راز آخر » بلاگ » اعداد فرشتگان چیست؟

اعداد فرشتگان چیست؟

Razeakhar.com-اعداد-فرشتگان-چیست؟

آیا عددهای خاصی همیشه برای شما ظاهر می شوند؟ اینها اعداد فرشتگان شما هستند. آنچه در مورد آنها باید بدانید اینجاست.

اعداد فرشتگان شاید برای شما اهمیت چندانی نداشته باشند، شما احتمالاً در مورد افرادی شنیده اید که وقتی به ساعت ۱۱:۱۱ میرسند، حتی با عکس گرفتن از روی تلفن خود و بارگذاری در استوری های اینستاگرام خود، عکس می گیرند. 

اهمیت ساعت ۱۱:۱۱ و اعداد دیگر مانند آن چیست؟ از نظر عددی، آنها به عنوان اعداد فرشته شناخته می شوند، که به گفته لوید استریهورن ، یک اخترشناس و نویسنده کتاب اعداد و شما، اصطلاحی است که در ۲۵ سال گذشته برای اعدادی ساخته شده است که می تواند به عنوان راهنما یا مجموعه ای از دستورالعمل ها استفاده شود ( و او اضافه می کند که ساعت ۱۱:۱۱ محبوب ترین اعداد است). چگونه می توانید اعداد فرشته را همانطور که در زندگی شما ظاهر می شوند تشخیص دهید؟ در اینجا آنچه را که متخصصان علم اعداد می خواهند بدانید و متداول ترین ترکیبات اعداد برای شما چیست را میتوانید بخوانید.  

اعداد فرشتگان چیست؟

اگر شما به طور مداوم یکسری از اعداد تکراری را میبینید، معمولاً به صورت الگوی سه عدد تکراری ممکن است فراتر از یک اتفاق معمولی باشد و اگر فکر می کنید این یک نشانه است، طبق گفته آلیسون رز ( یک عدد شناس و یک معالج روحانی مستقر در استرالیا) احتمالاً چنین است. از نظر عددی، اعداد فرشته یک سری تکراری از اعداد هستند. به عنوان مثال عدد 1111 که برای انتقال پیام الهی به شما نشان داده می شوند.  

آلیسون رز توضیح می دهد: “وقتی اعداد به طور مكرر ظاهر می شوند، این می تواند فرشتگان باشند که برای شما پیام ارسال می كنند و وظیفه گیرنده است كه بفهمد این پیام ها چیست. فرشتگان دوست دارند كمك كنند، بنابراین اگر پیام های عددی دریافت می كنید، برای پیام های دیگر نیز در هشیار باشید.

اعداد فرشته با آنچه به عنوان عدد مسیر زندگی شما شناخته می شود تفاوت دارند و می توانید با تاریخ تولد – ماه ، روز و سال – به یک عدد خاص برسید . به عنوان مثال، تاریخ تولد ۱۴ ژوئیه ۱۹۹۲ میشود : ژوئیه (۷)، روز تولد (۱ + ۴) میشه ۵ و سال تولد (۱ + ۹ + ۹ + ۲ ) میشه ۲۱ ، پس از آن ۱ + ۲میشه عدد ۳ و از جمع اعداد بدست آمده ۷+۵+۳ عدد ۱۵ و از جمع عدد ۱+۵ عدد ۶ که عدد مسیر زندگی شماست بدست می آید. استریهورن اذعان می کند که این قسمت از عدد شناسی می تواند بسیار دقیق باشد، خصوصاً اینکه اعداد مختلف می توانند به زودیاک ، سیارات حاکم و موارد دیگر مربوط شوند.

اعداد فرشته لزوماً از تولد ما حاصل نمی شوند (گرچه می توانند). طبق گفته وایلدر ، متخصص اعداد ساکن لس آنجلس و نویسنده کتاب A Little Bit of Numerology ، پلاک ها، آدرس ها، شماره تلفن و حساب های بانکی، قیمت ها و تمبرهای زمانی می توانند مکان هایی باشند که اعداد فرشته ها نشان داده می شود. 

چگونه می توانید اعداد فرشته خود را پیدا کنید؟

وایلدر می گوید اعداد فرشته در واقع بخشی از بیداری معنوی بزرگتر است. اگر متوجه شدید که بطور منظم اعداد خاص از فرشته ها را می بینید، ممکن است تنها ترکیبی نباشد که می بینید. 

شاون استون ، یک روانشناس مستقر در انگلیس، توضیح می دهد: “اعداد فرشته می توانند با توجه به پیام های هدایت شده ای که می خواهند به شما تحویل دهند، تغییر کنند.” “اگر همان اعداد، بارها و بارها ظاهر میشوند، تا زمان دریافت این پیام اعداد تکرار می شوند.” 

طبق عدد شناسی، اگر مجموعه ای از اعداد را مرتباً می بینید، کسی در تلاش است تا توجه شما را جلب کند. وایلدر اضافه می کند برای دریافت پیام از “قلمرو معنوی” نیازی نیست که روانپزشک باشید. با این وجود، شما باید درگیر شهود خود باشید. 

معانی اعداد فرشته چیست؟

همانطور که معنی اعداد فرشته برای هر فرد متفاوت است، همچنین معنی آن در زندگی شما نیز متفاوت است. وایلدر توصیه می کند مراقبه کنید یا در فضایی آرام قرار بگیرید تا ببینید آیا در پس این اعداد معنای عمیق تر و شخصی تری وجود دارد. 

این معانی کلی این اعداد هست، با این حال، شما می توانید به عنوان یک راهنما اعداد فرشتگان از این متن استفاده کنید:

عدد فرشته 000

فرصت در انتظار است. عدد 000 نشان می دهد: “شما از فرشتگان خود بی نهایت پشتیبانی می شوید.” “فرصت های جدید در افق است.”

عدد فرشته ۱۱۱

خودت را آنجا بگذار وایلدر می گوید: “شما آماده پاسخگویی و تعامل با جهان هستید.” “نیازی به انتظار نیست. به اشتراک بگذارید، آموزش دهید و دانش خود را منتقل کنید. به شهود خود اعتماد کنید. “

عدد فرشته ۲۲۲

پایه ثابت تری پیدا کنید. رز خاطرنشان می کند: “عدم تعادل در زندگی شما وجود دارد.” “اقدامات و اولویت های خود را دوباره ارزیابی کنید.”

عدد فرشته ۳۳۳

آنچه را که ارائه می دهید کاوش کنید. استون می گوید: “جادوی شما در حال گسترش است.” “عمیق فکر کنید تا هدف والای زندگی خود را کشف کنید.”

عدد فرشته ۴۴۴

با همه چیز رو به رو شوید. وایلدر به می گوید: “شما برای این چالش خاص اسمتون ثبت شده است و آنچه لازم است را دارید و می توانید آن را برطرف کنید.” “بر روی خودتون تمرکز و حساب کنید، بنیادی بنا کنید و به سواری اعتماد کنید.”

عدد فرشته ۵۵۵

زمان تحول است. استون نشان می دهد: “تغییر نزدیک است.” “یک مسیر بهتر و جدید در حال ظهور است – شما فقط باید گام های بعدی را بردارید.”

عدد فرشته ۶۶۶ 

به روشی جدید نگاه کنید. استون دستور می دهد: “دیدگاه خود را تغییر دهید تا افکار منفی را کنترل کنید و صلح را به زندگی خود دعوت کنید.”

عدد فرشته ۷۷۷

انرژی در حال جابجایی است. استون تأیید می کند: “یک آرایش مجدد معنوی در شرف وقوع است.” “به استعدادهای ذاتی خود که طبیعت آنرا به شما هدیه داده تکیه بزنید .”

عدد فرشته ۸۸۸

وایلدر می گوید: عدد ۸۸۸ به ما درس تعادل و مسئولیت نشان می دهد. وی افزود: “ما یا تقریباً در تعادل كاملی به سر می بریم یا قادر به كنار زدنه مسئولیت هایی كه مسئول پرداختن به آنها نیستیم. در جایی که قدم می گذارید، باید وجود خود را ثبت کنید. “

عدد فرشته ۹۹۹

انرژی قدیمی را رها کنید تا بتوانید جای جدید را باز کنید. استون به اشتراک می گذارد: “یک فصل از زندگی شما در حال بسته شدن است که به فصل دیگری اجازه می دهد پدیدار شود.”

نظری دارید؟

2 دیدگاه دربارهٔ «اعداد فرشتگان چیست؟»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *