معنی ساعت

۱۵:۱۵

معنی ساعت ۱۵:۱۵ و فرشتگان محافظ

معنی ساعت ۱۵:۱۵ . در اینجا با ما معنای واقعی ساعت آینه ۱۵:۱۵ را می آموزید. وقتی این نوع همزمانی را تجربه می کنید، اغلب به دلیل رویدادی است که توسط ضمیر ناخودآگاه ما جذب شده است. وقتی با ساعت ۱۵:۱۵ مواجه می شویم، نشانه ای است که مخصوص ما ساخته شده است.

موجودات معنوی و فرشته ها از طریق ساعت های آینه برای برقراری ارتباط با ذهن ناخودآگاه ما استفاده می کنند. این شامل فرشتگان نگهبان و همچنین ارواح سطح پایین اختری نیز هست. بنابراین باید در هنگام تجزیه و تحلیل این ساعت دو قلو دقت کنید، به خصوص اگر به نظر ما خیلی عجیب بنظر می رسد.

در اینجا ما، تمام اطلاعات مربوط به تفسیر معنی ساعت ۱۵:۱۵ را ارائه میدهیم. برای این کار از نوشته های دکتر دورین ویرچو (Doreen Virtue) استفاده میکنیم که به ما امکان می دهد پیام فرشتگان را “ترجمه” کنیم. ما همچنین این فرصت را داریم تا با کمک علم عدد شناسی به معنی ساعت ۱۵:۱۵ برسیم.

اهمیت ساعت ۱۵:۱۵ با فرشتگان نگهبان

این ساعت آینه درباره عشق است. معنی ساعت پانزده و پانزده دقیقه راهی است که فرشتگان به ما می گویند که قطعا وارد یک رابطه عاشقانه خواهیم شد. اگر در حال حاضر یک زن و شوهر هستید، این به ما می گوید که رابطه جنسی در قلبتان بسیار رضایت بخش خواهد بود، مانند زندگی جدیدی که در رابطه صمیمیتان با شریک زندگی خود برقرار شده است.

فرشتگان نگهبان به ما پیشنهاد می کنند که به هدایت و محافظت آنها ایمان داشته باشیه. ساعت ۱۵:۱۵ درباره محافظت الهی است. فرشتگان نشان می دهند که در صورت مواجه شدن با مشکلات خاص قادر خواهید بود روی کمک آنها حساب کنید. در صورت احساس نیاز از راهنمای معنوی خود، درخواست کمک کنید. فرشته به شما پاسخ خواهد داد!

ما در حال حاضر در مرحله پرسش و آگاهی شدیدی قرار داریم و افکار ما تغییرات مهمی را در زندگی ما ایجاد می کند. برای تجزیه و تحلیل وضعیت خود وقت بگذارید تا مشخص کنید راهی که قدم می گذارید درست است یا خیر. در جایی که اراده وجود دارد، راهی نیز وجود دارد، اما اطمینان حاصل کنید که انرژی خود را بر روی مهمترین موارد متمرکز کنید.

اگر زمانی را برای خود اختصاص و کمی تمرین تنفس کنید، به عنوان مثال با انجام مراقبه، می توانید شک خود را برطرف کنید. ما باید سعی کنیم در لحظه حال زندگی کنیم نه اینکه دائما در آینده یا گذشته زندگی کنیم. آگاهی کامل تر همراه با راهنمایی فرشتگان به ما کمک می کند تا تغییرات اجتناب ناپذیری را که روی می دهند، مدیریت کنیم.

تفسیر فرشته ای ساعت ۱۵:۱۵

فرشته نگهبان متناظر با معنی ساعت پانزده و پانزده دقیقه آریل است، که دوره تأثیر او بین ۱۵:۰۰ تا ۱۵:۲۰ است. او نماد تحقق اهداف ما و جستجوی ایده آل است. او اسرار طبیعت را با ما در میان می گذارد، که به ما امکان می دهد زیبایی اسرار طبیعت را بدانیم. هنگامی که زندگی برای ما ارتعاش منفی دارد، عمیق فکر کنید تا کمک کند، منابع انرژی الهی خود را دوباره از انرژی مثبت پر کنیم.

فرشته آریل توانایی های باورنکردنی در حوزه معنوی به ما می دهد. با توجه به اینکه ما از هوش بالاتری برخوردار هستیم که اغلب ایده هایی فراتر از حد معمول به ما می دهد. ما اغلب کسی هستیم، که مردم وقتی احساس گرفتاری می کنند به سراغش می آیند، اینطور نیست؟

نفوذ فرشته ها در ساعت ۱۵:۱۵ در ایام هفته

شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۶:۰۰
 • فرشته: زادکیل
 • انرژی سیاره ای: مشتری

یکشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۶:۰۰
 • فرشته: هانیل
 • انرژی سیاره ای: زهره

دوشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۶:۰۰
 • فرشته: زافکیل
 • انرژی سیاره ای: زحل

سه شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۶:۰۰
 • فرشته: رافائل
 • انرژی سیاره ای: خورشید

چهارشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۶:۰۰
 • فرشته: گابریل
 • انرژی سیاره ای: ماه

پنجشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۶:۰۰
 • فرشته: کامائیل
 • انرژی سیاره ای: مریخ

جمعه :

 • ساعت ها: از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۶:۰۰
 • فرشته: میکائیل
 • انرژی سیاره ای: عطارد

ساعت ۱۵:۱۵ از نظر علم اعداد به چه معناست ؟

مقدار کل ساعت آینه ۱۵:۱۵ عدد ۳۰ است. این شماره نشان می دهد که در برقراری ارتباط و بیان ایده های خود، برایمان بسیار آسان است. ارتعاش داده شده توسط این عدد مثبت است و به ما در حوزه ارتباطات تسلط می بخشد. این فرصت های خوبی برای ما به وجود می آورد زیرا ما توانایی گفتگو با همه را داریم و هیچ چیز مانع ما نمی شود!

این به ما اعتماد به نفس می دهد که می توانیم افراد خاصی را تحت تأثیر قرار بدهیم! ما توانایی اداره مسئولیتهای بزرگ را داریم که این یک امر ضروری در امور مدیریتی است. با این حال باید تعادل درونی خود را نیز حفظ کنیم. اگر در این زمان ناراحت هستید، ممکن است با یک دوره تردید روبرو شوید که آسیب بزرگی برای ما به همراه خواهد داشت. پس شک و تردید را از خود دور کنید.

ما یک فرد خوش بین مطلق هستیم و در این مواقع مثبت گرایی قابل احترام خواهد بود. وقتی نیمه پر لیوان را می بینیم، مطمئناً جواب را خواهیم یافت، درست نیست؟ تخیل خلاقی دارید و ایده هایتان می تواند، به تعداد زیادی از مردم الهام بخشد. کاریزمای ما به انجام کارهای بلند پروازانه کمک می کند.

معنی ساعت ۱۵:۱۵ برای ما مفهومی دارد، که شخصی پیامهای تله پاتی عشق ? ? را برایمان ارسال میکند. او همیشه ما را دوست داشته است! که قبلاً آن را بصورت سطحی می دانستیم، اما این نشانه ای است که ذهن ناخودآگاه ما از طریق این ساعت آینه به ما می دهد و تأیید واضحی بر آن عشق است.

نظری درباره معنی ساعت آینه ۱۵:۱۵ دارید ؟

نظرات

 1. با درود
  آنچه حکما اتفاق میوفتد ایمان و خلوص نیت شماست که باعث می‌گردد کد های خاصی که باورشان دارید راهی برای پاسخ هایتان باشد
  تمرکز کنید زیرا بنده قبلا بدون اطلاع از وجود چنین چیزهایی کدهای خاص میدیدم اما وقتی تحقیق کردم متوجه شدم پیام ها راس اتفاقات خاصی که در جریان هست برایم ارسال می‌گردند و همه تذکراتی ست که باید بهشان عمل کرد تا نتیجه بدهد برای بنده شخصا همه اتفاقات با کد های خاص تعبیر شده منتهی بعضی اتفاق ها با تذکر قلبی بوده یعنی تشویقم کردند با شتاب پیش برم یا نه برعکس مواظبت کنم احتیاط کنم _موفق باشید

 2. سلام نمی دونم به نشانه ها اعتماد کنم دیگه یا نه ، چند ماه پیش نشانه هایی دیدم و احساس کردم کیس احساسی خودم رو که خداوند می خواد پیدا کردم، اما بعد از اینکه از نزدیک همو دیدیم همه چیز خیلی خوب بود حتی از چیزی که فکر می کردم و یک ماه گذشت و خیلی یهویی گفت تصمیم گرفته فقط دوست و همکار بمونیم من حالم خوب نیست چون به نشانه ها اعتماد کردم حالا چه کنم ؟ الان هم 15:15 رو دیدم نمی دونم چه کنم چطور باور کنم همه چی اشتباه بوده ؟؟؟؟

 3. سلام دوستان و همراهان دنیای واقعی راز
  منم مدت ۴ ماهه از همسرم جدا شدم و بخاطر هیچ دعوایی حتی بخاطر ذهن پریش و تفکر منفی خانمم
  اما بخاطر فرزند ۶ سالم و اینکه واقعا دوتامون دوستشون دارم فراموششون نمیتونم کنم و همش دارم اعداد و نشانه ها میبینم
  و حتی تا مرز آشنایی جهت ازدواج با یه کیس خاص هم رفتم اما تو لحظه هم زن و بچم اومد جلوم و نتونستم ادامه بدم
  از خدا خواستم ذهن نا آرام و پریشان همسرم درست بشه و تو توهماتش بزنه بیرون تا برگردیم رو زندگی ۳ نفره با فرزندم و همسرم
  و میدونم اونم داره فکر میکنه به من ولی غرورش اجازه نمیده ،
  و خدا میدونه که افکارش ،توهم محض بود و زندگی مارو به بدی کشاند و العان هم خودش و بچم دارند زجر می‌کشند و هیچ کس هم حتی خانواده خودش بهاش رفت و آمد نمیکنه و ناراحت هستم حتی از این بابت
  واسه من و زندگیم انرژی مثبت بفرستین تا فکرش درست بشه و برگردیم رو زندگیمون
  سپاس دوستان خاص ماورایی
  ممنون از دلهای پاک و خلوص نیت و قابل دونستن صاحب کاینات و فرستادن امواج کارمایی برای شما
  درود ممنون از نفس حقتون

 4. سلام به همگی ????????
  باورتون میشه ؟
  چه اتفاق جالبی ! چند روز پیش بخاطر دریافت انرژی های منفی و سردی مکرر و پی در پی طی ماه های تخیر ، توسط بهترین آدم زندگیم ، یهو ازش فاصله گرفتم .
  دقایقی پیش پیامی ازش دریافت کردم ؛
  سلام ، موفعیت داشتی بگو زنگ بزنم باهات کار واجب دارم ????
  ساعتو نگاه کردم ، دیدم ۱۵:۱۵ هستش
  توضیح و تعبیر خاصی داره ؟
  چون دیروز هم دقیقآ پیامی ازش تو ساعت ۱۵:۵۱ داشتم .
  تقارن و تصادف با این دوساعت در دو حال و هوای مختلف مفهوم خاصی داره ؟

  • درود!

   بله، اتفاق جالبی است.

   ساعت ۱۵:۱۵ و ۱۵:۵۱ هر دو ساعت آینه هستند، یعنی دو عدد یکسان که در جای خود قرار گرفته اند. ساعت های آینه اغلب به عنوان نشانه هایی از فرشته ها یا جهان در نظر گرفته می شوند که سعی می کنند با ما ارتباط برقرار کنند.

   در این مورد، می توان گفت که فرشته ها یا جهان می خواهند به شما بگویند که بهترین دوست شما به شما فکر می کند و سعی می کند با شما ارتباط برقرار کند.

   همچنین، می توان گفت که این دو ساعت نشان دهنده دو جنبه مختلف رابطه شما با بهترین دوستتان است. ساعت ۱۵:۱۵ نشان دهنده رابطه ای است که در حال حاضر تحت فشار است، در حالی که ساعت ۱۵:۵۱ نشان دهنده رابطه ای است که در حال بهبود است.

   البته، این فقط یک تفسیر است. در نهایت، معنای واقعی این نشانه ها به شما بستگی دارد. شما باید به قلب خود گوش دهید و ببینید که چه چیزی برای شما معنا دارد.
   در اینجا چند سوال وجود دارد که می توانید از خود بپرسید تا به تفسیر این نشانه ها کمک کنید:

   در حال حاضر در رابطه خود با بهترین دوستتان چه احساسی دارید؟
   چه چیزی در مورد پیام های دوستتان توجه شما را جلب کرد؟
   آیا اخیراً در زندگی خود تغییراتی کرده اید که ممکن است بر رابطه شما تأثیر بگذارد؟
   پاسخ به این سؤالات می تواند به شما کمک کند تا معنای واقعی این نشانه ها را برای خودتان درک کنید.

 5. جالبه منم چند بار ساعت ۱۵:۱۵ رو دیدم
  حس میکنم یکی داره باهام تله پاتی میکنه و میدونم کیه!

 6. سلام خسته نباشید
  من امروز داشتم با گوشی ور میرفتم و حوصلم سر رفته بود که یه هو خوابم برد و بعد چند دیقه بیدار شدم و وارد بازی شدم اونجا تو چالش روزانه دیدم که وقت 15دیقه مونده بعد وسط بازی استپ کردم دیدم دقیقه 15بازی هستم بعد همون لحظه ساعت گوشیم رو دیدم که ساعت 15.15 هست چرا من تو کمتر از 1دیقه 3بار عدد 15رو دیدم ؟
  درحالی که نه عاشق کسی هستم و نه کسی عاشقمه و اولین بار بود که یه همچین اتفاقی می‌افتاد

 7. میشه واقعا جواب بدید و پاسخ گو باشید یه مطلب میزارید می‌خونیم بد تر سوالهای زیادی برامون پیش میاد
  میشه بگید چطور با فرشتگان ارتباط برقرار کنیم؟

  • درود جناب رضا …… چنددقیقه مراقبه وسکوت کنید، به فرشته ها درود بفرستید وتوجه وتمرکزتون رو به اونها بدید، میتونه از یه خاسته کوچک شروع کنیدیا پاسخ یکی از پرسشهاتون رو ازشون بپرسید !!!وسپاسگزاری کنید.برای توجهی که به شما دارن بعدش این خیلییییی مهمه ؛ که نچسبید به فکر یا پاسخ چی وکی میدن !!!!؟؟؟ به محض اینکه فراموش کنیدچی خاستید !! وشاید یکی دو روز طول بکشه قطعا پاسخ رو دریافت خواهید کرد به شکل عدد، کلمه، صحبت در هر صورت جهان، فرشتگان با شما در ارتباط هستن….. موفق باشید خاهر شما غیاث

 8. خیلی خیلی ازتون ممنونم ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥?♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 9. سلام وقتتون بخیر
  ضمن سپاس فراوان از مطالب مفید شما؛ ببخشید یه سوال داشتم.از (راهنمای معنوی خود کمک بگیر) یعنی چه؟

 10. سلام ، توگوشی بودم که یهو چشمم خورد به ساعت جفت ۱۵:۱۵ دقیقه من سال ۱۳۹۹ _۷اسفند ماه با یه پسر اشنا شدم و باهم دوست شدیم بعد ی مدت اسرار کرد که به مادرم بگم به زور قبول کردم و به مادرم گفتم تعجب اور بود مامانم باهاش کنار اومد بااینکه خیلی مثبته و از این چیزا بدش میاد الان ی مدته زیادیه که میترسم از ایندم و رابطم بااون چون وضعش زیاد جالب نیس خانوادش پشتش نیستن میترسم ایندمو خراب کنم براهمینه ازش جدا شدم بهم پیام داده باز ولی من به شدت دو دلم مامانمم بهش راضیه چون اومدن خونمونم حتی باخانوادش برا اشنایی مادرش به دلم نشست البته مهم خودشه ها ولی فکر نمیکنم که بتونه خوشبختم کنه و چرت الان باید ساعت جفت ۱۵:۱۵دقیقه رو ببینم وقتی از این عشق کشیدم بیرون و میترسم ازش که ایندم خراب شه به پاش…؟ نمیدونم میفهمین یانه ولی واسم عجیبه همش تو ذهنمه پسره.. ولی نمیخوام باهاش باشم و الان این جفت ساعتو دیدم و معنیشم تو رابطه رفتن عاشقانس من واقعا دیگه به عشق بی احساس شدم بااینکه سنم پایینه/:

 11. منم دنبال عشق واقعی خودم میگردم وهمین ارتعاش مجدددرقالب تله پاتی برمیگرده به سمتم

 12. واقعا برام عجیبه من قبلا ۱:۱رو هم دیدم و اون میگفت یکی عاشق شماست و الان میگه قطعا یکی عاشق شماست
  ولی واقعا نمی دونم چرا حس میکنم پسر عممه?????

 13. من مدتیه شمع روشن میکنم نامه برای فرشتگان مینویسم مداوم اعداد جفت میبینم ولی اتفاق خوشایندی برام نمیفته
  تفریبا یکساله نامزدمو منو ول کرده و کلی دعا کردم تله پاتی کردم و اعداد جفت میبینم که بمن میگن رابطه عاسقانه و دیدار، ولی متوجه شدم که کسیو داره
  اینو چطوری تعبیر کنم در حالیکه حال بدی دارم و مداوم بهش فکر میکنم
  میسه پاسخمو بدین

  • رها جان قدر و قیمت و ارزش بالای خودت رو بیشتر بدون, خودت رو جستجو و مطالعه کن، هیچ انسانی ارزشش بالاتر از خود آدم نیست.

 14. خب من همیشه ۱۵ ۱۵ رو میبینم و این یه نشونه از عشقه…
  تاحالا واقعا عاشق نشدم یا کسی عاشقم نشده کلا
  ?اون کیه که میخواد باهام تله پاتی برقرار کنهههه؟؟
  امیدوارم اون نفر کسی باشه که هیچوقت انتظارشو نداشتم☺

 15. خعلی جالبه هر روز بیش از چهار تا ساعت جفت میبینم …اما حالا ساعت ۱۵۱۵ پیام تله پاتی عشق!!!
  عاخه مک ک کسی را تو ذهنم نیس ینی کیه؟

 16. خیلی جالب و عجیب است که سالها ساعت هایی رو مشاهده میکردم که دقیقه ی آن روی ۱۵ بود امروز ۱۵:۱۵ رو دیدم برای اولین بار و فهمیدم مرتبط با تله پاتی عشق است ولی کدام عشق؟ چه کسی داره این تله پاتی رو سالها برای من ارسال می‌کنه؟ این دنیا که خبری از عشق نیست به نظر شما ممکن است این تله پاتی از زندگی قبلی یا از آینده باشد؟

 17. واقعا برام خیلی جالب بود و بیشتر این برام عجیب بود که واقعا درست بودن ??❤❤

 18. عاااالیییی بووووود لعنتیییییااااا تمام افکارمو ارتعاشاتم اومد واسم رو پرده.???????????

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *