معنی ساعت

۱۲:۱۲

معنی ساعت ۱۲:۱۲ و فرشتگان محافظ

معنی ساعت ۱۲:۱۲ .در اینجا معنای ساعت آینه ۱۲:۱۲ را به شما می دهیم. این ساعت دوقلو که از دو عدد ۱۲ تشکیل شده است که بطور ویژه چشمگیر است و نشان دهنده اواسط روز است، لحظه ای که ذهن ناخودآگاه شما ممکن است گاهی اوقات ذهن آگاه شما را تصاحب کند و باعث شود به زمان نگاه کنید.

تجربه این نوع همزمانی می تواند برای شخصی که آن را می بیند ناراحت کننده باشد، خصوصا اگر بیش از یک بار اتفاق بیفتد. در اینجا با کمک تفسیری از طریق فرشتگان نگهبان و همچنین عدد شناسی معنی ساعت ۱۲۱۲ را به شما می دهیم.

ساعت آینه ۱۲:۱۲ با نمادگرایی عرفانی بزرگی عجین شده است. ما می توانیم عدد ۱۲ را در متون مقدس سه دین اصلی توحیدی بیابیم. در ایمان یهودی ما می توانیم اول از همه آن را در عهد عتیق ببینیم که شامل ۱۲ قبیله اسرائیل و همچنین دوازده “پیامبر صغیر” است. در ایمان مسیحیان، انجیل عهد جدید ۱۲ ستاره پیرامون مریم مقدس، ملکه آسمان را توصیف می کند، ۱۲ حواری مسیح را فراموش نمی کند. در اسلام، قرآن همچنین از ۱۲ امام صحبت می کند. همانطور که می بینید، این ساعت جفت ۱۲۱۲ مملو از نماد است!

اهمیت ساعت ۱۲:۱۲ با فرشتگان نگهبان

اگر ساعت ۱۲:۱۲ را می بینید، به این معنی است که فرشتگان نگهبان نشان می دهند که حتی بلند پروازانه ترین ایده های شما نیز به بار می آیند. شما حق نشان دادن صبر و جاه طلبی را دارید. تلاش شما با موفقیت روبرو خواهد شد. این مربوط به پیشرفت سریع در کارهای پیچیده است که به روحیه و عقل بالایی نیاز دارند.

همانطور که قبلاً دیدیم، این ساعت آینه ارتباط معنوی با معنویت دارد. ساعت ۱۲ ۱۲ مترادف با بصیرت و میانجیگری است. شما ارتباط خاصی با دنیای معنوی دارید، اما از قبل می دانید، این طور نیست؟ شما می توانید در زمینه های الهیات و همچنین در هنرهای مختلف پیشگویی به سرعت پیشرفت کنید.

فرشتگان نگهبان شما را تشویق می کنند تا با یکدیگر همکاری کنید تا کارمای شما متعادل شود. انرژی های مختلف آنها به شما امکان می دهد عدم تعادل هایی را که مانع پیشرفت شما می شوند، تنظیم کنید. به لطف کمک آنها، شما قادر خواهید بود آزادانه تمام عادتهای بدی را که مانع رسیدن شما به اهداف شما می شود، ترک کنید.

سرانجام، ساعت ۱۲ ۱۲ مربوط به ایجاد و تجدید است! شما در زندگی عاشقانه خود تغییرات مثبتی را تجربه خواهید کرد که می تواند نشان دهنده یک رویارویی یا بهبود زندگی شما به عنوان یک زن و شوهر باشد. در زندگی کاری خود، یک بار دیگر ایده ای را ایجاد خواهید کرد که تفاوت ایجاد می کند.

تفسیر فرشته ای ساعت ۱۲:۱۲

فرشته نگهبان که با معنی ساعت ۱۲۱۲ مطابقت دارد: آنیل است که دوره تأثیر او بین ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۲:۲۰ است. او نماد شجاعت و نفس الهی است. او شما را با دانش قوانین آفرینش که شما را در طول مسیر زندگی راهنمایی می کند، درگیر می کند. او به شما کمک می کند تا از چالش ها و موانعی که از مسیر شما گذر می کنند عبور کنید.

او شما را با شجاعت استثنایی پر می کند! اگر به صدای کوچک درون خود گوش دهید، همیشه یک راه حل پیدا خواهید کرد! از مدیتیشن استفاده کنید زیرا این امر به شما کمک می کند تا راحتتر با فرشته نگهبان آنیل ارتباط برقرار کنید. او دانش بزرگی را با شما به اشتراک خواهد گذاشت، خصوصاً آن چه مربوط به قوانین کارما است.

نفوذ فرشته ها در ساعت ۱۲:۱۲ در ایام هفته

شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۳:۰۰
 • فرشته: میکائیل
 • انرژی سیاره ای: عطارد

یکشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۳:۰۰
 • فرشته: زادکیل
 • انرژی سیاره ای: مشتری

دوشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۳:۰۰
 • فرشته: هانیل
 • انرژی سیاره ای: زهره

سه شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۳:۰۰
 • فرشته: زافکیل
 • انرژی سیاره ای: زحل

چهارشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۳:۰۰
 • فرشته: رافائل
 • انرژی سیاره ای: خورشید

پنجشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۳:۰۰
 • فرشته: گابریل
 • انرژی سیاره ای: ماه

جمعه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۳:۰۰
 • فرشته: کامائیل
 • انرژی سیاره ای: مریخ

ساعت ۱۲:۱۲ از نظر علم اعداد به چه معناست ؟

مقدار کل ساعت آینه ۱۲:۱۲ عدد ۲۴ است. این عدد را می توان علامت مثبتی در حوزه های عشق و کار دانست، اما اطمینان حاصل کنید که همیشه فضای خالی و مناسب خود را به خود اختصاص دهید. شما چیزهای زیادی به افراد دیگر می دهید، اما باید وقت بگذارید تا راحت شوید زیرا این مسئله نیز مهم است.

خانواده و دوستی دو ستون زندگی شما هستند. هدیه شما برای برقراری ارتباط، زندگی اجتماعی مملو از زندگی را به شما می بخشد! باید گفت که کنجکاوی طبیعی شما را به دنبال تجربیات جدید سوق می دهد. شما کسی هستید که مردم وقتی می خواهند یک ماجراجویی باورنکردنی داشته باشند، می توانند روی تان حساب کنند!

اگر خواسته ای وجود دارد که می خواهید به هر قیمتی اتفاق بیفتد، شماره ۲۴ شما را به آرزو تشویق می کند! ساعت آینه ۱۲:۱۲ نشانه این است که به درستی می توانید انتظار دست یاری سرنوشت را داشته باشید! شما آن را به دست آورده اید!

سرانجام، عدد ۲۴ نشان می دهد که شما فردی مسئولیت پذیر و قابل اعتماد هستید. شما به نظم طبیعی امور احترام می گذارید و همیشه به قول خود احترام می گذارید. متأسفانه در زندگی با افرادی روبرو خواهید شد که تمایل چندانی به احترام به قول خود ندارند و این می تواند منجر به اعمال فریب، به ویژه در عشق شود.

نظری درباره معنی ساعت آینه ۱۲:۱۲ دارید ؟

23 Comments

 1. بسیار جالب تفسیر میکنید ، دوست دارم منابع مطالب شما رو بدونم ، من به پیچیدگی جهان هستی مخصوصا آفرینش انسان و ناخودآگاه ذهن اعتقاد دارم ، اما بعد از آشنایی با ادیان و مکاتب شرقی نظر مساعدی نسبت به فرشتگان ندارم ، فکر میکنم فرشتگان ابعاد پیچیده و ناشناخته ای از سطوح ناخودآگاه خودمان هستند ، فکر میکنم ناخودآگاه از همه چیز خبر دارد و جواب همه چیز را میداند اما باید با مراقبه آن ها را به سطح هشیار بیاوریم

 2. ممنون از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشتید انشالله همیشه موفق و شاد و سلامت باشید🌹🍃🙏🌹🍃🙏

  • در مورد ناخوداگاه فرمایش شما درسته و اطلاعات عزیزمی در تک تک سلول های ما ذخیره شده که دسترسی به اونها کمک بزرگی به ما می کنه اما فراتر از اون اطلاعات هوش مطلقی هست که خارج از وجود ما و درکیهان وجود داره و هندوایزم بهش می گه آکاشیک اینتیلیجنس، مدیتیشن و یوگا ایزاری برای دسترسی به این هوش هست که نماز هم یک نوع یوگا کامل بحساب میاد، مخصوصا اول وقت. در ممتب هندوایزم چیزی مشابه با نماز در همون تایم های نماز اما مختصر تر از اون وجود داره!

 3. درود بر شما. اطلاعات بسیار جالب و گیراست. اما هیچ کجا در قران اشاره ای به 12 امام نشده اشت

 4. سلام.عاااالی بود دقیقِ دقیق.ممنون.از سایت خوبتون من همیشه برای تعبیر ساعتا فقط به این سایت میام👌✌

  • درود دوست من.
   شما در سکوت و بی فکری و عدم مقاومت از طریق شهودتون جوابهاتون را از ذهن بی نهایت میگیرید. اگر توضیحات بیشتر خواستید در حال دوبله دوره ای بسیار قدرتمند هستیم تا شما را با این قدرت های خدادادی آشنا کنیم.

 5. سلام به شما عزیز گرامی بسیار عالی تفسیر میکنید و واقعیت در تفسیرها بسیار نزدیک است …خیلی از سایت شما استفاده میکنم بسیار عالی هستش همیشه موفق و پیروز باشید…با سپاس از شما 🌺🌺🙏🙏

 6. سلام و درود به ادمین عزیز این سایت فوق العاده
  خسته نباشید میگم برای زحماتتون و راستش خیلی خوشحال میشم اگر اون دوره قدرتمند که گفتین آماده شد ببینمش لطفا اگر زحمتتون نیست بعد از آماده شدنش یک جور اعلامیه بزارید
  سپاس فراوان🌹🌹🌹

 7. سلام و درود به ادمین عزیز این سایت فوق العاده
  خسته نباشید میگم بهتون برای این همه زحمات فراوان
  راستش خیلی خوشحال میشم اگر اون دوره قدرتمندی که گفتین رو وقتی آماده شد ببینمش لطفا اگر زحمتتون نیست بعد از آماده شدنش پاسخ رو ارسال کنید تا بتونم استفاده کنم
  سپاس فراوان🌹🌹🌹

 8. سلام…وقتتون بخیر ببخشید من ساعت جفت در زندگی زیاد میبینم…..یه عدد ثابت نه….مثلا یه بار ۱۱:۱۱ یه بار ….۱۲:۱۲ یه بار ۲۱:۲۱ …‌یا ۰۰:۰۰یا ۲۲:۲۲…. اصصلان میدونم دنبال علت کدوم تایمی که می بینم بگردم….چرا این ساعت های یکسان رو می بینم؟….چرا همشون با وجودی که اینه ای هستن یکسان نیستن؟…مثلا چرا همیشه ۲۲:۲۲ رو نمیبینم و همه تایم ها رو می بینم؟….ممنون میشم راهنمایی کنین

 9. اول تفسیر نوشته بود امکان دارد نشانه های بدی داشته باشد و من با ایمان خوندم و تفکر کردم و همراهش اگاهی ها رو یادداشت کردم و بی نهایت حس خوب و نکات کاملا مثبتی بودند الهی شکرت.تشکر از شما خدا قوت.

 10. با درود
  جز سپاسگزاری چی میتونم بگم
  مشتاقانه منتظر دوره قدرتمندی که فرمودین هستم
  پایا و مانا باشید🙏🏻

Leave a Reply