راز آخر » درباره ما

درباره ما

درباره ما | وبسایت راز آخر

شما وقتی‌ تو مسیر موفقیت قدم میگذارید، اگه اهدافتان را باور داشته باشید، قانون جذب دست یافتنی است.

همه چیز از اون روز شروع شد، روزی که تصمیم گرفتم  با قانون جذب زندگیم را تغییر بدم و در مسیر موفقیت قدم بگذارم.

اولش مراحل برای من خیلی‌ گنگ بود، ولی‌ یه اشتیاقی باعث میشد که جلو برم و هر روز خودم را تو یه موقعیت جدید قرار بدم. اولش فکر می‌کردم نمیشه. ولی‌ از اون جائی‌ که یاد گرفته بودم نمیشه نداریم، تو مسیرم قدم میگذاشتم و هر روز به موفقیت بیشتری میرسیدم.

هنوز رازهایی هست که نمیدونم!

ولی‌ به کم راضی‌ نبودم و باور داشتم که هنوز رازهایی هست که نمیدونم. دنبال این اسرار بودم، تا اینکه تونستم یک (mentor) مربی‌ خوب پیدا کنم. یه بیلیونر موفق در آمریکا که همراه من، تو این مسیر بوده و هست. این آدم کمکم کرد تا بتونم خیلی‌ سریعتر از اون چیزی که فکرش را می‌کردم، میلیونر بشم و به زودی ….

بعد از اینکه تونستم به آزادی مالی‌ برسم، شروع کردم کمک کردن به اطرافیان و دوستان. ولی‌ دیگه تعداد سوالات و افراد زیاد شد، برام هیچ جوره مقدور نبود که جواب همه سوالات را جداگانه بدم.

بعد از تحقیق در مورد افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، متوجه یک خلا خیلی‌ بزرگ شدم و تصمیم گرفتم که اطلاعات خودم را با شما به اشتراک بگذارم. این مطالب یا ویدئو هایی که اینجا می‌بینید ، زندگی‌ شما و اطرافیانتون را تغییر میدهد.
شما میتونید این اطلاعات را اینجا یاد بگیرید و در زندگیتون به کار ببندید و مانند باقی‌ دوستان و آشنایانم به اهدافی‌ که دارید نزدیک بشید.
البته شما وقتی‌ تو مسیر موفقیت قدم میگذارید، اگه اهدافتان را باور داشته باشید، دست یافتنی است، ولی‌ با مربی‌، به این اهداف با سرعت بیشتری دست پیدا می‌کنید.
مطالب این سایت برگرفته شده از مقالات انگلیسی, آلمانی، اسپانیایی، چینی و تجربیات خودم در زندگی میباشد.
اگر دوست دارید به کسی‌ کمک کنید میتونید مطالب رو به اشتراک بگذارید. در ضمن اگر سوالی دارید حتما برام کامنت بگذارید.

با ما در اینستاگرام و تلگرام همراه باشید.

  • تماس از طریق ایمیل

دوره های آنلاین

ویدویوهایی که زندگی افراد بسیاری را در کوتاه ترین مدت دگرگون کرده.

وبلاگ

مطالب کاربردی که زندگی شما را همین امروز برای همیشه تغییر میده.

بهترین منبع مقالات و ویدیوهای تغییر زندگی

برای شما هم پیش آمده که بارها تصمیم گرفتید از امروز زندگی خود را تغییر بدهید ولی پس از تلاش مستمر ، دیدن ویدیوها ،گذراندن دوره‌های مختلف و هزینه‌های بسیار به نتیجه ای که می خواستید و اهداف خود نرسید.

از امروز شما میتونید با ما همراه باشید مطالبی که براتون در وب سایت راز آخر قرار میدیم میتونید هر روز ببینید، کار کنید نتایج را یادداشت کنید تا شما با استفاده از بهترین منابع موجود در دنیا که در اختیارتان قرار میدهیم به نتیجه دلخواهتون در سریع ترین زمان ممکن برسید.

Razeakhar.com -Joe-Dispenza

دکتر جو دیسپنزا

هر آنچه را که می خواهید بر روی کاغذ بنویسید حتی احساسات خود را هم بر روی کاغذ بنویسید هر چیزی را که در آینده می خواهید داشته باشید بنویسید و چنان رفتار کنید و احساسش کنید که انگار آن ها را دارید تنها در این حالت است که به سمت اهداف تان در حال حرکت هستید.

andrew-carnegi -Razeakhar.com

اندرو کارنگی

زندگی انسان ثروتمند باید دو دوره داشته باشد : دوره تحصیل ثروت و دوره توزیع آن.

ارل نایتینگل razeakhar.com

ارل نایتینگل

هرچه احساس بیشتری نسبت به یک ایده یا هدف داشته باشیم ، مطمئناً ایده ای که در عمق ناخودآگاه ما دفن شده است ، ما را در مسیر تحقق آن راهنمایی می کند.