معنی ساعت

۰۳:۰۳

معنی ساعت ۰۳:۰۳ و فرشتگان محافظ

معنی ساعت ۰۳:۰۳ .در اینجا قصد داریم معنای ساعت آینه ۰۳:۰۳ و رابطه آن با فرشتگان نگهبان، عدد شناسی را به شما ارائه دهیم. بنابراین شما درکی از پیامی خواهید یافت که ذهن ناخودآگاه شما مایل است برای شما ارسال کند. در واقع به لطف ذهن ناخودآگاه شماست که تصمیم گرفتید به ساعت نگاه کنید و اتفاقاً با یک ساعت آینه روبرو شدید.
این همزمانی نامیده می شود: مشاهده واقعه ای که همزمان با واقعه دیگر رخ می دهد و برای شخص مشاهده کننده آن معنی خاصی دارد. اگر ساعت ۰۳:۰۳ را دیده باشید احتمالاً از خود سوال کرده اید که این علامت می تواند به چه معنا باشد. این با توجه به قدرت عدد ۳ کاملاً طبیعی است.

این ساعت ارتباط تنگاتنگی با دین و معنویت دارد. عدد ۳ نیز در مسیحیت یافت می شود و نشان دهنده سه ضلع مقدس در مسیحیت است که از پدر، پسر و روح القدس تشکیل شده است. ساعت جفت یا ساعت آینه ۰۳:۰۳ پیام مهمی را برای شما ارسال می کند که قصد داریم با هم رمزگشایی کنیم. لطفاً نظرات خود را در رابطه با ۰۳:۰۳ برای ما ارسال کنید.

اهمیت ساعت ۰۳:۰۳ با فرشتگان نگهبان

جفت شدن ساعت و دقیقه از طرف فرشتگان نگهبان برای شما پیامی نسبتاً مثبت ارسال می کند. در واقع، این نشان می دهد که شما در حال حاضر در شرایطی هستید که هر چیزی در آن امکان پذیر است. ۳۳ یک عدد اصلی است، این نشان می دهد اراده شما غیرقابل انکار است و این نیروی تغییرات بزرگ در زندگی شما خواهد بود.
شما فردی هستید که به خیالی عالی دسترسی دارید و تمام دنیای فرشته ای به روی شما باز است و به شما ایده و افکار مثبت می دهد که به پیشرفت شما کمک می کند. ارتباط شما با جهان معنوی از بدو تولد وجود داشته است. اگر این احساس را دارید که به شما هدایت می شود کاملاً طبیعی است. راهنمای معنوی شما در کنار شماست.
شما در برقراری ارتباط بسیار ماهر هستید و خلاقیت شما را به شخصی تبدیل می کند که می تواند در حوزه تئاتر و سینما بلکه در زمینه های بازاریابی و تبلیغات پیشرفت کند. شما از مطرح کردن خود نمی ترسید، اما مراقب باشید سعی نکنید همه نگاه ها را به سمت خود داشته باشید. برای افراد دیگر هم جایی بگذارید!
فرشتگان همچنین هشدار می دهند که اگر از استعداد خود برای برقراری ارتباط سو استفاده کنید، خطر از دست دادن خود، در زندگی اجتماعی ساخته شده ظاهری و دروغین را دارید. بنابراین باید بر روی اهداف خود تمرکز کنید و بیش از هر چیز به خود اجازه ندهید که از موفقیت مست شوید.

تفسیر فرشته ای ساعت ۰۳:۰۳

فرشته نگهبان که با ساعت ۰۳:۰۳ مطابقت دارد، فرشته آلادیا است که نفوذ او از ۰۳:۰۰ تا ۰۳:۲۰ است. او نماد افراط و همچنین روشنگری معنوی است. او تخیل شما را تغذیه می کند تا به شما اجازه دهد وقتی در زندگی خود با دشواری هایی روبرو می شوید پاسخ هایی را پیدا کنید.
او قادر است دردهای روح را درمان کند. اگر احساس ناراحتی می کنید او از شما حمایت می کند. او به شما کمک می کند تا قدرت و انرژی درون خود را برای شروع دوباره پیدا کنید. او فیض الهی را با شما به اشتراک میگذارد و به شما کمک می کند تا کارهای مختلف خود را تنظیم کنید. او به کمک افراد محروم می آید تا آنها را به سمت ثبات در دنیای معنوی و مادی بازگرداند.

نفوذ فرشته ها در ساعت ۰۳:۰۳ در ایام هفته

شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۳:۰۰ تا ۰۴:۰۰
 • فرشته: رافائل
 • انرژی سیاره ای: خورشید

یکشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۳:۰۰ تا ۰۴:۰۰
 • فرشته: گابریل
 • انرژی سیاره ای: ماه

دوشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۳:۰۰ تا ۰۴:۰۰
 • فرشته: کامئیل
 • انرژی سیاره ای: مریخ

سه شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۳:۰۰ تا ۰۴:۰۰
 • فرشته: میکائیل
 • انرژی سیاره ای: عطارد

چهارشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۳:۰۰ تا ۰۴:۰۰
 • فرشته: زادکیل
 • انرژی سیاره ای: مشتری

پنجشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۳:۰۰ تا ۰۴:۰۰
 • فرشته: هانیل
 • انرژی سیاره ای: زهره

جمعه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۳:۰۰ تا ۰۴:۰۰
 • فرشته: زافکیل
 • انرژی سیاره ای: زحل

ساعت ۰۳:۰۳ از نظر علم اعداد به چه معناست ؟

مقدار کل ساعت آینه ۰۳:۰۳ عدد ۶ است . این عدد نشان می دهد که خانواده برای شما فوق العاده مهم است. شما خستگی ناپذیر کار می کنید تا هماهنگی در خانه شما حاکم شود ، اما در اعضای دیگر خانواده نیز وجود دارد. شما به خاطر حس فداکاری خود، در نظر دیگران بسیار محترم هستید، اما باید همزمان به فکر خودتان هم باشید! در غیر اینصورت، شما خود را فرسوده می کنید.
شما فردی خلاق هستید و اغلب در روی ابرها زندگی می کنید. شما ایده های زیادی دارید که در طول زندگی، شما را راهنمایی می کنند. حتی ممکن است برای برخی افراد خام و غرق در رویا به نظر برسید! فقط مطمئن شوید که همزمان به جای محکمی تکیه داشته باشید، در غیر این صورت بسیاری از فرصت های عاشقانه و حرفه ای را از دست می دهید.
شما توانایی شفای دیگران از نظر روانی یا معنوی را دارید. شما کسی هستید که مردم وقتی با چالشی روبرو می شوند بدون هیچ تردیدی به شما متوسل می شوند. با گوش دادن و مشاوره، گاهی اوقات به دیگران و خودتان کمک می کنید. ساعت ۰۳:۰۳ شما را به کاوش و دریافت اطلاعات در موضوعاتی مانند هیپنوتیزم و رفلکسولوژی (انعکاس درمانی) تشویق می کند.
با این حال، احساس قوی همدلی شما نباید باعث شود که تمام بدبختی های جهان، به ویژه در زندگی عاشقانه خود را بپذیرید. مراقب باشید که به دنبال جذب فردی نباشید که فقط برای نجات خود از شما استفاده می کند و هنگامی که در موقعیت امن قرار گرفت، شما را برای بدست آوردن شخص دیگری ترک می کند.

نظری درباره معنی ساعت آینه ۰۳:۰۳ دارید ؟

نظرات

 1. من زیادی پیش رفتم و اگه حتی یک ساعت مثبت فک نکنم بیمار میشم ذهن و قلبم خیلی قوی تر شده

 2. سلام و عرض ادب خدمت بزرگ‌ترهای خودم
  ضمن تشکر از زحمات بزرگوارانی که این مطالب را تهیه، تنظیم و درج نمودند با آرزوی سلامتی و کسب معرفت روزافزون برای همه برادران و خواهرانم
  تمامی مطالب مطروحه در بالا، به دلم نشست، پس از نظر بنده حقیر کاملا صحیح و آموزنده می‌باشد؛ لکن یک نکته در متن وجود داشت که نمیتوانم هضم کنم، {مراقب باشید که به دنبال جذب فردی نباشید که فقط برای نجات خود از شما استفاده می کند و هنگامی که در موقعیت امن قرار گرفت، شما را برای بدست آوردن شخص دیگری ترک می کند.}
  بنده احساس میکنم که همه عزیزانی که سعادت خواندن متن بالا نصیبشان می‌شود که بنده کوچک‌ترین عضو این جمع می‌باشم، دارای معرفت و مورد عنایت هستند که اجازه خواندن و درک این مطالب به ایشان داده شده، پس معتقدم ما مکلف به انجام وظیفه هستیم، نه نتیجه!
  یعنی برای آنچه به ما آموخته شده و معرفتی که عنایت شده، موظف به اجرای آن و کمک به همنوعان خود هستیم، حال اگر آنها پس از درمان و یا حال مشکلشان حتی بدون تشکر مارا ترک کردند، ایرادی ندارد؛ چون هر کسی بر اساس فهم و معرفت خود عمل میکند؛
  اما ما باید باران باشیم، حق سلکشن و انتخاب نداریم، باید به هرآنکه در مسیر ما قرار داده شده، چهره زیبای محبت و انسانیت را نشان بدهیم، عکس عمل او مهم نیست😊

  • کاملا درسته ، ولی یک سوال اینجا مطرح میشه؟ اگر این حد از محبت باعث بشه بعضیا از نظر روحی انرژی تون رو کلا مصرف کنن چی؟ اگر مهربونیه زیاد نزاره چهره دشمن رو شناسایی کنیم چی؟؟ باید در کنار محبت و همنوع دوستی سیاست و منطق و زیرکی و باهوشی هم بکار گرفته بشه ، مثل کاری که حضرت یوسف با برادرانش کرد

 3. باسلام
  در ساعات مشخص شده میشه از فرشته ی مذکور چیزی را درخواست کنیم؟وچگونه درخواست کنیم؟طریقه ی دریافت آیا بامدیتیشن هست؟مثلا درخواست کنیم قدرت شفابخشی بمااعطا کند

 4. همین چن دیقه پیش معنی ساعت ۳۳ رو خوندم و الانم این ساعت و تین سومین دفعه برای دیدن اعداد حوضه ۳ هست ک همشون ب من میگن میتونم ب موفقیت بزرگ در زندگی عاشقاته و حرفه ای و معنوی برسم.و قدرت های ماورایی و هیپنوتیزمی رو خاهم داشت و بايد امتحانشون کنم..خدایاشکرت..ممنون واس مقاله زیباتون😍🍓💥♥️

 5. سلام
  فرشتگان‌وجود دارند
  و تفسیر شما‌له واقعیت زندگی فرد نزدیک هست.
  باور داشته باشید له انرژی های موجود در جهان هستی

دیدگاه خود را بنویسید