشه نشانه ای از جهان هستند. اگر این اعداد جفت را مدام دریافت می کنید، جهان در مورد آنها با شما صحبت می کند، به شما یادآوری می کند، شما را تحریک می کند.

چرا به نظر می رسد که من همیشه همان زمان خاص به ساعت جفت نگاه می کنم؟


معنی دیدن همان اعداد جفت در ساعت جفت
اگر مرتباً یک ساعت جفت و یک عدد خاص را می بینید، این علامت عادی است که پیامی را از خود برتر یا روح عالی خود دریافت می کنید.
برای بررسی زمان در یک لحظه خاص، اغلب به ساعت در هر زمان نگاه می کنید، یک نشانه نامحسوس دریافت خواهید کرد.

ساعت فرشته چه ساعتی است؟


ساعت جادویی – ساعتی بین ۳ بامداد تا ۴ بامداد – زمانی است از شب که باریکترین سد بین قلمرو جسمی و معنوی است. این اجازه می دهد تا راهنماها، ارواح و فرشتگان به طور یکپارچه بین دو جهان سفر کنند و در گوش شما نجوا کنند.

چرا مرتباً ساعت های جفت معکوس را می بینم؟


اگر یک عدد تکرار شود ، ارتعاش بیشتری را در خود نگه می دارد، بنابراین راهنماهای شما سعی می کنند پیام خود را قوی تر کنند. با این حال، گاهی اوقات متوجه خواهید شد که اعداد مانند ۱۵۵۱ منعکس شده اند و این نشانه ای است که تب و تاب شما را در وجودتان معکوس می کند.

معنی 00 00 چیست؟


این نمایانگر آغاز و پایان است. 00:00 یک ساعت جفت است که از تمام ساعات دیگر نیز تشکیل شده است.

وقتی ساعت و دقیقه یکسان است یعنی چه؟


ساعات مشابه زمانی است که شما به ساعت نگاه می کنید و همان ساعت ها و دقایق مشابه را می بینید، مانند 11:11 ، 12:12 یا 21:21. اعتقاد بر این است که وقتی این اتفاق می افتد و همان ساعت ها را در ساعت خود می بینید ، با توجه به عددی که روی ساعت ظاهر می شود، معنای قابل توجهی در زندگی شما دارد.

16 دیدگاه دربارهٔ «ساعت جفت و فال جفت شدن ساعت»

 1. ساعت جفت همون چیزی که دنبالش بودم. معنی ساعت های جفت دقیقا تو زندگیم تکرار میشه. معنی ساعت جفت و اعداد فرشتگان بنظر من واقعی هست. ساعت های جفت مثلا ۱۱:۱۱ یا ۲۲:۲۲ عالی هست. تعبیر ساعت جفت شده کارهر روز من. مرسی به خاطر کار عالیتون و بدون چشمداشت.

  1. خدایا سپاسگزارم که مارو در همه حال در آغوش امن خود قرار داده ای.چون اگه آغوشش نبود فرشتگان نگهبان رو برای حمایتمون نمی فرستاد.خدایا سپاسگزارم و خوشحال از اینکه ما در آغوشت هستیم🙏😇💞

   1. خدایا سپاسگزارم که اطراف ما را انرژی مثبت و آدم های دوست داشتنی پر کردی و نشانه ها را از طریق ساعت های جفت به ما نمایان میکنی.

 2. فقط میگم:خدایا سپاسگزارم که مارو در همه حال در آغوش امن خود قرار داده ای.چون اگه آغوشش نبود فرشتگان نگهبان رو برای حمایتمون نمی فرستاد.و زمان و ساعت رو وسیله ی ارتباطمون با دنیای فرشتگان نمی گذاشت.خدایا سپاسگزارم و خوشحال از اینکه ما در آغوشت هستیم🙏😇💞

 3. خدا مسیراتونو دونه به دونه براتون باز کنه و شاهد فراوانی نعمت در زندگیتون باشید .

  1. من نمیشناسم شما را، ولی از وقتی این نظر واقعا زیبا را نوشتید، تو زندگیم تاثیر مثبتش را گذاشت. خدا را شکر میکنم برای وجود شما دوستان.
   معنی ساعت عای جفت

 4. ساعت جفت و فرشبگان نگهبان چرا در دید ما ظاهر میشند و واقعا معنی ساعت های جفت چیست؟
  معنی ساعت جفت و معنی اعداد فرشتگان آیا در قرآن هم از آنها یاد شده؟
  به هر حال مطالبتان در مورد معنی ساعت جفت و معنی اعداد فرشتگان زیبا بود.

 5. عجیبش برای من اینه در طول روز همه اعداد مورد نظر رو میبینم و از هر ۱۰ بازدید ام ۹ یا ۸ تاش اعداد جفت هست اونم تمام اعدادی که گفتید تمام اعداد هم باهم جور در نمیان که
  تفسیر کار من چیه؟

 6. من در طول روز تمام اعدادی که ذکر کردید می بینم همش باهم به طوری که از هر ۱۰ بازدید ۹ یا ۸ تاش جفت هست و همه اعداد ذکر شده رو میبینم و این برام سواله چرا همه باهم؟!

 7. منم وقتی اعداد جفت رو می بینم و بررسی میکنم متوجه میشم که دقیقا بیانگر اون چیزیه که واسم اتفاق افتاده و من رو هدایت می‌کنند و پیامشان رو بهم ارسال می کنند.

 8. ساعت جفت و معنی ساعت های جفت بسیار با جزییات نوشته شده و امروز که چک کردم به آهر متن چند سوال و جواب هم اضافه شده، که در مورد جفت شدن ساعت و معنی ساعت جفت هست. ساعت های جفت آیا همون اعداد فرشتگان هستند؟!
  مرسی از وبسایت رازآخر

 9. اعداد فرشتگان و اعداد آینه ای و فال جفت شدن ساعت که هر روز داره اتفاق میفته. خدایا شکرت بخاطره نشانه ها و آگاهی ها

 10. سلام
  من نزدیک به یک ساله مداوم ساعات های جفت میبینم و توی زندگی سعی کردم همیشه تنها باشم طوری که هیچ آدم آشنایی دور خودم ندارم و در یک سکوت زیبا هستم
  اما امشب دیگه بطور غیر طبیعی یک ساعت جفت رو زمانی دیدم که داشتم یک فیلم رو می دیدم و وقتی فیلم رو استوپ کردم روی دقیقه و ثانیه ۲۲:۲۲ بود و ساعت هم ۲۲:۲۲بود و واقعا دیگه بفکر افتادم که چرا این یک سال روزی ۱۰ مرتبه ساعت جفت میبینم
  خیلی برام عجیبه و فکر میکنم صد درصد میخواد یه پیامی رو بهم بده نمیدونم چیه و این اذیتم میکنه
  بنظرتون روانشناس میتونه کمکم کنه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *