بیوگرافی باب پراکتور

کتاب پرفروش تو ثروتمند زاده شده ای، اعتقادات وی در مورد اینکه چگونه همه ما توانایی بالقوه داریم و اینکه همه لیاقت آن را دارند و باید سعی کنند زندگی سرسبز و لذت بخشی داشته باشند را به همراه دارد و در آخرین دوره سال ۲۰۲۱ ، باب پراکتور در جادوی ذهن شما مفیدترین اطلاعات ممکن را آموزش میده.

باب پراکتور در هرجایی که بحث خودیاری مطرح شود، شخصیتی برجسته است. در سال ۱۹۷۳ ، او شرکت خود را تأسیس کرد و از آن زمان به بعد کارآفرینی را آغاز کرد. این مرد به عنوان یک کارآفرین، معلم، نویسنده، مشاور بازرگانی و مشاور ، به دلیل سخنرانی های انگیزشی در مورد اینکه چگونه می توان نسخه بهتری از خود باشید، مشهور است. او مأموریت خود را این میداند تا به مردم توصیه کند ایده های خود را به گونه ای عملی کنند که بتوانند زندگی فوق العاده پر زرق و برقی را خلق کنند و باب پراکتور بیش از ۴۰ سال است که زندگی رویایی خود را خلق کرده.

خواندن کتاب های کلاسیک توسط افرادی مانند ارل نایتینگیل ، والاس دی واتلز و ناپلئون هیل باعث شده است که او ایده هایی را الهام بگیره و آنها را توسعه دهند و مفاهیم مربوط به اینکه چگونه باید زندگی کرد تا بتواند در هر کاری که می خواهد به انجام برساند، کاملاً سعادتمند باشد و مهمتر از آن، همانطور که خود پروکتور میگوید، یک زندگی لوکس داشته باشند.

وی به مردم کمک می کند تا در جایی فراتر از مکانی که می خواهند به آنجا بروند حرکت کنند و با انجام این کار توانایی واقعی خود را تشخیص دهند و با این روحیه الهام بخش عالی است که افراد جذابیت زیادی پیدا میکنند.

اوایل زندگی باب پراکتور

وقتی باب پراکتور در انتاریو کانادا متولد شد، آن چیزی که امروز می بینید نبود. در سن ۲۶ سالگی، او تحصیلات خود را در دبیرستان ترک کرد، در یافتن شغل بسیار مشکل داشت و نمی دانست آینده اش چگونه خواهد بود.

پس از آن بود که طبیعت پتانسیل واقعی خود را شناخت و خود واقعیش را با خواندن کتاب فکر کن و ثروتمند شو توسط ناپلئون هیل پیدا کرد و این کتاب، که باعث الهام بخشیدن به بسیاری از افراد موفق قبل از او شده بود، به نقطه عطف زندگی او تبدیل شد و از آن به بعد به صورت مارپیچی رو به بالا پیشرفت کرد و هرگز مایل به پسرفت نبود.

وی شرکت خدمات نظافت خود را نیز افتتاح کرد. طی دوازده ماه بعد در بسیاری از شرکتهای مختلف در سراسر جهان کار خود را آغاز کرد و به آنها خدمات خود را ارائه میداد.

برای اینکه به منابع دست اول برای یادگیری موفقیت دست پیدا کند، او تصمیم گرفت که به شرکت نایتینگل کانانت بپیوندد و در آنجا توسط شخص مشهور ارل نایتینگل (Earl Nightingale) علم موفقیت را بصورت خصوصی بیاموزد.

ملاقات باب پراکتور با ارل نایتینگل

برای دریافت آموزش توسط ارل نایتینگل، باب پروکتور به شیکاگو نقل مکان کرد و در آنجا در مدت زمانی که با نایتینگل سپری کرد، الهام زیادی از او به باب پراکتور رسید و به شخصیت او شکل داد تا به طور کلی فرد بهتری باشد. آموزشی که دریافت کرد زندگی او را برای همیشه تغییر داد و بسیار مرفه و ثروتمند کرد.

او به سرعت در شرکت نایتینگل کانانت مراحل ترقی را طی کرد و به زودی معاون فروش شد. از آنجا که سازمانی که در آن با نایتینگل کار می کرد همه چیز در مورد آموزش رشد و پیشرفت شخصی بود، باب پروکتور به این ایده رسید که باید شرکت سمینار خود را تاسیس کند تا سخنرانی های انگیزشی در زمینه کمک خود به دیگران را ارائه دهد.

بنابراین، از آن به بعد، باب پراکتور تلاش کرد تا مردم باطن و درون خود را بهتر بشناسند و سپس در آنچه میخواهند انجام دهند، سرآمد باشند. شرکت وی دانشجویان زیادی را از ایالات متحده و کانادا و سراسر دنیا دارد که به پیشرفت عالی در زندگی خود رسیده اند. در حال حاضر، باب به سراسر جهان سفر میکند و با سخنرانی هایی که او در سمینارهای خود میکند، الهام بخش مردم در سمینارهای خود هست.

پول همه چیز نیست

در حالی که باب پراکتور اعتقاد راسخ دارد که همه باید یک زندگی با شکوه و خوش و لاکچری داشته باشند، او توضیح می دهد که آموزش های او فقط در مورد فلسفه پول نیست. وی همچنین تلاش می کند افراد را از جنبه های اخلاقی و معنوی شخصیت خود بهتر آشنا کند تا همه افراد اولویت هایشان را درک کنند و فقط دنبال منافع مالی نباشند، زیرا این فقط جامعه را بیشتر مادی می کند. وی همچنین اذعان می کند که اگر کسی تمرکز خود را صرف کمک واقعی به مردم کند، پول به طور خودکار تامین می شود و دیگر هیچ نگرانی در مورد پول وجود ندارد.

ذهن چگونه کار می کند

باب پراکتور ایده بسیار جالبی در مورد چگونگی کارکرد ذهن انسان دارد و تأکید می کند که برای موفقیت، باید این کارکرد ذهن را درک کرد. او بین ذهن آگاه و ضمیر ناخودآگاه تمایز می گذارد و چگونه توانایی های ما در هر دو حوزه، افزایش میابد. او به شدت تاکید می کند که چگونه برای رسیدن به موفقیت، باید قبل از هر چیز همیشه نگرش مثبتی به زندگی داشته باشیم.

همچنین باب پراکتور تایید می کند که باید از خلاقیت و تخیل استفاده کرد، همان جایی که هر شخص، منحصر به فرد است. وی همچنین اهمیت تمرکز را با فهرست کردن آن به عنوان یکی از پیش نیازهای هر دستاوردی افزایش می دهد. مهم‌ تر از همه، او در مورد اعتماد به نفس صحبت میکند و چگونگی استفاده از آن برای هر فرد مهم است، تا به ارزش و توانایی های خود پی ببرد، که برای رسیدن به هدف، سودمند و مفید است.

دستاوردهای باب پراکتور

باب مفهوم اینکه چگونه نخبه سالاری در درون همه ما وجود دارد را القا کرده و با کتاب پرفروش تو ثروتمند زاده شده ای و با کارهای دیگر خود مانند جادوی ذهن و فیلم راز در سراسر جهان محبوبیت زیادی کسب کرده.

وی همچنین با مایکل بکویت و جک کانفیلد، نویسندگان کتاب راز و سوپ مرغ برای روح به ترتیب کار کرد تا بتواند دوره ای را بر اساس برنامه علم ثروتمند شدن ایجاد کند.

باب پراکتور در مصاحبه خود ایده های رشد خود را توضیح داد و توضیحاتی را در مورد چگونگی تلاش برای شناختن بهترین خود داده. وی همچنین در مورد اینکه، چگونه خلاقیت و تخیل تاثیر بسزایی در خوشبخت شدن و دستیابی به نتایج باورنکردنی در همه جنبه های زندگی دارد، صحبت میکند.

بازی باب پراکتور در فیلم راز

بدون باب پراکتور تولید فیلم راز امکان پذیر نبود، به دلیل نقش او در نوشتن کتاب و همچنین بازیگر نقش اصلی فیلم راز.

راندا برن، کارگردان فیلم راز، از احترام به او به عنوان استاد استفاده میکند و معتقد است که هیچ‌ کس دیگری نمیتواند این نقش را بهتر از او بازی کند.

باب پراکتور راز همیشه در یادها باقی خواهد ماند.

خلاصه فعالیت های باب پراکتور

باب پراکتور یکی از تاثیرگذارترین چهره ها در زمینه خودسازی است که جهان از آن صحبت می کند. از دهه ۱۹۷۰، او به افراد زیادی در یافتن مسیر خود و خودسازی ایفا می کند و اگرچه در سیستم آموزش موفقیت و علم ثروتمند شدن، روزهای شروع بسیار خوبی داشت، اما او اطلاعاتش را از ناپلئون هیل الهام گرفته بود و با مربیگری ارل نایتینگل، به بهترین سخنران انگیزشی موجود در دنیا تبدیل شد.

توانایی او در توضیح واضح نحوه کار کرد ذهن که بسیار دشوار است، او را به یکی از بهترین متخصصان در جهان تبدیل کرده است.

کتاب پرفروش تو ثروتمند زاده شده ای، اعتقادات وی در مورد اینکه چگونه همه ما توانایی بالقوه داریم و اینکه همه لیاقت آن را دارند و باید سعی کنند زندگی سرسبز و لذت بخشی داشته باشند را به همراه دارد و در آخرین دوره سال ۲۰۲۱ ، باب پراکتور در جادوی ذهن شما، مفیدترین اطلاعات ممکن را آموزش میده.

آیا به کارکرد ذهن و قوه شهود آشنا هستید؟

نظرات

  1. بیوگرافی باب پراکتور را خوندم عالیه این شخص و امیدوارم اون دوره ای که از باب پراکتور قول داده بودید آماده کنید. من نیاز دارم که بتونم با قدرت شهودم ارتباط برقرار کنم.

  2. اینجانب سابقه ۱۵سال فروش یا ویزیتوری مواد غذایی را دارم.وچون سرمایه ای نداشتم پیشرفتی در کارم نداشتم.حالا بیکار هستم با حدود۸۰میلیون بدهی.الان سردر گم هستم .لطفا مرا راهنمایی کنید تا از این مشکل رها بشم

  3. اینجانب سابقه ۱۵سال فروش یا ویزیتوری مواد غذایی را دارم.وچون سرمایه ای نداشتم پیشرفتی در کارم نداشتم.حالا بیکار هستم با حدود۸۰میلیون بدهی.الان سردر گم هستم .لطفا مرا راهنمایی کنید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *