ارتعاش فروش بیشتر در یک تجارت، جهان و کائنات به نفع شماست

ارتعاش فروش بیشتر و عبارت تاکیدی برای فروش

ارتعاش فروش بیشتر برای هنگامی که شرکت یا بیزینس خود را تاسیس می کنیم که با اشتیاق زیادی این کار را انجام می دهیم و میخواهیم به سرعت در تجارت خود افزایش فروش داشته باشیم. به همین دلیل، ممکن است برای یافتن راه حل به شخصی یا چیزی برای افزایش فروش شرکت نیاز داشته باشیم، بنابراین ما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید محراب فروش خود را بسازید و انرژی مناسبی را که به شما در ارتعاش فروش بیشتر و رسیدن به هدف مالی تان کمک می کند را فعال کنید.

محراب برای ارتعاش فروش بیشتر در یک تجارت: بگذارید انرژی جریان یابد


قبل از سازماندهی محراب برای ایجاد ارتعاش فروش بیشتر در مشاغل، باید توجه داشته باشید که انرژی باید به درستی در فضا حرکت کند.

بنابراین، اولین کاری که باید انجام دهید این است که مکان را مرتب کنید، آن را تمیز کرده و مرتب کنید. اگر این کار را نکنید، ارتعاش محراب تاثیری نخواهد داشت.

از کل فضا کسب و کار خود عبور کنید و ببینید جعبه های خالی یا شلوغ، فاکتورهای برداشته نشده، نمایشگرها، تبلیغات قدیمی یا هر چیزی که شامل تجمع انرژی قدیمی باشد را اهدا کرده یا دور بیندازید.

در این صورت، باید کمی وقت بگذارید و همه چیز را مرتب کنید، همه چیزهایی را که دیگر نیازی به آنها ندارید دور بریزید یا آنها را اهدا کنید و جای خود را برای دریافت انرژی جدید فراهم کنید.

بعد از اینکه مکان و تجارت خود را تمیز و مرتب کردید، ایرادات محل کار خود را نظیر ترک رفع کنید.

لامپ های سوخته را عوض کنید، صفحات، کابل ها، نشتی شیرها، درهایی که به درستی بسته نمی شوند را تعمیر کنید. به جهانیان بگویید که فضای کسب و کار شما کاملا کار می کند و محل تجارت شما مناسب و ارزش دارد یک فرد از شما خرید کند.

به جهان نشان دهید که زمان رسیدن مشتری دیگری فرا رسیده است

علاوه بر محراب برای ارتعاش فروش بیشتر در یک تجارت، بسیار مهم است که انرژی جهان بداند، که شما آماده هستید که راه خود را ادامه دهید.

به همین دلیل شما باید تمام وسایل خود را مرتب و بسته بندی کنید، به گونه ای که در هنگام فروش بتوانید بلافاصله آن کالا یا خدمات را تحویل دهید.

یک توصیه بسیار مهم دیگر این است که شما همیشه در حال قدرشناسی باشید و بدون احساس هر نوع اضطراب یا احساسات منفی ایجاد ارتعاش مثبت کنید.

صرف نظر از دلیل اینکه می خواهید در تجارت خود فروش بیشتر داشته باشید، باید از صمیم قلب برای همه چیزهایی که تجربه کرده اید سپاسگزار باشید. آموخته ها، افرادی که ملاقات کرده اید، همه چیز برای زندگی شما سودمند است و باید به خاطر آن شکرگزار باشید.

همچنین، اگر احساس راحتی می کنید، می توانید هر روز با تجارت خود صحبت کنید و با عشق بگویید:

“از همه لحظاتی که با این تجارت زندگی کرده اید متشکرم و آماده هستم تا فروش بیشتری داشته باشیم.”

حال، چگونه می توان محراب فروش بیشتر، برای یک تجارت را ساخت؟

وقتی انرژی در جریان را به درستی تمیز و فعال کردید، آماده ساختن محراب هستید.

برای این کار شما به موارد زیر احتیاج دارید:

  • تصویری از برخی نمادهای مربوط به ثروت و شکوفایی اقتصادی، مانند گانشا، بودای مبارک، لاکشمی و غیره.
  • کاغذ قرمز هشت سانتی متر در هر طرف.
  • خودکار با جوهر طلایی رنگ.
  • سه چوب هود یا بخور، ترجیحاً چوب صندل، دارچین یا نارنگی.

شما روی کاغذ عبارت زیر را می نویسید: ( کلمات جادویی برای فروش )

من (نام شما) از فروش بیشتر در تجارتم به خاطر مبلغ (پولی که امیدوارید دریافت كنید) تشكر می كنم و بركت می دهم. من این فروش را به روشی آسان و دلپذیر انجام دادم، این اتفاق یا اتفاق بهتری در حال حاضر برای من و همه افراد درگیر این تجارت اتفاق می افتد، ممنون بخاطر این اتفاق، که هم اکنون این یک واقعیت است.

بعد از این کار، کاغذ را زیر تصویر نمادی که انتخاب کرده اید قرار دهید و چوب های بخور را روشن کنید.

سعی کنید بخور بدهید و هر روز عبارت تاکیدی را بخوانید.

کمی کمک بیشتر برای ارتعاش بیشتر فروش

بعد از داشتن محراب برای فروش بیشتر در مشاغل می توانید کمی بیشتر به انرژی فروش خود ارتعاش و قدرت دهید.

برای انجام این کار می توانید شمال غربی شرکت خود را با قرار دادن یک جسم فلزی یا تصویری از نماد مقدس دین خود ارتعاش انرژی را فعال کنید.

همچنین می توانید یک جعبه چوبی کوچک با سکه در جنوب شرقی قرار دهید.

بنابراین شما می دانید که چگونه برای فروش بیشتر در مشاغل خود محراب بسازید، پس از این فرصت استفاده کرده و انرژی را به نفع خود جابجا کنید.

آیا شما از این تکنیک ارتعاش فروش استفاده کرده اید؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *