زندگی در زندان با کوین ترودو

زندگی در زندان با کوین ترودو

توسط چارلز ویلسون

قسمت اول – آغاز

زندگی در زندان با کوین ترودو! کارما و شرایط بد از یک موقعیت ممکن است کاملاً مخالف موقعیت دیگر باشد. شکسپیر به ما گفت که “هیچ چیز خوب یا بد نیست اما تفکر ما باعث می شود که چنین باشد. ” کوین ترودو به ما می گفت، بدون توجه به شرایط ، “زندگی را آسان بگیر” و “اکنون احساس خوب داشته باش”. قسمت خنده دار این است که من تا رسیدن به اردوگاه زندان نمی دانستم کوین ترودو کیست.

من کاملا خوشحالم که در این موقعیت قرار دارم. کوین ترودو از من خواست تا برخی از تجربیات خود را با طرفداران و دوستانش در میان بگذارم. من از امروز (نوامبر ۲۰۲۰) تا آغاز سال جدید هر یکشنبه فصل جدیدی را در این مجموعه ایجاد خواهم کرد. از شما برای خواندن ، گوش دادن و اعتقاد به حقایقی که طی ۹ هفته آینده به اشتراک می گذارم سپاسگزارم. ۲ هدف من این است که با استفاده از تجربیات تصویر روشن تری در مورد زندان فدرال آمریکا داشته باشید و زمان زندان با کوین ترودو را که یک تجربه تغییر مسیر زندگیم بود را توضیح دهم.

خوش شانس ترین فرد دنیا

من احتمالاً خوش شانس ترین مردی هستم که به زندان فدرال آمریکا محکوم شده ام. اگر اسم من را در گوگل جستجو کنید با واقعیت های زندگی من در گذشته روبرو میشوید. یک فرد جنایتکار که ماری جوانا پرورش و توزیع میکرده. من در سال ۲۰۱۵ دستگیر شدم و نزدیک به ۳ سال مجازاتم بود. قاضی من را به ۳۰ ماه حبس محکوم کرد، تقریبا نیمی از توصیه دادستان.

در زندان فدرال آمریکا ۳ واحد مسکونی هست. هر ساختمان یک سازه بلوک بتونی ۲ طبقه است. هر دو سطح دارای ۴ بال است که در مجموع دارای ۸ بال است و هر بال دارای ۲۵ دسته ۲ نفره است. این بدان معناست که با ظرفیت کامل، در هر ساختمان ۴۰۰ نفر در مجموع ۱۲۰۰ نفر در اردوگاه زندگی می کنند. هنگام ورود من، جمعیت نزدیک به ۹۰۰ نفر بود.

احتمال زندگی در نزدیکی کوین ترودو برایم بسیار کم بود ، با این حال من نزدیک کوین ترودو بودم. یادم می آید که کوین ترودو بالای طبقه من نشسته بود و غرق در جزئیات و واقعیتهای عجیب و غریب جدیدم بودم، که ناگهان صدای دلنشینی از راه رسید. “سلام. من کوین ترودو هستم چه مدت قصد دارید با ما بمانید؟ ” او ارتعاش مثبتی داشت و به من هم این ارتعاش مثبت را منتقل کرد. کوین ترودو وعده غذایی شگفت انگیزی (Passover Kosher) یک ماهی قزل آلا و یک مرغ سوخاری را به من تعارف کرد. این بخشنده ترین هدیه ای بود که کسی به من داده بود. بلافاصله حالم بهتر شد و متوجه شدم که اوضاع خوب است.

از اینجا به بعد زندگی در زندان با کوین ترودو برای من شروع شد.

بزودی قسمتهای آینده پس از منتشر شدن از طرف کوین ترودو در اختیار شما قرار میگیرد.

زندگی در زندان با کوین ترودو

توسط چارلز ویلسون

قسمت دوم – انتقال

کوین ترودو در زندان این موضوع مهم را با من به اشتراک گذاشت. شیوه مقابله با ترسها در مواقعی که به ظاهر بد بنظر می آید.


من خیلی راحت با پریدن از ترسهایم راحت هستم مثل پرش از صخره ها یا آبشارها با پاراگلایدر، موج سواری بر روی موجهای بزرگ، غواصی در اعماق آب و بسیاری از چیزهای “ترسناک” دیگر، با این وجود انتقال از یک منطقه امن و راحت به یک منطقه ناخوشایند و به یک واقعیت جدید هرگز آسان نیست.

انتقال من به زندان اصلا احساس سرگرمی و خوبی در من بوجود نمیاورد، تا اینکه که کوین ترودو را ملاقات کردم!

هر قسمت از زندان دارای تو رفتگیهایی بود که افراد در آنجا کتاب‌ها و مجلات خود را بطور رایگان قرار می‌دادند و امکان مطالعه آن برای افراد دیگر وجود داشت.

هفته اول زندگی من در زندان با کوین ترودو

در هفته اول زندگی من در زندان با کوین ترودو كسی كتاب “درمانهای طبیعی بیشتری را كه نمی خواهند شما درباره آن بدانید” ( نوشته كوین ترودو ) را روی دیوار جلوی تخت من گذاشت. صبر کن…..!!؟؟ دوست جدید من، آقای کوین ترودو این کتاب را نوشته ؟! من كاملاً كنجكاو شدم و به سرعت تمام كتاب را خواندم.

جوان سفید پوستی با موهای فر بور بنام فوسکو ، معروف به “کار درست” که روزانه با هم در محوطه زندان قدم میزدیم. من فورا فهمیدم که ما میتوانیم دوست خوبی خواهیم شد. از او پرسیدم آیا کتاب درمانهای طبیعی کوین ترودو را خوانده است یا از کوین ترودو می شناسد؟ اون گفت: این کتاب حقیقت محض است! کوین ترودو یک اسطوره است. بزودی متوجه خواهی شد.

زندگی من در روز چهارشنبه ، ۲۶ سپتامبر تغییر کرد. روز دوشنبه کوین ترودو پیشنهاد داد که با مردی که در سلول کناری بود به اسم مایک در مورد جابجایی خود به طبقه بالای تخت او صحبت کنم. من به توصیه او عمل کرده و پس از آن با مشاور زندان خانم راجرز در مورد جابجایی صحبت کردم و منتقل شدم. او بندرت در ۶ ماه اول به کسی اجازه می دهد که سلول خود را تغییر دهد. خدا را شکر که اون قبول کرد و موفق شدم در کنار کوین ترودو باشم !!!

اینجا تا پایان خانه من خواهد بود، اما بدون چالش نبود. هم سلولی من مایک دارای مشکلات روحی و جسمی شدیدی بود. اون یک بچه گنگستر کوبایی بسیار خشن بود. ما تنها از طریق چالش و بودن در شرایط سخت رشد می کنیم!!!

کوین ترودو بلافاصله از من دعوت کرد که هر روز صبح ساعت ۷:۳۰ صبح با گروه خود تمرینات را شروع میکنیم. تمرینات در جایی متفاوت انجام میشد. در یک زمین هندبال بتونی با دیوارهای عظیم، بدون جریان هوا و تابش مستقیم آفتاب و تا اواخر بعد از ظهر ادامه داشت.

کوین ترودو قبلاً با یک راهب شائولین در خانه اش در “جهان آزاد” آموزش دیده بود. تمرین کونگ فو بر خلاف هر کاری بود که من انجام داده بودم.

کوین ترودو متمرکز بر تنفس و روحیه تیمی ما بود. کشش و گرم کردن بدن نیز یکی از تمرینهای اصلی ما بود. ورزش معمول من قبل از کمپ دوچرخه سواری، موج سواری یا غواصی آزاد بود. اون روزها احساس می کردم که مثل یک ماهی از آب خارج شده ام!

این اولین تجربه واقعی من از دیدن یک لیدر (رهبر) واقعی بود. کوین ترودو با صدا و حرکاتش ما را رهبری و تماشا می کرد، بیشتر از ما تلاش و همزمان هم به زمان باقی مانده توجه می کرد. با مهارتهای ارتباطی، انرژی و دانش کوین ترودو ذهنم متحیر شده بود از اطلاعاتی ( منظور اطلاعات گروهای مخفی ) که من حتی نمی دانستم وجود دارد. این اولین احساس من از ارتباط با کوین ترودو در زندان بود و در درونم احساس شگفت انگیزی داشتم.

من واقعا معتقدم که یکی از بزرگترین مشکلات جهان در حال حاضر کمبود روابط اجتماعی در جامعه و نیاز آن به روابط اجتماعی و فقدان آن است. آگاهی جمعی بدون ارتباطات از بین می رود و این ویروس (ک.ر.و.ن.ا) مشکل موجود یعنی کمبود روابط اجتماعی را افزایش داده است.

زندان من را با بسیاری از سطوح جامعه آشنا کرد. کوین ترودو در طول اقامت من چندین گروه کوچک از افراد را گرد هم آورد، اما اولین گروه در آن زمان و مکان، همیشه و عمیق ترین مکان را در قلب من خواهد داشت. این پایه و اساس بود. کوین ترودو آرام آرام من را ساخت.

این زندان دارای کلاسهایی بود که برای شرکت داشتن در آن ارتباط خوب با تیم واحد اجباری و کلاسهای ترم طولانی و اختیاری بود. خوشبختانه روز بعد پنجشنبه، ۲۷ سپتامبر، دومین و آخرین پیشنهاد کلاس “هدف گذاری و بازاریابی” کوین ترودو آغاز شد. دوره کوین ترودو یک کلاس ACE بود و بجای اینکه در یک اتاق کوچک در ساختمان آموزش و پرورش برگزار شود، در اتاق ملاقات برگزار شد.

کوین ترودو تنها سلبریتی مشهور در کمپ بود و بسیاری از مردم از کتاب ها، شهرت و ثروت او آگاه بودند. همه میخواهند ثروتمند شوند، مخصوصاً بچه های زندان، بنابراین کلاس یک اتاق پر از جمعیت، نزدیک به ۲۰۰ نفر بودند!

کوین ترودو بسیار منظم و سازمان یافته برنامه هایش را اجرا میکرد، بمحض وارد شدن به کلاس این عبارات تاکیدی مثبت را از او شنیدم که میگفت :

جملات تاکیدی مثبت کوین ترودو در زندان :

 • من موفق هستم.
 • من موقعیت هایی را جستجو می کنم که دیگران چیزی نمی بینند.
 • من یک یادگیرنده مادام العمر هستم.
 • من راه حل متمرکز هستم.
 • من فقط راه حل را می بینم.
 • من یک راه حل هستم.
 • من ناخودآگاه، آگاهانه، روشمندانه موفقیت خودم را ایجاد می کنم.
 • من سوال های درست را می پرسم و من پاسخ های درست را می گیرم … »
 • من مرد پرافتخاری هستم.
 • من از نفس و نور سپاسگزارم.
 • من برمی خیزم، من می درخشم.
 • من از ذات خود آگاهم و می دانم که هستم.
 • من نمک زمین هستم.

آموزشهای کلاس کوین ترودو

آموزشهای کلاس کوین ترودو زندگی من را تغییر داد، اما این جملات تاکیدی مثبت موفقیت، عشق، خوشبختی، توانمند سازی و افتخار را در ذهن ناخودآگاه من قرار داد. این جملات منطقی بود و احساس خوبی هم داشتم.

شنیدن و گفتن حرفهای درست به جای اشتباه. برنامه نویسی ذهن مثبت در مقابل منفی با تکرار جملات تاکیدی مثبت. من هنگام نوشتن این مطالب در حال گوش دادن به این جملات تاکیدی مثبت کوین ترودو هستم. من تقریباً بطور اختصاصی یک دستگاه پخش کننده MP3 در کمپ خریداری کردم تا هر روز قبل از خواب و بعد از بیدار شدن، این جملات تاکیدی مثبت را گوش دهم.

کوین ترودو در این اتاق دارای ۲ بلندگو بود و تریبون او درست در وسط قرار داشت. MP3 او جملات تاکیدی مثبت را بارها تکرار می کرد تا زمانی که کلاس شروع شود. هم سلولی او یک میز تنظیم کرده بود که جزوه های کلاس را از آنجا پخش میکرد.

کلاس؟ به نظر می رسید که یک سمینار حماسی که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. کلاس نبود یک فرصت بود. تماما انرژی بود. خود حقیقت و دانش بود. مملو از سخاوت، راهنمایی و کارآفرینی.

برای من این یک برکت و رحمت بود.

پدرم با بورس تحصیلی کامل به هاروارد رفت. من به مدارس خوب رفتم. چرا تا به حال به من هدف گذاری یا اصول رهبری آموزش داده نشده بود؟ بهتر بگویم، چرا خودم به دنبال اين اطلاعات نبودم؟ چرا نفهميده بودم چي توی زندگيم گم شده؟

هیچ کس به ما بدهکار نیست و این وظیفه اخلاقی ماست که دنبال حقیقت زندگی خود باشیم. چگونه این همه فرصت را نادیده گرفتم؟ آیا من واقعاً باید این آموزش و اطلاعات را در زندان می دیدم؟

صادقانه من زبانم بند آمده بود.

لیست کتابهای پیشنهادی کوین ترودو، مهمترین کتابهایی را که می توانید بخوانید، در بر می گیرد. آنها کتابهایی برای خواندن و بازخوانی هستند. راستش، من تا آن موقع حتی یکی از آنها را نخوانده بودم. وای، که من چقدر کار برای انجام دادن دارم!

همچنین شامل فایلهای صوتی، شبکه جهانی اطلاعات (GIN) برای عضویت و دوره هایی برای پیشرفت فردی بود. کوین ترودو درباره خواندن و یادگیری “در یک واحد جدید از زمان” صحبت می کند. حقیقت و خرد همیشه چیزهای بیشتری برای به اشتراک گذاشتن دارند.

در طول کلاس هشت هفته ای کوین ترودو داستان ها، طنز، فروتنی، رهبری، سخاوت، گرمی، حقیقت و خیلی اطلاعات دیگر را با ما به اشتراک گذاشت.

۱۴ صفحه نکته طلایی را دریافت کردیم که روزانه آنها را مرور می کنم. کوین ترودو ۲۲ اصول موفقیت و بسیاری از دروس را تحت هر یک از این موارد، از جمله هدف گذاری، مراقبه و بازاریابی از دیدگاه انرژی، به اشتراک گذاشت.

این کلاس برای من یک هدیه الهی بود. هر هفته پربار بود. من نمی توانستم برای کلاسهای هفته های بعد صبر کنم. این مرحله برای تمام مدت زندان من و صادقانه برای فصل دوم از زندگی من تنظیم شده بود.

کوین ترودو تازه زنده شده بود و این انرژی باورنکردنی را به اتاق، به زندگی من، به کل اردوگاه وارد میکرد. کوین ترودو مسئولیت‌های زیادی داشت.

با تشکر از کوین ترودو! بزودی قسمتهای آینده پس از منتشر شدن از طرف کوین ترودو در اختیار شما قرار میگیرد.

زندگی در زندان با کوین ترودو

توسط چارلز ویلسون

قسمت سوم – یوگا


مردم هزاران دلار برای “یادگیری” یوگا پرداخت و به سراسر جهان سفر می کنند تا یوگا را یاد بگیرند. مردم این هزینه ها را برای آموزش، خرد، رشد خود و جامعه می پردازند. زندان همه اینها را به رایگان بمن داد به عنوان مجازات

اجزای سازنده یوگا سوتراها را می توان در آخرین عصر یخبندان، هزاران سال فراتر از هر آیین مذهبی مدرن، جستجو کرد. چطور من ۳۶ سال شدم! بدون آنکه یوگا را در زندگی ام بیاموزم؟ هیچ کس مقصر نیست جز خودم ، اما خدا را شکر که من را در این مسیر قرار داد. کوین ترودو یک مربی صاحب سبک در مسیر یوگای من بود.

سادگورو از بنیانگذاران ایشا (Isha) در یوگا، به خوبی با این 2 نقل قول یوگا را تعریف می کند:

“کلمه” یوگا “به معنی اتحاد است. اتحادیه به این معنی است که شما جهانی بودن خود را تجربه می کنید. “
“یوگا یک دین نیست. یوگا علمی برای بهزیستی درونی است. “

زندان من در ۲۶ اکتبر به پایان رسید، اما قاضی من را به ۱ سال حبس در خانه هم محکوم کرد. افسر پرونده من تأیید کرده است که هر یکشنبه بعد از ظهر میتوانم به یوگا بروم. خنده دار این است که من مجبور شدم ارزیابی سلامت روان را انجام دهم تا یوگا به عنوان “ورزش” تأیید کنند تا از سلامت روانی من بهره مند مطمئن شوند. همچنین باید یک ماه با درمانگر صحبت کنم.

قبل از زندان، یوگا برای من یک آرزو بود ، اما بخشی از زندگی من نیز نبود. بهانه آوردم و “هرگز وقت نکردم”. مثل خیلی از افراد، من “هرگز وقت یوگا نداشتم” تا از خودم از لحاظ روحی مراقبت کنم من در شرایط روحی و عاطفی نامناسبی قرار گرفتم و یوگا دقیقاً همان چیزی بود که از طرف خدا جذب کردم.

کوین ترودو صبح ها یک کلاس سبک یوگا همراه با کشش بدن برگزار می کرد. ۸ تا ۱۲ نفر معمولاً حاضر می شدند.

۳ کلید موفقیت کوین ترودو

کوین ترودو همیشه زودتر سر کلاس حاضر می شد ، فوق العاده آماده و همیشه به موقع شروع می کرد. این ۳ کلید برای موفقیت در زندگی  و اجزای همیشه حاضر از شخصیت او بودند.

نظرات

 1. سلام وقت بخیر من تازه با کوین تردو آشنا شدم مطالب ایشون فوقالعا‌ده من واقعا به وجد اومدم اما ی سوال ذهنم مشغول کرده اگر ایشون واقعا با قانون جاذبه و تفکر مثبت اعتقاد دارن و معتقد هستند هر چیزی رو ماخودمون جذب میکنیم چه بد چه خوب چرا همچین مرد موفق و کاربردی باید واقع منفی مثل زندان رفتن تجربه کنه ؟!
  آیا ایشون خودش جذب کرده با وجود این همه تبحر و آگاهی ممنون میشم جواب سوال منو بدین با تشکر از مطلب مفیدتون 🙏🙏🙏

  • درود. کوین ترودو میگه وقتی در راه پیشرفت و موفقیت هستید حتی اتفاقات بد هم میتونن زمینه یک شروع تازه و خوب باشند! و شما نباید به ظاهر بد اونها توجه کنید. بنظرم زندانی شدن ایشون بخاطر آرمان و راهی بوده که انتخاب کردن و ما واقعاً نمیدونیم آیا این 10 سال برای ایشون بد بوده یا خوب!؟ اما ظاهراًٌ در زندان هم دست از اهدافشون برنداشتن و دارن با قدرت ادامه میدن و افراد بیشتری رو (مجرمین) به راه درست هدایت کردند پس این اتفاق از این زاویه دید نمیتونه بد باشه و در رشد خودشون هم بسیار موثره. یاد جملاتی بسیار عمیق و زیبا از جلسه دوازدهم دوره آرزوی تو دستور توست افتادم:
   “در ابتدا ممکنه هدف بسیاری از شما پول و ثروت باشه و بالاخره مثل من اونها رو بدست میارین اما در نهایت هدف این آموزشها اینه که از شما انسانی متفاوت بسازه و مهم اون فردیه که شما به اون تبدیل میشین و داشتن حس خوب و حس شکرگزاری و عشق و آرامش و تعهد رو تجربه میکنین و اینهاست که به عنوان میراثی از شما بجا خواهد ماند”

 2. کوین ترودو میگه اگه میدونی باید چه کاری انجام بدی هدفت هنوز بزرگ نیست! وقتی هدفت خیلی بزرگه نمیدونی چطور باید بهش برسی و بقیش را میسپری به قدرت شهود خودت و در راه هدفت قدم برمیداری، چون اطمینان داری به هدفت میرسی.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *