معنی ساعت

۰۸:۰۸

معنی ساعت ۰۸:۰۸ و فرشتگان محافظ

معنی ساعت ۰۸:۰۸ .آیا ساعت آینه ۰۸:۰۸ را دیدید و می خواستید معنی آن را بفهمید؟ در اینجا ما به شما یک نمای کلی از اهمیت این ساعت جفت ۰۸۰۸ خواهیم داد. ناخودآگاه شما این همزمانی را مورد توجه قرار داده و از آن زمان به بعد احساس می کنید که ساعت ۰۸:۰۸ نشانه مهمی برای شما است، حتی اگر معنی آن را کاملاً درک نکرده باشید.

در اینجا ما می خواهیم معنای ساعت آینه ۰۸:۰۸ را با استفاده از چندین روش مختلف به شما نشان دهیم. یکی از این روشها تفسیر از طریق ۷۲ فرشته نگهبان است. سپس می توانید پیامی را که فرشتگان از طریق این “ساعت دوقلو” برای شما ارسال می کردند، درک کنید. شما همچنین می توانید معنای ساعت را از طریق علم اعداد کشف کنید. اعداد یک معنی مخفی را پنهان می کنند و همه بهم مرتبط می باشند.

آگاه باشید آنچه ما در اینجا ارائه می دهیم، تفسیرها با استفاده از ابزارهای مختلف مختلف پیشگویی است. این شما هستید که باید به اندازه کافی وقت بگذارید تا احساسات درون خود را برای احساساتی که بیشتر به نظر می رسند تجزیه و تحلیل کنید. این تفسیر را ابزاری در نظر بگیرید که به شما کمک می کند ساعتهای آینه را برای خودتان تجزیه و تحلیل کنید.

اهمیت ساعت ۰۸:۰۸ با فرشتگان نگهبان

در اینجا، فرشتگان از آزادی صحبت می کنند. اگر احساس می کنید که در حال حاضر در یک دوره دشوار قرار دارید یا اگر اکنون مسائل برای شما خیلی پیچیده به نظر می رسند، در نهایت شما می توانید از این بار، به ویژه در جنبه مادی وجود خود، رها شوید. شما کسی هستید که از مسئولیت های خود آگاه هستید، اما آیا واقعاً تمام تلاش خود را به آنها می دهید؟

تفسیر فرشته ای ساعت آینه ۰۸:۰۸ نشان می دهد که شما باید بررسی کنید که تمام تلاش خود را انجام می دهید. شما توانایی رسیدن به جاه طلبی های والا و جابجایی کوه ها را دارید، اما برای این کار باید از تمام دارایی هایی که در اختیار دارید استفاده کنید. شما مطمئناً فرصت ها و موقعیتها را دارید، اگرچه گاهی اوقات پشتکار ندارید.

در اینجا شما یک دعوت نامه از فرشتگان نگهبان دریافت کرده اید، یک دعوت برای روشنگری خود با مراقبه. این روش به شما کمک می کند تا به آنچه که به عنوان حالت آگاهی کامل شناخته می شود، برسید. به شما این امکان را می دهد تا از استرس و اضطراب خلاص شوید. با تمرکز بر لحظه فعلی، خود را از ترس آزاد کرده و به آرامش می رسید.

شما برای اخلاق احترام زیادی قائلید و باید به آن افتخار کنید! شما یک شخصیت طبیعی برای اطرافیان خود هستید. شما کسی هستید که مردم در مواقع سختی به مشاوره احتیاج دارند. با این حال گاهی اوقات احساس می کنید وقت خود را هدر می دهید، زیرا بر خلاف دیگران همیشه از قوانین پیروی می کنید …

تفسیر فرشته ای ساعت ۰۸:۰۸

فرشته نگهبان مربوط به ۰۸:۰۸ نیث-هایه (Nith-Haiah) است که دوره تأثیر او از  ساعت ۰۸:۰۰ تا ۰۸:۲۰ ادامه دارد. او نماد خویشتنداری و احسان است. او فرشته ای است که خرد و شهود افراد را تربیت می کند. او به شما این امکان را می دهد که درک بیشتری در حوزه های معنویت و هنرهای پیشگویی کسب کنید. می تونید به او استناد کنید تا از شيطان رها شوید یا از یک نفرین دست بکشید.

او به شما در مطالعه فرشتگان نگهبان کمک خواهد کرد. با کار با انرژی هایی که به شما می دهد، یک زره پوش معنوی قدرتمندانه برای خود خلق خواهید کرد. این به شما این امکان را می دهد که حامل نوری شوید که خرد شما را به اطرافیانتان منتقل می کند. او همچنین به شما در تسلط بر تعبیر خواب کمک خواهد کرد.

نفوذ فرشته ها در ساعت ۰۸:۰۸ در ایام هفته

شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۰۹:۰۰
 • فرشته: زادکیل
 • انرژی سیاره ای: مشتری

یکشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۰۹:۰۰
 • فرشته: هانیل
 • انرژی سیاره ای: زهره

دوشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۰۹:۰۰
 • فرشته: زافکیل
 • انرژی سیاره ای: زحل

سه شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۰۹:۰۰
 • فرشته: رافائل
 • انرژی سیاره ای: خورشید

چهارشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۰۹:۰۰
 • فرشته: گابریل
 • انرژی سیاره ای: ماه

پنجشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۰۹:۰۰
 • فرشته: کامائیل
 • انرژی سیاره ای: مریخ

جمعه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۰۹:۰۰
 • فرشته: میکائیل
 • انرژی سیاره ای: عطارد

ساعت ۰۸:۰۸ از نظر علم اعداد به چه معناست ؟

ارزش کل ساعت آینه ۰۸:۰۸ عدد ۱۶ است، عددی که در دنیای معنوی ارزش زیادی دارد. شما قادر به دیدن خود و دیگران هستید. شهود و استعداد شما نسبت به میانجیگری به شما امکان پیشرفت در دنیای باطنی را می دهد. اگر در زمینه هایی مانند مراقبه و هیپنوتیزم و همچنین رفلکسولوژی و بهزیستی کار می کنید، این توانایی را دارید که به تعداد زیادی از مردم کمک کنید.

پیشرفت شما، شما را به یک فرد مستقل تبدیل کرده است، شاید کمی بیش از حد. این می تواند منجر به سوتفاهم با افراد اطراف شما، به ویژه از طرف خانواده شما شود. همراه بودن با شما بعضی اوقات دشوار است! به یاد داشته باشید که همه به سرعت شما نمیتوانند در مسیر رشد باشند. شما باید خود را به جای شخصی که با او صحبت می کنید قرار دهید، وگرنه در طول راه خطر از دست دادن او را دارید.

معنی ساعت 08:08

اما مراقب باشید! ساعت آینه ۰۸:۰۸ همچنین از طریق شماره ۱۶ پیام هشدار دهنده ای برای شما ارسال می کند. اگر مسیر تواضع را انتخاب نکنید و در نهایت به یک منیت بزرگ تبدیل شوید، می توانید از روی غروری که دارید شکست بخورید! در صورت عدم تغییر نگرش خود به زندگی ساعت ۰۸:۰۸ می تواند ناامیدی یا حتی شکست چشمگیر را به شما نشان دهد.

داشتن توانایی های برتر یا برتری نسبت به سایرین ممکن است نشاط آور باشد، اما باید بدانید که اگر در رفتار خود از خطوط خاصی عبور کنید، باید با عواقب آن روبرو شوید، عواقبی که پس از مدت طولانی به دنبال شما می آیند! اگر قبلاً از این مرزها عبور کرده اید و در حال حاضر احساس تبعید می کنید، باید این زمان را صرف کنید تا با خودتان اعلام حضور کنید! به شما این امکان را می دهد که نگرش های مثبتی را که می توانید برای بهبود اوضاع اتخاذ کنید، احساس کنید.

نظری درباره معنی ساعت آینه ۰۸:۰۸ دارید ؟

نظرات

 1. خیلی دقت کنید دیدن اعداد آینه ای در زندگی فقط یک معنی رو میرسونه خوب دقت کنید ببینید روی چه مسئله ای در زندگی تمرکز کردین دنیای ماورا میخواد هشداری بهتون بده اگه دیدید که ساعت یک دقیقه عقبه مثلا ۰۸۰۷ بدونید خطر داره ازتون فاصله میگیره و شما ناخوداگاه دارین اون خطر رو از خودتون دور میکنید ولی اگر دیدین که ساعت یک دقیقه جلوتره مثلا ۰۸۰۹ بدونین خطر داره از شماپیشی میگیره پس سعی کنید با احتیاط رفتار کنید ولی در کل هر وقت روی چیزی تمرکز کردین و ساعات آیینه ای رو دیدین از اون موضوع فرار کنید

 2. با سلام حضور شما
  مگه نه اینکه فرشته ها اسمشون در انتها ایل یا یل هست
  پس چرا در سایت شما اسما فرشته ها رو با این تعاریف بیان می کنه همین ساعت ۰۸:۰۸نیث هایه یا برای ساعت های دیگه به اسم های
  بطوررمثال ساعت ۱۴:۱۴ وولیا ۱۱:۱۱ لهیا و غیره
  با اینکه در کتابهای مقدس اسمای فرشتگان با این عناوین آمده عزراییل اسرافیل جبریل اریل زادکیل جمریل هانیل رافائل و آمده فقط دو فرشته اسمای آنها متفاوت هستند و با یل پایان نمی یابند یکی حضرت متاترون که فرشته بچه هاست و دیگری اسم حضرت ادریس بوده
  متشکر میشم جواب بدید

 3. میشه کتاب در همین زمینه معرفی کنید تا اطلاعاتمون بیشتر بیشه؟ و اینکه لطفا راهنمایی کنید که چطور با فرشتگان ارتباط بگیریم
  من خیلی چند وقتی هست همش ساعت های جفت میبینم هر روز میبینم خیلی گیچ شدم لطفا راهنمایی کنید ????????

 4. سلام.
  منظور اعداد این هست که در مسیر درستی قرار دارید. همین زیاد سخت نگیرید در مورد اعداد ، اونچه که نیاز داشته باشین دریافت میکنین.

 5. با سلام. من داشتم به این فکر میکردم که چجوری از حقیقت یک موضوع اطلاع پیدا کنم؟ و با خودم میگفتم خدایا خودت عدالت رو برقرار کن ک چشمم خورد به 08:08 بالای صفحه گوشی
  وقتی درموردش خوندم خیلی تعجب کردم..
  یعنی واقعا آشکار میشه؟ طرف تقاص پس میده؟?

 6. 08:08 به چه معناست؟ نظریه های متعددی در پس اهمیت آن وجود دارد، اما هیچ کس دقیقاً نمی داند که چرا آن قدرت ایجاد تغییر در زندگی ما را دارد.
  نظریه های متعددی پشت معنای آن وجود دارد، اما هیچ کس به طور قطع نمی داند. برخی معتقدند این عدد 8 به اضافه 8 یا اشاره ای به زمان است و برخی می گویند که مخفف تاریخ 8 آگوست است. علاوه بر این احتمالات، توضیحات دیگری شامل پیوند به دنباله دار به نام ستاره دنباله دار هیل باپ یا حتی نام یک فرد مشهور است.

  در هر صورت، مهم است که به یاد داشته باشید که ساعت 08:08 نماد قدرتمندی است که می تواند ما را به گونه ای تحت تاثیر قرار دهد که همیشه انتظارش را نداریم.

 7. 6 سال باهاشونم
  هرچی جلوتر میری عمیق تر میشه عمیق تر میشی
  عمق زیاد باعث فوران میشه اما از بیرون چیزی نخواهی دید عمقت زیاده بالا نمیاد این میشه خرد /دانش/

 8. من این ساعت رو توی خواب دیدم
  به وضوح تنها چیزیه ک از خواب یادمه
  و این تفسیر خیلی عجیب بود
  چیزهایی که گفت واقعا دقیق بود
  اما معنی نهایی در مورد این متن نفهمیدم ):

 9. نمیدونم این ساعتها برای هرشخص معنی خاصی داره یا برای همه یک معنی میده. ولی من تاثیر ساعت ۱۴:۱۴ و ۱۸:۱۸ و ۱۷:۱۷ رو به خوبی درک کردم. اما هنوز تاثیر ۰۸:۰۸ رو نفهمیدم و ساعتهای وارونه مثل ۱۳:۳۱ اینا تاثیرش برای من گره خوردن و انجام نشدن کار

 10. نمیدونم این ساعتها برای هرشخص معنی خاصی داره یا برای همه یک معنی میده. ولی من تاثیر ساعت ۱۴:۱۴ و ۱۸:۱۸ و ۱۷:۱۷ رو به خوبی درک کردم. اما هنوز تاثیر ۰۸:۰۸ رو نفهمیدم

 11. سلام ، رامین هستم
  حدودا دو ماه هست که چیزای عجیب میبینم
  اعداد رند ، ساعت جف : ساعت قرینه
  یک بار نه ، در طی روز بالای ۱۰ بار این اتفاق داره میوفته
  هردفعه یکجوری نظرم جلب میشه
  بک بار داشتم توی اکسپلور اینستا گرام میچرخیدم چشمم خود به منعی ساعت ۰۴؛۰۴ همون موقع ساعت رو نگاه کردم ساعت ۲۱:۲۱ بود
  لطفا کمکم کنید ، به شدت ذهنم درگیر شده و با خوندن این مطالب هیچی متوجه نمیشم ، فقط سردرگمتر و گیج تر دارم میشم

 12. من نیت کرده بودم از امروز با بیماری مراقبه و مدیتیشن انجام بدم صبح که ازخواب بیدارشدم این ساعت رو دیدم

 13. مطالب فوق العاده ای بود و دقیقا در نکته ای قرار گرفتم که نیاز به تغییر نگرش دارم ولی چطور میتونم این کار رو انجام بدم ؟
  و چطور میتونم مطمئن باشم از صحت نگرش جدیدم !؟

  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید !

 14. درود بر شمابه خود افتخار کنید زیرا با پذیرش خطا نیمی از راه را طی کردید لازم است خود را ببخشید سپس در مراقبه با نیت خدمت به سرچشمه فرمانی مبنی بر تبدیل کارما به نور ، صادر کنید مدت زمانی را در هفته به امور عام المنفعه نظیر جمع آوری زباله از طبیعت پرداخته و در صورت امکان به افراد فقیر به صورت ناشناس کمک کنید

 15. چقدر جالب و واقعی باورم نمیشد انقد نزدیک به واقعیت باشه و فکرو رفتار مو تعریف کنه و چقدر عالی راهنمایی میکنه خیلی خوب بود ممنون

 16. همه تفسیر درست بود، الان من از مرز منیت عبور کردم وبقول تفسیر الان در تبعیدم، و تنها، چجوری نگرشم وتغییر بدم چجوری همه چی رو درست کنم؟ کمکم کنید

  • سلام همه ی این حرف هایی که زدین کاملا خودتون جذبش کردین چون بهش زیاد فکر کردین بنابراین شما باید ذهنیتِتون(طرز فکر کردنتون) رو عوض کنید و مثبت اندیشی رو از نو شروع کنید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *