فیلم راز قانون جذب و قسمتهای سانسور​ شده قانون جذب

فیلم راز قانون جذب، کدام قسمت مهم سانسور شده ؟

پس از انتشار فیلم راز قسمت های کوتاهی از این فیلم حذف شد که با مخالفت افرادی که در این فیلم ایفای نقش کردند مواجه شد. ما در راز آخر این قسمت ها که به توضیح قانون ارتعاش میپردازد را جمع آوری کرده و در اختیار شما دوستان قرار میدهیم.

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب فلسفه ای است که نشان می دهد افکار مثبت نتایج مثبتی را در زندگی فرد به ارمغان می آورند در حالی که افکار منفی نتایج منفی را به همراه دارند. افراد بر این باور هستند که افکار نوعی انرژی هستند و انرژی مثبت باعث موفقیت در تمام زمینه های زندگی از جمله سلامتی، مالی و روابط می شود.

در حالی که قانون جذب در سال‌های اخیر به دلیل کتاب‌هایی مانند «راز» مورد توجه قرار گرفته است، اما منتقدانی هم دارد.

قانون جذب کائنات چگونه کار می کند ؟

طبق قانون جذب، شما واقعیت خود را خلق می کنید. آنچه روی آن تمرکز می کنید همان چیزی است که وارد زندگی خود می کنید. این نشان می دهد که آنچه شما معتقدید در زندگی شما اتفاق می افتد، بطور دقیق همان چیزی است که اتفاق می افتد.

برخی از کارهایی که می توانید برای گنجاندن قانون جذب در زندگی خود انجام دهید عبارتند از:

 • قدردان باشید.
 • اهداف خود را تجسم کنید.
 • در هر موقعیتی به دنبال نکات مثبت باشید.
 • یاد بگیرید چگونه تفکر منفی را شناسایی کنید.
 • از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید.
 • وقایع منفی را به شیوه ای مثبت تر بازگو کنید.

در حالی که قانون جذب ممکن است راه حلی فوری برای همه چالش های زندگی نباشد، اما می تواند به شما کمک کند که دیدگاه خوش بینانه تری نسبت به زندگی پرورش دهید. همچنین به شما کمک میکند انگیزه خود را برای ادامه کار در جهت اهداف خود حفظ کنید.

مراحل قانون جذب کائنات چیست ؟

طرفداران قانون جذب اظهار نظر می کنند که اصول جهانی اصلی وجود دارد که قانون جذب را تشکیل می دهد:

 • جذب همانند: این قانون نشان می دهد که چیزهای مشابه به یکدیگر جذب می شوند. این بدان معناست که مردم تمایل دارند افرادی را جذب کنند که شبیه خود هستند. اما همچنین نشان می دهد که افکار افراد تمایل به جذب نتایج مشابه دارند. اعتقاد بر این است که تفکر منفی باعث جذب تجربیات منفی می شود، در حالی که اعتقاد بر این است که تفکر مثبت تجربیات مطلوب را خلق می کند.
 • طبیعت از خلاء متنفر است: این قانون جذب نشان می دهد که حذف چیزهای منفی از زندگی شما می تواند فضایی را برای چیزهای مثبت بیشتری خلق کند تا جای خود را بگیرند. این بر اساس این تصور است که غیرممکن است که یک فضای بطور کامل خالی در ذهن و زندگی خود داشته باشید. طرفداران این فلسفه می گویند از آنجایی که چیزی همیشه این فضا را پر می کند، مهم است که آن فضا را با مثبت بودن پر کنیم.
 • زمان حال همیشه عالی است: این قانون بر این ایده تمرکز دارد که همیشه کارهایی وجود دارد که می توانید برای بهبود لحظه حال انجام دهید. در حالی که ممکن است همیشه به نظر برسد که زمان حال به نحوی ناقص است، این قانون پیشنهاد می‌کند که به جای احساس ترس یا ناراحتی، باید انرژی خود را روی یافتن راه‌هایی متمرکز کنید تا لحظه حال را به بهترین شکل ممکن بسازید.

چرا کائنات میخواهد شما را خوشبخت، موفق و ثروتمند ببیند ؟

فیلم راز قانون کائنات را به شیوه جدیدی توضیح میده که پس از ارائه فیلم راز قسمت قانون ارتعاش آن سانسور شده بود که امروز شما میتونید به این قسمت دسترسی داشته باشید. پس از سانسور​ فیلم راز که با اعتراضات گسترده افرادی که در آن به ایفای نقش پرداختند از جمله باب پراکتور در فیلم راز روبرو شد، قسمت های حذف شده فیلم راز را دوباره جمع آوری کرده و قانون ارتعاش را به شیوه فیلم راز آموزش داده.

سالها است که بعضی از روانشناسان، اندیشمندان، ثروتمندان و حتی رهبران سیاسی در مورد قانون جذب یا قانون جذب کائنات یا قانون راز و جذب عشق صحبت میکنند، آنها می دانستند قانون جذب چیست. پس از انتشار کتاب راز یا قانون جذب (the secret) توسط راندا برن (Rhonda Byrne) قانون جذب در سراسر دنیا محبوبیت فراوانی پیدا کرد.

قانون ارتعاش و جذب با توجه به فیلم راز چیست ؟

فیلم راز سانسور​ قانون جذب

قانون ارتعاش و جذب در فیلم راز می گوید: هر چیزی که به آن توجه میکنید و ارتعاش میفرستید، شما آنرا جذب می کند.

قانون ارتعاش واقعیت زندگی ماست، ممکن است عجیب به نظر برسد، اما اگر به زندگی خود توجه کنید، متوجه خواهید شد که قانون جذب همیشه در زندگی ما وجود داشته و ما بدون اینکه بدانیم از قانون استفاده می کنیم.

آیا تا به حال به کسی فکر کرده اید و دقیقا در همان روز، همان شخص با شما تماس گرفته ! آیا به چیزی احساس خوبی داشتید و دقیقاً همان اتفاق خوب افتاده؟ خانم راندا برن، نویسنده کتاب راز می گوید: “ما هر آنچه را که فکر می کنیم اغلب، خوب یا بد جذب می کنیم.”

مطابق تعریف راندا برن از قانون جذب، انرژی افکار مثبت، موقعیت ها و وقایع مثبت و انرژی افکار منفی، افکار، شرایط، افراد و رویدادهای منفی را در سراسر جهان قرار می دهد. این اساس قانون جذب است. راندا برن، نویسنده کتاب راز می گوید: “طبق قانون جذب، افکار در زندگی به اشیا، افراد، رویدادها و موقعیت های مثبت و منفی تبدیل میشوند.”

قانون جذب ساده است:

زندگی ساده است. زندگی شما تنها از دو نوع قانون تشکیل شده است: قانون توجه به چیزهای مثبت و چیزهای منفی.

هر بخش از زندگی تان، ثروت، سلامت، روابط، شغل یا خوشبختی، برای شما یا مثبت است یا منفی. یا پول دارید یا فقیر. یا سالم و ورزشکار یا بیمار هستید. روابط شما یا با جذب عشق است یا تنفر و مشکلات.

شغل تان یا هیجان انگیز و موفقیت آمیز است یا ناموفق و محدود کننده یا خوشبختی جذب میکنید یا احساس خوبی ندارید. سال ها و روزها افراد و اتفاقات خوب جذب یا افراد و اتفاقات بد جذب میکنید.

اگر جذب های منفی بیشتری داشته باشید، پس ارتعاش منفی دارد که شما آن را می توانید تغییر دهید. دیگران را می بینید که خوشحال و راضی از جذب های زندگیشان هستند، شما هم لیاقت این جذب های جادویی را دارید. حق با شماست ، شما شایسته یک زندگی جادویی و رویایی سرشار از جذب های خوب هستید، اگر از این راز استفاده کنید. آیا شما از این قوانین در زندگیتون استفاده کرده اید ؟ آیا شما افرادی را دیده اید که به راحتی چیزی را که انتظار دارند دریافت میکنند ؟

اکنون با مشاهده قسمتهای سانسور شده فیلم راز و قانون جذب به ماهیت ارتعاش و چرا قانون ارتعاش از فیلم راز حذف شد می رسیم. امیدوارم این ویدیو براتون مفید باشه.

نظرات

 1. وقت بخیر ممنون از سایت خوبتون. قسمت حذف شده فیلم راز ،دانلود نداره چرا میشه این گزینه را اجرا کنید.ممنون🙏🏾

 2. با عرض سلام و خسته نباشید
  صمیمانه کمال تشکر رو از شما دوستان و زحمتکشان سایت راز آخر دارم و برای همه دست اندکاران این سایت آرزوی سلامتی و موفقیت دارم

  امین امینی _ ۱۴۰۰/۱۲/۱۴

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *