ساعت آینه ای یا ساعت جفت

ساعت آینه ای یا ساعت جفت، یکی از ۴۰ ساعت زیر را انتخاب کنید


ساعت آینه ای یا ساعت جفت از ۰۱:۰۱ تا ۰۰:۰۰ است. در اینجا شما می توانید معنای تمام ساعت های “دوقلو” یا آینه را که هنگام تماشای زمان در قالب دیجیتالی در تلفن یا هر دستگاه دیجیتال دیگر مشاهده می کنید، یاد بگیرید.

برای به دست آوردن تمام اطلاعات ساعت آینه مانند ساعت ۰۸:۰۸ ، ۱۴:۱۴ و ۲۰:۲۰ کافیست روی دکمه ساعت مورد نظر کلیک کنید. سپس فوراً به مفهوم آن دسترسی خواهید داشت.

ساعت های آینه راهی برای ذهن ناخودآگاه ما برای دریافت پیام کائنات است. از معنای ساعتهای جفت تفسیرهای مختلفی وجود دارد. اگر به طور منظم با ساعت های آینه یا ساعت جفت روبرو می شوید، این می تواند به این معنی باشد:

ذهن ناخودآگاه شما به دنبال پاسخ است. فرشته نگهبان شما می خواهد در مورد چیزی به شما هشدار دهد. در حال حاضر شخصی به طور مثبت یا منفی به شما فکر می کند. یک فرشته یا روح شیطانی با شما تماس گرفته است.

ساعت آینه ای یا ساعت جفت

بطور مثال درک واقعی معنا و مفهوم ساعت ۱۱:۱۱ که همه جا شما را دنبال می کند، دشوار است. در اینجا ما به شما کمک خواهیم کرد تا پدیده همزمانی را بهتر درک کنید و در آخر معنی این ساعت را که هر روز مشاهده می کنید بیاموزید!

برای تفسیر قابل اعتماد شما از ساعات آینه، ما از چندین ابزار استفاده می کنیم که در هنر پیشگویی از جمله فرشتگان نگهبان، عدد شناسی استفاده می شود. سپس می توانیم معنای کامل و دقیقی از ساعت های آینه را از چندین منظر به شما ارائه دهیم.

ساعت آینه معکوس

ساعات معکوس تکراری ۱۳:۳۱ ، ۱۴:۴۱ و ۱۵:۵۱ نیز از نظر فرشتگان و علم اعداد معنی دارند.

ساعت آینه سه گانه

ساعت آینه سه گانه مانند ۰۲:۲۲ ، ۰۳:۳۳ و ۰۴:۴۴. معنای این ساعات آینه سه گانه را اینجا ببینید.

اهمیت ساعت آینه با فرشتگان نگهبان

معنی جفت شدن ساعت و دقیقه

فرشته شناسی به ما امکان میدهد روش هایی را که فرشتگان نگهبان برای برقراری ارتباط با ما استفاده میکنند، بهتر درک کنیم. با مطالعه آثار دکتر دورین ویرچو (Doreen Virtue) مانند عدد فرشته ۱۰۱و پیام هایی از فرشتگان، ما می توانیم تفسیر کاملی از پیام فرشتگان به شما ارائه دهیم.

ساعت های آینه یا ساعت جفت در اینجا نشانگر ارتباط با جهان فرشته است، نشانه ای از طرف فرشته شما که در اینجا به عنوان راهنمای معنوی محافظ شما عمل می کند. ارتباط با فرشتگان از طریق علائم مختلفی مانند دیدن یک پر، یک پروانه یا ساعات جفت است که ما در اینجا به آنها میپردازیم.

این راهی است که آنها خود را به شما معرفی می کنند یا به شما پاسخی می دهند. حتی بعضی از افراد توسط فرشته خود به این روش راهنمایی می شوند. آنها ساعت های آینه یا ساعت جفت و همچنین ساعتهایی با سه عدد تکراری  را می بینند.

۷۲ فرشته نگهبان وجود دارد و شناخت ۷۲ نام خدا را به ما می دهد. با استفاده از تاریخ تولد می توانید از نام فرشته نگهبان خود مطلع شوید. هر ۵ روز یک مورد متفاوت وجود دارد. اولی وهویا و هفتاد و دوم مومیا نامیده می شود.

اهمیت ساعتهای جفت یا ساعت آینه در علم اعداد

فال جفت شدن ساعت و دقیقه

دیدن یکی از ۲۴ ساعت آینه می تواند شما را به تفسیرهای مختلف برساند. همانطور که دیدیم می تواند یک پیام از یک فرشته نگهبان باشد، اما همچنین می تواند از طریق علم اعداد تفسیر شود.

ساعت های آینه مجموعه ای از اعداد بین ۰ تا ۹ است که از نظر ارقام ساعت و دقیقه یکسان است. غالبا ضمیر ناخودآگاه ماست که می تواند پیام این همزمانی را بگیرد. اعداد یک معنی دارند و ما قصد داریم با کمک علم اعداد، تفسیر هر یک از این ساعات آینه را به شما ارائه دهیم.

تجزیه و تحلیل ساعات آینه از طریق عدد شناسی به ما امکان می دهد پیامی را که زمان سعی دارد برای شما ارسال کند از طریق عددهای آینه ای که در اطراف خود می بینید، تفسیر کند.

نظری دارید برای ما بنویسید!!

نظرات

 1. سلام من خیلی وقته که در طول روز چندین بار ساعت آینه میبینم و پیام مربوط به اون ساعت رو مطالعه میکنم ولی سوال من اینجاست که چرا دائما ساعت آینه میبینم و پیام کلی اون چیه؟
  ممنون میشم جواب بدید

 2. درود فراوان
  مطالبتون عالیه
  به خاطر فهم ساعت هایی که می بینم همیشه گذرم به سایتتون می افته
  سپااااس
  چیزی که الان اینجام به این خاطره که سه روزه پشت سر هم ساعت ۱۹:۰۹
  رو دارم می بینم
  چنانچه توضیحی براش هست خوشحال و سپاسگزارم می کنید اگر پاسخ بدین

 3. سلام ادمین محترم سایت، مطالبتون عالیه ولی خیلی مبهم توضیح میدین یا شبیه هم هست آدم گیج میشه و تو درک قاطی میکنه، یخورده واضح تر توضیح بدین عالیه، سپاس از مطالب خوبتون??

   • سپاسمندم، در کل منظورم به تمامی مطالب سایت خوبتون بوده، مثلاً تفسیر اعداد و ارقام ساعت آینه ای، اعداد معکوس و اعداد و ساعت های جفت، توضیحاتتون عالیه ولی اینطور از کامنتهای متوجه شدم درکش برای من و دوستان یکم سخته، چون مطالب هر کدوم زیاده یکم از کلماتی استفاده بشه که واضحتر باشه من خودم هرروز ناخواسته بالای ۱۰ یا ۲۰ بار دارم این ساعت و اعداد و ارقام رو میبینم بخصوص که همیشه زمان برام مهم بوده و هست و این باعث شده زیاد به ساعت گوشیم نگاه کنم و اکثر مواقع باچنین اعدادی روبرو هستم و چیزهایی که شما در سایت گفتید حقیقت داره چون خیلیاشون تو زندگی خودم وجوده داره یا روبرو شدم یا اتفاق افتاده یا احساسش میکنم، اکثر سایتا اومدن ازین اعداد و ساعات با فال و غیره پیشگویی میکنن که از نظر بنده قابل قبول نیست و کمتر سایتی مثل شما از روی علم و منطق و آگاهی صحبت میکنه، فقط هر موضوعی قدری واضحتر توضیح داده بشه خیلی خوبه البته این نظر شخصی و پیشنهاد بنده بود، بازم سپاسگزارم از مطالب خوبتون که راه روشنو نوید میده برامون??

  • و مطلب دیگه ای که یادم رفت بگم خواستم پیشنهاد کنم اینه که برای مطالب سایت خوبتون، فونت(نوع قلم) و بگراند(پس زمینه) رنگ شاد و دلگشا یا همون رنگ سفید باشه بهتره چون مطالب رو بهتر میگیریم چون رنگها و صفحه آرایی در جذب و درک مطالب خوبتون خیلی بهمون کمک میکنه، پایا و مانا باشید??

 4. درود ،
  عرص ادب و احترام ، ممنون از مطالبی که گذاشتید
  من هم نیاز به راهنمایی بیشتر دارم
  الآن تقریبا یک سال هست ،روزانه چند بار اعداد روند یا آینه میبینم ، و دلیلش و نمیدونم

 5. سلام وخسته نباشی بابت مطالب تون ،نمیدونم درسته یا غلطه مطالب تون، ولی چراغ راهی برای شروع تایید ونقض هستش، ممنون که این موضوع رو شروع به نوشتن کردید، حقیقتا من نمیتونم هنوز متوجه بشم ،امیدوارم کسایی باشد که این پیام و پالس من رو ببینن و در رسیدن به جواب که اول خودم وبعد به دیگران کمک وخدمت بکنیم.?

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *