معنی ساعت

۱۷:۱۷

معنی ساعت ۱۷:۱۷ و فرشتگان محافظ

معنی ساعت ۱۷:۱۷ . آیا ساعت آینه ۱۷:۱۷ را دیدید و می خواهید بدانید که این ساعت آینه جفت جفت چیست؟ در اینجا ما می خواهیم تمام اطلاعات لازم برای تفسیر ساعت ۱۷۱۷ را با کمک چندین ابزار پیشگویی به شما ارائه دهیم.

برای شروع، تفسیر کاملی از ساعت آینه با استفاده از فرشتگان به شما داده می شود. فرشته شناسی به ما اجازه می دهد تا ساعت های آینه را تجزیه و تحلیل کنیم. این به شما کمک می کند پیام فرشته ای را که به ضمیر ناخودآگاه شما فرستاده شده تفسیر کنید. شما همچنین یاد خواهید گرفت که ۱۷:۱۷ در علم اعداد به چه معناست.

وقتی این نوع پدیده همزمانی را می بینیم، ممکن است باعث شود ما یک سوال جدی بپرسیم. در اینجا به شما فرصت داده می شود تا معنای علامت ارسال شده برای شما را بهتر درک کنید. اگر تجربه خاصی از ساعت ۱۷:۱۷ دارید، لطفا در صورت تمایل آن را با ما در میان بگذارید.

اهمیت ساعت ۱۷:۱۷ با فرشتگان نگهبان

هنگامی که فرشته نگهبان شما با کمک ساعت آینه ۱۷:۱۷ با شما ارتباط برقرار می کند، او پیام مهمی را برای شما ارسال می کند. شما خیلی خوش شانس خواهید بود! نه تنها این، بلکه سرنوشت به شما کمک می کند که شما را در مدیریت یا بهبود وضعیت فعلی خود از نظر عاشقانه یا حرفه ای حمایت خواهد کرد.

شما از چالش ها لذت می برید و همه چیز به شما نشان می دهد که اراده لازم برای رسیدن به اهداف تعیین شده یا عبور از آنها را دارید. اما وقتی در مورد خود صحبت می کنید باید فروتن بمانید. اگر این کار را نکنید، منیت شما خطر ایجاد مشکلاتی برایتان دارد و شما را از سایر افراد جدا می کند.

شما می خواهید ایده های ارجینال و یونیکی داشته باشید که به شما امکان دهد خود را مطرح کنید. غیرقابل انکار است که شما دارای خلاقیت زیادی هستید و توانایی تخیل شما بی حد و حصر است! یکی از نقاط قوت شما اینست که هرگز در جایی که مردم انتظار دارند، نیستید. شما بطور غالب یک شروع اولیه عالی دارید که به شما امکان می دهد از افراد معمولی بالاتر بروید.

اما مراقب باشید که همیشه در ابرها زندگی نکنید، وگرنه خطر غرق شدن در توهم و دروغ را دارید. شما آرزو دارید که حقیقت را با تجسم خلاق و تجربه های زندگی خود، زیبا کنید، اما گاهی اوقات این کار را خیلی زیاد انجام می دهید که باعث از بین رفتن اعتبار شما می شود.

تفسیر فرشته ای ساعت ۱۷:۱۷

فرشته نگهبان که با ساعت ۱۷:۱۷ مطابقت دارد، امامیه است که دوره تأثیرش بین ۱۷:۰۰ و ۱۷:۲۰ است. او نماد حمایت و افتخار است! او به شما احترام می گذارد به دشمنان خود و به شما می آموزد که آنها را دست کم نگیرید.

این فرشته محافظ قدرتمندی برای افراد گرفتار و همچنین مسافران است. او شما را با انرژی مثبت پر می کند که به شما امکان می دهد از حد معمولی خود عبور کنید. اگر از او کمک بخواهید و دعا کنید، به شما جسارت لازم را می دهد تا از عهده کنترل هر شرایط سختی برآیید.

نفوذ فرشته ها در ساعت ۱۷:۱۷ در ایام هفته

شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰
 • فرشته: رافائل
 • انرژی سیاره ای: خورشید

یکشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰
 • فرشته: گابریل
 • انرژی سیاره ای: ماه

دوشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰
 • فرشته: کامائیل
 • انرژی سیاره ای: مریخ

سه شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰
 • فرشته: میخائیل
 • انرژی سیاره ای: عطارد

چهارشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰
 • فرشته: زادکیل
 • انرژی سیاره ای: مشتری

پنجشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰
 • فرشته: هانیل
 • انرژی سیاره ای: زهره

جمعه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰
 • فرشته: زافکیل
 • انرژی سیاره ای: زحل

ساعت ۱۷۱۷ از نظر علم اعداد به چه معناست ؟

مقدار کل ساعت آینه ۱۷:۱۷ عدد ۳۴ است، عددی که شما را ترغیب می کند به درون خود نگاه کنید. این شامل اختصاص دادن زمان لازم برای درک بهتر از خودتان است. اگر می خواهید از نظر معنوی پیشرفت کنید این عدد و زمان از اهمیت بالایی برخوردار است. راه رسیدن به آگاهی کامل مستلزم این است که اتفاقات گذشته و آینده خود را رها کنید. فقط لحظه حال و آنچه برای شما به ارمغان می آورد مهم است.

با درک این موضوع می توانید جنبه خلاقیت خود را توسعه داده و تخیل خود را تغذیه کنید. مراقبه به شما امکان شکل گیری مفاهیم جدید را می دهد و به شما کمک می کند تا استعدادهای هنری خود را شکوفا کنید.

همچنین کارها در قلمرو معنویت راحت تر می شوند. شما توانایی تجزیه و تحلیل چیزهایی را دارید که به شما امکان می دهد بسیاری از زمینه های هنرهای گوناگون مانند طالع بینی را مطالعه کنید، اما هیجان دارید که سریعتر پیشرفت کنید.

اگر همه چیز از جنبه معنوی زندگی شما، مثبت باشد، از نظر مادی این امر کمتر مشهود است. شما با برخی از مشکلات روبرو خواهید شد. آنها زودگذر خواهند بود، اما شما باید سرسختی خود را حفظ کنید. شما احساس می کنید گرفتار شده اید اما موفق می شوید از پس این چالش ها برآیید.

معنی ساعت ۱۷:۱۷

معنی ساعت ۱۷:۱۷ عاشقانه

ساعت ۱۷:۱۷ در معنای عاشقانه، نماد عشق و محبت است. این ساعت نشان می دهد که شخص خاصی به شما فکر می کند و احساسات عاشقانه ای نسبت به شما دارد. همچنین ممکن است نشانه ای از این باشد که رابطه عاشقانه شما به سطح جدیدی می رسد.

معنی ساعت ۱۷:۱۷

در معنای کلی، ساعت ۱۷:۱۷ نماد خوش شانسی و موفقیت است. این ساعت نشان می دهد که شما در مسیر درستی قرار دارید و به اهداف خود خواهید رسید. همچنین ممکن است نشانه ای از این باشد که خبرهای خوبی در راه است.

معنی عدد ۱۷

عدد ۱۷ در معنای نمادین، نماد تعادل و هماهنگی است. این عدد نشان می دهد که شما در زندگی خود در حال رسیدن به تعادل و هماهنگی هستید. همچنین ممکن است نشانه ای از این باشد که شما در حال یادگیری چیزهای جدید و رشد فردی هستید.

نتیجه گیری

دیدن ساعت ۱۷:۱۷ می تواند نشانه ای از چیزهای خوب باشد. این ساعت می تواند نماد عشق، خوش شانسی و موفقیت باشد. اگر این ساعت را زیاد می بینید، به این معنی است که فرشته نگهبان شما در حال تلاش برای برقراری ارتباط با شما است. او می خواهد به شما بگوید که در مسیر درستی قرار دارید و به اهداف خود خواهید رسید.

چند نکته برای تفسیر معنای ساعت ۱۷:۱۷

 • شرایط زندگی شما: معنای ساعت ۱۷:۱۷ می تواند بسته به شرایط زندگی شما متفاوت باشد. اگر در حال حاضر در یک رابطه عاشقانه هستید، این ساعت می تواند نشانه ای از عشق و محبت باشد. اگر در حال حاضر در حال تلاش برای رسیدن به یک هدف هستید، این ساعت می تواند نشانه ای از خوش شانسی و موفقیت باشد.
 • احساس شما در زمان دیدن ساعت ۱۷:۱۷: احساس شما در زمان دیدن ساعت ۱۷:۱۷ نیز می تواند در تفسیر معنای آن موثر باشد. اگر در زمان دیدن این ساعت احساس خوشی و شادی می کنید، این ساعت می تواند نشانه ای از خبرهای خوب باشد. اگر در زمان دیدن این ساعت احساس ناراحتی و ناامیدی می کنید، این ساعت می تواند نشانه ای از چالش هایی باشد که در آینده با آنها روبرو خواهید شد.
 • تفسیر شخصی: در نهایت، معنای ساعت ۱۷:۱۷ برای هر فرد می تواند متفاوت باشد. شما می توانید با توجه به شرایط زندگی خود و احساسات خود، معنای این ساعت را برای خود تفسیر کنید.

آیا ساعت 1717 را فراوان در زندگی روزمره معنوی خود مشاهده میکنید؟

نظری درباره معنی ساعت آینه ۱۷:۱۷ دارید ؟

نظرات

 1. باسلام امروز چهارمین ساعت جفت ودیدم خدا ممنون ازشماهم کمال تشکرودارم ..واقعاکه عجب معجزه ای کرداین ساعت وفرشتگان نگهبان وکائنات

 2. درودتان…سپاس از مطالب مفیدی که در اختیارمون قرار میدین.
  من بطور مکرر اعداد جفت رو مشاهده میکنم…وقتی مطالب مربوط به اعداد رو میخونم حس بسیار خوبی دارم…نوعی امیدواری، توأم با ایمان به اینکه هر چه از دوست(ذات باریتعالی )رسد نیکوست چون تماماً عشق است و عشق.

 3. سلام عزیزان منم دقیقا این اعداد آیینه ای رو میبینم حقیقتا نمی‌دونم چیو می‌خوان بهم نشون بدن دوستان اگه گروه زدید من روهم ادکنید ممنونتون میشم

 4. سلام منم اعداد جفت یه چند وقتی هست که زیاد میبینم حدود شش ماهه مدام میبینم ۱۲ ۱۲، ۱۷ ۱۷ ،۲۱ ، ۱۲۲۱، ۵۵، ۰۰ ۰۰ ، ۱۵ ۵۱ ، ۱۸ ۱۸، یه مدت برا یه کاری خیلی استرس داشتم و از خدا کمک خآستم از اون وقت تا حالا تقریبا هر روز میبینم .نمیدونم فرشته ها چه مخان بهم بگن .البته توی توضیحات همشون خیرخواه هستن و میگن که مثبت اندیش باشم .اگه عضو گروهی هستین چجور اد بشیم ؟

 5. سلام به همگی از تفسیرهای این برنامه در رابطه با
  اعداد تکراری خیلی ممنون و راضی هستم چون در زندگی شخصی من خیلی واقعیت داشتن این تفاسیر و درک شما از اون. من هم خیلی سپاسگزار
  میشم اگر گروهی بود در اون عضو بشم تا تبادل اطلاعات داشته باشیم.

 6. من زیاد اعداد تکرار شونده میبینم یا آینه ای دیگه خسته شدم دلیلش چی می‌تونه باشه این همه دیدن اعداد متفاوت و تکرار شونده؟

  • یه تغیراتی تو زندگیت باید انجام بدی وگر این تغیراتی کاملا مثبت هستن فرشته ها دارن از طریق اعداد کُد رو بهت میگن دیگه خودت باید بدونی تو چ زمینه ای داری پیشرفت میکنی یا اینکه چالش داری باید خوب دقت بکنی راه روش داره ایشالا که خیر،باشه

 7. خیلی خیلی خیلی ازتون ممنونم من بارها و بارها تفسیر اعداد رو توی این سایت دیدم و بازهم میگم به هیچ عنوان امکان اشتباه یا شک و شبه نبوده و نیست!
  خیلی از گردآورندگان این مطالب و ادمین‌های”راز آخر” ممنونم بخاطر این تفسیرها که خیلی جاها کاملا منطبق بر مسائل روز زندگیم پیام های کائنات رو به من نشون دادن
  مانا باشید.

 8. سلام لطفا بگین که منظور از این تاثیرش در فلان بازه زمانی معنیش چیه. یعنی فقط اون اثر گذاری عشق یا خلاقیت ویا انرژی مثبته در بازه ۱۷تا۱۷:۲۰هست؟
  با تشکر از شما و سایت خوبتون

 9. سلام من در روز خیلی ازین اعداد جفت رو مشاهده میکنم ولی درست سر درنمیارم ک ایا این اعداد چی هستن و چرا هیی جفت بودنشون میبینم لطفا منو رو راهنمایی کنید اگر گروه دارید من رو اد کنید ممنون

 10. با سلام و تشکر از زحمات ادمین محترم در ارائه مطالب .
  اگر گروهی زدین ممنون میشم که من رو هم ادد کنید.

 11. سلام سروران،دوستان مهربانم،امروز دوعدد دیدم که اسم فرشته ها میکائیل وهانیل بود،هر دواسم را همزمان تکرار کردم،شماهم تکرارکنید تا با نتیجه ای که پیدا شد آشنا بشید،تکرار اسم ها دقیقا عمل دم وباز دم را انجام میدهند،چندلحظه پشت هم تکرارکنید تا متوجه بشید،ادمین جان این کشفه ؟!

 12. سلام
  خیلی از شما از انرژی مثبت حرف میزنید، اما می‌دونید با دعا کردن برای همدیگه و طلب خیر برای هم انرژی مثبت می‌فرستیم و خیلی هم تاثیر داره، حتی روح و روان خود ما هم به آرامش میرسه
  پس خداوندا آخر و عاقبت همه ما را ختم به خیر بفرما.آمین

 13. ما همه مون باید هوای هم داشته باشیم .چه خوب
  میشد کنار هم بودیم

 14. دوستانی که میخوان تبادل اطلاعات ونظرات وگفتگووتجربیاتشون رو دراین زمینه درمیون بزارن پیام بفرستن لطفا اشنا بشیم واز وجود دوستان در این زمینه ها استفاد ه کنیم. خوشحال میشم باتشکر

  • بله منم خیلی موافقم که یک گروه تشکیل بدیم منم ساعت های آینه ای زیاد میبینم و دوست دارم با آدمای فرکانس بالا در ارتباط باشم گروه زدید به منم اطلاع بدید

 15. سلام من هم توی فرکانس بالایی قرار دارم و ساعات آیینه و معکوس رو هر روز چندین بار میبینم.

 16. سلام به همه دوستان عزیزم که اونها هم مثل من همیشه اعداد جفت را ناخود آگاه میبینن . خدا شاهده من در روز ۳ بار اعدادتکراری میبینم کلا گیج شدم ۱۱ .۱۱ ۱۴ .۱۴ ۱۷ .۱۷ و و و و ‌ ای فرشتگان مقرب من که سر در نیاوردم یعنی چی . شما کمکم کنید و مرا براه درست رهنمایی کنید . هر آنچه که به خیر و صلاح من باشد

 17. من یک مدته چنان قدرت کائناتیم فعال شده که حد نداره ،چند ماهه همش اعداد تکراری میبینم و کلی نشونه های دیگه ،واقعا دوست دارم که این تعبیرها صحت داشته باشه

 18. سلام منم دقیقا در روز پنج شیش بار ساعت جفت میبینم یجوری عادت کردم دیگه ،خوشحال میشم اگه گروه زدید منم اد کنید.

 19. من هم چند وقت پشت سر هم ساعت 17.17 رو میبینم و اعداد ممتد و برام اتفاقات و چالشهایی غیر قابل تصور پیش میاد .

   • خیلی خوبه من بسیار اعداد جفت می بینم یا معکوس و تعبیری که اینجا خوندم چندبار اجرایی شد ،با گروه موافقم

 20. سلام من هم دوست دارم ی گروه تشکیل بدیم و با هم حرف بزنیم . من هم گاهی نیاز دارم با کسی حرف بزنم ک منو بفمه چون خیلی آدم احساس تنهایی می‌کنه وقتی دیدگاه و حساش متفاوت باشه .

 21. من خیلی با این اعداد رو به رو میشم مثل ۱۲:۱۲ ,۰۰:۰۰, ۲:۲ ،۲۰:۲۰ خیلی برام اتفاق افتاد و واقعا برام عجیبه که فرشته ها چه پیامی رو می‌خوان برسونن من خواب های عجیب زیادی میبینم. قبلاً زیاد نبود ولی الان زیاد شده شاید از هر ۱۰ تا خوابی که ببینم یکیشون یادم باشه نمیتونم بگم خوبه یا بد چون درحال حاضر چون از شب تا صبح دارم خواب های مختلف میبینم اصلا استراحت نمیتونم کنم چون با بستن چشمام خواب هام شروع میشه یا نه که یکی دو سری منو نصیحت کردن تو خواب که وقتی بیدار شدم انجام بدم تو خواب با خودم هی تکرار میکردم اون صحبت رو ولی وقتی بیدار شدم همه چی از ذهنم پاک شده بود

 22. منم بخاطر مشکلی که دارم با خدا راز و نیاز میکردم و ازش طلب حل مشکلاتم رو داشتم که ساعت رو نگاه کردم دیدم ساعت ۱۷:۱۷هست.منم مثل شما کمی چشم سوم و حس ششمم باز هست.

 23. منم درحال راز و تیاز با خدا بودم چون مشکل بزرگی دارم و ازش طلب حل مشکلاتم رو میکردم که ساعت دو نگاه کردم و دیدم ۱۷:۱۷هست اومدم ببینم معنیش چیه

 24. سلام خسته نباشید دوستان_من هم مثل شما این ساعت هارو دنبال میکنم و خیلی ازشون درس گرفتم و تو مفاهیم دیگع هم قوی روی خودم کار میکنم_خوشحالم که دوستانی با شرایط یکسان و هم فرکانس در اینجا با ما جمع شدن و یه گروه ساختیم و افراد با تجربه ای توی راز آخر هستند و ازشون انرژی مثبت میگیریم_ما الان یه گروه قدرتمندیم که درباره این مسائل سطج بالا صحبت و تجربه و انرژی کسب میکنیم امیدوارم موفق و شاد باشید.

 25. من درجواب اون اقایی که گفت معمولی نیست کاش جایی بود که دور هم جپع بشیم باید بگم منم مثل شماهستم و همه ادمها میتونن درک کنن و خیلی از حقایق پوشیده رو بفهمن ولی خب مادیات اسیرشون کرده منم الان یهو حالت استرس و دلشوره گرفتم ساعتو نگاه کردم ببینم چنده دیدم ۱۷.۱۷ س و سریع اومدم مطالعه کردم و دیدم واقعا همونیه که میخواستم

 26. من امروز بعد ۷ماه پیش عشقم بودم عشقی که همیشه حرفا و نصیحت های خوبی بهم کرده این حتما یه نشونه س

 27. من تو دوره گیجی خودم هستم خیلی کار دارم و نمیدونم باید از کجا شروع کنم قوه تخیل خیییلی بالایی دارم پتانسیل برنده شدن و دارم اما زیادی صرف تخیلات میکنم… عالی بود

 28. امروز خیلی خسته بودم آنقدر خسته که داشتم با داییم که قبل دنیا اومدنم فوت شده بود حرف میزدم و ازش میخواستم که دوباره یکبار دیگه ظاهر بشه و دعوتم کنه سمتش که چشمم افتاد به این ساعت
  من معمولی نیستم اینو بارها خدا بهم ثابت کرده با اعداد تکراری با خواب های هشداردهنده با اتفاقای اطرافم ولی خیلی خستم کاش برای ماها هم یک جایی بود تا دور هم بشینیم و به هم انرژی مثبت بدیم میدونم مثل من زیاده کاش میشد همدیگرو پیدا می‌کردیم

 29. من زمانی این عدد رو دیدم که درحال رازونیاز بودم برای عشق ازدست رفته برای ناکامی خای زندگی برای حس تنهایی عمیقی که درروحم ریشه دوانده بود برای آدمای تنها برای کسایی که دلشون شکسته دیدن عدد جفت هم میتونه یه روزنه ی امید باشه اما ازیه چیزی مطمانم اکثر کسایی که دنبال این عددهان خوشحال نیستن اکثرشون رو آدمای دیگه شکستن
  خدایا خودت دست مارو بگیر جزتو پناهی نداریم با عددهات با رنگ آسمونت با دیدن مخلوقات حتی درخواب نجاتمون بده ازاین درد که داره ذوب میکنه ذره ذره وجودمون رو

  • اینجور مواقع میشه به خدای خودت نزدیک تر بشی و ازش مسیر را بخوای که راه را بهت نشون بده و ناگهان کم کم مسیر روشن تر میشه و هدایت میشی، از خدا بخواه مسیر را نشونت بده.
   دسته دیگه ای از آدمها هم هستند که افسرده میشند و جا میزنند و یادشون میره که منبع انرژی و قدرت لایتناهی اون بالاست و فقط کافی صدا کنیم و باور داشته باشیم. دست رد به کسی نمیزنه.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *