درباره ما

درباره ما : وبسایت راز آخر

شما وقتی‌ تو مسیر موفقیت قدم میگذارید، اگه اهدافتان را باور داشته باشید، قانون جذب دست یافتنی است. همه چیز از اون روز شروع شد، روزی که تصمیم گرفتم  با قانون جذب زندگیم را تغییر بدم و در مسیر موفقیت قدم بگذارم. اولش مراحل برای من خیلی‌ گنگ بود، ولی‌ یه اشتیاقی باعث میشد که جلو برم و هر روز خودم را تو یه موقعیت جدید قرار بدم. اولش فکر می‌کردم نمیشه. ولی‌ از اون جائی‌ که یاد گرفته بودم نمیشه نداریم، تو مسیرم قدم میگذاشتم و هر روز به موفقیت بیشتری میرسیدم.

هنوز رازهایی هست که نمیدونم!

ولی‌ به کم راضی‌ نبودم و باور داشتم که هنوز رازهایی هست که نمیدونم. دنبال این اسرار بودم، تا اینکه تونستم یک (mentor) مربی‌ خوب پیدا کنم. یه بیلیونر موفق در آمریکا که همراه من، تو این مسیر بوده و هست. این آدم کمکم کرد تا بتونم خیلی‌ سریعتر از اون چیزی که فکرش را می‌کردم، میلیونر بشم و به زودی ….

بعد از اینکه تونستم به آزادی مالی‌ برسم، شروع کردم کمک کردن به اطرافیان و دوستان. ولی‌ دیگه تعداد سوالات و افراد زیاد شد، برام هیچ جوره مقدور نبود که جواب همه سوالات را جداگانه بدم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

بعد از تحقیق در مورد افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، متوجه یک خلا خیلی‌ بزرگ شدم و تصمیم گرفتم که اطلاعات خودم را با شما به اشتراک بگذارم. این مطالب یا ویدئو هایی که اینجا می‌بینید ، زندگی‌ شما و اطرافیانتون را تغییر میدهد.
شما میتونید این اطلاعات را اینجا یاد بگیرید و در زندگیتون به کار ببندید و مانند باقی‌ دوستان و آشنایانم به اهدافی‌ که دارید نزدیک بشید.
البته شما وقتی‌ تو مسیر موفقیت قدم میگذارید، اگه اهدافتان را باور داشته باشید، دست یافتنی است، ولی‌ با مربی‌، به این اهداف با سرعت بیشتری دست پیدا می‌کنید.
مطالب این سایت برگرفته شده از مقالات انگلیسی, آلمانی، اسپانیایی، چینی و تجربیات خودم در زندگی میباشد.
اگر دوست دارید به کسی‌ کمک کنید میتونید مطالب رو به اشتراک بگذارید. در ضمن اگر سوالی دارید حتما برام کامنت بگذارید.


بهترین منبع مقالات و ویدیوهای تغییر دائمی زندگی

برای شما هم پیش آمده که بارها تصمیم گرفتید از امروز زندگی خود را تغییر بدهید ولی پس از تلاش مستمر ، دیدن ویدیوها گذراندن دوره‌های مختلف و هزینه‌های بسیار به نتیجه ای که می خواستید و اهداف خود نرسید.

از امروز شما میتونید با ما همراه باشید مطالبی که براتون در وب سایت راز آخر قرار میدیم میتونید هر روز ببینید، کار کنید نتایج را یادداشت کنید تا شما با استفاده از بهترین منابع موجود در دنیا که در اختیارتان قرار میدهیم به نتیجه دلخواهتون در سریع ترین زمان ممکن برسید.

دوره های آنلاین

ویدویوهایی که زندگی افراد بسیاری را در کوتاه ترین مدت دگرگون کرده. مطالب کاربردی که زندگی شما را همین امروز برای همیشه تغییر میده.

blog-razeakhar

وبلاگ راز

جدیدترین مطالب راز آخر

video-raz

ویدیوهای راز

ویدیوهای متفاوت راز آخر

secret-law-attraction-raz

قانون جذب

قانون جذب رازی متفاوت

بهترین منبع مقالات و ویدیوهای تغییر زندگی

برای شما هم پیش آمده که بارها تصمیم گرفتید از امروز زندگی خود را تغییر بدهید ولی پس از تلاش مستمر ، دیدن ویدیوها ،گذراندن دوره‌های مختلف و هزینه‌های بسیار به نتیجه ای که می خواستید و اهداف خود نرسید.

از امروز شما میتونید با ما همراه باشید مطالبی که براتون در وب سایت راز آخر قرار میدیم میتونید هر روز ببینید، کار کنید نتایج را یادداشت کنید تا شما با استفاده از بهترین منابع موجود در دنیا که در اختیارتان قرار میدهیم به نتیجه دلخواهتون در سریع ترین زمان ممکن برسید.


توصیه افراد موفق

ارل نایتینگل

نویسنده ، محقق

هرچه احساس بیشتری نسبت به یک ایده یا هدف داشته باشیم ، مطمئناً ایده ای که در عمق ناخودآگاه ما دفن شده است ، ما را در مسیر تحقق آن راهنمایی می کند.

ارل نایتینگل razeakhar.com

اندرو کارنگی

ثرومندترین فرد دنیا در گذشته

زندگی انسان ثروتمند باید دو دوره داشته باشد : دوره تحصیل ثروت و دوره توزیع آن.

andrew-carnegi -Razeakhar.com
اندرو کارنگی

دکتر جو دیسپنزا

نویسنده ، دانشمند

هر آنچه را که می خواهید بر روی کاغذ بنویسید حتی احساسات خود را هم بر روی کاغذ بنویسید هر چیزی را که در آینده می خواهید داشته باشید بنویسید و چنان رفتار کنید و احساسش کنید که انگار آن ها را دارید تنها در این حالت است که به سمت اهداف تان در حال حرکت هستید.

Razeakhar.com -Joe-Dispenza
دکتر جو دیسپنزا