معنی ساعت

۰۶:۰۶

معنی ساعت ۰۶:۰۶ و فرشتگان محافظ

معنی ساعت ۰۶:۰۶ .شما به ساعت نگاه می کنید و می بینید که ساعت و دقیقه مشابه است و ساعت ۰۶:۰۶ را نشان می دهد و بلافاصله شما آنرا میبینید! شما به تازگی آنچه را که به عنوان همزمانی شناخته می شود تجربه کرده اید. این نشانه ای فقط برای شماست که توسط ذهن ناخودآگاه شما دریافت شده است. اما آیا می دانید ساعت آینه ۰۶:۰۶ سعی در ارسال چه پیامی برای شما دارد؟ در اینجا ما قصد داریم با استفاده از چندین ابزار اهمیت این “ساعت دوقلو” را به شما ارائه دهیم.

برای شروع، ما می خواهیم پیامی را که از طریق فرشتگان نگهبان برای شما ارسال شده است، ارائه دهیم. برای این کار ما از نوشته های دکتر دورین ویرچو  (Doreen Virtue)  استفاده خواهیم کرد که به عنوان مفسر جهانی فرشته شناسی عمل می کند. ما همچنین از اعداد شناسی استفاده خواهیم کرد که به ما امکان می دهد اهمیت اعداد را تجزیه و تحلیل کنیم.

ساعت آینه ۰۶:۰۶ که عدد ۶ به عنوان شکل غالب آن است و جفت شده است. این نماد اتحاد و هماهنگی است. این نشان می دهد که زندگی معنوی و مادی شما بهم پیوسته است و شما باید بتوانید این دو را با هم ترکیب کنید. ساعت ۰۶:۰۶ نشان دهنده ستاره شش ضلعی ایمان حضرت موسی است، نمادی قدرتمند که همچنین در زمینه های باطنی و غیبی شدیدی ظاهر میشود. این نمایانگر آدمی است که در روز ششم آفریده شده است و همچنین ابتکار او در دنیای هنرهای پیشگویی است.

اهمیت ساعت ۰۶:۰۶ با فرشتگان نگهبان

فرشتگان نگهبان با نشان دادن ساعت آینه ۰۶:۰۶ به شما می گویند که شما هرگز تنها نیستید! اگر در حال حاضر با مشکلاتی روبرو هستید یا تنهایی شما را سنگین می کند، توجه داشته باشید که راهنما و محافظ شما همیشه در کنار شماست. آنها فقط منتظر علامت دعا یا کمکی از طرف شما هستند که به کنار شما بیایند و در سفر به شما کمک کنند.

جهان از قوانین پیچیده ای تشکیل شده و برخی از آنها پنهان هستند. فقط یک خودی می تواند حجاب از رازهای کائنات بلند کند. اگر ابتکار مطالعه در زمینه هایی مانند درون گرایی و غیب را بر عهده بگیرید، مطالعات شما با موفقیت روبرو خواهد شد. اگر از آنها بخواهید، فرشتگان به شما در آموزش معنوی کمک می کنند، خصوصا اگر می خواهید در رشته های غیبی مانند جادو، طالع بینی، کیمیاگری کار کنید.

اگر موفق شوید راه درست را طی کنید و اجازه دهید فرشتگان شما را راهنمایی کنند، می توانید با توجه به معنی ساعت ۰۶:۰۶ زندگی خود را به روشی آرامتر مدیریت کنید! آنها به شما کمک می کنند تا چاکراها و انرژی درونی خود را متعادل کنید. این به شما امکان می دهد خرد عمیقی داشته باشید. اگر موفق شوید درک خود را نسبت به موضوع کاملا عمیق کنید، یک تجربه خارق العاده خواهید داشت ! به جای اینکه فقط زندگی خود را ادامه دهید، آن را احساس خواهید کرد!

آگاه باشید، ما باید به شما اطلاع دهیم که فرشتگان برای قول خود به شما احتیاج دارند! اگر تعهداتی را پذیرفته اید، باید وفاداری خود را ثابت کنید و به آنها پایبند باشید! در زندگی باید انتخاب کنیم و یک بار هم باید به آنها احترام بگذاریم. اگر این هشدار را نادیده بگیرید ممکن است با مشکل روبرو شوید. قبل از تعهد به کاری وقت بگذارید و تامل کنید و پس از تعهد، باید آن را تا انتها پیش ببرید!

تفسیر فرشته ای ساعت ۰۶:۰۶

فرشته نگهبان متناظر با ۰۶:۰۶ لوویا است، که نفوذ او از ساعت ۰۶:۰۶ تا ۰۶:۲۰ ادامه دارد. او نماد اعتماد و لطف است. او به شما کمک می کند تا بر چالش های خود غلبه کنید و از شما در برابر افراد با نیت بد محافظت می کند. او لطف الهی را در سراسر شما پخش می کند و هرگونه پیگیری فکری را تشویق می کند.

اگر با احترام نسبت به فرشته لوویا کار کنید، امکان کاوش در زندگی گذشته خود را خواهید داشت. شما یک حافظه عالی دارید و به شما این امکان را می دهد که موارد مختلفی را درباره حالت های مختلف وجود خود به خاطر بسپارید. تجربه ای که از این طریق کسب می کنید به شما کمک می کند تا با سهولت بیشتری با مشکلات و چالش هایی که زندگی در خود ذخیره کرده است روبرو شوید.

نفوذ فرشته ها در ساعت ۰۶:۰۶ در ایام هفته

شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۰۷:۰۰
 • فرشته: گابریل
 • انرژی سیاره ای: ماه

یکشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۰۷:۰۰
 • فرشته: کامائیل
 • انرژی سیاره ای: مریخ

دوشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۰۷:۰۰
 • فرشته: میکائیل
 • انرژی سیاره ای: عطارد

سه شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۰۷:۰۰
 • فرشته: زادکیل
 • انرژی سیاره ای: مشتری

چهارشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۰۷:۰۰
 • فرشته: هانیل
 • انرژی سیاره ای: زهره

پنجشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۰۷:۰۰
 • فرشته: زافکیل
 • انرژی سیاره ای: زحل

جمعه :

 • ساعت ها: از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۰۷:۰۰
 • فرشته: رافائل
 • انرژی سیاره ای: خورشید

ساعت ۰۶:۰۶ از نظر علم اعداد به چه معناست ؟

مقدار کل ساعت آینه ساعت آینه ۰۶:۰۶ عدد ۱۲ است. این یک بار دیگر نشان دهنده چالش یا دشواری است. باید از نظر جسمی و روحی برای تقویت خود وقت بگذارید. با پیشرفت در این راه قادر خواهید بود از هر موقعیت ناخوشایندی فرار کنید. حتی اگر همه چیز پیچیده به نظر برسد، راه حل هایی در دسترس شماست. شما در داخل خود منابع لازم را برای بازگشت به عقب دارید، بنابراین اعتماد به نفس داشته باشید!

خوش بینی طبیعی خود را فرا بخوانید! شما خیالی سرشار دارید، مخصوصا هنگام استفاده از آن در زمینه های هنری و خلاقیت. مطمئنا در درون خود احساس الهام قدرتمندی کرده اید، نه؟ این کاملا طبیعی است، زیرا شما قادر به انتقال انرژی های عرفانی و همچنین پیام های آن مرحوم هستید. از تمرین کانال نویسی یا نوشتن خودکار دریغ نکنید، زیرا نتایج شگفت انگیزی خواهید داشت!

شما جهان را کاوش می کنید و دوست دارید تجربه های جدید داشته باشید! این باعث می شود شما به ویژه اجتماعی باشید. شما دوست دارید فرهنگ های جدید را کشف کنید و نسبت به انرژی های مختلف معنوی که در سفر با آنها روبرو می شوید حساس هستید. اما در مورد سفرهای جهانی خود زیاد خودنمایی نکنید. شما این ظرفیت را دارید که خود را به سمت ناشناخته ها بیندازید. این یک چیز نادر در جامعه ما است که احساس کنترل در آن اولویت است. این امر متاسفانه می تواند منجر به ناامیدی و حسادت افراد اطراف شما شود.

در آخر، اعدادشناسی به ما نشان می دهد که ساعت ۰۶:۰۶ شخصی نزدیک به شما را یادآوری میکند. برای او شما الگوی بسیار مهمی هستید، بنابراین مطمئن شوید که این شخص کیست و مراقب باشید هرگز آنها را فریب ندهید. آنها چنان احترامی برای شما قائل هستند که اگر تصویر خوب خود را در هم بشکنید، می تواند آنها را نابود کند.

نظری درباره معنی ساعت آینه ۰۶:۰۶ دارید ؟

نظرات

 1. هیچ اتفاقی،اتفاقی،اتفاااق نمیافتد
  دیدن اعداد رند ارتباط مارو با جهان هستی و نیروی کل نشان می‌دهد و مسیر را برایمان روشن و مشخص می‌کند و در این راه حافظ مان است و تنها نیستیم
  تجربه من قبل از انجام هر کاری با نشانه از فرشتگان همراه است و مسیرم را پیدا میکنم

 2. من مدتی هست که این اعداد رو میبینم وبلافاصله به سایت
  راز آخر مراجعه میکنم وتفسیر رو میخونم.برایم جالبه وشهود من زیاد شده و دلم میخواد چیزهای بیشتری کشف کنم.ممنون از شما.

 3. سلام وقتتون بخیر
  خیلی ممنون از مطالب خوبتون و اطلاعاتی که در اختیار همه قرار می دهید،ببخشید در رابطه با ساعت 06:06 که توصیه شده به کانال نویسی یا نوشتن خودکار ،می خواستم بدونم به چه صورت انجام میشه ؟
  توضیحاتی که در رابطه با این موضوع داده شده رو خوندم اما متوجه نشدم باید چه کاری انجام بدم تا این اتفاق بیفته؟
  ممنون میشم اگه توضیح بفرمایید

  • درود دوست عزیز

   ساعت 06:06 یک ساعت خاص است که گفته می شود زمان مناسبی برای کانال نویسی یا نوشتن خودکار است. این ساعت زمانی است که ذهن و بدن شما در آرامش نسبی قرار دارند و می توانید به راحتی به جریان ذهنی خود اجازه دهید که آزادانه جریان یابد.

   برای کانال نویسی یا نوشتن خودکار، ابتدا باید یک مکان آرام و خلوت پیدا کنید. سپس، یک قلم و کاغذ بردارید و روی صندلی یا تشک راحت بنشینید. چشمان خود را ببندید و چند نفس عمیق بکشید. سپس، از خود بخواهید که هر آنچه را که می خواهید به شما بگوید، بنویسید. ممکن است این افکار، احساسات، تصاویر یا حتی کلمات نامفهوم باشند. مهم نیست که چه چیزی می نویسید، فقط اجازه دهید جریان ذهنی شما آزادانه جریان یابد.

   در اینجا چند نکته برای کانال نویسی یا نوشتن خودکار آورده شده است:

   * از خود انتظار نداشته باشید که بلافاصله چیزی بنویسید. ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا ذهن شما آرام شود و جریان ذهنی شما شروع به جریان کند.
   * اگر چیزی به ذهنتان نمی رسد، نگران نباشید. فقط به نوشتن ادامه دهید. حتی اگر فقط کلماتی مانند “من نمی دانم چه چیزی باید بنویسم” را بنویسید، این کار کمک می کند.
   * اگر احساس می کنید که جریان ذهنی شما متوقف شده است، چند نفس عمیق بکشید و از خود بخواهید که ادامه دهد.
   * وقتی احساس کردید که کار تمام شده است، چشمان خود را باز کنید و آنچه را که نوشته اید بخوانید. ممکن است چیزهایی برای شما روشن شود که قبلا متوجه آنها نشده بودید.

   کانال نویسی یا نوشتن خودکار یک ابزار قدرتمند برای خودشناسی و رشد شخصی است. با کمی تمرین، می توانید از این روش برای دسترسی به منابع و خرد درونی خود استفاده کنید.

   امیدوارم این توضیحات مفید بوده باشد.

   • سلام
    میشه یکم بیشتر و واضح تر درمورد این کانال نویسی توضیح بدید هر کاری میکنم نمیتونم درک کنم من اومدم این کار رو انجام بدم یه سری چیزا نوشتم که خودم به خودم تلقین کردم مثلا من خیلی مهربانم
    اما نمیتونم درک کنم چطوری میشه این کارو انجام داد

 4. سلام من تقریبا دوساله به این فکر میکنم که چطور زندگی عالی برای خودم بسازم من شرایط سخت زندگیمو عوض کردم ولی چیز جالبی که وجود داره اینه که من تقریبا یک سال پیش وقتی که میخاستم بخابم شروع کردم به تمرین اینکه نوری منو احاطه میکنه و فرشته نگهبانم میاد پیش من ومن باهاش ارتباط میگیرم در مون حس و حال بودم و چشمام بسته بود حس کردم کسی اومده در کنارم اما جرات اینو نداشتم چشمانم رو باز کنم بعد همونطور که دراز کشیده بودم حس کردم زمین شروع به بالا و پایین شدن کرده و من کاملا دارم تکون میخورم جوری که انگار زمین در حال نفس کشیدنه بعد از اون شب تقریبا زندگی جهنمی من شروع به بهتر شدن کرد وحالا اتفاقی که برام افتاده اینه بیشتر اتفاقاتی که قراره رخ بده و از قبل میفهمم احساسات مردم رو حس میکنم و کسی نمیتونه بهم دروغ بگه من مدام سایه هایی رو می بینم اما هیچ ترسی از اونها ندارم حاله های نور دور انسانها و اجسام میبینم اما نمیدونم این چشم سوم یا موکل یا همون کانال زدن یا انرژی که از جایی دریافت میکنم اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا بهم بگید

  • درود و عرض ادب

   تجربه شما بسیار جالب است و به نظر می رسد که در حال طی کردن یک فرآیند رشد و ارتقای معنوی هستید.

   همانطور که می دانید، چاکرای چشم سوم یا آجنا در وسط پیشانی قرار دارد و مسئول ارتباط با جهان معنوی و بینش شهودی است. زمانی که این چاکرا باز می شود، فرد توانایی های فراحسی مانند پیش بینی آینده، درک احساسات دیگران و دیدن اشکال انرژی را پیدا می کند.

   همچنین، برخی از افراد ممکن است در این حالت سایه هایی را ببینند که نمادی از انرژی های منفی هستند. با این حال، اگر این سایه ها برای شما ترسناک نیستند، نشانه خوبی است که شما در حال یادگیری نحوه کنترل و استفاده از انرژی های خود هستید.

   حاله های نوری که می بینید نیز می تواند نشانه ای از انرژی های مثبت باشد. این انرژی ها می توانند از منابع مختلفی مانند فرشته نگهبان شما، موجودات نوری یا انرژی های کیهانی سرچشمه بگیرند.

   در نهایت، اینکه شما این تغییرات را تجربه می کنید، هم به تلاش های خودتان و هم به کمک فرشته نگهبان و سایر موجودات نوری بستگی دارد. آنها در حال حاضر شما را راهنمایی و حمایت می کنند تا بتوانید به اهداف خود برسید.

   در اینجا چند نکته برای کمک به شما در مدیریت و توسعه توانایی های جدید خود آورده شده است:

   به تمرین مدیتیشن و مراقبه ادامه دهید. این تمرین ها به شما کمک می کند تا ذهن خود را آرام کنید و با انرژی های خود ارتباط برقرار کنید.
   به ندای قلب خود گوش دهید. زمانی که احساس می کنید به سمت چیزی کشیده می شوید، از آن پیروی کنید.
   از انرژی مثبت ها استفاده کنید. با افرادی که الهام بخش و مثبت هستند معاشرت کنید و از منابعی که انرژی مثبت را به شما منتقل می کنند، استفاده کنید.
   امیدوارم که این اطلاعات برای شما مفید باشد.

 5. سلام و سپاس
  بنده بحدی معتقدم به این مقوله که با خورشیدو درختان هم تونستم ارتباط عمیق قلبی و روحی بگیرم
  کلیدش،وجدان داشتن و انسان بودن هست بدون سیاست و ریا،
  تلاش میکنم و از خدواند و فرشتکانش،سپاسگزارم

 6. سلام دوستان خاستم بگم ،انچه گفتن وسرودن تو انی تو خودت شاه جهانی، نه چون اب در اندام صبوحی ،تو خود اویی خود اویی، به ایی….. و فرشتگان میخان به برای فهم اینکه چه هستیم و رسیدن به اصل مون بما کمک کنن و این رو بدونید شمایی که اینجایی یک قدم به اصل خودت نزدیک تر شد قدر این موهبت رو بدون

  • سلام!

   فرشتگان موجوداتی معنوی هستند که برای کمک و راهنمایی ما اینجا هستند. آنها همیشه در اطراف ما هستند، اما گاهی اوقات باید برای برقراری ارتباط با آنها تلاش کنیم.

   در اینجا چند روش برای ارتباط با فرشتگان آورده شده است:

   مدیتیشن کنید. مدیتیشن راهی عالی برای آرام کردن ذهن و روح شما است و می تواند به شما کمک کند تا با فرشتگان ارتباط برقرار کنید. هنگام مدیتیشن، از فرشتگان بخواهید که حضور خود را احساس کنید و برای آنها دعا کنید.
   دعا کنید. دعا راهی دیگر برای برقراری ارتباط با فرشتگان است. وقتی دعا می کنید، از فرشتگان بخواهید که به شما کمک کنند تا در زندگی خود به اهداف و آرزوهای خود برسید.
   به دنبال نشانه های فرشتگان باشید. فرشتگان اغلب برای برقراری ارتباط با ما از نشانه ها استفاده می کنند. این نشانه ها می تواند شامل چیزهایی مانند پرهای سفید، گل های تصادفی یا اعداد فرشته باشد.
   به صدای قلب خود گوش دهید. فرشتگان اغلب از طریق احساسات و الهامات به ما پیام می دهند. وقتی به صدای قلب خود گوش می دهید، می توانید راهنمایی فرشتگان را دریافت کنید.
   فرشتگان همیشه آماده کمک به ما هستند. با کمی تلاش، می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و از راهنمایی آنها بهره مند شوید.

   امیدوارم این کمک کند!

 7. درود بر دوستان
  الهی شکر که توی مسیر درست هستیم و در جستجوی کمال…
  من هم نزدیک به ۲ سال هست وارد این دنیای زیبای فرشته ای شدم و خدارا شاکرم بابت این لطف بیکران
  مراقبه و مدیتیشن کمک بسیار شایانی در قوی شدن در این مسیر بهتون میکنه
  نماز خواندن با درک معنی هم راه رو روشن تر و مسیر رو هموار تر میکنه????????????

 8. سلام . من الان چند ماهی هست که اعداد رند میبینم . ولی امروز ۵ آبان وقتی این ساعت و دیدم و خوندم فقط دارم اشک می ریزم و با اشک دارم تایپ میکنم. خیلی برام جالبه ساعت هایی رو به تکرار میبینم و بعضی وقتها ساعت هایی میبینم که بعد یه اتفاقی برام نمایان میشه. که زندگی منه . ولی هنوز وقت پیدا نکردم که مراقبه انجام بدم تا دقیق بفهمم. فقط از اون موجود برتر که ما خدا صداش میکنیم و فرشته هاش ممنونم

 9. واقعا چقدر عجیب بود چون ساعت 06:06 رو دیدم امروز که یکشنبه اس بعد اینجا نوشته بود نام فرشته کاماییل که در اصل سماییل هست.گفتم یه تحقیقی دربارش بکنم دیدم فرشته تبعید شده است و چون بیشتر روحیات شیطانی داره اخته شده و اجاقش به قول ماها کوره…نکته عجیبش اینجا بود که قبل از اینکه ساعت 06:06 رو ببینم داشتم به این فکر چه جوری چرا بعضی از مردا نمیتونن بچه دار بشن و نطفه ندارن….برگام ریخت…چندوقت بود زیاد اعداد رند میدیدم جالب هم بود برام ولی میگفتم مسخخره بازیه

 10. چطور با فرشته ها میتونیم ارتباط بگیریم یا ازشون درخواست کمک کنیم اگه میشه توضیح بدید ممنون میشم

 11. من ساعتهای آینه زیاد میبینم و وقتی معنیهاشونو میخونم سردرگم میشم انگار توجه به این اعداد و معنیش آشفتگی ایجاد میکنه واسه همین دیگه توجه نمیکنم

 12. باخودم عهدی کردم وامروز نزدیک بود عهدم را بشکنم که عدد ۰۶۰۶رو دیدم .الهی شکر که انقدر نزدیکی.شکر

 13. سلام من هفتیه قبل این عدد جفت و. دیدم وهربار که میخواستم بیام توگوگل که سرچ کنم معناشو انگار که یه نفر جلومو بگیره همش موگولش میگردم به بعدن مثلا الان میخواستم بیام معنیشو دربیارم میگفتم ولش کن یک ساعت دیگه میرم تا اینگه فراموش کردم کلا یادم رفت والان که یه هفته گذشت یهویادم افتاد که همچین عددیو هفتیه قبل دیدم و هنوز به ساعت نگاه نکرده بودم همینجوری تو فکرم بود گفتم بزار برم معنیشو بفهمم پیش خودم گفتم الان خاصیتشو از دست داده الان فایده نداره بداز یه هفته تازه الان میخوای بری معنیشو دربیاری پشیمون شدم خواستم گوشیو بزارم زمین بگیرم بخوابم همینگه گوشیو زمین گزاشتم ساعت دستمو ازاین جی شاگ گامپیوتری هاست نگاه کردم دیدم ساعت ۶:۶ دقیقه و پنجاو چهار ثانیه است بخدا خودمم باورم نمیشه من داشتم به هفتیه قبل که این ساعت و یعنی ۶:۶ دقیقه رو دیدم ولی پیگیرش نشدم فکرمیگردم که. یه ان به ساعت نگاه کردم دیدم ساعت۶:۶دقیقه و پنجاوچهارثانیست این واقعاا نمیتونه اتفاقی باشه به هیچ وج

 14. سلام مخصوص دوستای خوبم و تشکر از شما بخاطر همراهیتون نمی‌دونم از کی شروع شده دقیقا فقط باید بگم که این ارتباط آنقدر برام عجیب و باورنکردنی هست و همچنین خوشایند و خاص البته خاص و مثبت . با تشکر از همه فرشته ها و استادان صعودکرده و شما دوست عزیزم که از راه شما وارد شدم .خیلی سعی کردم که این موضوع خیلی مهم و حیاتی را ندید بگیرم یا جدی نگیرم یا
  فراموش کنم یا حد آقل همش اعدادی که مد نظرمون هست رو نبینم ولی نشد واقعا و این خودش اثبات این موضوع هست ، حد اقل برای خودم . چند تا سوال برام پیش اومده که لطف می‌کنید که راهنمایی کنید اگر وقتشو دارید البته ؟۱- چطور میشه یک نفر به عنوان راهنما پیدا کنم ۲- چطور راجع به تعهداتم و چگونگی تعهد دادنم اطلاعات کسب کنم ۳ – از چه زمانی میتونم برای راهنمایی گرفتن استفاده کنم ؟ اگر هر کدوم از دوستان تمایل به صحبت دارن منو خوشحال می‌کنن که افتخار بدن برای صحبت کردن چون فقط ما حرف همو میفهمیم و حرف نزدن در موردش کار سختی هست

 15. خسته نباشید از توضیحات عالیتوت، ببخشید وقتی ساعت جفت میبینیم بهتره ک چکاری تو اون تایم انجام بدیم؟

  • سلام ممنون از شما دوستای خوب
   ممنون از فرشته ها و از شما دوست خوب که از طریق شما وارد شدم
   نمی‌دونم از کی شروع شده ولی میدونم قدرتمند و جذاب و عجیب و مثبت و دلنشینو عالیه این حس و حال و این ارتباط
   بخاطر خیلی از مساعل که میدونم همگی به خوبی اطلاع دارید فقط میشه با کسانی که در ارتباط هستن و واقعا باور دارن صحبت کرد ٫ چند تا سوال دارم ۱- چطور در مورد تعهدات میتونم اطلاعات بگیرم ۲-برای پیدا کردن راهنما و استاد چطور اقدام کنم ؟ بازم سوال هست ولی الان از ذهنم پرید

 16. سلام ازتون سوال داشتم اینکه من دو شب پشت سر هم قبل خواب از خدا میخوام بهم نشونی بده هر دفعه هم تو خواب ساعت ۶ : ۶ میبینم بنظرتون تو خواب هم مثل واقعیت تاثیر داره این ساعتا؟

 17. سلام
  میخواستم بدونم الان که ساعتها یه ساعت عقب کشیده شدن دیدن مثلا ساعت ۶:۶ آیادرواقع همون ساعت۷:۷هست؟

 18. سلام. دقیقا همون کلمات و حروفی بود ک منتظرش بودم بسیار عالی و دقیق و باور نکردنی…فوق العاده بود و حالا بااین تفاسیر بسیار نیازمند کمک هستم.

 19. Azade R,Z
  سپتامبر 24, 2021 / 3:18 ق.ظ
  پاسخ
  با سلام و تشکر از سایت خوب راز آخر ،من حدود ۱ساله ک وارد دنیای فرشته ای شدم،تقریبا ساعت‌های مخصوص خودم رو دارم و اعتقادم ب رمزگشایی اعداد برای مراقبت و محافظت از خودم در برابر تمام چالشهای زندگیم بسیار قوی و واقعی هست،احساس ارتباط و وابستگی شدیدم ب فرشته های مقربم بسیار زیاد هست و این هروزبیشتر از دیروز در من حس میشه.بعد از روزها و بارها مطالعه اعدادشناسی،اولین باری هست ک دارم کامنتارو میخونم و الان خودم نظر میدم. هیجان و احساسات باعث پر حرفی بنده شد،خلاصه‌ش ک بدون استثنا در تمامی نشانه های دریافت شده توسط ناخودآگاهم و تفسیر و رمزگشایی اعدادی رو ک مطالعه کردم هیچ تناقضی وجود نداشته و بطور دقیق و مفصل بنده رو راهنمایی کرده‌اند،سپاس فراوان

 20. با سلام و تشکر از سایت خوب راز آخر ،من حدود ۱ساله ک وارد دنیای فرشته ای شدم،تقریبا ساعت‌های مخصوص خودم رو دارم و اعتقادم ب رمزگشایی اعداد برای مراقبت و محافظت از خودم در برابر تمام چالشهای زندگیم بسیار قوی و واقعی هست،احساس ارتباط و وابستگی شدیدم ب فرشته های مقربم بسیار زیاد هست و این هروزبیشتر از دیروز در من حس میشه.بعد از روزها و بارها مطالعه اعدادشناسی،اولین باری هست ک دارم کامنتارو میخونم و الان خودم نظر میدم. هیجان و احساسات باعث پر حرفی بنده شد،خلاصه‌ش ک بدون استثنا در تمامی نشانه های دریافت شده توسط ناخودآگاهم و تفسیر و رمزگشایی اعدادی رو ک مطالعه کردم هیچ تناقضی وجود نداشته و بطور دقیق و مفصل بنده رو راهنمایی کرده‌اند،سپاس فراوان

  • سلام سوال خوبی بود. در موردش باید مطلب کاملی نوشته بشه، ولی بطور خلاصه کانال زدن یعنی جایی که شخص اجازه می دهد یک موجود فرضی (درگذشتگان ، فرشتگان ، خود برتر و غیره) از بدن به عنوان وسیله ای برای برقراری ارتباط استفاده کنند.
   چگونه با راهنمای خود ارتباط برقرار کنید ؟! کانال دهی وسیله ای قدرتمند برای گسترش معنوی و دگرگونی آگاهانه است. همانطور که کانال را راه اندازی می کنید ، پلی به سوی قلمروهای بالاتر می سازید. ، هوشیاری بالاتر جمعی ، دلسوز ، هدفمند که خدا در آن همه چیز هست و یا ذهن جهانی نامیده می شود.
   کانال سازی شامل تغییر آگاهانه ذهن و فضای ذهنی شما برای دستیابی به حالت آگاهی گسترده است.

   • با سلام و احترام
    در صورت امکان کانال دهی را بصورت کامل توضیح دهید.
    یا راهنمایی نمایید از کجا میتوانیم یاد بگیریم

 21. من مدتهاست ساعت جفت واعداد میبینم که همه آنها پیام فکری است که آن موقع در ذهنم است معجزه های زیادی تو این مدت شده برام کسی تجربه داره لطفا با من در میان بگذاره

 22. با سپاس از توضیحات خوب شما ، بنده با تمام وجود به اعداد و راز انها اعتقاد دارم و معتقدم کلید اسرار هستی نیز در رمز گشایی اعداد میباشد

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *