کوین ترودو – چگونه فوق العاده موفق باشیم – راز موفقیت

چگونه مانند کوین ترودو موفق شوید

کوین ترودو – چگونه فوق العاده موفق باشیم: این دوره آموزشی ۸ ساعتی از استاد کوین ترودو است که در وبسایت راز آخر دوبله فارسی شده و بصورت رایگان انتشار یافته. این دوره بصورت رایگان و دوبله فارسی شده از کوین ترودو بمرور در وبسایت قرار داده میشه.

چگونه فوق العاده موفق باشیم

این دوره جزو سطوح شبکه جهانی اطلاعات نیست و همین امروز شما با هر سطحی میتونید از ورکشاپ چطور فوق العاده موفق باشیم استفاده کنید.

کوین ترودو – دو دلیل برای نرسیدن به آرزوها

دو دلیل برای نرسیدن به خواسته ها وجود داره، چون بعضی ها میگویند این قوانین کار نمیکنند. کوین من ماشین میخوام اما نمیتونم پول آنرا بدست بیارم. باور کنید تنها زو زلیل وجود داره که شما به خواسته هاتون نمیرسید.

دلیل اول کوین ترودو

دلیل اول این هست که فرکانس اشتباه را ارسال میکنید، اما فکر میکنید فرکانس درستی را ارسال میکنید.

دلیل دوم کوین ترودو

دلیل دوم اکر هم فرکانس درست را ارسال میکنید، کاری میکنید که آنرا بلاک کنید و از آمدن اون خواسته بسمت شما جلوگیری میکنید.

قوانین افراد خیلی موفق برای جذب خواسته

  • آیا همه افرادی که خیلی موفق هم هستند از این قوانین برای جذب خواسته استفاده میکنند ؟

جواب بله هست. نه ۹۹٪ بلکه ۱۰۰٪ افراد از این روش استفاده میکنند.

  • آیا آنها بطور آگاهانه از این قوانین استفاده میکنند ؟

نه همه آنها بعضی از افراد بطور غریزی این کار را انجام میدهند و خودشان هم متوجه نمیشوند.

کوین ترودو، موفقیت یک تصمیم است

موفقیت یک تصمیم با شما فاصله دارد و خیلی قدرتمند است. این تصمیم این است که بگویید من قرار است این را انجامش بدهم، این تمام انتخابی هست که باید بکنید. بگویید من باید انجامش بدهم و تمام.

میخواهم راز را یاد بگیرم

۱۰ سال طول کشید تا بفهمم راز این بوده. راز این است که باور کنید میتوانید انجامش بدید. جادو فقط همین جاست که تفاوت واقعی رقم میخوره. چیزی که میخواهم به شما یاد بدم بسیار ساده است. حتی بسیاری از شما آن را باور نخواهید کرد ولی وقتی شما هم آن را یاد بگیرید متوجه سادگی آن خواهید شد. در ورکشاپ پیشرفته چگونه فوق العاده موفق باشیم با این راز و جادو به رایگان آشنا خواهید شد.

بیندیشید و ثروتمند شوید

کوین ترودو میگه ناپلئون هیل اسم کتابش را گذاشته بیندیشید و ثروتمند شوید، نه به سختی کار کن و ثروتمند شو، نه از استراتژی های موفق استفاده کن و ثروتمند شو، بلکه بیندیش و ثروتمند شو.

چهار قدم برای یادگیری از نظر کوین ترودو

اولین قدم نادانی ناخودآگاه است، نادانی ناخودآگاه یعنی از چیزی که نمیدانی خبر نداری و این جهالت است. این دم اول بود و شما انجامش داده اید.

هم اکنون شما در مرحله دوم هستید که نادانی آگاهانه نام دارد، نادانی آگاهانه یعنی شما از چیزی که نمی دانید خبر دارید و شما دارید فکر می کنید که در این سمینار یک چیزهایی برای من معنا داشت و یک چیزهایی در مورد افکار و فکر کردن و موفقیت هست که نمی دانم. چیزهایی که ممکن است یاد بگیرم و ممکن است دیدم را نسبت به اطرافم تغییر بدهد. البته اگر توجه کنم. پس شما از نادانی خودتان آگاه هستید و میدانید ممکن است یک چیزهایی یاد بگیرید و امیدوارم که شما در این سطح باشید.

وقتی شما از اینجا بروید وارد قدم سوم می شوید که به آن دانایی آگاهانه می گوییم، دانایی آگاهانه یعنی شما از دانش خودتان آگاه هستید شما قرار است به طور آگاهانه بدانید که به چه چیزی نیاز دارید تا متفاوت فکر کنید یا چطور متفاوت فکر می کنید. تا چیزهایی را که می خواهید را تغییر بدهید و چیزی که در زندگی میخواهید را به دست بیاورید در این مرحله یاد می گیرید که چطور به غول چراغ خودتان دسترسی پیدا می کنید و چطور کنترل آرزوهایتان را در دست خود بگیرید. شما قدرت کنترل کردن هر چیزی را که در زندگیتان بخواهید به دست می گیرید شما این قدرت را دارید فقط نمی دانید چطور آن را فعال کنید.

اما جادو چیست ؟

جادو موقعیت های به ظاهر بد است، موقعیت های بد باعث می شوند که بفهمید چه چیزهایی را نمی خواهید. از موقعیت های بد ممنون باشید آنها نعمت هستند چون آنها تنها زمانی هایی در زندگیتان هستند که می توانید هم اکنون در مورد چیزی که می خواهید آرزو کنید

تنها زمان هایی که شما می توانید آرزوهای بزرگ برای چیزی که می خواهید داشته باشید تجربه کردن چیزی هست که از آن متنفر هستید یا دوست ندارید، همین موقع ها است که آرزوها متولد می شوند کلمه کلیدی آرزو هست، آرزو کلمه خیلی مهمی است حتی از کلمه رویا هم می توانید استفاده کنید.

  • چه زمانی شما آرزو می کنید؟
  • چه موقع هایی شما رویا می سازید؟

روی آن تمرکز می کنید حتی برای یک مدت کوتاه و شروع می کنید به ساختنش تا به وجود بیایند.

ورکشاپ پیشرفته چگونه فوق العاده موفق باشیم از کوین ترودو با دوبله فارسی

بزودی در این قسمت قرار خواهد گرفت.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *