معنی ساعت

۲۱:۲۱

معنی ساعت ۲۱ ۲۱ و فرشتگان محافظ

معنی ساعت ۲۱ ۲۱ . با تفسیر فرشتگان، مطالعه علم اعداد، همین الان به معنای ساعت آینه ۲۱:۲۱ پی ببرید. عبور از ساعت دوتایی ۲۱:۲۱ معنای دقیق دارد و ما می خواهیم تمام اطلاعات موجود در این ساعت آینه را که از دو عدد “۲۱” تشکیل شده است، به شما ارائه دهیم.

ذهن ناخودآگاه شما وقت می گذارد تا با ذهن آگاه شما ارتباط برقرار کند. این امر امکان دریافت نشانه ای از فرشته نگهبان، راهنمای معنوی یا موجودیت را برای شما فراهم کرده است. این می تواند به لطف مفهوم همزمانی باشد که توسط کارل یونگ تئوریزه شده است. در نهایت دو رویداد که هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند، به هم پیوسته و معنایی منسجم برای شخصی که پدیده را مشاهده می کند، دارند.

عبور از ساعت آینه ۲۱:۲۱ می تواند سوالات زیادی ایجاد کند! اگر به طور منظم اتفاق بیفتد یا پاسخ ها را در اعماق خود دارید یا فرشته شما کمک می کند تا بتوانید از راهنمایی های او بهره مند شوید. در اینجا شما از طریق تفسیرهای مختلفی که ما با کمک فرشته شناسی و عدد شناسی ارائه می دهیم، خواهید فهمید که ساعت۲۱:۲۱ به چه معناست.

اهمیت ساعت ۲۱:۲۱ با فرشتگان نگهبان

ساعت ۲۱ ۲۱ پیام مهمی از فرشتگان را به همراه دارد! اگر روی یک پروژه مهم کار می کنید، این ساعت دوقلو به شما می گوید که با موفقیت روبرو خواهد شد. شما با صبر خود را ثابت کرده اید و بالاخره نتیجه خواهید گرفت. شما می خواهید حاصل کار خود را برداشت کنید و لیاقت آن را دارید.

در اینجا می توانیم به یک موفقیت کامل نگاه کنیم زیرا دیدن ساعت 21:21 یک پیام فوق العاده است! شما سرانجام قرار است به خاطر آنچه که به دست آورده اید شناخته شوید. این مانند اوج تلاش شماست. اگر این امر مربوط به زندگی حرفه ای شما باشد، قطعاً قصد ارتقا یا دریافت یک پروژه مهم را دارید. شما مسئولیت های بزرگی خواهید داشت! شما مطمئناً برای رسیدن به این سطح همه تلاش خود را انجام داده اید و اکنون مدتی است که کار کرده اید.

با این حال فرشته نیز به شما اخطار می دهد. شما باید خود را از خطر حفظ کنید! ذهن شما در فهمیدن مسایل بزرگ بسیار خوب است و شما قادر به حل و فصل پروژه های بزرگ هستید، اما تمام تلاش خود را بکنید تا دور از اختلاف باقی بمانید وگرنه خطر قرار گرفتن در آن را دارید! شما بدون آنکه انتظار چیزی داشته باشید، پول می دهید، اما گاهی اوقات این به ضرر آسایش شخصی شما است.

فرشته شما با دیدن ساعت ۲۱ ۲۱ به شما می گوید که باید کمی برای خود وقت بگذارید! شما ظرفیت های زیادی برای مراقبه دارید، بنابراین باید بیشتر اوقات مراقبه را تمرین کنید یا اگر قبلا تمرین نکرده اید، دست به کار شوید! او حکمت الهی را در بدن شما دمیده که به شما اجازه می دهد خود را دوباره آماده کنید. اگر برای حل و فصل درگیری های درونی مراقبه داشته باشید، می تواند مفید واقع شود.

تفسیر فرشته ای ساعت ۲۱:۲۱

فرشته نگهبان که با ساعت ۲۱:۲۱ مطابقت دارد دامابیا است که دوره تأثیرش بین ساعت ۲۱:۲۰ و ۲۱:۴۰ است، که نماد ذات زندگی است! با کمک و راهنمایی دامابیا، در پروژه های خود با موفقیت روبرو خواهید شد، به خصوص اگر این اهداف برای کمک به دیگران باشد.

او به شما این امکان را می دهد تا با درایت، بطور مثال با کمک مدیتیشن، درون خود را کشف کنید. اگر می خواهید خود را از یک نفرین یا یک روح شیطانی خلاص کنی، او کمک بزرگی می کند. او هرگز شما را در برابر شر تنها نمی گذارد!

نفوذ فرشته ها در ساعت ۲۱ ۲۱ در ایام هفته

شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۲۱:۰۰ تا ۲۲:۰۰
 • فرشته: زافکیل
 • انرژی سیاره ای: زحل

یکشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۲۱:۰۰ تا ۲۲:۰۰
 • فرشته: رافائل
 • انرژی سیاره ای: خورشید

دوشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۲۱:۰۰ تا ۲۲:۰۰
 • فرشته: گابریل
 • انرژی سیاره ای: ماه

سه شنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۲۱:۰۰ تا ۲۲:۰۰
 • فرشته: کامائیل
 • انرژی سیاره ای: مریخ

چهارشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۲۱:۰۰ تا ۲۲:۰۰
 • فرشتهمیخائیل
 • انرژی سیاره ای: عطارد

پنجشنبه :

 • ساعت ها: از ساعت ۲۱:۰۰ تا ۲۲:۰۰
 • فرشتهزادکیل
 • انرژی سیاره ای: مشتری

جمعه :

 • ساعت ها: از ساعت ۲۱:۰۰ تا ۲۲:۰۰
 • فرشته: هانیل
 • انرژی سیاره ای: زهره

ساعت ۲۱:۲۱ از نظر علم اعداد به چه معناست ؟

مقدار کل ساعت آینه ۲۱:۲۱ عدد ۴۲ است، این عدد نشان می دهد که هماهنگی در خانواده برای شما مهم است! شما ترجیح می دهید همه چیز بین شما و نزدیکانتان آرام باشد و همه تلاش خود را می کنید تا تنش های احتمالی را کاهش دهید.

شما احساس مسئولیت دارید! شما آنقدر به قول خود عمل می کنید که “قابل اعتماد” می تواند نام میانی شما باشد! احساس وظیفه شما قابل توجه است و این توانایی شما را بسیار قوی می کند! ساعت ۲۱ ۲۱ نشان می دهد که مردم حتی در سخت ترین زمان ها می توانند روی شما حساب کنند و شما هرگز در عوض آن انتظاری ندارید!

همچنین شما می توانید تبدیل به یک مغناطیس جذب امواج مثبت شوید. هر شغلی که موجب آسایش اطرافیان شود برای شما آماده است! هدیه این فرشته به شما یک درمانگر نادر و گرانبها است و توسعه آن به شما امکان می دهد دردهای افرادی را که دوست دارید کاهش دهید.

معنی ساعت ۲۱ ۲۱ شما را تشویق می کند تا در زندگی عاشقانه خود اقدامی انجام دهید. عدد ۴۲ نشان می دهد که شما باید سرنوشت عاشقانه خود را به دست خود بگیرید. اگر نسبت به شخصی احساساتی دارید و در اعلام اشتیاق خود تردید دارید، این ساعت آینه شما را به انجام اولین حرکت دعوت می کند و رابطه را قبل از دست رفتن آن میتوانید آغاز کنید.

معنی ساعت های رند و فال جفت شدن ساعت را در وبسایت راز آخر مطالعه کنید.

نظری درباره معنی ساعت ۲۱ ۲۱ دارید ؟

نظرات

 1. سلام من حال فکر کردن به خواستگارم بودم اولین باری هست از کسی خوشم میاد ،فقط مادر و خواهرشو دیدم قرار بود پسره هم‌ بیاد حضوری حرف بزنیم الان ده روز شده ازشون خبری نیست خیلی ناراحتم و به آسمون نگاه میکردم که این ساعتو دیدم نمیدونم چکار کنم چون من کم پیش میاد از کسی خوشم بیاد خیلی این خانواده به دلم نشستن

 2. ممنونم بابت آگاهی که بدون توقع وانتظار بهمون میدی.فقط یه سوال دارم‌ آیا ۲۱و۴۲ دقیقه هم معنی خاصی داره.اخه ۲۱ که خودش هست ولی ۴۲ دوبرابره ۲۱ میشه.چون من ۲۱و۲۱ دقیقه رو میبینم و بعدش ۲۱و۴۲ دقیقه رو میبینم.اگر زحمتی نیست این مورد رو برام بگین.سپاس ویژه

 3. سلام
  برای شروع مراقبه بهتره فکروتمرکزتون روبذآریدروی تنفس کردنتون باهردم وبازدم همراه شین.
  ادمین عزیز پیشنهادمیدم کتاب هفت بدن هفت چاکراازاشوروازدست ندین .بسیارمفیدوپرباراست

 4. 21:21 ساعت آینه – معنی کلی ساعت آینه ساعت 21:21 به شما می گوید سخت تر کار کنید و روی تعهدات خود تمرکز کنید. افرادی که عزت نفس بالایی دارند مسئولیت زندگی خود را بر عهده دارند و در مواجهه با مشکلات نقش فعال و غیر منفعل دارند. آنها به جای اینکه خود را سرزنش کنند یا به دنبال کسی باشند که مشکلاتشان را برطرف کند، به دنبال راه هایی برای حل آنها می گردند. علاوه بر این، آنها برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنند، بدون اینکه منتظر شخص یا سرنوشت دیگری برای رسیدن به آنها باشند. این افراد که مسئولیت وجود خود را بر عهده گرفته اند، به خود اعتماد بیشتری دارند و آمادگی بیشتری برای زندگی دارند، بنابراین عزت نفس آنها همچنان افزایش می یابد. برعکس، افرادی که مسئولیت اعمال خود را بر عهده نمی گیرند، قربانی دیگران می شوند و از بدشانسی خود ابراز تاسف می کنند. او کنترل زندگی خود را ندارد، زیرا خودش آن را به دیگران داده است.

 5. وقتی 2121 رو میبینی یعنی چی؟
  آیا دیدن 21 21 معنایی دارد؟ دیدن عدد 21:21 در ساعت 24 ساعته نشان می دهد که همه توانایی های شما ممکن است با هم جمع شوند. در نتیجه یک فرد قادر به کنترل دنیای اطراف خود است. یک شاخص دلگرم کننده که نشان می دهد می توانید به اهداف خود برسید، به شرطی که برای انجام آن ابتکار عمل کنید.

 6. 2121 در عشق به چه معناست؟
  فرشته شماره 2121 معنای درست عشق را به شما می گوید که چگونه باید آن را گرامی بدارید وقتی عشق راه خود را به زندگی شما باز می کند. شما ممکن است از کیهان تمام نشانه ها و نمادهایش را بخواهید، اما تنها زمانی که زمان مناسب باشد، آنچه را که قرار است به دست آورید، به دست خواهید آورد.

 7. فرشته شماره 2121 به معنی: شما در مسیر درست هستید [21:21] فرشته-شماره-2121-معنی
  فرشته شماره 2121 سیگنالی از نیروهای الهی است که دعاهای شما شنیده شده است و شما در مسیر درست برای رسیدن به بیان کامل خود هستید.

 8. 2121 معنی: چرا من به دیدن 21:21 در همه جا ادامه می دهم؟
  فرشته شماره 21:21 معنی: … از آنجایی که عدد 2121 ترکیبی از هر دو عدد 2 و عدد 1 است، بنابراین به شدت تحت تاثیر انرژی های عدد 1 و شماره 2 قرار دارد.

 9. بچه هاا

  مراقبه به معنای فکر نکردن و نبودن فکر نیست!
  ما به واسطه ی ذهن در جهان زندگی میکنیم
  فکر و احساس قسمتی از ذهن ماست.
  قرار نیست حذفش کنیم
  قراره به ورای ذهنمون بریم

  در مراقبه ی حقیقی افکارتو میبینی، مشاهده میکنی و مثل آسمان بیکرانی که ابرها در اون پدیدار و ناپديد میشن، اجازه میدی افکار و احساساتت پیدا و محو بشن،
  در مراقبه
  تو اون فضای بیکرانِ بدون گذشته و آینده ای?
  فضای بیکرانِ بدون آغاز و پایان
  فضای بیکرانِ بی نهایت امکان…

  با افکارت نجنگ
  به اونا اجازه ی حضور بده
  باهاشون همراه نشو
  و به اونا اجازه ی عبور بده

  در مراقبه خویشتن حقیقیتو به رسمیت میشناسی
  تو مشاهده گر و شاهد هستی

  بیش باد?

 10. سلام من فردا یه امتحان خیلی مهم دارم و این بهترین پیامی بود که میتونستم دریافت کنم ?ارومم کرد .
  ممنونم از سایت خوبتون .‌

 11. سلام. دوستا گوشیه من تا ۱ دقیثه پیش اوکی بود ولی الان یهو قاطی کرده و هیچ برنامه ای نمیاره و کلا اعصابم یهو ناجور شده و همون لحظه ساعت ۲۱:۲۱ رو دیدم اینجا رو که خوندم یعنی داره میگه صبور باشم تا گوشیم درست شه؟؟ هرکی چیزی میدونه بگه :

 12. به نظر من اگه خانم هستی پا پیش نگذار ،منظورم این نیست که سرد و بی روح باشی اگه میگی تلاش خودتو کردی دیگه بیشتر از این خودتو کوچیک نکن لطفا…
  تو فرهنگ ما اگه خانمی پا پیش بزاره حتی اگه منجر به وصال هم بشه اونقدر پسره همینو میکنه پتک میزنه تو سرش که خانمه به غلط کردن میفته و فکر عاشقی برا همیشه از سرش میفته
  من که هرچی عاشق شدم بهش نرسیدم…البته خودمم کوچیک نکردم… ابراز علاقه کردم ولی نه اونجوری تابلو که طرف فکری کنه…همه چی رو به عهده ی خودشون گذاشتم چون معتقدم همین که نشون بدی آدم سرد و بی روحی نیستی کافیه اون موقع اونا هستن که اگه بخوان بهت علاقمند بشن میشن…
  یه دوستی داشتم خوب جمله ای میگفت…
  میگفت زن حق عاشق شدن نداره زن باید عاشقش بشن بعد میتونه تصمیم بگیره عاشق بشه یا نه…
  میخوام بگم یه پسر اگه عاشق بشه راحت تر میتونه پا پیش بگذاره چون خدا این رو در وجودشون قرار داده ولی یه خانم به هزار و یک دلیل خیلی سخته پا پیش بگزاره …

  • سلام دوست بزرگوار
   دوستی دارم که الان یک
   روانشناس فوق حرفه ایست
   زمانیکه تازه کاربود
   گاهی علاوه بر جریانات روزمره دربارهء مسائل مربوط به روابط احساسی صحبت میکردیم…..دو مرتبه با تاکیدبه من گفت اگر دختری اظهار علاقه کرد بی توجه باش حتا اگر قبل از این واقعه نسبت به آن دختر احساسی داشتی….
   تصمیم گیری اکثر دختران مخصوصا” در روابط عشقی بسیار تحت تاثیر احساساتشون در همون لحظهءخاص هست و تمام ….
   با این حال سه مرتبه از جانب دختر خانم ها به من پیشنهاد شد
   و هر سه مرتبه با تمام وجودم لمس کردم و تجربه شد این تصمیمات سریع و آتشین فوق احساسی _
   هم هنگام شروع و هم زمان پایان رابطه…..
   متاسفانه تاثیرات بسیار مخربی بر ذهن و روح و احساس یک پسر دارد همین احساساتی تصمیم گرفتن .
   ما برای فهمیدن و یادگرفتن به این دنیا اومدیم
   یادگرفتن و به کارگیری منطق و احساس و عقل هم جزئی از همان فهمیدنها و یادگرفتنهاست.
   موفق باشید
   باتشکر بسیار
   از مسئول(ادمین) گرامی سایت راز آخر

 13. چطوری ابراز کنم؟هرراهی ب ذهنم رسیده انجام دادم و ابراز کردم علاقمو..باورم نداره…چطوری قبل ازدست رفتن شروع کنم دوباره رابطه رو؟

 14. چطوری باید ابراز کنم علاقمو؟راهی دیگ ب ذهنم نمیرسه همه جوره گفتم و جواب نگرفتم…چطور جلوی ازدست رفتن رابطه روبگیرم و شروع کنم دوباره؟

  • برای آنان که اندیشه میکنند ، به نظر من یک کاغذ بذار جلوت و ایده ها و روش های نزدیک شدن با فرد مورد نظرت رو یادداش و مورد برسی قرار بده (موفق باشی)

 15. حالا که این تفسیرها رو خوندیم چطور باید عمل کنیم که اون چیزی که فرشته میخواد رو انجام بدیم … هووم 🙂

 16. سلام من امروز دیدم وتمامش برام درست بود.البته بعضی وقتا اصلا ربطی نداره.ولی دکل عالیه

 17. سلام من این روزها خیلی عدد ۱۵رو میبینم آیا معنی این عدد با ساعت آینه ای ۱۵:۱۵ یکی هستش؟

 18. فرشته ها دارن بهت میگن که غرورتو بزا کنار فرشته ها همیشه مستقیم که به ما نمیگن چیکار کن جوری الهام میبخشن که هر کس در هر وضعیتیه طبق وضعیتش یهش نگاه کنه

 19. سلام، من یه کاری رو یکماهه دارم انجام میدم که باهاش آینده مو بسازم و از همون موقع ساعت های جفت خیلی میبینم که مطمئنم این اتفاقی نیست و یه نشونه از جهان هستی هستش که میخواد یه چی بگه بهم…

 20. سلام، یکماهه که من مشغول یه‌ کار شدم که باهاش آینده مو بسازم هر روز به طور ناخودآگاه ساعت های جفت می‌بینم و مطمئنم که این اتفاقی نیست و این برای من یه نشانه از جهان هستی هست ولی نمیدونم که چی هستش…

 21. ممنون از فرشتگان نگهبان مخصوصا دامابیا ! از این به بعد بیشتر مدیتیشن میکنم تا از شیطان یا این صدا تو سرم بره

 22. واقعا فوق العاده بود خوشحالم که سایت مفیدی مثل سایت شما وجود دارد??
  به امید موفقیت ها و آگاهی های بیشتر برای شما

 23. سلام
  ینی چی که میتونم اولین حرکت رابطه رو بزنم چون واقعا نمیخوام از دستش بدم و این حرفا….
  اگه میشه پاسختون رو ب ایمیلم بفرستین:`)))

  • سلام
   اتفاقا امروز من هم ساعت ۲۱:۲۱ را دیدم و تفسیر ساعت جفت ۲۱۲۱ را خوندم. در آخر این مقاله میگه (معنی ساعت ۲۱:۲۱ شما را تشویق می کند تا در زندگی عاشقانه خود اقدامی انجام داده. عدد ۴۲ نشان می دهد که شما باید سرنوشت عاشقانه خود را به دست خود گرفته. اگر نسبت به شخصی احساساتی دارید و در اعلام اشتیاق خود تردید دارید، این ساعت آینه شما را به انجام اولین حرکت دعوت می کند و رابطه را قبل از دست رفتن آن میتوانید آغاز کنید.). یعنی اینکه شما هم باید حرکتی انجام بدید. یعنی اون آقا باید بدونه که شما هم حسی دارید.

  • فرشته ها دارن بهت میگن که غرورتو بزا کنار فرشته ها همیشه مستقیم که به ما نمیگن چیکار کن جوری الهام میبخشن که هر کس در هر وضعیتیه طبق وضعیتش یهش نگاه کنه

 24. سلام.
  مراقبه و مدیتیشن واقعا سخته، بارها و بارها تمرین کردم ولی اصلا نمیشه، یعنی اینکه به چیزی اصلا فکر نکنی و کاملا خالی از هر فکر و حسی باشه سخته. می‌خوام در حین مراقبه تصور کنم که مثلا در یک جای سبز و آرام هستم ولی اصلا نمیشه. فقط گاهی وقتی مراقبه میکنم تصویر مبهمی از یک یا دوتا چشم میبینم. آیا معنیش همون چشم سوم هست یا فقط توهمه؟؟ لطفا راهنمایی کنید و پاسخ را به ایمیلم ارسال کنید.
  با تشکر

  • سلام
   مراقبه همون بیفکری هست، که البته حالت های مختلفی هم داره، برای شروع از این ویدیو استفاده کنید.
   https://razeakhar.com/teal-swan/

 25. سلام
  من مدت چند ماهه ناخوداگاه ساعت رو جفت میبینم و میام تفسیرها رو میخونم خیلی خوشحال میشم شاید واقعا انتخاب شدم که بهم چیزی الهام بشه ولی اصلا نمیدونم چطور مراقبه رو انجام بدم ولی به نظرم دیدن این ساعتها بی دلیل نمیتونه باشه

  • سلام
   ساعت جفت و معنی ساعت های جفت سراسر از نشانه هست که اگر هوشیار باشیم این نشانه ها زندگی ما را تغییر میده، فقط باید جهتی که این معنی ساعت جفت به ما ارائه میده را درک کرده.
   اعداد فرشتگان همیشه نشانه ای هستند و تعبیر ساعت ۲۱:۲۱ بسیار متنوع هست.

   • مدتیه من هم ساعت جفت زیاد میبینم برام هیجان انگیزه تفسیر ش رو که میخونم واقعا با شرایط حال من تطبیق داره

  • مراقبه همون دوری از کارای بد یا زشت یا ناپسنده که اگه کمی صبر داشته باشی فرشته ها با ساعت بهت میفهمونن من مدتیه همشو دنبال میکنم نتیجه گرفتم

  • مراقبه معمولی رو میتونین با سرچ تو اینترنت یاد بگیرین ولی اگه میخوایم جدی تر یاد بگیرین این مسیر خودشناسی رو میتونین

 26. معنی ساعت ۲۱ ۲۱ خیلی توضیحاتش کامل بود.
  عدد ۴۲ هم زیاد میبینم.
  با توجه به معنی ساعت ۲۱ ۲۱ من تبدیل به یک مغناطیس جذب امواج مثبت میشم.
  مرسیییییییییی

  • سلام
   تعبیر ساعت ۲۱:۲۱ بسیار زیباست .
   معنی ساعت های جفت و ساعت جفت نشانه ای از هستی هست که این نشانه ها زندگی ما را تغییر میده، فقط این معنی ساعت جفت به ما آگاهی هایی ارائه میده که آن را درک کرده و با درک آن، اعداد فرشتگان همیشه نشانه ای هستند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *