خلاصه کتاب صبح جادویی هال الرود

صبح جادویی نوشته هال الرود یکی از بهترین کتاب های رشد و موفقیت شخصی برای همه است. اگر فردی موفق هستید یا میخواهید فردی موفق شوید، مطالعه این کتاب بسیار مفید خواهد بود. میتوانید خلاصه ای از این کتاب را در زیر بخوانید.

صبح جادویی یکی از آن کتاب هایی است که می تواند تغییرات بزرگی در زندگی همه ایجاد کند. بسیاری از ما هر روز با یک زندگی یکنواخت از خواب بیدار می شویم، اما با خواندن این کتاب، زندگی شما تغییر می کند و بر هر جنبه از زندگی شما تاثیر می گذارد.


اگر می‌خواهید فردی موفق باشید، کتاب “صبح‌های جادویی” هیجان‌انگیز است و اگر آن را عمیق بخوانید، به زودی از نظر شخصی وارد دنیای موفقیت خواهید شد. به زندگی و شغلی که می خواهید خواهید رسید. این موفقیت‌ها می تواند شامل افزایش دستمزد، رشد کسب و کار یا افزایش درآمد باشد، اما معمولا در مورد یافتن راه‌هایی برای ایجاد تعادل بین جنبه‌های مختلف زندگی است.

خلاصه کتاب صبح جادویی به صورت ویدیویی

خلاصه کتاب صبح جادویی مولتی میلیونرها

داستان زندگی هال الرود نویسنده کتاب صبح جادویی

با یک راننده مست تصادف کرد و سپس به کما رفت و پس از بهبودی متوجه شد که نمی تواند راه برود. او دوران سختی را در بیمارستان و بخش توانبخشی سپری میکرد، اما با اتفاقی که افتاد، تصمیم گرفت از دارایی‌هایش به بهترین شکل ممکن استفاده کند و توانست دوباره راه برود.

در سال 2000، او به شغلش بازگشت و بهترین سال کاری خود را در آن سال ایجاد کرد. او در سال 2004 برای شرکتش پول زیادی به دست آورد، این اتفاق در حالی افتاد که او هنوز از نظر جسمی و ذهنی در حال پیشرفت بود. اما در سال 2007، ایالات متحده در یک بحران اقتصادی فرو رفت و الرود با مشکل بدهی های هنگفت مواجه شد. این اتفاقات دوباره او را ناامید کرد.

در سال 2008، زمانی که با یکی از دوستانش چت می کرد، دوستش به او پیشنهاد کرد ورزش کند. نصیحت دوستش شروع زندگی او برای تغییر و غلبه بر مشکلاتش بود. اون گفت: «اگر تو تونستی از آنچه که پزشکان می گفتند که تو نمیتوانی راه بروی غلبه کردی و زندگی واقعا خوبی برای خودت ساختی، قطعا می توانی بر این موضوع نیز غلبه کنی و هیچ بهانه‌ای وجود ندارد».

صبح جادویی خود را خلق کنید

هال الرود در کتاب صبح جادویی به عادت‌هایی میپردازه که هر روز باید بعد از بیدار شدن از خواب انجام بدید. در اصل شما باید روش ها و روتین های جدیدی را در لایف استایل خود خلق کنید و زندگی شما پس از آن برای همیشه تغییر خواهد کرد.

با انگیزه و اراده جدی از خواب بیدار شوید

شما باید این واقعیت را در زندگی خود قبول و درک کنید که شایسته بهترین‌ها هستید. شما شایسته هر چیز خوبی که در این دنیا وجود دارد، هستید. که میتونه مهربانی، عشق یا ثروت و حتی موفقیت باشه و میتونه در بهبود کیفیت زندگی شما تاثیرگذار باشه.

برای اینکه به موفقیت‌ برسید، باید برای هر صبح خود هدف و برنامه ریزی و انگیزه داشته باشید. این که هر روز صبح، چطور از خواب بلند میشوید و چه کارهایی را انجام میدهید تاثیر زیادی بر روی زندگی و موفقیت شما میگذارد. صبح‌هایی که هدفمند و با برنامه از خواب بیدار شوید باعث ایجاد یک زندگی موفق میشود و صبح‌هایی که بی‌هدف شروع می شوند، زندگی شما را تحت تاثیر بی برنامگی قرار خواهند داد.

نحوه‌ بیدار شدن خود را در صبح تغییر دهید

هنگامی که نحوه بیدار شدن خود را در صبح تغییر می دهید، کل زندگی شما تغییر می کند. شش فعالیتی را انتخاب کرد که فکر میکرد سریع ترین و تاثیرگذارترین فعالیت‌ها در زندگی‌اش باشد، برای هر کدام ۱۰ دقیقه وقت گذاشت و برای صبح برنامه‌ ریزی کرد. سپس همه کارها را طبق برنامه انجام داد.

سکوت مطلق

ساکت باشید و روی تنفس خود تمرکز کنید. اگر کمی عمیق تر بگردید، ناگهان متوجه می شوید که تمام اضطراب و استرس شما از بین رفته است. این به شما این امکان را می دهد که استراحت زیادی داشته باشید و از آشفتگی صبحگاهی خلاص شوید.

به مطالعه کردن بپردازید

من همیشه این بهانه را داشتم که فرصتی برای یادگیری نداشتم، اما اکنون از فرصتی برای شروع کاری که همیشه امیدوار بودم امروز صبح به یک عادت مادام العمر تبدیل شود هیجان زده بودم.

کتاب ناپلئون هیل، بیندیش و ثروتمند شورا از قفسه کتابخانه ام برداشتم. از آن کتاب‌هایی بود که خواندنش را شروع کرده بودم اما تمامش نکرده بودم. ده دقیقه آن را خواندم، ایده هایی به ذهنم رسید و تصمیم گرفتم که باید آن ایده ها را در آن روز تکمیل کنم.

جملات تاکیدی مثبت

من قبلا هرگز از قدرت تلقین و جملات تاکیدی مثبت استفاده نکرده بودم، بنابراین عالی بود که بالاخره توانستم با صدای بلند جملات مثبت در مورد اعتماد به نفس از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را بخوانم.

قدرت تجسم

از روی دیوار تابلوی آرزوهای خودم را برداشتم. بعد از تماشای فیلم راز آن را درست کرده بودم. کم پیش میومد که بهش توجه کنم.

به مدت 10 دقیقه، چشمان من از عکسی به عکس دیگر در تابلوی آرزوهایم می چرخید. بر روی هر عکس مکث میکردم. چشمانم را بستم، آن را با تمام وجودم حس میکردم و تصور میکردم که هر کدام از آن آرزوها را در زندگی ام خواهم داشت.

دفتر خاطرات روزانه

سپس دفتر خاطراتی را که مدتها پیش خریده بودم برداشتم و آنچه را که در آن روز برایش سپاسگزار بودم، یادداشت کردم. با آنها آشنا شدم و روحم را سبک و راضی کردم.

تمرینهای صبحگاهی

بالاخره از روی مبل بلند شدم و به یاد جمله ای افتادم که چندین بار از آنتونی رابینز شنیده بودم. اعمال ما افکار و احساسات ما را شکل می دهد.

ابتدا دراز کشیدم و تا جایی که میتوانستم شنا رفتم، سپس برگشتم و به پشت دراز کشیدم و تا جایی که می توانستم ورزش شکم را انجام دادم.

من احساس انرژی میکردم و اون روز آرام ترین، انگیزه بخش ترین، توانمند ترین، امیدوارکننده ترین، سپاسگزار ترین و پرانرژی ترین روز زندگی‌ام شد.

آیا آماده هستید که زندگی خود را به سطح بعدی ببرید؟


سطح بعدی در زندگی شخصی و کاری شما کجاست؟ چه بخش هایی از زندگی شما باید تغییر کند تا به آن سطح برسید؟ با سرمایه گذاری روی خود در این 30 روز می توانید پیشرفت چشمگیری داشته باشید.

گذشته شما هر چه باشد، می توانید آینده خود را تغییر دهید.

امیدوارم دوست داشته باشید این کتاب را گوش بدید و نکات آن را دنبال کنید تا به یک فرد موفق در زندگی خود تبدیل شوید.

کدام بخش از کتاب بیشتر مورد علاقه شماست؟ لطفا با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید و بعد از خواندن این کتاب چه تغییراتی در زندگی شما ایجاد شده ؟!

هفت قدم تا صبح رویایی چیست؟

7 مرحله تعریف شده است.
۱- بیدار شوید و سپاسگزار باشید.
۲- روال صبحگاهی در واقع از شب قبل شروع می شود.
مسواک بزنید، صورت را بشویید، لباس ورزشی بپوشید. با شستن فوری صورت و مسواک زدن دندان هایتان چیز تازه‌ای وجود دارد.
۳- مراقبه.
۴- چشم انداز / جملات تاکیدی .
۵- خواندن.
۶- نوشتن.
۷- ورزش.

جملات تاکیدی صبح معجزه را چگونه مشخص کنید؟

جملات تاکیدی صبح معجزه خود را بسازید
1) آنچه را که می خواهید مشخص کنید.
2) توضیح دهید که چرا آن را می خواهید.
3) مشخص کنید که چگونه تغییر می دهید – به چه کسی متعهد هستید که تبدیل شوید – تا به موفقیت سطح 10 در زندگی خود برسید.
4) توضیح دهید که برای رسیدن به موفقیت چه کاری را متعهد به انجام آن هستید.
5) نقل قول ها و فلسفه های الهام بخش اضافه کنید.

بهترین دستور روتین صبحگاهی چیست؟

این فهرست توضیح می‌دهد: «این که توسط هال الرود و تمرکز کتاب محبوب او، صبح معجزه، ایجاد شده است، ترکیبی از شش آیین است که یک روال صبحگاهی را تشکیل می‌دهند: سکوت (مراقبه، دعا، و غیره)، تاکیدات، تجسم، ورزش، خواندن و نوشتن (نوشتن، روزنامه نگاری و غیره).

روال صبح معجزه چقدر طول می کشد؟

بین 6 تا 60 دقیقه
هر چیزی بین 6 تا 60 دقیقه یک بازی منصفانه است. میتوانید عادت های مختلف را برای زمان های مختلف تمرین کنید.

نوشتن در صبح معجزه چیست؟

ستون پایانی “صبح معجزه” الرود، “نوشتن” است. چیزی که او میخواست بگوید «روزنامه‌نویسی» بود، اما با مخفف زیبای SAVERS جور در نمی آمد، بنابراین به نوشتن پرداخت! نوشتن شامل وقت گذاشتن روزانه برای نشستن و نوشتن افکار و احساساتمان است.

نظرات

 1. از استراتژی بیداری 5 مرحله ای هال الرود استفاده کنید
  قبل از خواب نیت خود را مشخص کنید. قبل از رفتن به رختخواب به چیز مثبت فکر کنید.
  ساعت زنگ دار خود را در سراسر اتاق نگه دارید.
  مسواک بزن.
  خود را هیدراته کنید.
  دوش لباس بپوش

 2. 6 چیز در صبح معجزه چیست؟
  صبح معجزه نشان می دهد که چگونه یک روال صبحگاهی مبتنی بر 6 تمرین کلیدی معروف به “Life S.A.V.E.R.S” – سکوت، تاکیدات، تجسم، تمرین، خواندن و نوشتن – می تواند به شما کمک کند کارهای بیشتری انجام دهید و بهترین زندگی خود را داشته باشید.

 3. روال معجزه صبحگاهی چیست؟
  به بیان ساده، روال “صبح معجزه” شامل: مراقبه، تاکیدات، تجسم، نوشتن، خواندن و ورزش است. یکی از چیزهایی که در مورد The Miracle Morning بیشتر دوست دارم این است که چقدر انعطاف پذیر است: شما می توانید آن را برای یک ساعت کامل، یا به مدت 6 دقیقه یا هر جایی در این بین انجام دهید.

 4. صبح معجزه پس انداز چیست؟
  نتیجه تصویر برای روتین صبحگاهی hal elrod
  The Miracle Morning اثر هال الرود یک برنامه صبحگاهی 6 مرحله ای است که از آنچه Life S.A.V.E.R.S نامیده می شود استفاده می کند: سکوت، تاکیدات، تجسم، تمرین، خواندن و نوشتن.

 5. چالش 30 روزه صبح معجزه چیست؟

  ایده اصلی این است که شما یک حوزه از زندگی خود یا یک فعالیت یا عادت خاص را انتخاب کنید که می خواهید آن را به مدت 30 روز اضافه کنید یا از زندگی خود حذف کنید و آن را بسیار بسیار ساده نگه دارید. و آن یک منطقه به ماموریت ماه یا ماهانه شما تبدیل می شود و سپس شما به سادگی صبح معجزه خود را متمرکز می کنید.

 6. صبح جادویی نوشته‌ هال الرود یکی از متحول کننده‌ترین کتاب‌هایی است که تاکنون نوشته شده است. برنامه صبح جادویی زندگی بسیاری از مردم در سراسر جهان را برای همیشه تغییر داده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *