معنی ساعت

۰۳:۰۳

معنی ساعت ۰۳:۰۳ و فرشتگان محافظ

معنی ساعت ۰۳:۰۳ .در اینجا قصد داریم معنای ساعت آینه ۰۳:۰۳ و رابطه آن با فرشتگان نگهبان، عدد شناسی را به شما ارائه دهیم. بنابراین شما درکی از پیامی خواهید یافت که ذهن ناخودآگاه شما مایل است برای شما ارسال کند. در واقع به لطف ذهن ناخودآگاه شماست که تصمیم گرفتید به ساعت نگاه کنید و اتفاقاً با یک ساعت آینه روبرو شدید.
این همزمانی نامیده می شود: مشاهده واقعه ای که همزمان با واقعه دیگر رخ می دهد و برای شخص مشاهده کننده آن معنی خاصی دارد. اگر ساعت ۰۳:۰۳ را دیده باشید احتمالاً از خود سوال کرده اید که این علامت می تواند به چه معنا باشد. این با توجه به قدرت عدد ۳ کاملاً طبیعی است.

این ساعت ارتباط تنگاتنگی با دین و معنویت دارد. عدد ۳ نیز در مسیحیت یافت می شود و نشان دهنده سه ضلع مقدس در مسیحیت است که از پدر، پسر و روح القدس تشکیل شده است. ساعت جفت یا ساعت آینه ۰۳:۰۳ پیام مهمی را برای شما ارسال می کند که قصد داریم با هم رمزگشایی کنیم. لطفاً نظرات خود را در رابطه با ۰۳:۰۳ برای ما ارسال کنید.

اهمیت ساعت ۰۳:۰۳ با فرشتگان نگهبان

جفت شدن ساعت و دقیقه از طرف فرشتگان نگهبان برای شما پیامی نسبتاً مثبت ارسال می کند. در واقع، این نشان می دهد که شما در حال حاضر در شرایطی هستید که هر چیزی در آن امکان پذیر است. ۳۳ یک عدد اصلی است، این نشان می دهد اراده شما غیرقابل انکار است و این نیروی تغییرات بزرگ در زندگی شما خواهد بود.
شما فردی هستید که به خیالی عالی دسترسی دارید و تمام دنیای فرشته ای به روی شما باز است و به شما ایده و افکار مثبت می دهد که به پیشرفت شما کمک می کند. ارتباط شما با جهان معنوی از بدو تولد وجود داشته است. اگر این احساس را دارید که به شما هدایت می شود کاملاً طبیعی است. راهنمای معنوی شما در کنار شماست.
شما در برقراری ارتباط بسیار ماهر هستید و خلاقیت شما را به شخصی تبدیل می کند که می تواند در حوزه تئاتر و سینما بلکه در زمینه های بازاریابی و تبلیغات پیشرفت کند. شما از مطرح کردن خود نمی ترسید، اما مراقب باشید سعی نکنید همه نگاه ها را به سمت خود داشته باشید. برای افراد دیگر هم جایی بگذارید!
فرشتگان همچنین هشدار می دهند که اگر از استعداد خود برای برقراری ارتباط سو استفاده کنید، خطر از دست دادن خود، در زندگی اجتماعی ساخته شده ظاهری و دروغین را دارید. بنابراین باید بر روی اهداف خود تمرکز کنید و بیش از هر چیز به خود اجازه ندهید که از موفقیت مست شوید.

تفسیر فرشته ای ساعت ۰۳:۰۳

فرشته نگهبان که با ساعت ۰۳:۰۳ مطابقت دارد، فرشته آلادیا است که نفوذ او از ۰۳:۰۰ تا ۰۳:۲۰ است. او نماد افراط و همچنین روشنگری معنوی است. او تخیل شما را تغذیه می کند تا به شما اجازه دهد وقتی در زندگی خود با دشواری هایی روبرو می شوید پاسخ هایی را پیدا کنید.
او قادر است دردهای روح را درمان کند. اگر احساس ناراحتی می کنید او از شما حمایت می کند. او به شما کمک می کند تا قدرت و انرژی درون خود را برای شروع دوباره پیدا کنید. او فیض الهی را با شما به اشتراک میگذارد و به شما کمک می کند تا کارهای مختلف خود را تنظیم کنید. او به کمک افراد محروم می آید تا آنها را به سمت ثبات در دنیای معنوی و مادی بازگرداند.

نفوذ فرشته ها در ساعت ۰۳:۰۳ در ایام هفته

شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۳:۰۰ تا ۰۴:۰۰
 • فرشته: رافائل
 • انرژی سیاره ای: خورشید

یکشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۳:۰۰ تا ۰۴:۰۰
 • فرشته: گابریل
 • انرژی سیاره ای: ماه

دوشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۳:۰۰ تا ۰۴:۰۰
 • فرشته: کامئیل
 • انرژی سیاره ای: مریخ

سه شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۳:۰۰ تا ۰۴:۰۰
 • فرشته: میکائیل
 • انرژی سیاره ای: عطارد

چهارشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۳:۰۰ تا ۰۴:۰۰
 • فرشته: زادکیل
 • انرژی سیاره ای: مشتری

پنجشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۳:۰۰ تا ۰۴:۰۰
 • فرشته: هانیل
 • انرژی سیاره ای: زهره

جمعه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۳:۰۰ تا ۰۴:۰۰
 • فرشته: زافکیل
 • انرژی سیاره ای: زحل

ساعت ۰۳:۰۳ از نظر علم اعداد به چه معناست ؟

مقدار کل ساعت آینه ۰۳:۰۳ عدد ۶ است . این عدد نشان می دهد که خانواده برای شما فوق العاده مهم است. شما خستگی ناپذیر کار می کنید تا هماهنگی در خانه شما حاکم شود ، اما در اعضای دیگر خانواده نیز وجود دارد. شما به خاطر حس فداکاری خود، در نظر دیگران بسیار محترم هستید، اما باید همزمان به فکر خودتان هم باشید! در غیر اینصورت، شما خود را فرسوده می کنید.
شما فردی خلاق هستید و اغلب در روی ابرها زندگی می کنید. شما ایده های زیادی دارید که در طول زندگی، شما را راهنمایی می کنند. حتی ممکن است برای برخی افراد خام و غرق در رویا به نظر برسید! فقط مطمئن شوید که همزمان به جای محکمی تکیه داشته باشید، در غیر این صورت بسیاری از فرصت های عاشقانه و حرفه ای را از دست می دهید.
شما توانایی شفای دیگران از نظر روانی یا معنوی را دارید. شما کسی هستید که مردم وقتی با چالشی روبرو می شوند بدون هیچ تردیدی به شما متوسل می شوند. با گوش دادن و مشاوره، گاهی اوقات به دیگران و خودتان کمک می کنید. ساعت ۰۳:۰۳ شما را به کاوش و دریافت اطلاعات در موضوعاتی مانند هیپنوتیزم و رفلکسولوژی (انعکاس درمانی) تشویق می کند.
با این حال، احساس قوی همدلی شما نباید باعث شود که تمام بدبختی های جهان، به ویژه در زندگی عاشقانه خود را بپذیرید. مراقب باشید که به دنبال جذب فردی نباشید که فقط برای نجات خود از شما استفاده می کند و هنگامی که در موقعیت امن قرار گرفت، شما را برای بدست آوردن شخص دیگری ترک می کند.

نظری درباره معنی ساعت آینه ۰۳:۰۳ دارید ؟

نظرات

 1. فقط باور کنیم و پیگیری و رجوع به درون تکرارو تکرارو تکرار تا نتیجه بهترین روش سوال از خود تکرارو تکرارو تکرا تا جواب صحیح از خود .خود برتر

 2. فرشته آلادیا عزیز از تو سپاسگزارم که به من توجه داری ????????
  دقیقا دیشب ساعت ۳:۳۰ بود ، که با همزمانی ساعت و فکرم شوکه شده بودم !….
  سپاسگزارم ای ایزد یکتا ????????????????

 3. سلام به همه دوستان و فرشتگان با معرفت عزیزم
  خواستم بگم دمتون گرم با این همه مهربونی و لطف مارو روشن و آگاه میسازید بی نهاااااااااسپاس گذارم….

 4. با سلام خدمت دوستان عزیزم منم امشب با دیدنه ۰۳۰۳ روی صفحه ی گوشیم اومدم مطلبو خوندم که مطالب دوستان رو دیدم همه عالی بودند و خداروشکر میکنم که منم همراه و هم مسیر با دوستان هستم البته از سالیان قبل با بوجود آمدنه مشکلات زیاد و عجیب و منفی که واقعا داشت زندگیمو نابود می‌کرد به این مساُله برخوردم انگار در اوج گرفتاریها و سختی‌ها نیروی عجیبی منو به سمت این قضیه هل داد و مسیر رو نشونم داد که تونستم ازش کمک بگیرم و هیچوقت درنمونم که از ( منه ) قبل از شناخت خودم و قبل از سختیهام ازم برنمیومد که من اسمشو چیزی جز کمک خدا و همون فرشتگانش یا امدادهای غیبی که اسمشو شنیده بودم ولی تجربش نکرده بودم نمیتونم بزارم و همیشه برام عجیب بود کنجکاو بودم از بچگی معجزه دوستداشتم ببینم از نزدیک و بعد ازین تجربه های شیرین و لذت‌بخش متوجه شدم از اولی که یادم میاد در وجودم بوده ولی کشفش نکرده بودم و مطمانا در وجود همه ی انسانها هم هست شناخت خود ، شناخت خدا، شناخت واقعیت‌های هستی، امدادهای غیبی برای هر شخص، تنها نبودنمون، بی دلیل نیومدنمون، و خیلی واژه های دیگه فقط به کلمه و واژه ادا میشه ولی درکش یه دنیای دیگست امیدوارم هرشخصی با دلایل شیرین و مثبت و به بهترین حالت به درکش برسه نه از سختی و درد ، و واقعا غرق در این جمله شدم و تستش کردم با همه ی وجودم و غرق در خیلی از مثل ها و حکایت‌ها و گفتارهای درست و منطقی و متفکرانه ی نسل‌های قبلمون که فقط حرف و سخن نگفتند تجربیاتشون و لمس کردنهاشون رو برامون به یادگار گذاشتن که ما هم موظفیم با همین نوشتنها و عنوان کردن‌ها مواردی هم بهشون اضافه کنیم و کاملتر برای فرزندانمون و نسل‌های بعدمون به یادگار بزاریم تا استفاده کنند یکی از تجربه هامم درک این مطلب بود که شنیده بودم می‌گفتند وقتی از میان درد رشد نکنی درد رشد خواهد کرد??
  البته وقتی خوندم و باهاش مواجه شدم که خداروشکر با کمک خودش برای عزیزانم تلاش کرده بودم طاقت فرسا که آزار نبینن و درد رو سرکوب کرده بودم و از میون درد هم خودم رشد کرده بودم و هم از عزیزانم و فرزندانم به یاری خدا و دعای پدر و مادرم و با خدمت بهشون که از عزیزترینام هستند ، تونسته بودم ازشون محافظت و مراقبت و حمایت کنم و اینم بگم که هیچوقت یاد نگرفتم و نتونستم تا وقتی عزیزانم اطرافم هستن بیشتر ازاونها خودمو دوست داشته باشم ولی به خودم افتخار میکنم که به تنهایی و بدون کمک فردی سربلند و پیروز ازین سختی‌ها گذشتم با یاری حق البته ♥️?? و این اسم هزاردستان و قلب سبز در کنار قلب خودم اسم و نشان خودشه که برای سایت و شرکتم گذاشتم که بزودی طرح تکمیلیشو اجرا میکنم از صفر با دست خالی و با کمک خودش و دعای پدرو مادرم و فکر و تلاش خودم ✌
  زیاد نوشتم ولی امیدوارم یک کلمه یا یک جمله ازین مطالبم ناامیدی رو امیدوار کنه نه تنها به زندگی و شیرینی‌هاش بلکه به لطف پروردگارمون ?♥️? خدایا هزاران هزار بار شکرت بخاطر الطاف بیکرانت

 5. من هم به اینکه ساعت رند ببینی یکی داره اون لحظه بهت فکر میکنه رو واقعا قبول و باور دارم و همین امشب وقتی ساعت ۰۳:۰۳ رو ک دیدم دقیقا همون کسی ک همیشه بهش فکر میکنم و عزیزترین کس زندگیمه بهم پیام داد و ساعت رو فرستاد و گفت:و من عمیقا به یادتم و بال درآوردم و وقتی تفسیرش رو هم اینجا دیدم خیلی واقعی و حقیقی بود و دقیقا داستان خود من بود و میدونم خود خدا همه چیو واسم میسازه و این زمین و زمان و کائنات منو هم به عشق زندگیم بعد سال ها جدایی و هم به هدف های زندگیم میرسونه و فرشته محافظ من همه جا ازم محافظت میکنع و منو در مسیر خوشبختی قرار میده

 6. من ساعت های تکراری مدتیست که خیلی زیاد می بینم چند شب پشت هم ساعت 22:22 و مدتی5:55 دیشب ساعت 3:33 و امشب هم ساعت03:03 یعنی وقتی میام گوشی رو روشن کنم این ساعت ها روی گوشی هستند. بیشتر اوقات جفت و یا معکوس هستند. ولی اتفاقا دیشب داشتم کتابی راجع به قانون جذب می خوندم و چیزایی که در مورد ساعت 3:33 خوندم شوکه ام کرد امشبم از آرزوها و ایده هام می گفتم که شخصی تمسخرگونه گفت آرزو بر جوانان عیب نیست و اتفاقی که واسم افتاده رو تمسخر کرد و محال دونست بعد که اومدم سراغ گوشیم ساعت 3:3 بود و باز از خوندن مطلب شوکه شدم. قبول دارم که تو آرام کردن و انگیزه دادن به آدما خیلی موفق بودم و مهارت برقراری ارتباط رو هم خیلی زیاد درون خودم دیدم طوری که اشخاصی که با کسی ارتباط نمی گرفتند بعد از گذشت مدتی به این مطلب اعتراف کردند. کلا قدرت تاثیر گزاری زیادی دارم ولی اصلا دنبال هنر و سینما و تبلیغات نبوده و نیستم. منظورم از شوکه شدن گرفتن کدها و راهنمایی هاییه که دقیقا تو فکر من گذشته بود و یا تو مسیرم قرار گرفته بود. اول به این مطالب ایمان نداشتم ولی الان واقعا ایمان آوردم. ممنون از شما و آرزو می کنم موفقیت شما هر روز بیشتر از قبل باشه

 7. سلام من خیلی امتحان کردم و ساعت ۰۰:۰۰ رو زیاد میبینم و به این اعتقاد دارم که اتفاقای خوب در راهه یعنی اکه ناراحتم باشم ببینم میگم قراره خوشحال بشم از اون موضوعی که ناراحتم خلاص اینا اتفاقی نیست به نظرم ،
  خدایا شکرت❤️

 8. هرچی ک میگه کاملابدون یخط اینوراونورمنوتوصیف میکنه‌…من هنرمندم خواننده وآهنگسازم ودارم پیشرفت میکنم.ازبدوتولد استعداده برقراری ارتباط بافرشتگانوکائناتوبطوره طبیعی داشتم وهمیشم ارش نتیجه گرفتم برای مثال بافرکانسی ک میفرستادم وباورداشتم وچهره تنهاخواهرموهمونطورکه تصورمیکردم بعدازبدنیااومدنش دقیقاقیافه ورنگ چشماش همون چیزی شدکه من تصورمیکردموتورویاهام میدیدم همیشه.واینم بهم گفته ک نبایدازاستعدادم سواستفاده کنمومغرورنشم ومنم همین کاروهمیشه کردم.خداروشکرمیکنم واقعابخاطرهمه چی وآینده خوبی ک در راه دارم.خیلیم سختی کشیدما.خیلی.حالابعدن منومیشناسیدکاملاتورسانه ها.فعلا بای

 9. سلام من چند روزی هست ساعت جفت میبینم و همیشه میام و اطلاعات راجبش می خونم خداشکر که موفقیت و امید بهم میدا

 10. من زیادی پیش رفتم و اگه حتی یک ساعت مثبت فک نکنم بیمار میشم ذهن و قلبم خیلی قوی تر شده

 11. سلام من بین دو راهی هستم ، و نمیدونم زندگی من به کجا قرار است برود ! لطفا کمکم کنید !

 12. سلام و عرض ادب خدمت بزرگ‌ترهای خودم
  ضمن تشکر از زحمات بزرگوارانی که این مطالب را تهیه، تنظیم و درج نمودند با آرزوی سلامتی و کسب معرفت روزافزون برای همه برادران و خواهرانم
  تمامی مطالب مطروحه در بالا، به دلم نشست، پس از نظر بنده حقیر کاملا صحیح و آموزنده می‌باشد؛ لکن یک نکته در متن وجود داشت که نمیتوانم هضم کنم، {مراقب باشید که به دنبال جذب فردی نباشید که فقط برای نجات خود از شما استفاده می کند و هنگامی که در موقعیت امن قرار گرفت، شما را برای بدست آوردن شخص دیگری ترک می کند.}
  بنده احساس میکنم که همه عزیزانی که سعادت خواندن متن بالا نصیبشان می‌شود که بنده کوچک‌ترین عضو این جمع می‌باشم، دارای معرفت و مورد عنایت هستند که اجازه خواندن و درک این مطالب به ایشان داده شده، پس معتقدم ما مکلف به انجام وظیفه هستیم، نه نتیجه!
  یعنی برای آنچه به ما آموخته شده و معرفتی که عنایت شده، موظف به اجرای آن و کمک به همنوعان خود هستیم، حال اگر آنها پس از درمان و یا حال مشکلشان حتی بدون تشکر مارا ترک کردند، ایرادی ندارد؛ چون هر کسی بر اساس فهم و معرفت خود عمل میکند؛
  اما ما باید باران باشیم، حق سلکشن و انتخاب نداریم، باید به هرآنکه در مسیر ما قرار داده شده، چهره زیبای محبت و انسانیت را نشان بدهیم، عکس عمل او مهم نیست?

  • کاملا درسته ، ولی یک سوال اینجا مطرح میشه؟ اگر این حد از محبت باعث بشه بعضیا از نظر روحی انرژی تون رو کلا مصرف کنن چی؟ اگر مهربونیه زیاد نزاره چهره دشمن رو شناسایی کنیم چی؟؟ باید در کنار محبت و همنوع دوستی سیاست و منطق و زیرکی و باهوشی هم بکار گرفته بشه ، مثل کاری که حضرت یوسف با برادرانش کرد

 13. باسلام
  در ساعات مشخص شده میشه از فرشته ی مذکور چیزی را درخواست کنیم؟وچگونه درخواست کنیم؟طریقه ی دریافت آیا بامدیتیشن هست؟مثلا درخواست کنیم قدرت شفابخشی بمااعطا کند

 14. همین چن دیقه پیش معنی ساعت ۳۳ رو خوندم و الانم این ساعت و تین سومین دفعه برای دیدن اعداد حوضه ۳ هست ک همشون ب من میگن میتونم ب موفقیت بزرگ در زندگی عاشقاته و حرفه ای و معنوی برسم.و قدرت های ماورایی و هیپنوتیزمی رو خاهم داشت و بايد امتحانشون کنم..خدایاشکرت..ممنون واس مقاله زیباتون???♥️

 15. سلام
  فرشتگان‌وجود دارند
  و تفسیر شما‌له واقعیت زندگی فرد نزدیک هست.
  باور داشته باشید له انرژی های موجود در جهان هستی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *