رنگ های فنگ شویی سال جدید: با نحوه استفاده از آنها آشنا شوید

کنجکاو هستید که بدانید رنگ های فنگ شویی سال جدید چه خواهد بود؟ در این مقاله، شما بیشتر خواهید در مورد سال گاو دانست و چگونگی بهترین استفاده از سال جدید چینی و رنگ های آن بدانید.

رنگ های فنگ شویی سال جدید: سال گاو


فنگ شویی هنر باستانی چینی است که محیط را به بهترین روش برای جذب انرژی های خوب قرار می دهد. برای انجام این کار، ما باید نحوه چیدمان مبلمان، اشیاء و نحوه بازی با رنگ های مناسب را بدانیم.

آنها هزاران سال تأثیر طبیعت بر ما را مطالعه کرده و همه آنچه را که در فنگ شوی یافته اند ترجمه کرده اند. برای تهیه دفتر یا خانه خود برای استقبال از انرژی های سال نو، داشتن همه این پنج عنصر طبیعت مهم است : چوب، آتش، زمین، فلز و آب.

علاوه بر این که می دانید چگونه عناصر را مرتب کنید، باید نحوه انتخاب اشیا و رنگ های مناسب را نیز بدانید.

رنگ های فنگ شویی سال جدید

به اشیایی که انتخاب می کنید روی میز کار شما باشند فکر کنید و مثلاً پروژه های خلاقانه تولید کنید. رنگ های فنگ شویی برای سال 2021 نیز نکته خوبی در انتخاب لباس شما است.

رنگ های فنگ شویی برای سال 2020

نحوه استفاده از رنگ های فنگ شویی سال جدید

طبق فنگ شویی در سال جدید، شما می توانید یک رنگ را به عنوان رنگ اصلی انتخاب کنید و برخی جزئیات را در رنگ های دیگر اضافه کنید. یا اگر ترجیح می دهید، می توانید از همه اینها استفاده کنید و سعی کنید به گونه ای ترکیب شود که برای شما مناسب باشد. مهم این است که اهداف خود را مشخص کنید و یاد بگیرید که چگونه رنگها در به نتیجه رسیدن دلخواه شما تأثیر می گذارند. بعد از اینکه فهمیدید، می توانید این رنگ را بعنوان مهمترین رنگ زندگی شما در سال جدید تعیین کنید.

سفال

سفال، بدون شک ستاره بی چون و چرای سال آینده! سفال با رنگ آجری، نشانه آفتاب، شن و ماسه گرم است.

در واقع، سفال در دکوراسیون بسیار شیک است. یکی از دیوارهای اتاق خواب یا اتاق نشیمن را با رنگ سفالی رنگ کنید. چند مبل چوبی و گلهای خشک شده به آن اضافه کنید!

در رویدادهایی مانند عروسی، استفاده از سفال نیز در حال افزایش است. سفال حتی یکی از محبوب ترین موضوعات دیزاین مدرن است.

رنگ شاه بلوطی (Ice chestnut)

رنگی قهوه‌ای دارد که همزمان هم تیره و هم روشن محسوب می‌شود. این رنگ، یکی از داغترین رنگهای سال ۲۰۲۱ است. این رنگ بین رنگ قهوه ای و ماسه، قهوه ای یخی، دنیای مد و دکوراسیون را غرق کرده است. این رنگی است که هم ظریف و هم به همه جا می آید.

از نظر دکوراسیون، انتخاب مبل به این رنگ امسال بسیار لاکچری است.

از نظر مد، متناسب با انواع پوست و رنگ است. در مورد هنر این رنگ، میز و هر ماده یا ظروف را برجسته می کند.

خاکستری تیره

با این دوره بسیار ویژه از بحران سلامتی، ما تمایل عمیق به سادگی را پیدا می کنیم، که به اصول  باز می گردد. مردم دیگر نمی خواهند به هر چیزی بپردازند و از این زمان اضطراب آور خارج شوند. با انجام این کار، ما استرس را به حداقل می رسانیم، انرژی فضا را تصفیه می کنیم و به سبک کلاسیک عالی می رسانیم و به فرکانس ایمنی می رسیم. و همین امر در مورد دکوراسیون و مد نیز صدق می کند. به همین دلیل خاکستری تیره به عنوان یکی از رنگ های سال جدید قرار گرفته است.

این یک رنگ، کاملاً خنثی است که با همه کارها راحت مطابقت دارد. این رنگ قادر خواهد بود با هر سبک دکوراسیون یا کمد لباس مخلوط شود. اطمینان بخش و در عین حال اساسی است.

آبی سلطنتی (Royal blue)

کمی جسارت! آبی سلطنتی، این آبی عمیق و باشکوه نیمه شب، پس از گذراندن چند سال دور از مد، دوباره به چشم می آید.

در راه رو باریک یا فروشگاه ها یا ظروف غذاخوری ، همه جا می توانید آن را مشاهده کنید. این رنگ به لطف پویایی و ظرافت بی نظیر آن برجسته است. این برای افرادی که خواهان اصالت هستند بسیار مناسب خواهد بود، اما بدون این که ریسک زیادی هم برای ست کردن داشته باشید!