معنی ساعت

۲۰:۰۲

 

معنی ساعت ۲۰:۰۲ و فرشتگان محافظ

معنی ساعت ۲۰:۰۲، ساعت های آینه ای که به آن ساعت های دوقلو نیز می گویند، هر کدام اهمیت و معنای خاص خود را دارند. اگر مرتباً با این ساعات روبرو می شوید، کسی پیام خاصی را برای شما ارسال می کند. این پدیده ای است که به عنوان همزمانی با جهان فرشته شناخته می شود. پیامی که باید قبل از درک کامل، بتوانید آنرا تفسیر کنید. این ضمیر ناخودآگاه ماست که توانایی دریافت پیام واقعی پشت پرده این همزمانی اعداد و ساعتها را دارد.

ما می توانیم از چندین ابزار مختلف برای کشف اینکه این ساعت های آینه چه چیزی را پنهان می کنند، استفاده کنیم، ابزارهایی مانند فرشتگان نگهبان و علم اعداد. اگر به طور منظم با ساعت معکوس ۲۰:۰۲ روی صفحه ساعت خود مواجه می شوید، یک یا چند دلیل برای این اتفاق وجود دارد. باید گوش های خود را تیز کنید، زیرا فرشته نگهبان شما قطعاً سعی در برقراری ارتباط با شما را دارد. این همزمانی ساعت ممکن است برای این که شما پاسخ سوالات خود را بگیرید باشد و به شما میگوید که با شماست، تا نشان دهد، که کدام مسیر را دنبال کنید یا کاملاً چیز دیگری.

هنگام دیدن این ساعت آینه معکوس، ذهن خود را آزاد و دید خود را باز نگه دارید، اما مهمتر از همه، این ساعت نشانه نظم و انضباط، جاه طلبی، موقعیت و عمل گرایی است. برای رسیدن به خوشبختی، باید در اولویت های خود تجدید نظر و بار دیگر ایمان، امید و اعتماد به نفس خود را پیدا کنید.

اهمیت ساعت ۲۰:۰۲ با فرشتگان نگهبان

 

از طریق ساعت ۲۰:۰۲ که ساعت آینه معکوس است، فرشته نگهبان، اومابل (فرشته جدا شدن) سعی دارد چیز مهمی را بگوید. اومابل، فرشته دوستی و میل، که به شما اطلاع می دهد که آنجاست تا کمک کند، که شما در ذهن خودآگاه و ذهن ناخودآگاه خود فرو رفته و انگیزه های واقعیتان را دریابید. او همچنین با نشان دادن این زمان به شما فرصت می دهد تا فراتر از آنچه می دانید نسبت به آنچه که نمی دانید رفته و روحیه معنوی خود را توسعه دهید.

فرشته نگهبان اومابل همچنین در تلاش است تا به شما بگوید که او مهارت های زیادی در فن آوری و علمهای جدید به شما ارائه و این امکان را می دهد تا شباهت بین قلمرو زمینی، جهان و همچنین سایر صفحات وجودی خود را بهتر درک کنید. او به شما در مطالعه و درک بهتر جهان کمک می کند. اگر در زمینه های طالع بینی، فیزیک یا نجوم کار کنید، از او پشتیبانی ارزنده ای نیز دریافت خواهید کرد.

فرشته اومابل همچنین نشان می دهد که شما یک زندگی اجتماعی بهبود یافته خواهید داشت. او نور وجودی خود را به شما داده تا بتوانید، روابط خود را با اطرافیان تقویت کنید. به همین دلیل، در برقراری ارتباط با دیگران یا دوست شدن مشکلی نخواهید داشت و او روابط خانوادگیتان را با برادر و خواهرتان بهبود می بخشد. این فرشته نگهبان حامی و محافظ، نور خود را بر روابط شما با نزدیکانتان خواهد تاباند. او شما را از هرگونه نگرانی از تنهایی، راحت می کند تا دیگر مجبور نباشید زندگی خود را در انزوا سر کنید.

نترسید!!! زیرا فرشته نگهبان اومابل شما را از خودخواهی و عدم هماهنگی در جهان محافظت می کند. اگر تمایل به خوشنامی و قدردانی داشته باشید، او شما را در مسیر درست قرار خواهد داد. تحت حمایت او، دیگر بر خلاف نظم طبیعی عمل نخواهید کرد.

از طریق این ساعت آینه معکوس، فرشته نگهبان اومابل (Umabel) به شما کمک می کند تا با درک اینکه، که دیگر نیازی نیست به گذشته پرداخته و هر چیزی را که به آن مرتبط است باید فراموش کنید. او می خواهد به زندگی همراه با موفقیت حال حاضر خود ادامه دهید، اما وقتیکه هنوز به گذشته چسبیده اید این امکان وجود نخواهد داشت.

ساعت ۲۰:۰۲ از نظر علم اعداد به چه معناست ؟

 

فرشته شماره ۲۲ نماد نبوغ، جاه طلبی های بزرگ، موفقیت های بزرگ و ذهن آینده نگر است، اما همچنین به شما بابت افسردگی، خودباختگی و استرس هشدار می دهد. این یک عدد بسیار قدرتمند است و هنگامی که به زمان ۲۰:۰۲ ساعت آینه معکوس متصل شود می تواند پیام های زیادی را برای کشف در اختیارمان قرار دهد.

عدد شناسی پشت پرده عدد ۲۲ به این معنی است که شما شخص ثابت قدمی هستید که افراد دیگر می توانند به آن اعتماد کنند. شما می توانید ضمن ارائه پشتیبانی عاطفی، مشاوره خوبی نیز بدهید. همچنین توانایی طبیعی مبارزه با احساسات بی مورد در کارها و افکار غیر متعارف خود را دارید.

پیام دیگر پشت این شماره این است که به راحتی پتانسیل و زیبایی یک ایده را می توانید ببینید و مراحل عملی برای تحقق آن خواسته را خلق کنید. با این حال شما محدودیت های ایده ها را می دانید و همچنین می دانید که چه ایده هایی موثرند و چه ایده هایی موثر نیستند. این توانایی ماورایی یک هدیه گرانبها است که به شما امکان می دهد تا تمام راههای ممکن را به آسانی ارزیابی کنید.

عدد ۲۲ این پیام را نیز به همراه دارد که به شما اطمینان خواهد داد حتی بلند پروازانه ترین رویاهای شما نیز امکان تحقق دارند. از شما می خواهد که به هدف بزرگتر نگاه کنید و برای رسیدن به اهداف خود در هر قسمت از پروژه هایتان تلاش کنید. این عدد همچنین شما را ترغیب می کند که موارد زیادی را هم در سطح مادی و فیزیکی و هم در سطح معنوی به وجود آورید.

فرشته نگهبان شما از عدد ۲۲ که عدد فرشته ای است، که شما توانایی انجام کارهایی را که برای کل نژاد بشر مفید است دارید، همچنین شما می توانید آینده نگر باشید و بزرگ فکر کنید اما مثل همیشه، برای خودتان محدودیت هایی را تعیین کنید تا جلوی زیاده روی خود را بگیرد.

نظری درباره معنی ساعت آینه ۲۰:۰۲ دارید ؟

نظرات

 1. با سلام آیا دوره ای هست که بتونیم شرکت کنیم ؟
  لطفا محرمانه جواب بدین و ایمیلم محرمانه باشه ممنونم

 2. از راز آخر عزیز سپاسگزارم
  مثل همیشه علم ودانش وآگاهی رو در اختیار ما قراردادید .بسیارعالی ،شگفت انگیز ودرس آموز بود … مدت کوتاهی بود که با فرشته ها هم صحبت نشده بودم ؛ برای موضوعی از خدا درخاست راهنمایی کرده بودم ؛ دو روز بعد خسته شده رها کردم !! نشانه ها به سراغم آمدن . وقتی موضوع یا خاسته ، خودآگاه یا ناخودآگاه فراموش می کنیم !!!! از طریق فرشتگان هدایت میشیم یعنی به صورت پیام والهام دریافت میکنیم … خدایا ممنونم

 3. همینکه در ماتریکس نیستیم قدم بزرگی به سمت معنویت برداشتیم
  به نکته های مهمی اشاره کردید سپاس

 4. مثل معجزه اس حضورشون و هر وقت ببینم همون اتفاق که اشاره کرده پیش میاد خدایا شکرت ممنونم از فرشتگان مهربانم

 5. فرشتگان همواره برای همه بندگان خداوند متعال گمارده شده اند هر کدام تخصص و ماموریت خود را دارنند شما اگر به فرشتگان نگهبان خود اعتنایی نکنید و از انها در هر روز ودر هر موضوعی طلب کمک نخواهید فرشتگان نگهبان شما با شما قطع ارتباط خواهند کرد ولی اگر هر روز مخصوصا در مواقع عبادات ویا مدیتیشن یادشان کنید ودر ان لحظات سلام و درود خداوند را برایشان طلب کنیداز انها درخواست های متعارف و پاک داشته باشید در زمینه های مختلف مثل عشق یا کارتان یا هدفهای جاه طلبانه یا دارای فکرهای بزرگ که اغلب انسانهای که شاهد هستند و قضاوت نمیکنند و سعی در خروج از ماتریکس هستنند این فرشتگان در خود اگاه و نا خوداگاه شما رسوخ میکنند و شما را از خطرهای احتمالی اگاه میسازنند و حتی به نقشه ادامه پرژه ای هم اگر در ذهن یا در دست اقدام دارید نشان میدهد ولی باید معنویت را از خود دور نکنید… علم اعداد دنیایست…

 6. خیلی عالیه من چند سالی هست اینا واسم اتفاق میفته تا جایی که الان چیزهایی جدیدا کشف کردم و ازشون کمک گرفتم که ……

 7. واقعا همه چی که‌گفته بود دقیقا بود و وقتی فهمیدم معنی این ساعتای تکراری چیه فکری حس بهتری پیدا کردم
  خدایا شکرت

 8. هر چیزی که گفته شده بود تو نوت رو بر اساس واقعیت و دردو دل درونی بود چیزهای نفهمیده رو نشونم داد خدایا شکرت این کلید زندگی هم باز شد

 9. مطالب اون عالی بود .ولی اگه بخوام تخصصی تر وارد این حوزه بشم چه کتاب یا دوره ای باید ببینم .چون خیلی اعداد تکراری یا ساعتهای آیینه ای میبینم

 10. جالبه که من همیشه احساس میکردم کهی قدرت خاصی دارم و واقعا خوابهایی که میبینم اتفاق می افته یا مثلا ی چیزی توی ذهنم میگه الان این بچه می افته و واقعا همون بچه می افته اما به این عدد ها اعتقادی نداشتم و خوب اصلا هم نمی دیدم خدایی اما همسرم خیلی بهشون اعتقاد داشت تا اینکه چند ماهی هست کتاب هایی در این نوع زمینه ها مطالعه کردم و الان واقا مرتب این ساعت های رند رو می بینم و بخدا خیلی جالبه بعضی وقت ها معنی هاشون رو که میخونم دقیقا انگاری ی نفر جواب فکر های توی ذهنمو میده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *