معنی ساعت

۱۱:۱۱

معنی ساعت ۱۱:۱۱ و فرشتگان محافظ

معنی ساعت ۱۱:۱۱ .ساعت آینه ۱۱:۱۱ یکی از چشمگیرترین زمانها برای دیدن است. از دو عدد ۱۱ ساخته شده است که اغلب توجه ذهن ناخودآگاه ما را به خود جلب می کند و ما غالباً در آن گیر خواهیم افتاد. در اینجا با اهمیت ساعت دوتایی ۱۱:۱۱ و نوع پیامی که می خواهد از طریق فرشتگان و از طریق علم اعداد با شما ارتباط برقرار کند، آشنا خواهید شد.

در واقع، یازده دقیقه از ساعت یازده گذشته، از نظر بسیاری از متخصصان عددی، این زمان ساعت آینه ای است که به دنیای معنوی یا ماورا طبیعی متصل است. ساعت ۱۱:۱۱ نمایانگر مفهوم همزمانی یونگ با ۴ عدد یکسان در یک ردیف در طول ساعت ها و دقیقه ها است.

ساعت ۱۱:۱۱ ارتباط مهمی با فرشته نگهبان یا راهنمای معنوی شما را نشان می دهد. این ساعت شما را به انعکاس و افزایش آگاهی خود از طریق ذهن ناخودآگاه تشویق می کند. ۱۱ یک عدد اصلی یا مستر است که نمادی از یک انرژی عالی است که شما باید یاد بگیرید آن را کنترل کنید یا در غیر اینصورت تحت فشار قرار بگیرید.

اهمیت معنی ساعت ۱۱:۱۱ با فرشتگان نگهبان

فرشتگان نگهبان معنای دقیقی به ساعت آینه ۱۱:۱۱ می دهند. آنها نشان می دهد که شما باید بر جنبه های مثبت زندگی خود تمرکز کنید. اگر با چالشی روبرو هستید، قبل از استفاده از آن، وقت و فضای مورد نیاز خود را اختصاص دهید. این مرحله برای یافتن تعادل ذهنی ضروری است.

متأسفانه، روبرو شدن با ساعت ۱۱:۱۱ نیز ممکن است به این معنی باشد که شما در حال حاضر دوره استرس یا اضطراب را سپری می کنید. حتی اگر فکر می کنید که خوب کار می کنید، ذهن ناخودآگاه شما که این ساعت آینه را به چشم خود ببیند، می فهمد که فرشتگان به شما می گویند: آرام باشید! آرامش خود را پیدا کنید! این “شورشهای درونی” شما را پایان خواهد داد.

اگر ساعت ۱۱:۱۱ را در حالی که به یک موضوع مهم فکر می کنید مشاهده کردید، این بدان معنی است که ایده شما انقلابی است. آن را نگه دارید و از کاریزمای طبیعی خود استفاده کنید تا آن را بسیار گسترده کنید! وقتی به همزمانی این چنینی با جهان فرشته توجه کنیم، این می تواند یک قدرت واقعی باشد که به شما کمک می کند در مسیر زندگی خود پیشرفت مثبتی داشته باشید.

اما مراقب باشید که به دنبال منبع قدرت یا مسئولیت خیلی زیاد نباشید. ساعت ۱۱:۱۱ نشان می دهد که شما هنوز در موقعیتی نیستید که بتوانید همه چیز را بر عهده بگیرید. قبل از اینکه انرژی خود را به سمت بیرون هدایت کنید باید روی خود تمرکز کنید.

تفسیر فرشته ای ساعت ۱۱:۱۱

فرشته نگهبان که با معنی ساعت ۱۱:۱۱ مطابقت دارد، لهیا است که دوره تأثیر او بین ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۱:۲۰ است. او نماد آرامش و شانس است! او انرژی لازم برای آرام شدن را در درون شما پخش می کند. او را فرا بخوانید تا عملکرد شما را در مراقبه را بهبود بخشد. او برای کسانی که به آن نیاز دارند و با احترام از او می خواهند شانس آورد.

او به شما کمک می کند تا افکار خود را نظم دهید. با تشکر از او، شما می توانید تعادل را در زندگی خود پیدا کنید. او شما را به شخصی مومن تبدیل می کند که صراحت و صداقت برایتان ضروری است. شما به سختی می توانید بی عدالتی را قبول کنید، چیزی که قطعاً می تواند شما را، از راه اشتباه باز دارد.

نفوذ فرشته ها در ساعت ۱۱:۱۱ در ایام هفته

شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۲:۰۰
 • فرشته: هانیل
 • انرژی سیاره ای: زهره

یکشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۲:۰۰
 • فرشته: زافکیل
 • انرژی سیاره ای: زحل

دوشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۲:۰۰
 • فرشته: رافائل
 • انرژی سیاره ای: خورشید

سه شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۲:۰۰
 • فرشته: گابریل
 • انرژی سیاره ای: ماه

چهارشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۲:۰۰
 • فرشته: کامائیل
 • انرژی سیاره ای: مریخ

پنجشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۲:۰۰
 • فرشته: میکائیل
 • انرژی سیاره ای: عطارد

جمعه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۲:۰۰
 • فرشته: زادکیل
 • انرژی سیاره ای: مشتری

ساعت ۱۱:۱۱ از نظر علم اعداد به چه معناست ؟

مقدار کل ساعت آینه ۱۱:۱۱ عدد ۲۲ است. مطالعه عددی این عدد نشان می دهد که شما فردی جاه طلب هستید و برای رسیدن به اهداف خود آنچه لازم است را انجام می دهید. شما می توانید اطرافیان خود را جمع کنید! خواه مردم باشد و خواه ایده ها، شما از آنها به بهترین روش برای پیشرفت سریعتر خود استفاده می کنید.

شما به راحتی می توانید افکار و احساسات خود را تجزیه و تحلیل کنید و می توانید به سرعت زیر و بم های یک مسئله یا ایده را درک کنید. مثل اینکه شما یک حس ششم دارید! این به شما کمک می کند تا در پروژه های مهمی که نیاز به آینده نگری دارند همکاری کنید.

معنی ساعت ۱۱:۱۱ و عدد ۲۲ هر دو نشان می دهد که پای خود را روی تکیه گاه محکمی قرار داده اید. این به شما این امکان را می دهد که تصور کنید که کارهای بزرگی را انجام می دهید، به خصوص اگر آنها در مقیاس وسیع به سمت بشریت هدایت شوند. بعضی اوقات می توانید نقش یک “معمار” را بازی کنید، کسی که کارها را برای مدت طولانی می سازد. شما نمادی از ثبات و قدرت هستید!

سرانجام، ارزش کل این ساعت آینه نشان می دهد که شما پشتوانه اصلی افراد نزدیک خود هستید و البته اگر رابطه دارید شریک زندگی خود را نیز پشتیبانی می کنید. در وهله اول ممکن است به نظر برسد که شما از نوع افراد “سنتی” هستید، خصوصاً در آغاز رابطه عاشقانه، اما این درک ضعیفی از شخصیت شما است، نه؟

نظری درباره معنی ساعت آینه ۱۱:۱۱ دارید ؟

39 Comments

 1. سلام، معنی ساعت ۱۱:۱۱ بسیار کامل بود، تا حالا جایی به این کاملی ندیده بودم. اگه میشه بقیه ساعتها را هم کامل کنید.

   • من تو یوت یوب همین طوری داشتم چرخ میزدم یه ویدیو انصافا برام اومد که معانی اعداد هارو بهم میگفت دقیقا رو اون ویدیو یه عکس از ساعت 1111 گذاشته بودن که من ساعت رو نگاه کردم ظرافت هم همون لحظه 11 11 بود برام جالب بود فیلم نگاه کردم و الان باز هم سااعت 11 11 رو باز دیدم گفتم بیام یه تحقیق بکنم

 2. توی این ماه به بار سوم ناخداگاه با ساعتت11:11رو به رو شدم خیلی عجیبه دقیقا مث موضوع که گفتید توی این روز ها خیلی استرس گرفتم و خیلی موضوع خوبی بود😊

  • معانی اعداد و همزمانی ها به گفته گالیله، کدهایی هست از طرف کائنات که به ما راه را نشان میده.
   امیدوارم معنی ساعت ۱۱ ۱۱ کمکتون کنه به این کدها آگاه بشید.

 3. وای شما عالی هستید، مگه میشه معنی ساعت ۱۱:۱۱ اینقدر دقیق باشه. هر وقت ساعت را میبینم، بعدش میام وبسایت شما، عالیه معنی ساعت ۱۱:۱۱ . مرسی لطفا در مورد عدد ۱۱ هم بنویسید. ممنون

  • ۵ دلیل دیدن بیش از حد ساعت ۱۱:۱۱
   دلیل اول دیدن بیش از حد ساعت ۱۱:۱۱ : توجه داشته باشید که اگر احساس خوبی نسبت به یک فکر دارید، کائنات راه را برای شما باز می کند.
   دلیل دوم دیدن بیش از حد ساعت ۱۱:۱۱ : همه چیز نتیجه افکار و احساسات شماست.
   دلیل سوم دیدن بیش از حد ساعت ۱۱:۱۱ : یک عزیز درگذشته برای شما پیام ارسال می کند.
   دلیل چهارم دیدن بیش از حد ساعت ۱۱:۱۱ : شما در حالی که به خود می پردازید در مسیر بیداری معنوی هستید.
   دلیل پنجم دیدن بیش از حد ساعت ۱۱:۱۱ : آرزو کنید و سپس اقدام کنید.

 4. میخوام بدونم این حکایت ساعت 11:11 کجای قرآن یا احادیث هست؟
  چون من بازم متوجه نشدم

  • خب همانطور که میدونید در قرآن در مورد اعداد اطلاعات بسیاری هست و هماهنگی عددی و نظم خاصی وجود داره. در مورد ساعت های جفت مثل ۱۱:۱۱ بیشتر بعد از بوجود اومدن ساعت های دیجیتال در مورد این اعداد مثل ۱۱۱۱ مطلب نوشته شده. علم اعداد در قرآن بیشتر میره سمت اعداد شناسی و حروف ابجد که دارای محاسبات پیچیده هست و هنوز هم نتونستند بطور کامل اطلاعات و رازها را از قرآن استخراج کنند. اگر شما هم منبع مطمئنی سراغ دارید، ممنون میشم برام ایمیل کنید.

 5. ادمین جان من نزدیک یک ماهه مرتب هر روز ساعت جفت میبینم به طور ناخوداگاه دیگه کم کم دارم میترسم که چی شده منو دارن به کدوم سمت سوق میدن ؟ چرا این همه نشانه .درسته خیلی خوشحال میشدم هر دفعه ولی تکرارش هر روز و مکرر یه خورده منو به فکر انداخته که چرا؟؟؟؟ میشه راهنمایی بفرماییند.

 6. عالی بود توضیحات ممنونم ❤
  فقط سوالی که دارم من در روز حتی تا چهار بارم اعداد جفت میبینم بعد بعصی وقتی بی حوصله میشم کسی میتونه راهنمائیم کنه ؟؟
  ممنون

 7. سلام من حدود چند ماهه دارم اعداد جفت میبینم و وقتی هم رفتم تحقیق کردم دیدم در مسیر معنوی دارم پیش میرم و خیلی هم خوشحالم.
  و در آخر سایتتون عالیه ❤️❤️❤️

 8. سلام و عرض ادب به تمام هوشیاران عالم …
  مدتیه که اگر در طول شبانه روز اگر ۲۰ مرتبه به ساعت گوشی نگاه میکنم ، ۱۸ مرتبه یا ساعت رو آئینه یا جفت میبینم که برام بسیار عجیب بود تا اینکه متوجه شدم این امر طبیعی نیست …
  امیدوارم لایق این نعمت خدای مهربان باشیم

 9. یک ساله هرروز حداقل یکبار ۱۱:۱۱ رو میبینم و بعضی روزها دوبار میبینم
  به کنار از اون ۱۱:۱۰ یا برعکسش رو ۱۰:۱۱ رو میبینم و ۱:۱۱
  تاریخ تولدم هم دقیقا ۱۰/۱۱ هست
  یکم برام عجیبه همچنان نمیتونم درک کنم چرا اینجوریه چون بیش از حد اتفاق میوفته

 10. سلام.
  دقیقا طبق گفته شما من توی موقعیت پراسترس و تنشی قرار گرفتم و ناخوادگاه ساعت موبایلمو چک کردم که با عدد۱۱:۱۱مواجه شدم
  ممنونم

 11. فووق العاده بود 😍 ممنونم از شما بخاطر تلاش هاتون.
  عشق و نور خداوند در وجودتون جاری 😍😍💗
  یه درخواست داشتم میشه در کنار نام هر فرشته تلفظش رو مثلا انگلیسی بزارین که بدونیم چجوری باید خونده بشن؟
  یه دنیااا ممنونممممم

 12. بسیار عالی انرژی خوبی به من داد مدتی هست که نشانه های اعداد جفت و آینه ای می بینم برام انرژی بخش هست بخصوص که مطابق با افکار و اهدافی هست که در ذهنم دارم . خیلی اتفاقی با راز اعداد آشنا شدم .از شما متشکرم و خدا وند رو شاکرم

 13. سلام و وقت بخیر
  اول از همه بابت سایت عالی ای کم دارید تشکر میکنم
  دوم اینکه یه سوال داشتم.شما یه جا میزنید که این ساعت این فرشته رو داره اما در ایام هفته هم فرشته و سیاره رو داره.اون فرشته های هفته چیه و این فرشته های ساعت.ای کاش ی جایی در سایت این رو توضیح میدادید.ممنون

 14. ساعت ۱۱ ۱۱ خیلی اطلاعات جالبی داشت و مخضوضا تو کامنتها جواب سوالهام را گرفتم. من بیشتر از متن معمولا کامنتها را میخونم. موفق باشید. من اظمینان دارم با دیدن ساعت ۱۱ ۱۱ من جواب سوالهام را در مورد ساعت جفت میگیرم.

 15. سلام آدمین من دیشب ساعت ۱۲ یا ۱ شب از خدا خواستم که من این کس رو میخوام این دختر رو ایا بهش میرسم و از خدا خواستم نه بهش برسم و فردا ساعت ۱۱.۱۱ رو دیدم چیکار کنم لطفا کمک کنید

 16. مدت زیادیه که یکاریو انجام میدم و هروقت میخوام انجام بدم قبلش ساعتو میبینم و ساعتا جفته و هروقت اونکارو انجام دادم ضرر کردم تا اینکه فهمیدم قبلش انگار یه نیرویی با اون ساعتا داشت ب من میگفت انجام نده اینکارو….وقتی دیگه انجام ندادم ساعت جفت هم نمیدیدم تا اینکه دوباره خواستم انجام بدم و دوبارع دیدن این ساعتا شروع شد

 17. روزی دو بار ۱۱ ۱۱ می‌بینم 😂🤦🏻‍♀️
  حس میکنم فرشته ها میگن
  لنتی بگیر پیامو دیگهه😂

Leave a Reply