معنی ساعت

۲۲:۲۲

معنی ساعت ۲۲:۲۲ و فرشتگان محافظ

معنی ساعت ۲۲:۲۲ . این معنای کامل ساعت آینه ۲۲:۲۲ است. معنای این ساعت دو قلو را در حال حاضر و پیامی را که می خواهد به ذهن ناخودآگاه شما بفرستد کشف کنید. ما به شما تفسیری فوری از این ساعت که از دو عدد “۲۲” با استفاده از ۷۲ فرشته نگهبان و عدد شناسی خواهیم داد.

ببینید، تفسیر ساعت ۲۲:۲۲ با دو عدد ۲۲ سنگین است و معنی دارد. در واقع، عدد ۲۲ یکی از قدرتمندترین اعداد است و همچنین یکی از اصلی ترین اعداد مانند ۱۱، ۳۳ و غیره است. در اینجا شما نام فرشته ای را که در این ساعت تأثیر دارد و همچنین اهمیت عدد ۲۲ را یاد خواهید گرفت. با استفاده از تجزیه و تحلیل عدد ۲۲ از راه علم اعداد.

مطالعه مطالب کهن به ما می گوید که درخت زندگی از ۱۰ سفیروت (sefirot) تشکیل شده است که توسط ۲۲ مسیر به یکدیگر متصل می شوند. دیدن این ساعت آینه نشان می دهد که شما نسبت به انرژی های جمعی خلقت حساس هستید و اگر یاد بگیرید چگونه از آنها استفاده کنید چیزهای بزرگی در انتظار شما هستند.

 

اهمیت ساعت ۲۲:۲۲ با فرشتگان نگهبان

تعبیر ساعت ۲۲ ۲۲ با فرشتگان نگهبان نشان می دهد که شما کارهای بزرگی انجام می دهید! شما صبر و فروتنی لازم را دارید، اما در حال حاضر فاقد شناخت کافی هستید. پشتکار به شما این امکان را می دهد که به یک الگوی واقعی در رشته و حرفه خود تبدیل شوید. شما می خواهید احترام را از طریق عزم راسخ و اخلاق قوی در کار خود بدست بیارید.

غیرقابل انکار است که شما یک هدف واقعی دارید! حال چه در کارتان باشد و چه در زندگی خانوادگی، همیشه به تعهدات خود احترام می گذارید، اما فرشته نگهبانتان به شما می گوید که باید به افراد اطرافیان خود نیز اجازه دهید عقاید خود را بیان کنند! شما تمایل دارید فکر کنید که همه کارها را می توانید توسط خودتان انجام دهید، اما این ممکن است در طولانی مدت شما را فرسوده کند.

پیام در اینجا واضح است: اگر ساعت ۲۲:۲۲ را دیده اید، این تایید اینست که ذهن شما با انرژی کامل کار می کند. ذهن ناخودآگاه بدون آنکه ما بخواهیم کار می کند، از ذهن آگاه و تجربیات شما تغذیه می شود. این توضیح می دهد که چرا شما اغلب ایده های جدید دارید! فرشته شما، شما را سرشار از انرژی های خلاقانه ای می کند که بدون درک آن در زندگی خود رشد می کنید.

شما قادر خواهید بود تمام تلاش خود را در حرفه سیاست بگذارید زیرا همیشه پاهای خود را در جای محکم قرار دادید و به نهادها احترام می گذارید. شما منبع بی انتهای ایده های جدید هستید، اگر بتوانید از این ایده ها برای بهبود زندگی دیگران استفاده کنید برای شما کاری بسیار راحت خواهد بود.

 

تفسیر فرشته ای ساعت ۲۲ ۲۲

 

فرشته نگهبان که با معنی ساعت ۲۲ ۲۲ مطابقت دارد، هابهایا (Habuhiah) است که دوره تأثیر او بین ساعت ۲۲:۲۰ و ۲۲:۴۰ است. او نماد باروری و سلامتی است! این فرشته نگهبان ایده های زیادی برای شما به ارمغان می آورد و بازپرداخت خوبی دارد. اگر می خواهید فرزندی را بدنیا بیاورید، او نیز با شماست.

او می تواند سلامتی شما را به ارمغان بیاورد و قادر است دردهای جسم و روح را درمان کند. با تشکر از او، شما می توانید به راحتی با زندگی هماهنگ شوید. این به شما تعادل انرژی را می دهد که برای دریافت موثرتر برخی از خواسته های خود نیاز دارید.

نفوذ فرشته ها در ساعت ۲۲:۲۲ در ایام هفته

شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۲۲:۰۰ تا ۲۳:۰۰
 • فرشتهزادکیل
 • انرژی سیاره ای: مشتری

یکشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۲۲:۰۰ تا ۲۳:۰۰
 • فرشته: هانیل
 • انرژی سیاره ای: زهره

دوشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۲۲:۰۰ تا ۲۳:۰۰
 • فرشته: زافکیل
 • انرژی سیاره ای: زحل

سه شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۲۲:۰۰ تا ۲۳:۰۰
 • فرشته: رافائل
 • انرژی سیاره ای: خورشید

چهارشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۲۲:۰۰ تا ۲۳:۰۰
 • گابریل
 • انرژی سیاره ای: ماه

پنجشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۲۲:۰۰ تا ۲۳:۰۰
 • فرشته: کامائیل
 • انرژی سیاره ای: مریخ

جمعه :

 • ساعت ها: از ساعت ۲۲:۰۰ تا ۲۳:۰۰
 • فرشتهمیخائیل
 • انرژی سیاره ای: عطارد
   

ساعت ۲۲:۲۲ از نظر علم اعداد به چه معناست ؟

مقدار کل ساعت آینه ۲۲:۲۲ عدد ۴۴ است، تجزیه و تحلیل عدد ۴۴ با استفاده از عدد شناسی نشان می دهد که شما توانایی ایجاد چیزهای عالی را دارید، به خصوص در حوزه کاری. شما بسیار کارآمد هستید و در هر چالشی تمرکز شماست که کمک می کند تا با مشکلات خود بدرستی روبرو شوید.

شما جاه طلبی های بزرگی، به ویژه در جنبه مادی زندگی خود دارید. شما نیاز دارید که از نظر اقتصادی احساس امنیت کنید. اما مواظب باشید زمینه های دیگر زندگی خود را فدا نکنید. اگر شما بیش از حد معقول سعی در تحقق خواسته هاتون می کنید، خطر خارج شدن از مسیر و امکان سقوط خود را برآورده میکنید!

 

عدد ۴۴ یک عدد اصلی است که نشان می دهد شما باید آگاهی کامل از نقاط قوت و ضعف خود داشته باشید. این برای شما در حفظ روابط طولانی مدت و پایدار مفید خواهد بود، چه در یک رابطه عاشقانه، دوستی یا در یک مشارکت حرفه ای باشد.

اگر منتظر یک تماس تلفنی مهم هستید، دیدن ساعت آینه ۲۲:۲۲ نشان می دهد که شخصی که قرار است آن را انجام دهد خیلی زود این کار را می کند. صبر شما یک بار دیگر با نتیجه روبرو خواهد شد.

نظری درباره معنی ساعت 2222 دارید ؟

نظرات

 1. من در زمینه مراقبه و مدیتیشن و انرژی درمانی تقریبا خبره هستم، فرافکنی روحی رو دوبار تجربه کردم و چندباری در رویا با فرشتگانم برخورد کردم. زمان زیادی رو با خدا، ارواح متعالی، فرشتگان مقرب و حتی اجنه های دوست، صحبت میکنم، و حتی ازشون کمک گرفتم، روحم و چشم سومم رو قوی کردم اما مدتها در رویا اجنه هایی شیطانی و ترسناک آزارم میدادن تا با توسل به خدا و چندبار دادن هدایا به اجنه های خوب و سرور قبایله اون مناطق در کوهستان مشکلم حل شد، پس بیخیال به سمت جهان ماورا نرید که گاهی واقعا ترسناکه.
  دوستانی که میگن خدا یا فرشته ها جوابمو نمیدن، ممکنه جواب ندادن به خواسته ی شما به نفع شما باشه، یا ممکنه بلوک ذهنی شما اونقدر سنگین باشه که اصلا پیام شما به کائنات نرسه، یا شما بیشتر از اینکه روی مثبت ها تمرکز کنید، ناخواسته به منفی ها فکر کنیدو جذبش کنید، خدا همیشه همراه مخلوقاتشه، خدا داخل وجود ماست، و فرشته ها به خواست خدا بهمون کمک میکنند، همینطور ارواح متعالی منجمله پیامبرانی که پاک بودن یا انسانهای معمولی که واقعا پاک بودن بعد از مرگ تبدیل به ارواح متعالی میشن و با کمک به انسانها اونهم به درخواست خدا، به درجات بالاتری میرسند که بالاترین درجه اینه که در زمره یاران حق قرار بگیرند
  شما از خدا خواسته ای میخواهید اما ممکنه فرشته یا روح متعالی ای در ان لحظه به شما نزدیکتر باشه و او از سمت خداوند بهتون کمک کنه، کتاب صد و یک سوال از ارواح که توسط مدیوم ایرانی نوشته شده شامل سوالاتی هستند که انسان از ارواح پرسیده و جواب سوالات شما داخلشه. شما از فرشته ها بخواهید اشکالی نداره، تاوقتیکه بدونید اگر خواسته ی شما براورده شد بخاطر خواستنه خدا بوده، وگرنه فرشتگان بدونه اجازه از خدا به کسی کمک نمیکنند.

  • متشکرم خانم بیگی عزیز از راهنمایتون ، داشتم دنده تند پیش میرفتم چندبار اذیت شدم ، خودم شل گرفتم و یه جورایی فهمیدم !!
   ولی حس کنجکاوی نمیزاره خیلی معمولی باشم????

 2. سپاس فراوان از ادمین گرامی
  بخاطر دقت و توجه به نظرات کاربران
  انشاءالله همواره شادوسلامت باشید

 3. سلام
  وقت بخیر
  جای سپاس فراوان دارد از مسئولین این سایت ، فرشتگان و پروردگار دانا و توانا.
  موارد ذکر شده برای ساعت و اعداد خاص مطمئنا” اتفاق خواهند افتاد(مگراینکه هشدارخاصی باشند)
  ولی خیلی وقتها مانند تبلیغ فیلم سینمایی که چند دقیقه را نشان میدهند چند ساعت یا دقیقه قبلتر یک بخش ازبرنامه جدید به نوعی اجرا میشود و در یک لحظهء خاص که به همان مورد فکرمیکنیم با کشیده شدن نگاه به سمت ساعت یا عددی خاص
  مهر تایید و پشتیبانی نیز دریافت مینماییم ‌
  با آرزوی بهترینها برای شما

  • درود و وقت بخیر

   خوشحالم که این سایت توانسته است کمکی هرچند کوچک به شما بکند.

   در مورد مواردی که ذکر کردید، بله، اغلب اتفاق می افتد که اعداد خاصی به عنوان هشدار یا پیامی از سوی فرشتگان برای ما ظاهر می شوند. این اعداد می توانند نشانه ای از اتفاقات خوب یا بد آینده باشند، یا می توانند پیامی از سوی فرشتگان برای راهنمایی ما باشند.

   در مورد مثالی که شما ذکر کردید، ممکن است اینطور باشد که فرشتگان می خواستند به شما بگویند که برنامه جدیدی که در نظر دارید، موفق خواهد شد. یا ممکن است اینطور باشد که فرشتگان می خواستند شما را به یاد چیزی مهم بیندازند.

   در هر صورت، مهم است که به این اعداد توجه کنیم و پیام آنها را دریابیم. این پیام ها می توانند کمک زیادی به ما در زندگی روزمره ما کنند.

   از لطف شما سپاسگزارم و برای شما نیز بهترین ها را آرزو می کنم.

 4. سلام مجدد
  در پاسخ به شیوا
  پروردگار دانا و توانا به واسطهء
  نیروهای مختلف تحت فرمانش با بندگان تماس میگیرد و یا برنامه ها و درخواستها را به واقعیت تبدیل مینماید
  حتی برای تماس و ارسال وحی به پیامبران نیز فرشتگان واسطه بودند

 5. وقت بخیر ادمین چطور میتونم با فرشتگان ارتباط بگیرم و راهنمایی بشم ساعت جفت رو همرو میبینم و نمیدونم باید چیکار کنم و از کجا شر ع کنم ممنون میشم که پاسخ بدید

 6. معنای 1212 در کتاب مقدس چیست؟
  در کتاب مقدس، فرشته شماره 1212 به شما می آموزد که برای رسیدن به اهداف خود بر شک و بدبینی خود غلبه کنید. ایمان و همچنین خوش بینی شما را به سمت هدف نهایی سوق می دهد و این شما را به موفقیت می رساند.

 7. ی احساس خیلی قشنگ که اصلا نمیتونم توصیفش کنم
  من مدت ها بود ی توی یک انتخاب بین دوتا چیز مونده بودم و بشدت ناراحت بودم و داشتم با دوستم تلفنی صحبت میکردم از مشکلم براش میگفتم همون موقع گفتم خدایا کمکم کن همون لحظه ساعت ۲۲۲۲ رو دیدم اومدن توی این سایت معنیش خوندم نوشته بود که اعداد ۳۳ و۱۱ مثل عدد ۲۲ قوین چند دقیقه قبل از اینکه ساعت ۲۲۲۲ رو ببینم ساعت ۲۲۱۱ رو دیدم و بعدش ساعت ۲۲۳۳ رو دیدم اومدم و داتشم معنی رو می خوندم که به خدا گفتم خدایا اگر من باید (فلان چیز) رو انتخاب کنم که از قبل هم احساسات مثبتی نسبت به اون داشتم تا به مورد دیگع گفتم اگر باید اینو انتخاب کنم همین الان یه نفر بهم زنگ بزنه یک دقیقه طول نکشید که مامانم بهم زنگ زد اینقدر خوشحال شدم که خدا انقدر قشنگ با علامت ها و نشانه هاش با من صحبت کرده که تا همین الان هم داشتم گریه میکردم ???

 8. من که هر روز ساعت جفت می بینم..فقط از فرشته ها میخوام که کمکم کنن ..حاجت روا بشم ?

 9. من امشب ساعت ۲۲:۲۲ دقیقه رو دیدم و قسمت جالبش اینه که تاریخ امروز هم ۲/۲ هست، یعنی ۶ تا دو با هم، تاریخ میلادی هم امروز ۲۲ ام هست، همه اعداد ۲

 10. من امشب ساعت ۲۲:۲۲ دقیقه رو دیدم و قسمت جالبش اینه که تاریخ امروز هم ۲/۲ هست، یعنی ۶ تا دو با هم

 11. سلام ، من مدت خیلی زیادیه که ساعتای جفتو میبینم و انقدر اتفاق افتاده که نمیدونم کدوم تفسیر برای من درسته ، نمیتونم تشخیص بدم .

 12. سلام.تمام حس هایی رو که توی این مطلب گفتین ریز به ریزشون رو در این ساعت واقعا زیبا دارم لمس میکنم. و این باره اول یا اولین ساعت جفتی نیست که واسم داره پیش میاد و دقیقا تمام ساعت هایی که به عنوان نشانه و راهنمای اون لحظه محسوب میشه رو هم به چشم دیدم و هم لمس کردم و واقعا خیلی حس خوبی داره که همیشه میدونی یه محافظ یا یه رفیق با تجربه توی تمام مراحل زندگی که من اسمشو گذاشتم بازی کنارت حس میکنی و اینو همه ما درون خودمون داریم و به جرات میگم هر شخص برای خودش خدا هست . و اون خدا دقیقا همون نفسی هست که میکشی یا نوری هست که میبینی . فقط کافیه حسش کنی و برای اینکار کافیه یکم روی نفسی که میکشی یا همون دمو بازدم با چشمانی بسته و عظلات و اندامی کاملا شل شده و ذهنی بدون درگیری و احساس پوچ و هیچ کردن در برابر مرگ ، ترس ، زندگی و …. و خلاصه تمرکز کردن به درون خودتون و حس کردن روح درونتون . اون وقته که متوجه میشین خدا خودتون هستین نه این خدایی که به دروغ و بخاطر سیاست جاه و مقام و … به ما خوروندن و با وعده هایی مثل بهشت و جهنم و …. خیلی چیزهای دیگه که با همین تمرکز برات روشن میشه .
  این صحبت رو فقط به دلیل سوالات خیلی از شماها که داشتین طولانی کردم با این دیدگاه که حداقل تونسته باشم فقط به یک نفر در این زمینه کمکی کرده باشم .
  همه چیز ، همه کس ، همه همه همه ختم میشه فقط و فقط به ( خود برتر ) که همون عشق یا بهتره بگم همون خدا به زبان عامیانه . تمام.??

 13. سلام من اعداد ۱۱ و۲۲ و ۳۳ و ۲۱۲۱ و ۱۳۱۳ و ۴۴ و ۵۵ و ساعت های جفت و اعداد مختلف و بیشتری رو با این اعداد میبینم به روش های مختلف و در مکان های مختلف چه معنی می تونه داشته باشه ؟؟؟

 14. خیلی وقته دارم این ساعتارو میبینم فرشته نگهبان بهم کمک کنین تا بفهمم میخواین چی روبهم بگین

 15. با سلام
  من مدتی هس ک این اعداد اینه ای رو میبینم و مفهومشونم از طریق این سایت میخونم ولی اصلا هیچ درکی ازشون ندارم.میشع کمی منو راهنمایی کنید؟??

 16. سلام بنظر من خدابه وسیله فرشتگانش به بنده هاش وحی می‌کنه و راهنمایی… مثل پیامبران وامامان…واین فرشتگان هستند که خبررابرای خدامیبرندوامرخداراانجام میدهندوقتی واسطه فرشتگان ایمان بیاریم امرخداهم صادرمیشه…باتشکر

 17. سلام ممنون از مطالب ارزنده سوال داشتم از خدمتتون چرا اسامی فرشتگانی رو که بعنوان ابر فرشتگان نوشته اید به همانند میخائیل و زافیکل در جستجو های من در گوگل و یوتوب وجود نداره آیا به جای اسم اصلی آنها اسامی دیگرشان راذکر کرده اید یا مطلب دیگری وجود دارد ممنون از پاسخ شما

 18. سلام.من مدتهاست اعداد جفت رو میبینم و خیلی دقیق منو راهنمایی میکنن.امشب اول روی فرش یه پر دیدم و بعدش ساعت ۲۲:۲۲

 19. سلام
  درتایم دیدن عدد۲۲-۲۲خداراشکردربهترین وضعیت وباانرژی بسیارقوی درتصمیم گیری فعالیت های اقتصادی بزرگ وتسخیررویاهای بزرگم که خداوندراهزاران بارشکروتشکرمیکنم آزمایشی که به من داره واین رادرقلبم ودرون خودم حس وانرژی مافوق تصوری بهم برای فتح بزرگی میدهدوخشنودوشاداب هستم ازاینکه به دیگرانسانها درمشکلات شان ورفع نیازهایشان کمک ورضایت مدیران راازبندخدا وآفریده خدا می بینم که سپاس وقدردانی میکنم الخالق یکتا که این توان وبخشندگی رابه من داده وشکربی نهایت از اومیکنم برای همه داده هایش من واقعا خودم رامی عدد۲۲-۲۲می بینم ودوست وعاشق فرشته های نگهبان این این عددهایم الهی شکرشکرشکرت

 20. سلام. احساس عشق عجیبی به فرشته ها جهان هستی و البته شما دوستان آگاهم در این سایت دارم. از مطالب مفید و خوبتون سپاسگزارم. در پناه خدا موفق و سربلند باشید.

 21. من همش ساعت های جفت و میبینم و اون لحظه به هرچی فکر میکنم میام اینجا معنیشو میخونم. واقعا باعث قدرت و احساس امنیت میکنم با این داستان یه انرژیه کاملا مثبت دارم که همه ی ادما جذب این انرژی میشن و باعث حال خوب تو ادمای دورم میشم. ممنونم واقعا از این حس خوبی که دارید پخش میکنید از طریق ما♥️♥️♥️

 22. سلام
  من مدتیه اعداد آینه ای را می بینم الان برای ۲۲:۲۲ تفسیر گرفتم از سایت شما، برام خیلی جالبه و میخوام بدونم چرا همش این روزها این اعداد را می بینم بصورت های مختلف، ۱۱:۱۱
  ۱۲:۱۲
  ۲۳:۲۳
  ۲۳:۳۲
  ۱۴:۱۴ و خیلی از اینها

  • سلام. شما باید توجه به حس خودتون هم تو اون لحظه بکنید. اعداد ۱۱ ، ۲۲ ،۳۳ واقعا اعداد قوی هستند، که به این اعداد، اعداد مستر هم گفته میشه. نوشته ها را بارها بخونید و به حستون مراجعه کنید، پیامتون از هوش کیهانی که وجود داره به اعماق قلبتون نفوذ میکنه.

  • با سلام که نام اوست
   بزرگوارانی که مطالب را نگاشته اند و عزیزانی که مطالب را میخوانند توجه داشته باشند اینها وسیله ای است برای ارتباط قوی شما عزیز با پروردگار عالم هستی و هم سو شدن با تمام انرژی های کائنات خداوند از روح خود در وجود شما دمیده است حال آنکه هر انسانی روحی جداگانه دارد و خدای است برای خودش شما عزیز به تنهایی خود قدرت شفا بخشی سیر در عالم جهان هستی رو دارید در وجود همه ما انسانها این قدرت بالقوه است و کافیست بالفعل یا فعال شود بنابراین از خداوند متعال بخواهید و با فرشتگان در مسیر نیایش همگام باشید .
   روزگارتون بخیر .

   • مرسی از توضیحات ارزنده شما. اصل و هدف اتصال به منبع پروردگار عالم هست که وقتی در راه معنویت و بیداری قدم میگذاریم نشانه ها را به سمت ما میفرسته.

  • تازمانی که خدا هست، فرشته ی میکاییل چه کاری میتونه برای شما انجام بده؟ شما خدا رو رها کردید و از کسی کمک میخواید که هیچ قدرت و اختیاری نداره؟

  • سلام ی سوال داشتم داخل متن نوشته فرشته ۲۲۲۲اسمش هابهایا هستش بعد اون پایین روزهای هفته رو نوشته و جمعه رو زده میخاییل این چطوریه من متوجه نمیشم باید اسم کدوم فرشته رو صدا بزنم دعا کنم

  • سلام فقط از خدا کمک بخواهید و از غیر خدا درخواست کمک نکنید، شما از خدا کمک بخواهید خود خدا از طریق دستان بی نهایتی که دارد کار شما را درست خواهد کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *