معنی ساعت

۱۷:۱۷

معنی ساعت ۱۷:۱۷ و فرشتگان محافظ

معنی ساعت ۱۷:۱۷ . آیا ساعت آینه ۱۷:۱۷ را دیدید و می خواستید بدانید که این ساعت آینه جفت جفت چیست؟ در اینجا ما می خواهیم تمام اطلاعات لازم برای تفسیر ساعت ۱۷:۱۷ را با کمک چندین ابزار پیشگویی به شما ارائه دهیم.

برای شروع، تفسیر کاملی از ساعت آینه با استفاده از فرشتگان به شما داده می شود. فرشته شناسی به ما اجازه می دهد تا ساعت های آینه را تجزیه و تحلیل کنیم. این به شما کمک می کند پیام فرشته ای را که به ضمیر ناخودآگاه شما فرستاده شده تفسیر کنید. شما همچنین یاد خواهید گرفت که ۱۷:۱۷ در اعداد شناسی به چه معناست.

وقتی این نوع پدیده همزمانی را می بینیم، ممکن است باعث شود ما یک سوال جدی بپرسیم. در اینجا به شما فرصت داده می شود تا معنای علامت ارسال شده برای شما را بهتر درک کنید. اگر تجربه خاصی از ساعت ۱۷:۱۷ دارید، لطفاً در صورت تمایل آن را با ما در میان بگذارید.

اهمیت ساعت ۱۷:۱۷ با فرشتگان نگهبان

هنگامی که فرشته نگهبان شما با کمک ساعت آینه ۱۷:۱۷ با شما ارتباط برقرار می کند، او پیام مهمی را برای شما ارسال می کند. شما خیلی خوش شانس خواهید بود! نه تنها این، بلکه سرنوشت به شما کمک می کند که شما را در مدیریت یا بهبود وضعیت فعلی خود از نظر عاشقانه یا حرفه ای حمایت خواهد کرد.

شما از چالش ها لذت می برید و همه چیز به شما نشان می دهد که اراده لازم برای رسیدن به اهداف تعیین شده یا عبور از آنها را دارید. اما وقتی در مورد خود صحبت می کنید باید فروتن بمانید. اگر این کار را نکنید، منیت شما خطر ایجاد مشکلاتی برایتان دارد و شما را از سایر افراد جدا می کند.

شما می خواهید ایده های ارجینالی و یونیکی داشته باشید که به شما امکان دهد خود را مطرح کنید. غیرقابل انکار است که شما دارای خلاقیت زیادی هستید و توانایی تخیل شما بی حد و حصر است! یکی از نقاط قوت شما این است که هرگز در جایی که مردم انتظار دارند، نیستید. شما غالباً یک شروع اولیه عالی دارید که به شما امکان می دهد از افراد معمولی بالاتر بروید.

اما مراقب باشید که همیشه در ابرها زندگی نکنید، وگرنه خطر غرق شدن در توهم و دروغ را دارید. شما آرزو دارید که حقیقت را با تجسم خلاق و تجربه های زندگی خود، زیبا کنید، اما گاهی اوقات این کار را خیلی زیاد انجام می دهید که باعث از بین رفتن اعتبار شما می شود.

تفسیر فرشته ای ساعت ۱۷:۱۷

فرشته نگهبان که با ساعت ۱۷:۱۷ مطابقت دارد، امامیه است که دوره تأثیرش بین ۱۷:۰۰ و ۱۷:۲۰ است. او نماد حمایت و افتخار است! او به شما احترام می گذارد به دشمنان خود و به شما می آموزد که آنها را دست کم نگیرید.

این فرشته محافظ قدرتمندی برای افراد گرفتار و همچنین مسافران است. او شما را با انرژی مثبت پر می کند که به شما امکان می دهد از حد معمولی خود عبور کنید. اگر از او کمک بخواهید و دعا کنید، به شما جسارت لازم را می دهد تا از عهده کنترل هر شرایط سختی برآیید.

نفوذ فرشته ها در ساعت ۱۷:۱۷ در ایام هفته

شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰
 • فرشته: رافائل
 • انرژی سیاره ای: خورشید

یکشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰
 • فرشته: گابریل
 • انرژی سیاره ای: ماه

دوشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰
 • فرشته: کامائیل
 • انرژی سیاره ای: مریخ

سه شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰
 • فرشته: میخائیل
 • انرژی سیاره ای: عطارد

چهارشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰
 • فرشته: زادکیل
 • انرژی سیاره ای: مشتری

پنجشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰
 • فرشته: هانیل
 • انرژی سیاره ای: زهره

جمعه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰
 • فرشته: زافکیل
 • انرژی سیاره ای: زحل

ساعت ۱۷:۱۷ از نظر علم اعداد به چه معناست ؟

مقدار کل ساعت آینه ۱۷:۱۷ عدد ۳۴ است، عددی که شما را ترغیب می کند به درون خود نگاه کنید. این شامل اختصاص دادن زمان لازم برای درک بهتر از خودتان است. اگر می خواهید از نظر معنوی پیشرفت کنید این عدد و زمان از اهمیت بالایی برخوردار است. راه رسیدن به آگاهی کامل مستلزم این است که اتفاقات گذشته و آینده خود را رها کنید. فقط لحظه حال و آنچه برای شما به ارمغان می آورد مهم است.

با درک این موضوع می توانید جنبه خلاقیت خود را توسعه داده و تخیل خود را تغذیه کنید. مراقبه به شما امکان شکل گیری مفاهیم جدید را می دهد و به شما کمک می کند تا استعدادهای هنری خود را شکوفا کنید.

همچنین کارها در قلمرو معنویت راحت تر می شوند. شما توانایی تجزیه و تحلیل چیزهایی را دارید که به شما امکان می دهد بسیاری از زمینه های هنرهای گوناگون مانند طالع بینی را مطالعه کنید، اما هیجان دارید که سریعتر پیشرفت کنید.

اگر همه چیز از جنبه معنوی زندگی شما، مثبت باشد، از نظر مادی این امر کمتر مشهود است. شما با برخی از مشکلات روبرو خواهید شد. آنها زودگذر خواهند بود، اما شما باید سرسختی خود را حفظ کنید. شما احساس می کنید گرفتار شده اید اما موفق می شوید از پس این چالش ها برآیید.

نظری درباره معنی ساعت آینه ۱۷:۱۷ دارید ؟

30 Comments

 1. من زمانی این عدد رو دیدم که درحال رازونیاز بودم برای عشق ازدست رفته برای ناکامی خای زندگی برای حس تنهایی عمیقی که درروحم ریشه دوانده بود برای آدمای تنها برای کسایی که دلشون شکسته دیدن عدد جفت هم میتونه یه روزنه ی امید باشه اما ازیه چیزی مطمانم اکثر کسایی که دنبال این عددهان خوشحال نیستن اکثرشون رو آدمای دیگه شکستن
  خدایا خودت دست مارو بگیر جزتو پناهی نداریم با عددهات با رنگ آسمونت با دیدن مخلوقات حتی درخواب نجاتمون بده ازاین درد که داره ذوب میکنه ذره ذره وجودمون رو

  • اینجور مواقع میشه به خدای خودت نزدیک تر بشی و ازش مسیر را بخوای که راه را بهت نشون بده و ناگهان کم کم مسیر روشن تر میشه و هدایت میشی، از خدا بخواه مسیر را نشونت بده.
   دسته دیگه ای از آدمها هم هستند که افسرده میشند و جا میزنند و یادشون میره که منبع انرژی و قدرت لایتناهی اون بالاست و فقط کافی صدا کنیم و باور داشته باشیم. دست رد به کسی نمیزنه.

 2. امروز خیلی خسته بودم آنقدر خسته که داشتم با داییم که قبل دنیا اومدنم فوت شده بود حرف میزدم و ازش میخواستم که دوباره یکبار دیگه ظاهر بشه و دعوتم کنه سمتش که چشمم افتاد به این ساعت
  من معمولی نیستم اینو بارها خدا بهم ثابت کرده با اعداد تکراری با خواب های هشداردهنده با اتفاقای اطرافم ولی خیلی خستم کاش برای ماها هم یک جایی بود تا دور هم بشینیم و به هم انرژی مثبت بدیم میدونم مثل من زیاده کاش میشد همدیگرو پیدا می‌کردیم

 3. من تو دوره گیجی خودم هستم خیلی کار دارم و نمیدونم باید از کجا شروع کنم قوه تخیل خیییلی بالایی دارم پتانسیل برنده شدن و دارم اما زیادی صرف تخیلات میکنم… عالی بود

 4. من امروز بعد ۷ماه پیش عشقم بودم عشقی که همیشه حرفا و نصیحت های خوبی بهم کرده این حتما یه نشونه س

 5. من درجواب اون اقایی که گفت معمولی نیست کاش جایی بود که دور هم جپع بشیم باید بگم منم مثل شماهستم و همه ادمها میتونن درک کنن و خیلی از حقایق پوشیده رو بفهمن ولی خب مادیات اسیرشون کرده منم الان یهو حالت استرس و دلشوره گرفتم ساعتو نگاه کردم ببینم چنده دیدم ۱۷.۱۷ س و سریع اومدم مطالعه کردم و دیدم واقعا همونیه که میخواستم

 6. سلام خسته نباشید دوستان_من هم مثل شما این ساعت هارو دنبال میکنم و خیلی ازشون درس گرفتم و تو مفاهیم دیگع هم قوی روی خودم کار میکنم_خوشحالم که دوستانی با شرایط یکسان و هم فرکانس در اینجا با ما جمع شدن و یه گروه ساختیم و افراد با تجربه ای توی راز آخر هستند و ازشون انرژی مثبت میگیریم_ما الان یه گروه قدرتمندیم که درباره این مسائل سطج بالا صحبت و تجربه و انرژی کسب میکنیم امیدوارم موفق و شاد باشید.

 7. منم درحال راز و تیاز با خدا بودم چون مشکل بزرگی دارم و ازش طلب حل مشکلاتم رو میکردم که ساعت دو نگاه کردم و دیدم ۱۷:۱۷هست اومدم ببینم معنیش چیه

 8. منم بخاطر مشکلی که دارم با خدا راز و نیاز میکردم و ازش طلب حل مشکلاتم رو داشتم که ساعت رو نگاه کردم دیدم ساعت ۱۷:۱۷هست.منم مثل شما کمی چشم سوم و حس ششمم باز هست.

 9. من خیلی با این اعداد رو به رو میشم مثل ۱۲:۱۲ ,۰۰:۰۰, ۲:۲ ،۲۰:۲۰ خیلی برام اتفاق افتاد و واقعا برام عجیبه که فرشته ها چه پیامی رو می‌خوان برسونن من خواب های عجیب زیادی میبینم. قبلاً زیاد نبود ولی الان زیاد شده شاید از هر ۱۰ تا خوابی که ببینم یکیشون یادم باشه نمیتونم بگم خوبه یا بد چون درحال حاضر چون از شب تا صبح دارم خواب های مختلف میبینم اصلا استراحت نمیتونم کنم چون با بستن چشمام خواب هام شروع میشه یا نه که یکی دو سری منو نصیحت کردن تو خواب که وقتی بیدار شدم انجام بدم تو خواب با خودم هی تکرار میکردم اون صحبت رو ولی وقتی بیدار شدم همه چی از ذهنم پاک شده بود

 10. سلام من هم دوست دارم ی گروه تشکیل بدیم و با هم حرف بزنیم . من هم گاهی نیاز دارم با کسی حرف بزنم ک منو بفمه چون خیلی آدم احساس تنهایی می‌کنه وقتی دیدگاه و حساش متفاوت باشه .

 11. من هم چند وقت پشت سر هم ساعت 17.17 رو میبینم و اعداد ممتد و برام اتفاقات و چالشهایی غیر قابل تصور پیش میاد .

 12. اگر یک گروه تشکیل بدهیم خیلی خوبه و می توانیم از تجربیات همدیگه استفاده کنیم.

 13. سلام منم دقیقا در روز پنج شیش بار ساعت جفت میبینم یجوری عادت کردم دیگه ،خوشحال میشم اگه گروه زدید منم اد کنید.

 14. من یک مدته چنان قدرت کائناتیم فعال شده که حد نداره ،چند ماهه همش اعداد تکراری میبینم و کلی نشونه های دیگه ،واقعا دوست دارم که این تعبیرها صحت داشته باشه

 15. سلام به همه دوستان عزیزم که اونها هم مثل من همیشه اعداد جفت را ناخود آگاه میبینن . خدا شاهده من در روز ۳ بار اعدادتکراری میبینم کلا گیج شدم ۱۱ .۱۱ ۱۴ .۱۴ ۱۷ .۱۷ و و و و ‌ ای فرشتگان مقرب من که سر در نیاوردم یعنی چی . شما کمکم کنید و مرا براه درست رهنمایی کنید . هر آنچه که به خیر و صلاح من باشد

 16. سلام من هم توی فرکانس بالایی قرار دارم و ساعات آیینه و معکوس رو هر روز چندین بار میبینم.

Leave a Reply