معنی ساعت

۰۴:۰۴

معنی ساعت ۰۴:۰۴ و فرشتگان محافظ

معنی ساعت ۰۴:۰۴ . در اینجا شما درک کاملی از معنی ساعت آینه ۰۴:۰۴ خواهید داشت. اگر شاهد یک همزمانی بوده اید، کاملاً طبیعی است که بخواهید آنچه را که می خواهد به شما بگوید درک کنید. در واقع، ضمیر ناخودآگاه قادر است علائمی را درک کند که ذهن هوشیار ما آن را درک نمی کند.

ساعت آینه یکی از این علائم است و می تواند چندین معنی داشته باشد. این می تواند به این مفهوم باشد که شما در حال حاضر در یک مرحله ارزیابی مجدد جدی هستید. یا ممکن است یک فرشته یا موجودیی در تلاش باشد تا پیام مهمی در مورد آینده شما یا نزدیکان شما را ارسال کند.

در اینجا معنی ساعت آینه ۰۴:۰۴ را خواهید آموخت. برای این کار ما می خواهیم با کمک فرشتگان نگهبان تفسیری ارائه دهیم. ما همچنین می خواهیم نماد ۰۴:۰۴ را با کمک علم اعداد که یکی از پرکاربردترین ابزار در زمینه پیشگویی است، به شما ارائه دهیم.

اهمیت ساعت ۰۴:۰۴ با فرشتگان نگهبان

فرشتگان نگهبان در اینجا نشان می دهند که در سطح جسمی قرار است به یک دوره عالی بودن برسید. اگر در حال حاضر با مشکلات بهداشتی روبرو هستید، فرشتگان نشانه های واضحه ای به شما می دهند که بر این چالش ها غلبه خواهید کرد. آنها به شما قدرت می دهند و کمک می کنند تا انگیزه لازم را برای مراقبت از بدن در درون خود پیدا کنید.

شما زیبایی طبیعت را تحسین می کنید. شما معتقد هستید که باید از زمین محافظت شود و آنچه را که برای تغییر روند جهان و تغییر قلب و ذهن دیگران لازم است انجام می دهید. شما با محیط ارتباطی قوی دارید و برای احترام به چرخه های طبیعی خلقت هر کاری می توانید انجام می دهید! فرشتگان به شما کمک می کنند تا کارهای خود را به خصوص کارهای مرتبط با طبیعت یا کشاورزی که نسبت به محیط زیست احترام می گذارند به پایان برسانید.

از طریق ساعت ۰۴:۰۴، فرشتگان همچنین می خواهند به شما بگویند که شما قدرت لازم را برای به عهده گرفتن مسئولیت های بزرگ دارید. شما کسی هستید که در موقعیتی قرار دارید که مردم را به هم نزدیک کنید و از اعمال قدرت خود نمی ترسید! شما بسیار باسیاست هستید، زیرا شما می دانید چگونه مردم را متقاعد کنید، حتی کسانی که در ابتدا آماده شنیدن حرف های شما نبودند.

این ساعت آینه ای ارتباط قوی با جهان فرشته را نشان می دهد. اگر احساس می کنید که نمی توانید به برخی از اهداف خود برسید، می توانید از فرشتگان کمک بگیرید. آنها اطمینان حاصل می کنند که به شما کمک تا از چالش ها و موانعی که پیش روی شماست عبور کنید، خصوصاً اگر در زندگی افراد پیرامون خود اثر مثبت و راحتی ایجاد کنید.

تفسیر فرشته ای ساعت ۰۴:۰۴

فرشته نگهبان مربوط به ۰۴:۰۴ یزالل است که نفوذ او از ساعت ۰۴:۰۰ تا ۰۴:۲۰ است. او نماد درک و هماهنگی است. او برای شما در یک رابطه عاشقانه آشتی و رضایت ایجاد می کند. او تمام تعهدات شما را دنبال کرده و برای اطمینان از موفقیت در تعهداتتان، شما را راهنمایی می کند.

اگر در زندگی عاطفی خود با مشکلی روبرو هستید می توانید از او بخواهید. او ذهنیت لازم برای حل تضادها را برای شما به ارمغان می آورد. او همچنین به شما یک هوش بالا و یک حافظه قوی می دهد. با این کار درهای آموزش یا مطالعات پیشرفته بر روی شما باز میشود.

 

نفوذ فرشته ها در ساعت ۰۴:۰۴ در ایام هفته

شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۴:۰۰ تا ۰۵:۰۰
 • فرشته: هانیل
 • انرژی سیاره ای: زهره

یکشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۴:۰۰ تا ۰۵:۰۰
 • فرشته: زافکیل
 • انرژی سیاره ای: زحل

دوشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۴:۰۰ تا ۰۵:۰۰
 • فرشته: رافائل
 • انرژی سیاره ای: خورشید

سه شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۴:۰۰ تا ۰۵:۰۰
 • فرشته: گابریل
 • انرژی سیاره ای: ماه

چهارشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۴:۰۰ تا ۰۵:۰۰
 • فرشته: کامائیل
 • انرژی سیاره ای: مریخ

پنجشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۴:۰۰ تا ۰۵:۰۰
 • فرشته: میکائیل
 • انرژی سیاره ای: عطارد

جمعه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۴:۰۰ تا ۰۵:۰۰
 • فرشته: زادکیل
 • انرژی سیاره ای: مشتری

ساعت ۰۴:۰۴ از نظر علم اعداد به چه معناست ؟

مقدار کل ساعت آینه ۰۴:۰۴ برابر با عدد ۸ است. این عدد نشان می دهد که شما به چرخه های وجود حساس هستید. زندگی از پستی و بلندی ها تشکیل شده است و باید وقت بگذارید و تعادل خود را پیدا کنید. اگر راهی برای مدیریت حوادث مخرب در مسیر زندگی خود پیدا نکردید، ممکن است نتوانید به ثباتی که به سختی بدنبال آن بودید برسید.

عدد ۸ نماد قدرت است! این نشان دهنده موفقیت در دنیای مادی و مالی و موفقیت در برخی از فعالیت های بزرگ به لطف انگیزه ای بی وقفه است. شما از هیچ چیز نمی ترسید! توانایی های جسمی شما غیر قابل انکار است که باعث می شود شما فردی مورد احترام باشید. اما شما باید فروتن باشید؛ شما بعضی اوقات تمایل دارید که سعی کنید بر دیگران از هر طریق لازم سلطه داشته باشید. این را می توان بعنوان ضعف شما مشاهده کرد.

شما برای اداره امور خود استعدادی دارید و موفقیت در دنیای حرفه ای عملا اجتناب ناپذیر است. شما مطمئناً در یک محیط مدیریتی، بعنوان الگو هستید و در انگیزه دادن به نیروهای خود مهارت دارید! اگرچه گاهی اوقات فاقد دقت هستید اما توانایی دیدن تصویر کلی از چیزهای اطراف خود دارید. این به شما امکان می دهد راه حل های طولانی مدت ارائه دهید که بعضی اوقات هرگز به فکر کسی خطور نکرده است.

اما عدد ۸ نیز یک هشدار است! موفقیت بیش از حد قدرت تغییر شما را دارد! همیشه باید مراقب باشید که بیش از حد مغرور نشوید، زیرا این امر می تواند شما را بی تحمل یا حتی سلطه جو کند. اگر موفق شوید انرژی خود را برای کمک به دیگران هدایت کنید، نتایج برجسته ای کسب خواهید کرد.

نظری درباره معنی ساعت آینه ۰۴:۰۴ دارید ؟

نظرات

 1. دیشب در حالت خلسه و آلفای ذهنی بودم و از خدا می‌خواستم بهم قدرت بده تا بدن خودم و عزیزانم سالم باشه چون چند هفته هست که فقط و فقط وقتی به بدن و بیماری فکر میکنم یکدفعه دردی کم، در رحم و پهلوی راستم حس میکنم، از خدا خواستم که قدرت و انرژی بهم بده تا افکارم رو مدیریت کنم تا به بدی و بیماری فکر نکنم، بعد از خلسه چشمانم را باز کردم و ساعت ۰۴/۰۴ رو دیدم، الان فهمیدم خدا چقدر دقیق بهم جواب داده که مراقب بدنم هست!!!
  خدایا شکرت

 2. واقعا هر لحظه عاشق تر میشم
  عاشق جهان هستی و این حجم از دانشی که من هیچی ازش نمیدونم
  من حقیقتا خوشبختم که فرشتگان اینجوری مراقب من هستن
  ممنونم
  همتون رو دوس دارم

  • بادرودبرخداوندیکتا،خالق بی همتا،قدرت بی منتهاعطابخش داده ها،بخشنده معنیٰ وفراوانی ها
   ودرودازآن بیکرانه های لایتنهاهی اش برعاشقان پاکش،انسانهای بانیّات آراسته ووارسته
   وتشکرویژه وخاص اززحمات پرازرحمت مدیرسایت
   عرض:خداوندزمین رادرشش روزخلق نمود،روزهفتم رابرای استراحت قرارداد،آنگاه فرستادگانی بزرگ مقرر فرمود.(ابرملائکه وملائکه) که ماوشمارادرمحاصره محافظتی وانرژیایی قراردهند،
   جهان هستی پرازانرژیست،سیارات دارای انرژی های فراوان هستند، زمین پرازانرژیست درهمه جهان آفرینش هردوانرزی(مثبت ومنفی)وجوددارد.
   درروی کره خاکی که زندگی میکنیم انرژیهای طبیعت فراوان است،چهارعنصرارزشمندوقدرتمندطبیعی که خالق قادربی منتهابرای بهره مندی واستفاده ماتازمانی که عمرمان به امروالایش بدنیاباقیست برای ماآفرید(آب،خاک،هوا وآتش)
   دارای انرژی بسیاراست،و…و…
   فقط این ماهستیم(ذهن) که چگونه وچه نوع انرژی راازطریق مراتب سپاسگزاری یعنی( راز وناز ونیاز،مراقبه ومدیتیشن) ازکمک،هدایت ،حمایت وپشتیبانی خالق وفرستادگان مقررش(فرشتگان)ازآنهااستفاده نمائیم،

   شمابه هرنقطه ازسرزمینی که خداوندبدون اجاره بهاورایگان دراختیارمان قرارداده میتوانیدباسپاسگزاری کسب انرژی مثبت(انرژیهای آرامشبخش،شفابخش،شادیبخش) رادرذهن وجسم وروح وروانتان جاری سازید،آنهابه امرخداودرجهت مثبت به همین خاطر خلق ومقررشده اند،
   ازباد،ازصحرا،ازخاک،ازدریا،ازجنگل ازکوه،ازبیابان و…نتیجتا ازتمام ذرات کائنات.

   عذرمعذوراگرطولانی شد،
   ارادتمندالله،عاشقان الله،عاشق عاشقان الله،مقربین درگاهش وتماما ارواح زیبا،پاک وطیب ازپایین تااعلیٰ ترین درجات._محمود_

   بالاترین درجات کیهانی،والاترین مراتب نشاط وسرورربانی درخواست من برای شما،فرزندانم وخودم راآگاهانه ازخالق بی نقص خلقت،تمنادارم.

 3. سلام تشکر از تفسیر ساعات و راهنمایی هاتون.چطور میشه با فرشته ها ارتباط برقرار کرد کتاب سایت هرچیزی که میتونه کمک کنه رو بگید.
  تشکر🙏🙏🙏

 4. خیلیییی ممنونم بابت تک تک جملاتی که وقت گذاشتین نوشتین❤️🙏واقعا تک تکشو نیاز داشتم و خیلیبببی حس خوبی گرفتم مرسی واقعا

 5. باسلام
  کلا اعداد جفت و آینه ای که میبینم سریع میام تو سایت شما، اینقد عالی و کامل قشنگ تفسیر کردین که حد نداره… اتفاقا همین امروز تو رابطه عاطفی دعوای بدی داشتم، و عدد آینه ای 04:04 یکی از مژده هاش آشتی بود… ممنون بابت مطالب فوق العادتون

 6. خدایا شکرت بابت تمام نعماتی که بهمون داده ای آنچه را که میدانم و آنچه را که نمیدانم

 7. سلام و سپاس از زحمات شما
  ضمن تشکر از تفسیر های خوب شما.من دقیقا همه ساعت های جفت و اینه معکوس را به ترتیب مشاهده میکنم .میشه لطف کنید در خصوص نحوه ارتباط با فرشته مورد نظر در هنگام دیدن اعداد رو آموزش بدید.دقیقا مور مور شدن بدن اتفاق میافته و حس میکنم که پیشم هستن ولی نمیتونم ارتباط بگیرم .ممنون

  • با مراقبه و مدیتیشن اینکار به راحتی انجام میشه و شما خیلی راحت ارتباط برقرار میکنید . موفق و پیروز باشید همیشه 😊🌹🖐

 8. سلام خداقوت واقعا تک تک حرفا و تفصیر ها هاتون درست بود و داره برام‌اتفاق میوفته ممنون هستم بخاطر آگاهی ای ک میدین ❤

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *