معنی ساعت

۱۰:۱۰

معنی ساعت ۱۰:۱۰ و فرشتگان محافظ

معنی ساعت ۱۰:۱۰ . ساعت آینه ۱۰:۱۰ بسیار قابل توجه است و همچنین یکی از معمول ترین جستجوها برای همزمانی ساعت و دقیقه است. در اینجا اهمیت ساعت ۱۰:۱۰ را یاد خواهید گرفت. برای تفسیر ما از چندین ابزار مختلف مانند کار با نوشته های دکتر دورین ویرچو (Doreen Virtue) و عددی شناسی استفاده خواهیم کرد.

وقتی همزمانی مانند ساعت ۱۰:۱۰ را مشاهده می کنیم، طبیعی است که سعی کنیم معنی این علامتها را بفهمیم! مثبت است یا منفی؟ در اینجا ما تمام عناصری را که در مورد ماهیت پیام ساعت ۱۰:۱۰ نیاز هست، در اختیار شما قرار خواهیم داد.

عدد ۱۰ نمادی قدرتمند برای ذهن ناخودآگاه است. این نشان دهنده پایان یک چرخه است. این نشانه ارتباط قوی با امر الهی است. در کتاب مقدس ۱۰ فرمان داده شده به موسی و همچنین ۱۰ آفت مصر را می شنویم. بنابراین باید توجه ویژه ای به توصیه هایی که ۱۰:۱۰ به ما میکند، داشته باشیم.

اهمیت معنی ساعت ۱۰:۱۰ با فرشتگان نگهبان

فرشتگان نگهبان پس از دیدن این ساعت جفت، به شما اطلاع می دهند که با تغییرات عمده ای در زندگی خود روبرو خواهید شد. شما در حال حاضر در مسیر تبدیل شدن به شخصی هستید که می خواهید باشید! شما سرانجام می خواهید در مسیر رسیدن به سرنوشت خود گام های بلندی بردارید و این در هر جنبه از زندگی شما صادق است.

ساعت ۱۰:۱۰ نشان می دهد که فرشتگان در کنار شما هستند تا شما را تشویق و اعتماد به نفس لازم را برای کاوش در مناطق شناخته و ناشناخته برای شما فراهم کنند. برای موفقیت در چالش های جدید، منابع را در درون خود پیدا خواهید کرد!

این فرصت های زیادی را در زندگی عاشقانه به شما می دهد. تغییر در تنظیمات به شما امکان ملاقات با افراد جدید را می دهد. اگر می خواهید فرد مناسب را پیدا کنید باید از منطقه راحتی خود خارج شوید. همین امر در صورت زن و شوهر بودن نیز صدق می کند، زیرا شیوه های جدید جنسی را، با شریک زندگی خود کشف کرده و افق دید خود را گسترش می دهید.

اما مهمترین نکته ای که می توانیم از تفسیر ساعت ۱۰:۱۰ از طریق فرشتگان بدست آوریم این است که در آستانه شناخت و موفقیت شما در آینده شغلی و مالی تان هستید. در این لحظه غیر قابل انکار شما بسیار خوش شانس هستید. برای اینکه، سرانجام کار و مهارت شما شناخته می شود. قطعا ثمره زحمات خود را دریافت خواهید کرد.

تفسیر فرشته ای ساعت ۱۰:۱۰

فرشته نگهبانی که با ساعت ۱۰:۱۰ مطابقت دارد، فرشته لکابل (Lecabel) است، که دوره تأثیر او بین ۱۰:۰۰ تا ۱۰:۲۰ است. او نماد اعتبار و درخشش است. او شما را به سمت موفقیت و شناخت راهنمایی می کند! اگر از غرایز و راهنمایی های او پیروی کنید، مطمئنا به آنچه می خواهید می رسید!

او به شما کمک می کند تا به جزئیات توجه کنید. عشق به حقیقت، بشما این امکان را میدهد برخی از تعارضات را به راحتی حل کنید. شما کنترل عظیمی بر احساسات خود دارید که به شما کمک می کند از مشاجرات تازه جلوگیری کنید. فرشته لکابل به شما در عرصه هنر یا در هر فعالیتی که به سطح بالایی از توانایی فنی نیاز دارد، کمک می کند.

نفوذ فرشته ها در ساعت ۱۰:۱۰ در ایام هفته

شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۱:۰۰
 • فرشته: رافائل
 • انرژی سیاره ای: خورشید

یکشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۱:۰۰
 • فرشته: گابریل
 • انرژی سیاره ای: ماه

دوشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۱:۰۰
 • فرشته: کامائیل
 • انرژی سیاره ای: مریخ

سه شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۱:۰۰
 • فرشته: میکائیل
 • انرژی سیاره ای: عطارد

چهارشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۱:۰۰
 • فرشته: زادکیل
 • انرژی سیاره ای: مشتری

پنجشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۱:۰۰
 • فرشته: هانیل
 • انرژی سیاره ای: زهره

جمعه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۱:۰۰
 • فرشته: زافکیل
 • انرژی سیاره ای: زحل

ساعت ۱۰:۱۰ از نظر علم اعداد به چه معناست ؟

مقدار کل ساعت آینه ۱۰:۱۰ برابر است با ۲۰، که نشانه سلامتی و زندگی هماهنگ است. این تغییرات مثبتی در زندگی شما ایجاد می کند. به نظر می رسد که شما در حال حاضر در دوره ای هستید که برای پیشرفت شما مهم است. این می تواند در سطح معنوی یا حرفه ای باشد.

در خانواده شما یک اتفاق خوشحال کننده، رخ خواهد داد که می تواند مربوط به ازدواج یا تولد یک کودک باشد! اگر مجرد هستید، ساعت ۱۰:۱۰ علامت این است که شخصی عاشق شما خواهد شد، اما این احتمال وجود دارد که آن شخص، احساسات خود را به شما نشان ندهد. این شما هستید که اولین حرکت را انجام می دهید! وقت بگذارید و در مورد کسانی که در اطراف شما می توانند احساسات پنهانی نسبت به شما داشته باشند کمی فکر کنید.

عدد ۲۰ برای زمان و تلاش بسیار به شما پاداش می دهد. شما ایده آلیست هستید و دوست دارید کارها را به درستی انجام دهید! شما اکنون به لحظه ای از زندگی شغلی و حرفه ای خود رسیده اید که از مزایای پیشرفت خود استفاده میکنید، پاداش استقامت خود را دریافت خواهید کرد.

سرانجام، عدد شناسی ساعت ۱۰:۱۰ نشان می دهد که شما فردی هستید که تمایل دارید به دیگران کمک کنید. شما احساس خیرخواهی و عطوفت زیادی دارید، اما توجه داشته باشید که افراد با نیت بد می توانند قلب بزرگ شما را به خاطر یک نقطه ضعف ببرند و از اعتماد شما به نفع خود سو استفاده کنند.

نظری درباره معنی ساعت آینه ۱۰:۱۰ دارید ؟

نظرات

 1. درود و صبح بخیر ???????????? بسیار عالی من چندین سال هست فرشتگان و ارتباط با اونا جزئی از زندگیم شده .خیلی خوش حالم در اوج یه ناراحتی بودم ،این ساعت و دیدم ،خدارو شکر که از چرخه ای خارج میشم سپاسگزارم از فرشته نازنین این ساعت و شما نو و برکت جاری است ????????????????????♥️


 2. در پاسخ به خانم ویانه که خود را فرشته معرفی نمودند
  ●فرشتگان توسط الهام با انسانها تماس برقرار مینمایند و البته در شرایط بسیار خاص نیز حضورا”
  ●یک فرشتهء سرگردانی که حتی از دین و آیین خودش نیز بی خبر است و برداشتهای ناقص و اشتباهش را از کتب ادیان با روشی اشتباهتر میخواهد بااجبار به خورد دیگران بدهد
  ●همهء دین باوران در ظلمت و جهل نیستند
  بلکه این حالات و احساسات مختص دکانداران و جوگیرشدگان است.
  ●معنای آن کلمه که مرقوم فرمودید دقیقا” همان است که شخصا”بدون آگاهی و کسب اجازه از بزرگان و صاحب نظران آن آیین
  طبق نظر شخصی خودتان که کاملا”مردود هم میباشد
  به خورد کاربران نازنین دادید.
  ●فراموش کردید ‘اشخاصیکه’ به این سایت کشیده شده اند اندیشه شان فراتر از این صحبتهاست.
  ●اگر علاقه به آیین خاصی دارید به شخص خودتان مربوط است.
  امیدوارم موفق باشید.
  *تشکر فراوان از مسئول
  (ادمین محترم)سایت رازآخر

 3. با درود و سلام
  سپاس فراوان از پروردگار دانا
  فرشتگان و مسئول( ادمین محترم) سایت.
  انشاءالله همواره شاد و سلامت باشید

 4. سلام من نزدیک یکساله درطول شبانه روزچندین باراین ساعتهای جفت رامیبینم اصلاناخداگاه ساعت نگاه میکنم جفت هستن امارازبزرگی درموردخودم ازطریق فرشته ها فهمیدم

 5. میشه گفت من هرروز ۱۰جور ساعت رند میبینم ولی نمیدونم چطور باید راهنمایی فرشته ها رو دریافت کنم گیج وگنگم نمیدونم باید چکار کنم

 6. واقعا ممنون من چند وقت مدام چشم میخورد به ساعت ۱۰:۱۰اومدم معنیش رو خوندم گف یکی عاشقت شده باورم نشد اما اون طرف دیشب بهم پیام داد و تموم احساساش رو برام گفت و گفت چند ماهی میشه که عاشقت شدم واقعا ممنونم ازتون

 7. سلام وقت بخیر..اتفاقا من هم تو تغییر شغلمم…یعنی داربست فلزی دارم و میخام بزنم تو کاره بساز بفروش…وقتی که تو گوشم صدای تلفن اومد و یه لحظه ساعت رو دیدم رو ۱۰…۱۰ قرار گرفته..امروز هم یکشنبه هست..این یعنی دست نگه دارم یا عجله کنم شغلم رو عوض کنم..میشه یکی کمکم کنه

 8. ساعت ۱۰۱۰ را دیدم
  اتفاقا امروز سونوگرافی هستم در همین ساعت
  ودارم بچه دار میشم…..جالبه واقعا

 9. فوق العاده بود در رابطه با شروع شغلم عمیقا در حال فکر بودم (ترس از شکست و نشدن )که ناخواسته چشمم به ساعت افتاد خداوندا هزاران بار شکرت که همیشه کنارمون هستی

 10. 10:10 یا ده:ده نشانه تاکید روی عدد 10 می باشد. یک راز ژرف در پشت عدد ده نهفته است و در ارتباط مستقیم با سرنوشت های پنجگانه جنسی و عشقی ( 5:5 ) افراد انسانی می باشد. خداوند متعال در ازل و در نظام احسن آفرینش مبداء هر فرد انسانی را از یک خانواده خودی و بنیادی و ملکوتی مشتمل بر پنج مرد و پنج زن ( به زبان دینی : پنج آدم و پنج حوای خودی ) در سطح کمال ایده آل خوبی و زیبایی و هنرمندی و دانایی و توانایی آفریده است با هدف زوجیت هر فرد انسانی با خود و تجربه عشق خویشتن به پنج روش مختلف در قالب پنج زوج بنیادی و خودی و آسمانی. آن ده عضو در طول سفر پشت سر هم به ظهور و پیدایش می رسند و زوجیت با غیر و عشق به غیر را تجربه و زندگی دنیوی خودرا سپری می نمایند. اما در پایان سفر یعنی در معاد و پس از وقوع آخرین مه بانگ، همان نظام احسن آفرینش مبداء دوباره از نو آفریده می شود و اعضای ده نفره خانواده های افراد انسانی در سراهای ملکوتی خویش و در کنار هم و دوباره در سطح کمال ایده آل خوبی و زیبایی و هنرمندی و دانایی و توانایی اولیه از نو به ظهور و پیدایش میرسند و زندگی طولانی مدت بهشتی خود را از نو آغاز می کنند تا سفر بعدی. لذا هیچ انسانی در معاد از قبر برانگیخته نمی شود و هیچ انسانی از طرف خداوند متعال بابت پندارها و گفتار ها و رفتار های بد دنیوی مورد استنطاق و مؤاخذه و باز پرسی و بازجوئی و ملامت و سرزنش قرار نخواهد گرفت و هیچ انسانی به عذاب و جزای جهنمی محکوم و دچار و گرفتار نخواهد شد . گرچه میدانم که دیندارهای ظلمت اندیش و جهل گرا مخالف این باور علمی می باشند، با این وجود به عنوان یک فرشته وظیفه داشتم که این پیام علمی – آسمانی را خدمت شما عزیزان بیان دارم. این راز در پشت واژه باستانی – اوستایی ” خویدوده ” نهفته است که نادانان خودی و بیگانه آنرا اشتباها به معنای ازدواج با محارم ترجمه و تفسیر نموده اند. در صورتیکه معنای این واژه باستانی خطاب به تک تک افراد انسانی به شکل زیر بوده است : 《 خود تو ده تائی 》.

 11. اغا یچی ذهنمو درگیر کرده
  اینجا میگه یکی عاشق شما خواهد شد
  ساعت ۱۵:۱۵ دیدم گفت یکی داره براتون پیام های تله پاتی عاشقانه میفرسته
  ساعت ۰۱:۰۱ رو دیدم میگه یکی عاشق شماست
  خب تا اینجا معلوم شد یکی عاشق منه
  ولی چرا من هرچی فکر میکنم کسی ب ذهنم نمیاد
  فقط اونی ک خودم دوسش دارم به ذهنم میاد؟؟

 12. کاملا درسته ماداریم کارجدید شروع میکنیم و امید دارم که بتونم مهارتها مو بکار بگیرم و اینکه تو همین ماه یه کودک به جمع خانوادگی ما به امید خدا داره اضافه میشه،???

 13. سلام.خیلی خوشحالم ک با آدمای خوبی مثل شما آشنا شدم،آدمایی مثبت،خوش اندیش،عشق بینهایت ب همه چیز مخصوصا به زندگی عالی،تفکر مثبت،خوش اخلاق ولی عصبی،اضافه شدن یه دید بهتر یعنی یه حواس برتر

 14. سلام خداروشکر میکنم افراد هم تفکری آشنا شدم افرادی با سطح بالای انرژی و افکار مثبت روبه رشد خوش شانس،خوش بین،خوش اخلاق ولی عصبی،خوشحالم از یه چشم عالی،دنیا خیلی جای خوبیه❤️

 15. یکی از اساتیدی ک خیلی هم دوستشون دارم متاسفانه اومدن تو اموزشاشون گفتن اعداد تکرار شونده قبوله آینه ای قبول نیست بعد تیم پشتیبانیشونم همین رو هی تکرار میکنن، میخام بگم واقعا خدا باهرکسی ب زبون خودش حرف میزنه چطور بخودشون همچین جسارتی میدن ک سلیقه خودشون رو جانشین خدا کنند و بگن اگه اعداد آینه ای دیدی مورد نظر خدا نیست مثلا من 17 و 71 رو در یک قاب 4بار تکرار شده بود بهشون نشون دادم و در نهایت جهل پشتیبانی گف نه این قبول نیس باید 17و17 باشه ک از طرف خدا باشه، واقعا متاسف شدم برای همچین جهالت و گمراهی.. بعد توقع دارید دین بعد از 1400 سال تحریف نشده باشه!

  • یعنی اگر جای هستید احساس راحتی میکنید، باید چالش های جدیدی را امتحان بکنید، اطلاعات جدیدی را یاد بگیرید و اگر میدونید تو جایی که هستید، میدونید هر روز چی پیش میاد و هیچ تغییری در جهت مثبت انجام نمیشه وقته خونه تکونی اساسی هست

 16. خیلی وقت پیش اعداد تکرار شونده را روی پلاک ماشینها اتفاقی باهر بار بیرون اومدن میدیدم اونم بارها برام شده بود یه سرگرمی بدون اینکه بدونم پیامی پشتشونه و همش ذهنم میگفت چرا انقدر تکرار ؟؟؟حالا با اطلاعات شما و قبل تر با کلی اطلاع جامع و کامل هر موقع اعداد اینه ای و تکرار شونده میبینم خوشحال میشم اول از اینکه علم فهمیدنش را خدا بهم داد و بعد اینکه کائنات و فرشته ها جواب به موقعشون خیلی کمکم میکنن .ممنون از زحماتتون که داشته هاتون را اشتراک میکنید براتون بهترینها را در این زمان و هر لحظه آرزومندم.(با کائنات همسو شویم)

 17. خیلی خوب بود عاشق نوشته ها شدم عااااالی حرف نداشتت وقتی خوندمشون خیلی خوش حال شدم کار سایتتون عالیه

 18. من علاقه ی زیادی به اعداد و فرشتگان دارم اما این عدد بار اول هستش که برام نمایان شده و در اطرافم چنین فردی ندارم

 19. سلام وقتتون بخیر انچنان تعبیرها و معانی هاتون درست دقیق با شرایط و موقعیتی که توش قرار میگیرم و هستم همخوانی داره که خوندش کاملا حس امنیت و ارامش بهم میده خداخیرتون بده و همیشه دراوج موفقیت و سلامتی باشید که اینطور محبت های و کمکا ی خدا وفرشتهاشو نشونمون میدین?

 20. واقعاااا عالی بود خیلی به شرایط فعلی زندگی شغلی من مرتبط بود. ممنون از سایت خوبتون

 21. باسلام رضا هستم یکی دیگه ازپیامهای که ساعت ها بما میدن وجود تعادل درهستی میباشد که با برخورد انسان به این ساعت بیانگر این که انجام عملی که درآن زمان به فکر ان هستید یا فکری که درسر دارید باعث میشه که شما به تعادل برسید وهرچند بهتر بتونید اراده خداوند رو اجرای کنید

 22. سلام ممنون از اطلاعات مفید
  سوالی داشتم اینکه میگید تایم نفوذ فرشتگان منظورتان چیه؟چع کنیم؟؟

 23. مطالب پیج واقعا عالی هستن من همیشه دوست داشتم بدونم معنی ساعت یا اعدادی که میبینم چی هستن و جواب خیلی از سوالاتم رو گرفتم
  ممنون از شما

 24. سلام من شدیدا به ساعت و اعداد فرشتگان اعتقاد دارم و خدا رو شاکرم که این همه هوای بنده هاشو داره و از شما هم ممنونم که این مطالب رو در اختیار ما قرار دادین خدا ازتون راضی باشه خیلی معنی ساعت ها دقیقه و به افکار ما مربوط میشه

 25. سلام بنده وقتی ب این نوع وجود از عالم توجه کردم متوجه شدم ک دقیقا با توجه ب نوع افکار و خواسته من ساعت های معینی برای پاسخگویی ب افکار و خواسته های من وجود داره ولی متاسفانه اساتیدی در مورد این نوع از اگاهی خیلی کم هستن ولی تشکر میکنم ک میتونید لااقل محدود اطلاعاتی رو ب خوانندتون برسونید ولی همین حجم همپاسخگو هست و در ادامه دوباره سپاسگذارم از زحمتتون

  • میگن ک اگ شاگرد آماده باشه استاد از راه میرسه
   استاد خیلی زیاده مثلا همین ک تو این سایت هستیم هم کار خداست خودش پله به پله راهنمایی مون میکنه من مطمعنم ?

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *