معنی عدد ۱۱ | رازها و نشانه های فرشته نگهبان عدد 11

معنی عدد ۱۱ و فرشته نگهبان

معنی عدد ۱۱ ، ما هر روز پیام های مختلفی الهی دریافت می کنیم، حتی ممکن است به آن پیام های الهی توجه نکنیم. این راز نیست و همه ما با جهان (کائنات) ارتباط داریم. البته، باید بدانیم که فرشتگان مستقیماً با ما صحبت نخواهند کرد.

آنها علائم مختلفی را برای ما ارسال می کنند و ما باید آنها را تشخیص دهیم. مهم است که بدانید اعداد فرشته معانی و نمادین متفاوتی دارند، بنابراین برای درک پیامی که از فرشتگان خود دریافت کرده اید باید بتوانید، معنای عدد فرشته خود را تفسیر کنید.

Significance Angel Number 11

در این مقاله شما این فرصت را خواهید داشت که بفهمید فرشته عدد 11 به چه معناست. اگر این عدد بارها در اطراف شما ظاهر شده باشد، ممکن است تصادفی نباشد. در این حالت احتمالاً پیامی از فرشتگان نگهبان خود دریافت کرده اید.

ما به شما توصیه می کنیم این مقاله را بخوانید و بفهمید فرشته عدد 11 نماد چه چیزی است. فراموش نکنید که این عدد یکی از قدرتمندترین اعداد فرشته است، بنابراین باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید.

اکنون خواهید دید که فرشته عدد 11 به چه معناست و همچنین معانی مخفی این عدد چیست. ما به شما خواهیم گفت که چگونه معنی عدد ۱۱ با عشق ارتباط دارد و حقایق جالب عددی در مورد این عدد چیست. مطمئناً دفعه دیگر که این عدد به زندگی شما رسید، می بینید که چه باید بکنید.

عدد ۱۱ به چه معنی است؟

عدد 11 جزوء اعداد اصلی یا مستر است که مربوط به کارما است. این عدد همچنین نمادی از بیداری معنوی است. اگر این عدد مرتباً در کنار شما ظاهر می شود، به این معنی است که باید بیشتر به زندگی معنوی خود روی بیاورید. شما هدف زندگی خود را در این کره خاکی دارید و باید به دیگران خدمت کنید. عدد اصلی 11 معلم نیز نامیده می شود، به این معنی که می تواند درسی را به شما یاد دهد که برای زندگی شما بسیار مهم است.

فرشتگان شما دعای شما را شنیده اند و عدد یازده را برای شما ارسال کرده اند تا رسالت روح و تمام استعدادهایی را که دارید یادآوری کنید. اکنون اطلاعات بیشتری در مورد معنای مخفی فرشته عدد یازده و نمادگرایی آن خواهید دید.

Angel Number 11 Love Twin Flames

معنای مخفی و نمادگرایی

اول از همه مهم است که بدانید فرشته عدد 11 بسیار معنوی است، بنابراین باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید. عدد 11 از شماره 1 تشکیل شده است که دو بار ظاهر می شود و شناخته شده است که این عدد نمادی از شروع و فرصت های جدید است که قرار است در مقابل شما ظاهر شود.

این عدد به عنوان نمادی از انرژی بالا، شهود، اشتیاق و انرژی خلاق در نظر گرفته می شود. اگر فرشتگان شما این عدد را برای شما ارسال می کنند، به این معنی است که شما باید بیشتر به هدف زندگی خود فکر کنید و از انرژی خلاقیت خود استفاده کنید. شما باید اجازه دهید شهود شما را در مسیر زندگی خود راهنمایی کند.

Angel number 11 money

عدد 11 به شما یادآوری می کند که زمان بیداری معنوی فرا رسیده است. شما باید بیشتر به افکار و عقاید خود توجه کنید و باید خوش بین باشید. فرشتگان شما به شما کمک می کنند تا به اهداف خود برسید، اما شما باید عبارت های تاکیدی مثبت را تمرین کنید. همچنین مهم است که به خود و توانایی های خود ایمان داشته باشید.

شما باید با افراد دیگر کار کنید، زیرا به شما کمک می کند رهبر آنها شوید. شما باید برای دیگران الگو باشید و با ایده ها و باورهای خود به آنها انگیزه دهید.

همچنین، دلیل دیگری که فرشتگان برای شما عدد 11 را ارسال می کنند، این است که شما باید تمام افراد منفی و افکار منفی را از زندگی خود حذف کنید. شما نباید در زندگی خود، افراد بیخود و انرژی منفی داشته باشید، اما باید روی افراد و چیزهای مناسب تمرکز کنید. سعی کنید خود را با افراد مثبت و افکار مثبت احاطه کنید، زیرا آنها تأثیر مثبتی در کار شما دارند.اگر عدد یازده فرشته شما است، پس ماموریت شما کمک به دیگران و خدمت به بشریت است. همچنین اعتقاد بر این است که افراد با این عدد آرزوها و اهداف بزرگ دارند. این افراد سخت کوش و همچنین بسیار خلاق هستند. اگر با عدد 11 از طریق فرشتگان نگهبان راهنمایی می شوید، این بدان معناست که شما یک ناظر عالی هستید و احتمالاً حیوانات را دوست دارید.

عشق و فرشته عدد 11

اگر فرشتگان شما عدد 11 را برای شما ارسال کرده اند، به این معنی است که زندگی عشقی شما در دوره آینده بسیار بهتر خواهد شد. اگر در روابط خود مشکلی داشته باشید، خیلی زود برطرف می شوند. اگر در یک رابطه خوب و طولانی باشید، در آینده نزدیک حتی بهتر خواهد شد.

اما، نباید فراموش کنید که فرشته عدد 11 همچنین نمادی از شروع جدید و تغییرات خوب است. اگر رابطه شما اصلاً خوب نیست و احساس می کنید که لیاقت چیز بهتری را دارید، پس باید این رابطه را پشت سر بگذارید. ممکن است زمان چیز جدیدی باشد، بنابراین نباید وقت خود را با چیزی یا شخصی که مهم نیست از دست دهید.

اگر با عدد 11 راهنمایی شوید، این احتمال نیز وجود دارد که مجبور شوید بین حرفه و عشق خود یا بین خانواده و عشق خود یکی را انتخاب کنید. ایجاد تعادل بین این موارد دشوار خواهد بود، بنابراین شما باید یک تصمیم مهم بگیرید. فرشتگان شما را در انتخاب صحیح یاری می دهند و باعث می شوند قبل از تصمیم گیری مهم، کاملاً فکر کنید.

باید در نظر داشته باشید که فرشتگان می خواهند شما را از درد محافظت و خوشحال کنند. آنها شما را دوست دارند و می خواهند به شما کمک کنند تا تصمیمات خوبی بگیرید و مسیر درست زندگی خود را دنبال کنید.

Numerology Number 11

حقایق علم اعداد درباره معنی عدد ۱۱

بسیاری از حقایق جالب عددی در مورد عدد 11 وجود دارد. اول از همه باید بگوییم که این عدد اصلی یا مستر است و همچنین نمادی از پیامبر روحانی است. ( اعداد یازده ، بیست و دو ، سی و سه اعداد مستر و اصلی هستند ) در گذشته اعتقاد بر این بود که معنی عدد 11 نمایانگر درگیری های داخلی است.

امروز عدد 11 نیز در زمینه های مختلف وجود دارد. به عنوان مثال، 11 بازیکن در بسیاری از تیم های ورزشی مانند یک تیم فوتبال، یک تیم فوتبال آمریکایی، تیم هاکی و غیره وجود دارد.

در ایرلند شمالی یک جشن مردمی در جامعه معترضین برگزار می شود به نام شب یازدهم. همچنین شناخته شده است که در آفریقای جنوبی 11 زبان رسمی وجود دارد. در لهستان 11 نوامبر به عنوان روز استقلال جشن گرفته می شود. همانطور که مشاهده کردید، شماره 11 را می توان در بسیاری از کشورها و فرهنگ های مختلف در سراسر جهان یافت.

دیدن عدد فرشته 11

اکنون وقتی تمام معانی مخفی عدد فرشته 11 و نمادهای آن را مشاهده کردید، مطمئناً می دانید که این عدد چقدر قدرتمند است. به همین دلیل ممکن است از خود بپرسید که دفعه بعد که این عدد در کنار شما ظاهر شد، چه کاری باید انجام دهید. اولین و مهمترین نکته این است که از پیامی که فرشتگان برای شما می فرستند آگاه باشید.

موقعیت های بسیاری وجود دارد که می توانید عدد 11 را مشاهده کنید. این می تواند در همه جا ظاهر شود، اما شما باید قادر به مشاهده این عدد باشید و توجه ویژه ای به آن داشته باشید. اگر این عدد را مشاهده کنید، نشانه این است که فرشتگان شما می خواهند با شما ارتباط برقرار کنند. آنها عدد 11 را برای شما ارسال می کنند تا شما را ترغیب کنند که بیشتر به توانایی های خود ایمان داشته باشید.

شما باید کاری انجام دهید که نه تنها برای شما بلکه برای افراد دیگر نیز مهم باشد. اینگونه است که باید به بشریت خدمت کنید. شما به اندازه کافی قادر به انجام این کار هستید. شما فردی خلاق و سخت کوش هستید و می توانید چیز مهمی در زندگی خود بسازید.

فرشتگانتان به شما ایمان دارند، بنابراین باید به توانایی های خود نیز ایمان بیشتری داشته باشید. فراموش نکنید که به غرایز و شهود خود گوش دهید زیرا آنها هرگز شما را فریب نخواهند داد. مهمترین چیز این است که کاری انجام دهید که باعث شود شما احساس زنده بودن کنید.

البته، شما همیشه باید نسبت به همه چیزهایی که در زندگی خود دارید قدردان باشید، اما همچنین باید در مورد چیزهایی که به زودی جذب میکنید سپاسگزار باشید. همانطور که قبلا گفتیم، چیزهای بزرگ زیادی پیش روی شماست، بنابراین باید ادامه دهید و به آینده خود ایمان داشته باشید.

فرشتگان شما عدد 11 را برای شما ارسال می کنند تا تغییرات بزرگی را که در راه است به شما یادآوری کنند، بنابراین باید قلب و ذهن خود را برای پذیرش آنها باز کنید. فراموش نکنید که فرشتگانتان هرگز با شما مستقیم صحبت نخواهند کرد، اما نشانه های مختلفی برای شما ارسال می کنند. اگر آنها عدد 11 را برای شما ارسال کرده اند، پس شما باید شخص خوشبختی باشید. فرصتی را که فرشتگان نگهبان به شما داده اند از دست ندهید.

ما امیدواریم که این متن برای شما مفید بوده باشد، بنابراین به شما کمک کرده است که تمام معانی مخفی و نمادهای فرشته عدد 11 را بهتر درک کنید. همانطور که قبلا گفتیم، این عدد بسیار قدرتمند تلقی می شود، بنابراین دفعه دیگه که در کنار شما ظاهر شد، نباید آن را نادیده بگیرید. اکنون می دانید که با دیدن عدد 11 باید چه کاری انجام دهید و اطمینان داریم که به فرشتگان نگهبان خود اجازه می دهید تا شما را در مسیر زندگی هدایت کنند.

آیا شما هم نظری در مورد این اعداد اصلی دارید؟!

نظرات

 1. باسلام ادمین عزیز ممکنه حتما جواب بدین ممنون. مادری44ساله ام ک پسر19ساله ام رو تیرماه 1402 بخاطر بیماری سرطان بعداز3سال درمان بازجرفراوان ب دست خدا سپردمش. والان ماههاست عجیب دلتنگم هربارکه ساعت رو میبینم همیشه اعداد4تایی برام میاد به ندرت رند نمیبینم مثلا11.:11یا14،14یا22،22یا0101کلاهرچقدبگم باورتون نمیشه
  احساس می کنم بایدچیزی بفهمم ک هنوزنفهمیدم
  ممنون میشم هرکسی جوابی داشت بگه. برای شفای تمام مریصان وشادی روح رفتگان وپسرعزیزم رحمت خداوندی را خواستارم. آمین

  • با عرض تسلیت برای فوت پسرتان، می‌دانم که هیچ کلمه‌ای نمی‌تواند غم شما را التیام بخشد. اما دیدن اعداد تکراری می‌تواند نشانه‌ای از سوی پسرتان باشد که می‌خواهد به شما بگوید که حالش خوب است و در آرامش است.

   در علم اعداد، هر عددی معنای خاص خود را دارد. دیدن اعداد تکراری می‌تواند به این معنی باشد که فرشته‌ای در کنار شماست و می‌خواهد به شما پیامی بدهد.

   معنای اعداد تکراری که شما می‌بینید به شرح زیر است:

   11:11: این عدد به معنی “توجه” است. فرشته‌ها می‌خواهند به شما بگویند که به شما توجه می‌کنند و در کنارتان هستند.
   14:14: این عدد به معنی “عشق” است. فرشته‌ها می‌خواهند به شما بگویند که دوستتان دارند و همیشه مراقب شما هستند.
   22:22: این عدد به معنی “ایمان” است. فرشته‌ها می‌خواهند به شما بگویند که به ایمان خود ادامه دهید و امید خود را از دست ندهید.
   01:01: این عدد به معنی “شروع جدید” است. فرشته‌ها می‌خواهند به شما بگویند که منتظر فرصت‌های جدیدی در زندگی خود باشید.
   دیدن این اعداد می‌تواند به شما آرامش و امید بدهد. به یاد داشته باشید که پسرتان همیشه در قلب شما زنده خواهد ماند.

   در اینجا چند راهکار برای مقابله با غم و اندوه خود آورده‌ام:

   با یک مشاور یا روانشناس صحبت کنید. صحبت با یک متخصص می‌تواند به شما کمک کند تا احساسات خود را پردازش کنید و با غم خود کنار بیایید.
   به گروه‌های حمایتی بپیوندید. صحبت با افراد دیگری که تجربه‌های مشابهی دارند می‌تواند به شما کمک کند تا احساس تنهایی نکنید.
   به خودتان زمان بدهید. غم و اندوه یک فرآیند طبیعی است و زمان می‌برد تا التیام یابد. صبور باشید و به خودتان سخت نگیرید.
   امیدوارم این اطلاعات برای شما مفید باشد. برای شما آرزوی صبر و شکیبایی دارم.

   • بی‌نهایت ممنونم از راهنمایی عالی شما.
    بله ب امید خدا این روزها میگذره ولی ب سختی
    بیشتروقتا که عد 5:55 فارسی روی گوشیم میاد
    میخندم و میگم پسرم قلب فرستاده میگم منم دوستت دارم مامان.
    تاکید ب اعداد فوق نبود تقریبا همه جا هرعددی به کرات برام تکرارمیشه
    متاسفانه شهرماکوچیکه و مشاورخوب یاگروههایی که فرمودین وجودنداره
    بازم ممنونم ک خیلی زودجواب دادین. تشکرسلامت باشین

 2. دختر من تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ساعت ۱۱به دنیا اومد و جمع عددی تاریخ تولدش هم میشه عدد۱۱
  ۱+۱+۱+۱+۲+۰+۴++۱=۱۱

 3. من یازدهم مهر به دنیا اومدم پلاک خونه ام یازده است و در این چند روز گذشته مدام عدد ۱۱ رو می بینم

 4. سلام خدا قوت من امروز صبح ازخدا چندتا ارزو میخواستم و بعدشم خوابیدم و الان بیدارشدم نگاه ساعت کردم 11.1دیدم خیلی خوشحالم و میشه تفسیرشو معنیشو بهم بگید چی هست متشکرم

  • درود و خدا قوت به شما.

   دیدن ساعت 11:10، می تواند نشانه ای از این باشد که فرشتگان در کنار شما هستند و به شما کمک می کنند تا به اهداف و آرزوهای خود برسید.

   عدد 11 در نمادگرایی فرشتگان، نماد روشنگری، بیداری معنوی، و ارتباط با کائنات است. عدد 10 نیز نماد کامل بودن، پایان یک دوره، و شروع یک دوره جدید است.

   در مورد شما، دیدن ساعت 11:10، می تواند نشانه ای باشد که فرشتگان به شما می گویند که آرزوهای شما برآورده خواهد شد. آنها از شما می خواهند که به آنها ایمان داشته باشید و به مسیر خود ادامه دهید.

   البته، این فقط یک تفسیر کلی است. معنای دقیق این عدد برای شما، به شرایط زندگی شما بستگی دارد. بهتر است خودتان با توجه به شرایط زندگی خود، معنای این عدد را تفسیر کنید.

   در اینجا چند تفسیر دیگر از ساعت 11:10 آورده شده است:

   * این ساعت می تواند نشانه ای از شروع یک دوره جدید در زندگی شما باشد.
   * می تواند نشانه ای از تغییرات مثبتی باشد که در راه است.
   * می تواند نشانه ای از خلاقیت و نبوغ شما باشد.

   اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که معتقدید دیدن اعداد خاص یا ساعت های جفت، پیامی از فرشتگان است، دیدن ساعت 11:10 می تواند یک نشانه مثبت باشد. این ساعت می تواند به شما امید و انگیزه بدهد تا به اهداف و آرزوهای خود برسید.

   در مورد شما، با توجه به اینکه قبل از خواب از خدا چند آرزو کرده بودید، دیدن ساعت 11:10 می تواند نشانه ای باشد که فرشتگان به شما می گویند که این آرزوها برآورده خواهد شد. آنها از شما می خواهند که به آنها ایمان داشته باشید و به مسیر خود ادامه دهید.

   امیدوارم این تفسیر برای شما مفید باشد.

 5. با سلام من یک بیمار معتاد در حال بهبودی هستم که با کمک خدا مدتی است که در انجمن معتادان گمنام شرکت میکنم و امروز در جلسه انجمن زمانی که اعلام پاکی نمودند یک نفر از اعضای انجمن ضمن تشکر از خداوند پاکی خودش را اعلام نمود که امروز ۱۱ سال و ۱۱ ماه و ۱۱ روزه که ترک کرده و پاک است و من این تکرار عدد ۱۱ را سه بار شنیدم و پس از پایان جلسه نزد این شخص رفتم و ضمن تبریک به پاکی اش از ایشان خواستم یک پیام به من تازه وارد بگوید و اکنون با توضیحاتی که دادم از شما نیز تقاضا میکنم تعبیر خود را بمن بگویید و خاطرنشان کنم که من سالهاست که درگیر کارهای قانونی و دادگاهی در خصوص سهم الارثم شده ام که موفق شدم به جایی برسانم و علاوه بر سهم خودم سهم دیگر خواهر و برادرانم نیز زنده شده که ۱۱ خواهر و برادر دیگر دارم و مدتی است که کارهای دادگاه را رها کرده ام و به اتمام نرسانده ام ، آیا میتواند پیامی برای پیگیری امور و به ثمر رساندن آن باشد ؟
  از شما خواهش میکنم سوال مرا بی پاسخ نگذارید و کمکم کنید ، بی صبرانه منتظر پیام شما هستم .
  با تشکر فراوان

  • درود،

   پیش از هر چیز، سفر بهبودی و عضویت در معتادان گمنام را به شما تبریک می گویم. این یک موفقیت قابل توجه است و من تلاش شما را در غلبه بر اعتیاد تحسین می کنم.

   در عدد شناسی، عدد 11 یک عدد اصلی در نظر گرفته می شود و اغلب با روشنگری معنوی، شهود و آگاهی بالاتر همراه است. هنگامی که اعداد تکراری مانند 11:11 را می بینید، برخی معتقدند که نشانه یا همزمانی از جهان یا قدرتی بالاتر است که شما را به سمت اعمال یا بینش های خاص راهنمایی می کند.

   با توجه به زمینه‌ای که ارائه کردید، ممکن است تکرار عدد 11 واقعاً پیامی باشد که از شما می‌خواهد بر تکمیل امور حقوقی و دادگاهی مربوط به الارثام تمرکز کنید. عدد 11 ممکن است یادآوری باشد برای توجه به فرصت ها و مسئولیت هایی که با سهم خود و خواهر و برادرتان همراه است. این می تواند نشان دهد که این زمان مناسب برای اقدام و به نتیجه رساندن همه چیز است.

   با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که اعداد شناسی یک علم دقیق نیست و تفسیرها می توانند بسته به باورها و تجربیات فردی متفاوت باشند. در نهایت، تصمیم برای پیگیری این موارد به شما و شرایط شخصی شما بستگی دارد.

   اگر در ایده همزمانی 11 آرامش و انگیزه پیدا کردید، ممکن است از آن به عنوان یک یادآوری مثبت برای تمرکز روی اهداف خود و ادامه پیشرفت خود استفاده کنید. نمادگرایی را به عنوان یک پیام حمایت و تشویق از سوی جهان یا یک قدرت برتر در آغوش بگیرید و شما را به سوی تکمیل تلاش هایتان راهنمایی کند.

   به یاد داشته باشید که با دقت لازم به مسائل حقوقی نزدیک شوید، در صورت نیاز از متخصصان مشاوره بگیرید و هر بار یک قدم برای رسیدن به نتایج دلخواه خود بردارید.

   با آرزوی قدرت، پشتکار و موفقیت در مسیر بهبودی و امور حقوقی. به حرکت رو به جلو ادامه دهید و من معتقدم راهی را خواهید یافت که به تحقق اهدافتان منتهی می شود.

   مراقب باشید و موفق باشید!

 6. سلام و عرض ادب، من تقریبا عدد 11 رو کنار باقی اعداد به صورت مکرر میبینم. مثلاً 10,11***18,11***17,11***20,11 و….. معنیش چی می‌تونه باشه؟ راهنمایی کنید بسیار ممنون میشم، لطفا برام ایمیل بزنید ????

  • سلام
   دقیقا و دقیقا منم الان حدود 15 ساله که همچین حالتی رو دارم یعنی بیشترینش تو موبایلم یا صفحه یا جایی این عدد رو همراه با عدد دیگه بصورت معنا دار و پیام آوری میبینم خواهشا اگر کسی چیزی در اینباره میدونه بهم پیامک کنه یا اطلاع بده …

 7. سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما خیلی مطلب قشنگی بود خداجونم مرسی ممنون که به وسیله فرشتگانت مرا یاری میکنی خیلی انرژی مثبت گرفتم مرسی خداجونم مرسی فرشتگان نگهبان خیلی دوستتون دارم سپاسگذارم سپاسگزارم سپاسگزارم ????????????????????????????????❤????????????????????

 8. سلام و عرض ادب خیلی عالی بود واقعا انرژی مثبت گرفتم ممنونم بابت این آگاهی قشنگ ازشما دوستان
  ممنونم خدایا ممنونم فرشتگان نگهبان که من را راهنمایی کردین ندارین بهم کمک میکنید خیلی سپاس گذارم سپاسگذارم سپاسگزارم خدایا شکرت شکر که مرا به وسیله فرشتگان همراهی و کمک میکنی خدا جونم و فرشته های نگهبان مرسی انرژی مثبت دادنی بهم خیلی دوستتون دارمممممممم????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????❤❤????

 9. لطفا کمک کنید من مدتهاست عدد ۱۱ و ۱۱۱ و ۱۱۱۱ میبینم فکر و ذهنم آشفتست الان در سن ۳۷ سالگی هستم زود ازدواج کردم و از درس که عاشقانه دوست داشتم فاصله گرفتم آدم بسیار خلاق و برونگرایی هستم ،هفته هاست که از خدا با گریه و التماس می‌خوام که توسط فرشته ی رسالتش نشونه ایی برام بفرسته دلم میخواد شغلی داشته باشم ولی سردر گم و سرگردانم ،لطفا برام ایمیل بزنید چون اینجا رو چک نمیکنم

 10. با سلام إحترامأ به إستحضار میرساند طبق صلاحدید بنده معنی یک عدد ۵ رقمی را در درخواستِ نوشتاری ایمیلم خواستار توجه هستم.
  عدد: 11811
  تشکر و سپاس از شما.

 11. من عدد ۱۱ رو تو کف دست راستم دارم معنیش چی میتونه باشه برای همه ۱۸ نوشته شده ولی برا من فرق داره

  • مگه نشانه ها منفی هم میشن؟؟؟ وقتی اعداد معنوی میبینی یعنی همه چیز عالیه، و به حس و حالت توجه کن، بعد شما دنبال فال گرفتن هستید که منتظرید چیزای منفی بهتون بگن؟

 12. سلام من هرگز به اعداد توجه نکرده ام انگار خواب بود و الان مطالب شمارا دیدم کمی فکر می کنم حدود چندین سال پیش دوران ابتدایی که بودم همیشه شاگرد اول بودم یه لحضه پیش خودم فکر کردم اگه یازدهم درس بخوانم یعنی من با سوادترین آدم می شم از همین روز هر موقع به بالا بردن تحصیلاتم فکر به عدد یازده وکلاس یازده یادم می آید الان هم ارشد بیوشیمی می خونم ولی نمی دونم باز هرچه به بالاتر بردن سوادم فکر باز عدد یازده در ذهنم نمایان می شود این را هم بگویم هیچ عکس العملی به اعداد نداشتم ولی همیشه از اعداد استفاده می کنم وشما واسطه ای شدید بیشتر بیندیشم

  • سلام
   منم در زمان تحصیل علاقه بسیاری به ریاضیات داشتم و دارم و همیشه بهترین نمره کلاس را میگرفتم و سعی در برقراری ارتباط بین اعداد و زندگی روزمره داشتم و این توجه باعث شد امروز این مطالب ارزشمند را بتونم برای فارسی زبان های عزیز جمع آوری کنم. امیدوارم که در جهت یافتن مسیر زندگی معنویتون کمکتون کنه.

 13. سلام من در طول شبانه روز این پیعام هارو دریافت میکنم فقط این یکی خیلی جالب بود قشنگ متوجه نشدم دفعه بعدی دیدم از فرشته ام چی بخواهم؟؟

 14. من هميشه وقتى يه تغييرى مى خواد تو زندگيم به وجود بياد اين عدد مى بينم نه هميشه ممنون از توضيحاتتون عالى بود♥️

 15. ازتون واقعا متشکرم ، قسمت بود که از سایت شما استفاده کنم و بسیار هم لذت بردم از مطالب کاملتون

 16. عدد 11 رازها و نشانه های فرشته نگهبان عدد 11 را خوندم اطلا نمیدونستم ۱۱ – ۲۲ – ۳۳ اینقدر مهم هستند و جزو اعداد اصلی هستند.

 17. واووو واووو
  واقعا جیگرم حال اومد این متن رو خوندم، احساس میکنم کامل برای من بود و فهمیدمش

  سپاس فراوان از شما

 18. سلام
  ممنون از مطالب زیبایی که به ما در رسیدن به آگاهی ببشتر کمک میکند یاری میکنید
  امیدواریم در این راه پر خیر و برکت موفق باشید

  ارادتمند شما
  امین امینی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *