فرشتگان نگهبان و ۷ نکته ای که باید در مورد آن بدانید

فرشتگان نگهبان : وقت خود را صرف شناختن فرشتگانی کنید که از شما محافظت می کنند.

قبل از تولد شما به روح شما فرشتگان نگهبان (همه ما بیش از یک نفر داریم) اختصاص داده است. برخلاف فرشته های دیگر، فرشتگان نگهبان منحصراً متعلق به شما هستند. به فرشتگان نگهبان خود مانند کارآگاهان خصوصی فکر کنید، اما آنها فقط یک نقطه تمرکز دارند! آن شما هستید!

هر فرشته نگهبان مانند یک مادر، پرورش دهنده است، یک مادر کهن سال، مادر “کامل” است. این مادر همیشه به دنبال فرزند خود می دود و تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت کودک انجام می داد. او مطمئناً علاقه جدی به زندگی کودک خواهد داشت و سفر زمینی او را از نزدیک دنبال می کند. این همان احساسی است که فرشتگان نگهبان نسبت به شما دارند، احساسی که یک مادر متبحر نسبت به فرزندش دارد و درست مثل بهترین مادرها، عشق یک فرشته نگهبان نیز بی قید و شرط است.

فرشته های نگهبان می توانند به شما آرامش دهند، راهنمایی کنند و افراد و فرصت ها را وارد زندگی شما کنند. با این وجود محدودیت های زیادی نیز در رابطه با آنچه كه فرشتگان نگهبان می توانند برای شما انجام دهند وجود دارد. این مقاله به شما امکان می دهد از روابط خود با فرشتگان نگهبان بیشتر بهره ببرید، از جمله اینکه، این فرشتگان نگهبان واقعا چه کسانی هستند و انگیزه آنها چیست؟ و از چه طریقی، مثل ساعت جفت و اعداد فرشتگان در دید ماه ظاهر میشوند.

فرشتگان نگهبان دارای مذهبی نیستند

فرشتگان فقط برای مسیحیان نیستند. فرشته های نگهبان با افراد از هر دین و مذهبی کار می کنند: مسلمان ، بت پرست ، هندو ، بودایی ، یهودی و البته مسیحی! فرشتگان همچنین با افرادی کار می کنند که روحانی هستند اما با هیچ یک از آیین ها و دین ها هویت نمیگیرند.

اگر هر کس قبل از تولد فرشته نگهبان منصوب شده داشته باشد، این کاملاً منطقی است. همچنین لازم به ذکر است که فرشتگان سنت و روش معنوی خاصی ندارند. فرشتگان به طور عمده به قانون طلایی توجه دارند: با دیگران همانگونه رفتار کنید که می خواهید با شما رفتار کنند.

افراد بی دین چطور؟ آیا آنها فرشتگان نگهبان دارند؟ آره. با این حال، از آنجا که ما موجودات معنوی قدرتمندی هستیم که توسط روح اراده آزاد داده می شود، فرشتگان معمولاً به انتخاب های اراده آزاد ما احترام می گذارند تا در مورد این زندگی اعتقاد داشته باشند و از آن استفاده کنند، چرا که صلاح می دانیم. مادامی که اعتقادات شخصی به خود یا شخص دیگری آسیب نرساند، فرشتگان به این باورها احترام می گذارند و شما را به انجام همین کار ترغیب می کنند.

فرشتگان نگهبان قلب و روح دارند

وسوسه انگیز است که به فرشتگان نگهبان به عنوان وسایل برای تأمین خواسته هامان در اینجا هستند، به آن فکر کنید. همچنین ممکن است تصور کنیم که فرشتگان، موجودات نوری که می توانند آزادانه بین آسمان و زمین رفت و آمد کنند، چنان با انسان متفاوت هستند که هیچ چیز مشترکی نداریم.

ممکن است فرشتگان برنامه تلویزیونی 1960s I Dream of Jeannie را به ما یادآوری کنند. یک فضانورد به یک بطری قدیمی برخورد می کند که یک فرشته در آن زندگی می کند. این فرشته می تواند در یک چشم به هم زدن ظاهر و ناپدید شود، همانطور که فرشتگان به قوانین فیزیکی زمین مقید نیستند. با این حال از جنبه های دیگر این فرشته بسیار شبیه انسان است: این فرشته که آرزو شما را برآورده می کند، او قلب بزرگی دارد و می تواند بسیار احساسی باشد.

فرشتگان در حقیقت موجودات بسیار احساسی هستند و منطقی است که کار آنها این هست که نسبت به بشریت رحمت و مهربانی زیادی نشان دهند. فرشتگان به احساسات دیگران بسیار حساس هستند و لایه بیرونی احساسی آنها مانند پوست نازک انگور است. وقتی درد می کشید، فرشتگان نگهبان شما نیز رنج می برند. با این وجود فرشتگان احساسات را به شدت احساس می کنند، فرشتگان نگهبان اغلب برخی از رنج های ما را متحمل می شوند، بنابراین ما مجبور نیستیم همه را احساس کنیم یا اینکه همه آنها را به تنهایی احساس کنیم. اما هرگز نترسید، فرشتگان متخصص عاطفی و بسیار قدرتمندی هستند، بنابراین هرگز بیش از توانایی خودشان چیزی را تحمل نخواهند کرد!

درخواست کمک بیشتر از فرشتگان نگهبان به آنها آزادی کمک بیشتر کمک می کند

فرشتگان، به ویژه فرشتگان نگهبان، همیشه در اطراف سر و صدا می کنند و به دنبال راه هایی برای جالب شدن، پویا و رضایت بخشیدن به سفر زمینی شما هستند. بنابراین حتی افرادی که هرگز نماز نمی خوانند یا دعا نمیکنند یا هرگز از فرشتگان نگهبان خود کمک نمی خواهند، مدام از مداخلات فرشته بهره مند می شوند. فرشتگان نگهبان، دعوت شده یا ناخواسته، مطمئناً در آن لحظات اصلی زندگی شما و همچنین تمام لحظات کوچک در این بین ظاهر می شوند.

با این حال، انسان ها موجودات معنوی قدرتمندی هستند و بنابراین به آنها اراده آزاد داده شده است تا بتوانیم بسیاری از تصمیمات را درباره سفر زمینی خود بگیریم. یکی از مهمترین تصمیماتی که می توانیم بگیریم تعامل بیشتر با فرشتگان نگهبان است. این کار به آسانی آدرس دهی مختصر و غیررسمی آنها در افکار، دعاها یا مجله است.

وقتی از فرشتگان نگهبان می خواهید مداخله کنند و در مورد خاصی به شما کمک کنند، این به آنها آزادی عمل بیشتری می دهد تا به شما کمک کنند. دلیل این امر آنست که فرشتگان، تقریباً همیشه، به انتخاب های آزاد شما احترام می گذارند، مگر اینکه آنها بدانند که انتخاب اختیار شما برای شما یا دیگران بسیار زیان آور خواهد بود یا به صلاح شما نخواهد بود. بنابراین، از این اراده آزاد قدرتمند برای کمک به خود استفاده کنید: از فرشتگان نگهبان خود راهنمایی و پشتیبانی بیشتری بخواهید. به فرشتگان نگهبان دقیقاً همان چیزی را بگویید که می خواهید در آن بشما کمک کنند: امور عاشقانه، امور مالی، سلامتی، شغل. سپس مراقب پیام های آنها باشید!

فرشتگان نگهبان شما را انتخاب کردند

بخشی از دلیل این که فرشتگان نگهبان به شما بسیار ارادت دارند این است که آنها شما را انتخاب کرده اند. نذری که فرشتگان نگهبان شما در کنار شما ایستادند و شما را در زندگی راهنمایی کردند، عهدی بسیار مقدس بود که با آسمان و روح به عنوان شاهد ساخته شده است.

در حالی که فرشتگان نگهبان احساس وظیفه شدیدی نسبت به وظایف خود دارند، اما واقعاً ارادت آنها بر اساس عشق پاک است. فرشتگان از ظرفیت نادر عشق برخوردارند و فرشتگان نگهبان تصمیم گرفتند عشق خود را بر روی زندگی شما پراکنده کنند، زیرا آنها به روح شما احترام می گذارند و گاهی اوقات با آنها رابطه مشترک دارند.

یک دسته توله سگ بانمک را در ویترین فروشگاه حیوانات خانگی تصور کنید. آنها سراسر در حال خزیدن در یکدیگر هستند، دم خود را تکان می دهند و بسیار زیبا هستند. حتی اگر هر حیوان شیرینی باشد، به نظر می رسد که به طور خاص یک توله سگ نام شما را صدا می کند و قلب شما را قلقلک می دهد. وقتی فرشتگان نگهبان شما را دیدند، همین اتفاق افتاد. آنها عاشق شدند و نتوانستند در برابر بردن شما به خانه مقاومت کنند!

فرشتگان نگهبان شما را بهتر از هر کس می شناسند

فرشتگان نگهبان از قبل از بدنیا آمدن با شما بودند، وقتی مثل روح در بهشت ​​شناور بودید. بنابراین آنها شما را بسیار خوب می شناسند، زیرا آنها خود “واقعی” شما را می شناسند، نه فقط فرهنگ، دوره زمانی و بدن فیزیکی که اکنون با آن کار می کنید. اگر مفهوم زندگی گذشته در شما طنین انداز باشد، ممکن است فرشتگان نگهبان شما نیز در طی چندین سفر گذشته شما روی زمین با شما بوده باشند.

فرشتگان نگهبان بسیار نزدیک به روح هستند، بنابراین آنها به همه مقصدها و تجربیات و روابط روحانی که برای شما در زمین برنامه ریزی کرده است دسترسی دارند که ممکن است فکر کنید که روح شما مختصات آن است. فرشتگان نگهبان همچنین می دانند که شما برای یادگیری و آموزش به زمین آمده اید.

بیش از همه، فرشتگان نگهبان می توانند مستقیماً در قلب شما ببینند. بنابراین آنها به عمیق ترین خواسته ها و نگرانی ترین ترس های شما محرم هستند. از فرشتگان نگهبان خود در مورد هر چیزی که قلب شما سنگینی می کند کمک بگیرید و وقتی از آنها راهنمایی می خواهید بدانید که از فرشتگان متخصص در مورد خودتان مشاوره می گیرید!

فرشتگان نگهبان در زمان پستی و بلندی ها با شما هستند

فرشتگان هرگز شما را رها نخواهند كرد و فرشتگان نگهبان همیشه در كنار شما قرار دارند. در مواقع بحرانی حال چه در بیمارستان، در دادگاه، ناامیدی یا در سلول زندان باشید، فرشتگان نگهبان شما صادقانه از شما حمایت و پشتیبانی خواهند داشت. فرشتگان نگهبان در هنگام نیازتان به شما نزدیکتر از همیشه هستند.

برخلاف انسان، فرشتگان نگهبان قضاوت نمی کنند. آنها همه اشتباهات ما را برای آنچه که هستند می بینند. فرشتگان نگهبان می دانند که انسانها خطاپذیر هستند و ما اغلب بهترین کاری را که می توانیم انجام می دهیم و وقتی در بهترین وضعیت خود نیستیم یا شاید کاری وحشتناک انجام دهیم، بخشش یک فرشته نگهبان مانند روح است، بدون قید و شرط. نیازی نیست که عشق ابدی یک فرشته نگهبان را بدست آورید، این عشق آزادانه داده می شود و حقی است که از تولد با شماست.

شما بیش از یک فرشته نگهبان دارید

فرهنگ عامه غالباً فرشتگان نگهبان را به عنوان یک مأموریت انفرادی به تصویر می کشد، اما در واقع همه بیش از یک فرشته نگهبان دارند. تعداد فرشتگان نگهبان منصوب به شرایط زندگی و اهداف روح شما بستگی دارد. اما تعداد سه یا چهار فرشته نگهبان برای یک انسان است.

فرشتگان نگهبان هر کدام مانند انسان ها شخصیت منحصر به فرد خود را دارند. پس از همکاری نزدیک با فرشته نگهبان می توانید شخصیت آنها را تشخیص دهید. یک فرشته نگهبان ممکن است به عنوان مثال بازیگوش، محافظ، حساس، خردمند، خلاق، فروتن، جدی، ملایم، خنده دار، قوی، پر زرق و برق یا هر ترکیبی از این و بسیاری از صفات دیگر باشد.

فرشتگان نگهبان می خواهند شما با آنها ارتباط برقرار کنید

شما می توانید با پیوند با آنها، فرشتگان نگهبان خود را بشناسید: کتابهایی در مورد فرشتگان بخوانید، به موسیقی متن با کلمه “فرشته” گوش دهید، با قلم خود به فرشتگان نگهبان خود نامه بفرستید، نامی برای فرشتگان نگهبان خود بگذارید، جواهرات با موضوع فرشت جمع کنید. کمی وقت صرف کنید و به فرشتگان نگهبان خود اعتراف کنید تا دوستان بسیار خوبی برای هم باشید! آنگاه ارتباط فرشته ای به طور طبیعی اتفاق خواهد افتاد.

شما کدوم یکی از این موارد را انجام دادید؟ و چه نکته ای را میتونید به این متن اضافه کنید؟

One comment

  1. من مدت 2ساله که عدد33 رو به تو رو اتفاقی در روز چندین بار میبینم.
    همین عمر و توجه من بهش باعث شده که در این مدت پیشرفت کنم در کار.
    چطور باید کنترل و باهاشون همگام بشم؟
    چطور میتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم؟

دیدگاه خود را بنویسید