معنی ساعت

۱۸:۱۸

معنی ساعت ۱۸:۱۸ و فرشتگان محافظ

معنی ساعت ۱۸:۱۸ . شما در شرف یادگیری معنای واقعی ساعت آئینه ۱۸:۱۸ هستید! امروز این ساعت مضاعف را دیدید یا به طور منظم آن را مشاهده می کنید؟ معنی و پیام همزمانی را که ضمیر ناخودآگاه شما متوجه شده است، دریابید.

در اینجا ما تفسیر ساعت ۱۸:۱۸ را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. برای این کار ما از چندین ابزار مانند نوشته های دکتر دورین ویرچو (Doreen Virtue) استفاده می کنیم که به ما کمک می کنند معنای اعداد فرشتگان را درک کنیم. با این حال ما از علم اعداد استفاده می کنیم که به ما امکان می دهد مقدار عددی ساعت ۱۸:۱۸ را پیدا کنیم و معنی آن را به شما بدهیم.

ممکن است از زمان دیدن ساعت ۱۸:۱۸ کمی احساس عدم تعادل کرده باشید! این کاملا طبیعی است، زیرا انرژی های عدد ۱۸ می تواند کمی متفاوت باشد! ما جزئیات بیشتری را به شما خواهیم داد زیرا زندگی عاشقانه، حرفه ای و مالی شما تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

اهمیت ساعت ۱۸:۱۸ با فرشتگان نگهبان

بسیار گویای این موضوع است! همانطور که کمی قبلتر گفتیم، شما در حال حاضر با برخی از اغتشاشات درونی روبرو هستید. این موارد ممکن است گهگاه شما را در لحظاتی از تفکر عمیق فرو ببرند. فرشتگان در کنار شما هستند و به سازماندهی باورهای غلط شما کمک می کنند، اما شما هنوز هم باید بدانید که چگونه با انرژی آنها کار کنید.

شما قادر هستید این کار را انجام دهید زیرا بدون شک به حوزه باطن کاملاً آشنا هستید. شما شخصی هستید که به ویژه در مورد مسائل مربوط به جادو ورود نمی کنید. اما اگر بخواهید دانش خود را در مورد علوم غرببه توسعه دهید راهنمایی خواهید شد.

با این حال در عین حال مراقب باشید. شما در حال حاضر در مسیر پیشرفت معنوی هستید، اما جاده دارای پیچ و خم های بسیاری است و می توانید توسط شخصی اغوا شوید که تنها هدف شما گمراه کردن شما است.

تفسیر فرشته ای ساعت ۱۸:۱۸ همچنین به ما می گوید که وقتی نوبت به عشق می رسد توقع شما بسیار بالاست. این می تواند شما را ناامید کند و شما را از دست یافتن به پتانسیل کامل یک رابطه باز دارد. منطقی باش! شما گاهی مجبورید اشتباهات شریک زندگی خود را بپذیرید. هیچکس بی عیب نیست!

تفسیر فرشته ای ساعت ۱۸:۱۸

 

فرشته نگهبان که با ساعت ۱۸:۱۸ مطابقت دارد،  مباحیه (Mebahiah) است که دوره تأثیر او بین ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۸:۲۰ است. او نماد روشنگری و تخیل است. او به تحقق معنوی کمک می کند و راهنمایی های قدرتمندی را برای مطالعه ادیان و هنرهای پیشگویی به ارمغان می آورد.

او شما را فردی صالح می کند. اخلاق مفهومی است که در وجود شما اساسی است. او به شما این توانایی را می دهد که دانش و ایده های خود را در قلمرو معنویت بسیار دور گسترش دهید. می توانید مستقیماً از او دعا و کمک بخواهید تا او با مهربانی به شما کمک کند.

 

نفوذ فرشته ها در ساعت ۱۸:۱۸ در ایام هفته

شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۰۰
 • فرشته: رافائل
 • انرژی سیاره ای: خورشید

یکشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۰۰
 • فرشته: گابریل
 • انرژی سیاره ای: ماه

دوشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۰۰
 • فرشته: کامائیل
 • انرژی سیاره ای: مریخ

سه شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۰۰
 • فرشته: میخائیل
 • انرژی سیاره ای: عطارد

چهارشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۰۰
 • فرشته: زادکیل
 • انرژی سیاره ای: مشتری

پنجشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۰۰
 • فرشته: هانیل
 • انرژی سیاره ای: زهره

جمعه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۰۰
 • فرشته: زافکیل
 • انرژی سیاره ای: زحل

ساعت ۱۸:۱۸ از نظر علم اعداد به چه معناست ؟

مقدار کل ساعت آینه ۱۸:۱۸ عدد ۳۶ است، که نشان می دهد انسان گرایی برای شما مهم است. شما داوطلبانه به کمک کسانی می آیید که به کمک نیاز دارند. شما یک فرد بشردوست هستید که مورد احترام افراد اطراف قرار می گیرد، اما مراقب کسانی باشید که از مهربانی شما سواستفاده می کنند. از خودت محافظت کن.

۳۶ همچنین نشان می دهد که شما یک مقدار زیادی الهام بخش هستید. شما مرتباً با ایده ها و مفاهیم خود مردم را شگفت زده می کنید. شما بدون شک مقدار زیادی منابع در اختیار دارید و همچنین در مسیر خوش شانسی قرار دارید! ذهن خلاق شما در زندگی عاشقانه و حرفه ای شما معجزه می کند.

شما کاملاً آدم مثبتی هستید! یک حالت ذهنی خوش بینانه به شما کمک می کند تا در چالش هایی که با آن روبرو هستید. شما از سختی نمی ترسید! اگر ساعت آینه ۱۸:۱۸ را دیده باشید، این می تواند به این معنی باشد که آنچه شما بیشتر آرزو دارید، خود را نشان می دهد! یک بار دیگر، شانس به بازی خواهد آمد.

سرانجام، شما یک حس بسیار پیشرفته از خانواده دارید. شما دوست دارید با کسانی که به شما نزدیک هستند دور هم جمع شوید و با آنها سازندگی کنید. شما برای بسیاری الگوی عالی هستید. شما مهم و زندگیتان ارزشمند است، بنابراین به آنچه می گویید توجه کنید! کلمات گاهی اوقات بیشتر از سلاح می توانند صدمه بزنند.

 

نظری درباره معنی ساعت آینه ۱۸:۱۸ دارید ؟

نظرات

 1. سلام به همه دوستان وادمین گرامی .من حدود یکسال است ساعتها راجفت میبینم.وتازگیها قادربه خواندن افکار دیگران شدم آیا میتونم ازاین راه امرارمعاش کنم.اشکالی نداره؟با تشکر جواب بدین ممنون میشم.

  • تا من ننویسم که کسی نیست. الانم خیلی از افراد از روی مطالب من کپی میکنند. بوقتش در مورد همه این موارد توضیح خواهم داد.

 2. من ساعت ۱۸:۱۸:۱۸ثانیه برام چاپ شده بود..رو برگه پوز کارت خوانم…اون لحظه خیلی درگیر مشکلاتم بودم..معنی ش رو پیدا نکردم هنوز!میتونین منو راهنمایی کنین لطفا🌹

 3. سلام بر ادمین
  ممنون که این اطلاعات رو در اختیار ما دادین
  منم ساعت های مختلفی رو جفت دیدم ولی بهترین تعبیر رو الانن برای ساعت ۱۸۱۸ دیدم که با اینکه من دارای خلق و خوی مهربانی هستم ولی بهم گفت که باید بزاری کنار و دیگه اون شخص برات مهم نباشه این تشویش ها همش از همون میت نه باشه و میدونم رسیدن به هدفا با کمک فرشتگان قطعا امکان پذیره . خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

 4. من دیروز فقط برای یکبار تو‌ کل عمرم ب این ساعت برخوردم
  راستش من رویای خیلی بزرگی دارم اونقدر بزرگه که به هرکی بگم مسخرم میکنه ولی شده تمام فکر و ذکرم و حس میکنم تا چند سال دیگه بهش میرسم اما بعضی وقتام که خیلی فکر میکنم با خودم میگم این واقعا هدف بزرگیه و ناامید میشم
  ولی میدونم هدف خوبیه و بهش ایمان دارم

  • هیچ وقت رویاها و آرزوهاتو به کسی نگو چون درکش واسه همه آسون نیست پس فقط مسخره می کنن و با انرژی منفیشون باعث می شن از اون آرزوهات دور شی پدر من همیشه بهم می گه کاری هم اگر می خوای انجام بدی به هیچ کس نگو راست هم می گه من هر وقت کاری خواستم انجام بدم گفتم اون کارم خراب شد و توش شکست خوردم

 5. سلام من در طول شبانه روز این ساعت ها رو یک یکی میبینم دلیلش چی هست چکار باید بکنم .
  یکی کمکم کنه لطفا🙏🙏🙏

 6. من در روز بارها و بارها اعداد جفت میبینم اینقدری که کلافه میشم هر کدوم رو نخوام ببینم خودشونو جاهای دیگه نشون میدن و قتی نمیخوام ببینم متاسفانه در کمترین زمان خودشونه تو جاهای مختلف ن شون میدن ۶تا ۱۷ ۱۷ دقیقه توی ربع ساعت

 7. سلام من به مدت یه هفته بیشتره که همش هر روز اعداد جفت میبینم شاید هر روز بیشتر از ۵,۶ بار ,اوایل فکر میکردم چیز زیاد مهمی نیست اما الان دیگه میترسم چون نمیدونم باید چه پیغامی دریافت کنم چون اعداد فقط یکی نیست هر بار اعداد متفاوت ,,میشه لطفا کمکم کنید .

  • سلام من هم مثل شما هستم و همیشه این اعداد رو میبینم
   نگران نباشید معنای ساعت های جفت معمولا نگران کننده نیست
   و میتونید برای پیدا کردن معنیشون هر دفعه که ساعت جفت میبینید در راز آخر سرچ کنید

 8. سلام ببخشید من روزی نیست که ساعت جفت نبینم حتی در بعضی از روزها چندبار تکرار داره
  چه معنی داره

 9. سلام من اکثرا ساعتای جفتی ک میبینم پی وی نامزدم میبینم اخرین بازدیدشو ک میبینم اکثرا ساعت جفت آفلاین شده الانم ۱۸:۱۸ اخرین بازدید نامزدم بود….

  • عزیزم منم اگه قرار باشه افلاین شم به اعدادش دقت می کنم و ترجیح می دم سر همچین ساعت هایی اف شم😂💜

 10. سلام ! ممنونم از اینکه این مفاهیم رو در اختیار ما قرار میدید! من هر بار ساعتهای آینه ای رو میبیبینم و تمام نوشته کاملا با من صدق میکنه ! خیلی خوشحال و سپاسگزارم! به امید بیداری هرچه بیشتر !❤️❤️❤️

 11. دقیقا همینه همه ی حرفا و نشونه ها درست بود ازتون ی سوال داشتم اینکه الان ی هفتس من هروز حداقل دو بار ساعت آینه ای ب صورت کاملا اتفاقی میبینم دلیلش چیه واقعا دیگه شوک شدم اینکه خودم اهل کائناتم هم تاثیر دارع؟؟ بعد یه چیز دیگه هم هست من هروقت کسی رو بدون اینکه بفهمم چشم بزنم حتما صدرصد ی اتفاقی میوفته چیکار باید کنم؟؟

 12. من داشتم درمورد یه آرزوم که برام خیلی مهمه با خدا راز ونیاز میکردم، و آخر دعام از خدا خواستم برام یه نشونه بفرسته… دقیقا وقتی که گوشی رو دستم گرفتم ساعت ۱۸:۱۸ بود… این ساعت یه نشونه بود؟یعنی آرزوم برآورده میشه؟

 13. سلام ممنون از سایت خوبتون
  یه سوال از فرشته ای به نام زافکیل نام برده شده ولی من هر چی سرچ می کنم اسمی از این فرشته پیدا نمیشه .تا سرچ می کنم زادکیل رو میاره که از فرشتگان مقربه .
  خواستم بپرسم علتش رو می دونید ؟

  • سلام مرسی از همراهیتون.
   شما به انگلیسی اسم فرشته زافکیل Zaphkiel را سرچ کنید که به معنی “علم خدا” است.
   اطلاعات زیادی پیدا میکنید.

 14. سلام خسته ناشید چون دقیقا اون چیزی است که داخل وجود و جسم و روح و ژنتیکمه الان با خوندشون امیدوار تر شدم فقط ایشالله همه به آرزو و حاجتشون برسن نیست بالاتر از انسانیت دینی.

 15. من تقریبا هر روز این اعداد رو میبینم و دچار اغتشاش خیلی زیادی ام.احساس میکنم تنهایی رو لازم دارم با اینکه دوری از ادما برام سخته ولی دارم اشغالای زندگیمو میریزم دور

   • خدایا شکرت فرشته مهربونم مباحیه زیبا ازت ممنونم و سپاسگزاری میکنم بابت اینکه همراه وپشت من هستی تا مسیر درست رو بهم نشون بدی خدایابابت همه برکات وزیبایهات و رزق و روزی فراوانت شکرگزاری میکنم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *