فیلم راز قانون جذب و قسمتهای سانسور​ شده قانون جذب

فیلم راز قانون جذب، کدام قسمت مهم سانسور شده؟

قانون جذب چیست؟

قانون جذب چگونه کار می کند؟

مراحل قانون جذب کائنات چیست؟

قانون جذب در فیلم راز یا قانون جذب کائنات چیست ؟

قسمتهای سانسور شده فیلم راز و قانون جذب

قسمت حذف شده فیلم راز ماهیت ارتعاش قانون جذب فیلم راز

چرا قانون ارتعاش از فیلم راز حذف شد؟

کائنات چرا میخواهد شما را خوشبخت، موفق و ثروتمند ببیند؟

فیلم راز قانون کائنات را به شیوه جدیدی توضیح میده.

سالها است که بعضی از روانشناسان، اندیشمندان، ثروتمندان و حتی رهبران سیاسی در مورد قانون جذب یا قانون جذب کائنات یا قانون راز و جذب عشق صحبت میکنند، آنها می دانستند قانون جذب چیست. پس از انتشار کتاب راز یا قانون جذب (the secret) توسط راندا برن (Rhonda Byrne) قانون جذب در سراسر دنیا محبوبیت فراوانی پیدا کرد.

قانون جذب با توجه به فیلم راز چیست؟

قانون جذب در فیلم راز می گوید: هر چیزی که به آن توجه میکنید و ارتعاش میفرستید، شما آنرا جذب می کند.

قانون ارتعاش واقعیت زندگی ماست، ممکن است عجیب به نظر برسد، اما اگر به زندگی خود توجه کنید، متوجه خواهید شد که قانون جذب همیشه در زندگی ما وجود داشته و ما بدون اینکه بدانیم از قانون جذب استفاده می کنیم.

آیا تا به حال به کسی فکر کرده اید و دقیقاً در همان روز، همان شخص با شما تماس گرفته! آیا به چیزی احساس خوبی داشتید و دقیقاً همان اتفاق خوب افتاده؟ خانم راندا برن، نویسنده کتاب راز می گوید: “ما هر آنچه را که فکر می کنیم اغلب، خوب یا بد جذب می کنیم.”

مطابق تعریف راندا برن از قانون جذب، انرژی افکار مثبت، موقعیت ها و وقایع مثبت و انرژی افکار منفی، افکار، شرایط، افراد و رویدادهای منفی را در سراسر جهان قرار می دهد. این اساس قانون جذب است. راندا برن، نویسنده کتاب راز می گوید: “طبق قانون جذب، افکار در زندگی به اشیا، افراد، رویدادها و موقعیت های مثبت و منفی تبدیل میشوند.”

فیلم راز سانسور​ قانون جذب

قانون جذب ساده است:

زندگی ساده است. زندگی شما تنها از دو نوع قانون تشکیل شده است: قانون توجه به چیزهای مثبت و چیزهای منفی.

هر بخش از زندگی تان، ثروت، سلامت، روابط، شغل یا خوشبختی، برای شما یا مثبت است یا منفی. یا پول دارید یا فقیر. یا سالم و ورزشکار یا بیمار هستید. روابط شما یا با جذب عشق است یا تنفر و مشکلات.

شغل تان یا هیجان انگیز و موفقیت آمیز است یا ناموفق و محدود کننده. یا خوشبختی جذب میکنید یا احساس خوبی ندارید. سال ها، دوران و روزهای خوب جذب یا روزهای بد جذب میکنید.

اگر جذب های منفی بیشتری داشته باشید، پس ارتعاش منفی دارد که شما آن را می توانید تغییر دهید. دیگران را می بینید که خوشحال و راضی از جذب های زندگیشان هستند، شما هم لیاقت این جذب های جادویی را دارید. حق با شماست؛ شما شایسته یک زندگی جادویی و رویایی سرشار از جذب های خوب هستید، اگر از این راز استفاده کنید.

با ما در سایت راز آخر همراه باشید.

One comment

دیدگاه خود را بنویسید